Opinie o carry.pl - CARRY sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carry Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Carry Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carry Sp. z o.o. w Poznań

Kinia

Moja sąsiadka pracuje w jednym ze sklepów i sobie chwali tą pracę. A ja dzięki temu wiem kiedy i jakie promocje będą dla klientów.

audry

Droga Ido! Po przeczytaniu Twego postu oslablam. Coz za znakomita znajomosc tematu! A tak na powaznie to po pierwsze FMCG a po drugie to forum marki odzezowej CARRY a nie spozywki. Kurcze Ludzie nauczcie sie czytac. Reforma oswiaty jednak sie przyda

Złóż cv i spróbuj! :)

Mimi

A o jakim stanowisku myślisz?

Tim

Carry obecnie szuka pracownika magazynowego. Wymagania i oczekiwania dość uniwersalne jeśli chodzi o to stanowisko, więc chyba złożę cv.

A.
@Tim

Też widziałem tą oferte. Mam kilka lat doświadczenia w handlu, ale nie w magazynie. Ciekawe jak to wygląda.

xcxc
@Tim

Pewnie dobrze im idzie sklep internetowy skoro szukają pracowników.

Sprzedawca

Niedawno byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w jednym ze sklepów w Wielkopolsce. Rozmowa kwalifikacyjna (o ile tym można ją nazwać) była conajwyżej przeciętna. Pani kierownik sklepu mówiąc krótko nie ma obycia. Nie przedstawiła się, nie podała ręki, ogólnie nie była przygotowana na tę rozmowę (nie miała wydrukowanego CV, nie zapytała jak się nazywam, nie znała mojej dotychczasowej ścieżki zawodowej), co moim zdaniem jest niedopuszczalne. Od razu zaznaczyła, że praca za najniższą krajową + premia, ktorą można dostać, ale nie trzeba, praca ciężka, cały dzień na nogach. Zmiany od 9:30-21, to jej zdaniem 11h pracy, najwidoczniej matematyka jest jej obca. Podkreśliła, że może w styczniu będą podwyżki, ale to nie wiadomo jak dostosuje się firma do ustaleń rządu , może jeden weekend wolny w miesiącu, ale też nie gwarantuje - zero znajomości prawa pracy.. Uważam taka osoba nie powinna zajmować takiego stanowiska. Czy dostałabym tam pracę - nie wiem, bo kierowniczka ma zadzwonić tydzień po rozmowie. Czy przyjęłabym pracę w tej firmie - stanowcze NIE. Niby nie powinnam się sugerować przebiegiem rozmowy o pracę, jednak na pewno nie zakupie w tym sklepie już ani jednego ubrania.

W sumie jedyne pytania to czy jestem dyspozycyjna oraz czy najniższą krajowa jest satysfakcjonująca pensją.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

kokolino

To wszystko zależy od sklepu. Jak jesteś zainteresowana to przejdź się na rozmowę, kierowniczka na pewno powie ci co i jak.

kokolino

Atmosfera zależy od pracowników a w odzieżówkach głównie młodzi ludzie pracują, więc jest spoko.

babka

Mam wrażenie, że niewygodnych komentarzy się tutaj nie umieszcza...

Izka

Pięć lat temu pracowałam w Carry. Dziś z sentymentem wchodzę do zaprzyjaźnionego sklepu.

She
@Izka

Mam podobnie :)

Tośka

Uważam, że dużym plusem Carry jest sklep internetowy. Teraz dostawy mają już do 25 złotych, więc tanioszka i nie trzeba lecieć do sklepu!

Miśka

To fajnie! Ale pewnie praca na magazynie jest ciężka? Czy kobiety też tam mogą pracować?

filomena

Jak tam nowa kr dolny slask? zwalnia ludzi?

ant
@filomena

no, no, dajcie znac jak kr dolny slask, czy wymienia ekipy jak poprzednia?

Arek

Carry odkryłem dzięki dziewczynie. Często razem robimy zakupy i przeważnie w Carry można coś znaleźć. Jestem dość wybredny, więc sprzedawczynie mają robotę :P

Alfonso

Aaaaaaaaa, no nie wytrzymam, jaki kur naaaa fakturzysta w ciuchach carry????? gdzie moderator na ten ciagly syf

klient

ktoś tu chyba nie zrozumiał ironi w wypowiedzi, chodziło mi zupełnie o coś innego

Klient

Firma się rzeczywiście rozwija patrząc na nowości w carry :-)

lucy
@Klient

A jakie nowości Cię zainteresowały?

Ra

Często zaglądam do Carry gdy robię zakupy i zawsze widzę te same twarze pań obsługujących, więc jakoś nie wierzę w tą rotację

weds

Zmiany są naprawdę różne. To pierwszy miesiąc, więc wszyscy pomagają i są życzliwi, ale w obowiązki łatwo jest się wdrożyć. Jak mam jakieś pytania, to zawsze ktoś odpowie.

weds

Właśnie złożyłam papiery na studia i w związku z tym szukałam pierwszej pracy. Pomyślałam o handlu i padło na Carry. W lipcu mija pierwszy miesiąc pracy i nie żałuję :)

lucy

Rekrutacje pojawiają się od czasu do czasu w każdej firmie, więc też nie widzę nic złego w ofertach zamieszczanych przez Carry. Widocznie firma się rozwija!

Spodobała mi się oferta pracy jako sprzedawca. Koleżanka też pracuje w Carry, więc namówiła mnie, żebym złożyła cv. Czekam teraz z niecierpliwością na telefon.

Zostaw merytoryczną opinię o Carry Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Carry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 875.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carry Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 769, z czego 36 to opinie pozytywne, 215 to opinie negatywne, a 518 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carry Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carry Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carry Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 785 ocen.

Carry Sp. z o.o.