Opinie o carry.pl - CARRY sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carry Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Carry Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carry Sp. z o.o. w Poznań

Żerniki

Magazyn 2100 na rękę + premia co miesiąc (usunięte przez administratora) Praca od poniedziałku do piątku 7:00-15:00. Urlopów nie ma od listopada do końca grudnia. Praca jak praca(usunięte przez administratora)

G.
@Żerniki

Mi odpowiada ta praca.

Żerniki
@G.

Nie napisałem, że praca jest zła. Niestety administrator usuwa zdania jak mu pasuje. Praca jak praca. W Żernikach atmosfera jest bardzo gęsta.

Beata

Ta firma to (usunięte przez administratora). Pracowalam 2 lata, bez przerwy jakieś raporty zdjęciowe, o godzinie 10 przychodziła instrukcja do zmian, a o 16 przecena co wiazalo sie z kolejnymi zmianami, robota dla (usunięte przez administratora) Dziewczyny uciekaly po dwóch dniach. Mało tego kontakt z biurem czy kadrami graniczy z cudem.

#
@Beata

Kontakt z centralą doskonały, kadry i księgowość nie mam żadnych uwag. Miłe panie i bardzo pomocne a przede wszystkim cierpliwe.

N.
@#

Jakoś nie zauważyłam problemu z kontaktem.

Ewka
@N.

Kadry....masakra. Na zaświadczenie czekałam grubo ponad miesiąc, pomijając fakt iż kilkukrotne dzwoniłam i pisałam e-miała z prośbą o wystawienie go...w rezultacie kiedy wreszcie przysłali je, było już za późno.

ufo

KSi, dostaliscie premie???

Lala
@ufo

No niestety nie ☹

SW
@ufo

Ja dostałam ale niższa niż w umowie ????

Sontr

A wiecie może czy Pan regionalny jeszcze pracuje ????? Bo nie odpisuje na maile ani nie odwiedza :/

Sprzedawca

Niedawno byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w jednym ze sklepów w Wielkopolsce. Rozmowa kwalifikacyjna (o ile tym można ją nazwać) była conajwyżej przeciętna. Pani kierownik sklepu mówiąc krótko nie ma obycia. Nie przedstawiła się, nie podała ręki, ogólnie nie była przygotowana na tę rozmowę (nie miała wydrukowanego CV, nie zapytała jak się nazywam, nie znała mojej dotychczasowej ścieżki zawodowej), co moim zdaniem jest niedopuszczalne. Od razu zaznaczyła, że praca za najniższą krajową + premia, ktorą można dostać, ale nie trzeba, praca ciężka, cały dzień na nogach. Zmiany od 9:30-21, to jej zdaniem 11h pracy, najwidoczniej matematyka jest jej obca. Podkreśliła, że może w styczniu będą podwyżki, ale to nie wiadomo jak dostosuje się firma do ustaleń rządu , może jeden weekend wolny w miesiącu, ale też nie gwarantuje - zero znajomości prawa pracy.. Uważam taka osoba nie powinna zajmować takiego stanowiska. Czy dostałabym tam pracę - nie wiem, bo kierowniczka ma zadzwonić tydzień po rozmowie. Czy przyjęłabym pracę w tej firmie - stanowcze NIE. Niby nie powinnam się sugerować przebiegiem rozmowy o pracę, jednak na pewno nie zakupie w tym sklepie już ani jednego ubrania.

W sumie jedyne pytania to czy jestem dyspozycyjna oraz czy najniższą krajowa jest satysfakcjonująca pensją.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Rko

Pracuje już bardzo długo w tej firmie na stanowisku starszego zastępy. Zarobki bardzo dobre ekipa z VM jest bardzo fajna jak i pomocna.. Fakt jestem wymagającym zastępca wymagam dużo od pracowników za to mi płacą.. Jeśli chodzi o jakieś naprawy w salonie jest bez problemu zgłaszam usterkę i jest to naprawione.. Bardzo mi się fajnie pracuje w tej firmie

@Rko

A w jakim salonie pracujesz tzn w ktorym miescie

Ljk
@Rko

A jak wygląda social w firmie? Jakieś 'bony' na święta, itp?

Nina
@Rko

Uważasz, że 1750 zł, czyli o 300 zł więcej niż najniższa krajowa (tyle dostaje sprzedawca), to bardzo dobre zarobki? A z naprawami jest wieczny problem. Socjal żaden. Nie ma zniżek pracowniczych, premii od sprzedaży ani przyznawanych przez przełożonych. Poza tym, niesprawiedliwe pensje w stosunku do innych miast. Każdy robi to samo, a nawet więcej i salon prosperuje dobrze, a nawet bardzo dobrze, to i tak najważniejsze są te nowe, największe i w dużych miejscowościach. Pracownicy 4 salonów w jednym mieście mogą mieć różne wypłaty.

Nina

Nie w każdym salonie. U mnie sprzedawca miał najniższą. W drugim salonie, w tym samym mieście więcej niż najniższa krajowa. Wiem, bo tam sprzedawcą była moja siostra, więc widziałam jej umowę.

rko
@Nina

a kto powiedział ze ja na zarabiam 1750 zł + 300 zł ? Taka jaka wywalczyłem pensję taką ma

PracownikZśrodka...
@Rko

Typowa odpowiedź na zamówienie firmy...

Alicja

@N., napisałeś/aś w swoim poście, że pracujesz już trzeci rok. W związku z tym zapewne możesz trochę napisać odnośnie warunków pracy. Jakie według Ciebie są warunki pracy oraz atmosfera w Carry? Na forum jest sporo wpisów odnośnie umów, ale przydałyby się również jakieś w temacie samej pracy w Carry. Zachęcam użytkowników forum, aby się wypowiadali, ponieważ wszystkie merytoryczne wpisy są przydatne dla osób zainteresowanych pracą w firmie. Jeśli ktoś coś wie odnośnie aktualnej rekrutacji to też dobrze byłoby aby podzielił się takimi informacjami.

Goniąca-Wiatr
@Alicja

Praca sama w sobie nie jest zła. Czasami nie wiesz w co masz ręce włożyć, ale to norma w sieciówkach. Natomiast jeśli chodzi o 'górę' to nie szanują pracowników, wiedzą, że na Twoje miejsce będzie full innych osób. Przez co jest duża rotacja i praca nie jest pewna. Dzisiaj pracujesz, a jutro goodbye. Osobiście nie polecam, jeśli w pracy oczekujesz powiedzmy zalążka szacunku.

Emil

Czy juz kogos po 33 miesiącach zwolnili ?

@Emil

Tak na śląsku m.in. więc kto przezorniejszy ten już wcześniej się rozgląda i zmienia pracę ubiegajac ich.

@Didi

A podobno miały być kontrakty?

@Emil

Tak tylko nie wiadomo kiedy...szkoda bo wyrzucają na prawdę dobrych pracowników.

@Emil

Tak, mają podobno być. Na pewno nikogo nie zwolnili po 33 miesiącach ze względu na to, że muszą dać umowę o pracę na czas nieokreślony, skoro nikomu te 33 miesiące nie minęły. Przecież to się liczy od momentu wejścia ustawy w życie, czyli 22 lutego 2016 r. Wystarczy policzyć, że to 24 miesiące! Zakończenie nastąpi 21 listopada 2018 r. Z tym, że większość specjalnie ma umowy do sierpnia.

@B

Ale wiele osób przed wejściem ustawy pracowało i miało umowy już jakiś czas...może niech napiszą na forum osoby które pracują w Carry i dostały umowę na czas nieokreślony...ja w naszym regionie takich nie znam.

@Didi

Nie wiem czy się rozumiemy. Jeśli ktoś zaczął pracę przed wejściem ustawy w życie (pierwsza czy druga umowa w Carry), to i tak te 33 miesiące liczą się od 22 lutego 2016 r. - momentu podpisania dokumentu państwowego. Chyba, że chodzi Ci o osoby, które pracowały już dobrych kilka lat temu i miały 3 umowy, a potem nic. To prawda. Niekiedy kombinowano, że była przerwa i od nowa umowy. Tego się już jednak nie praktykuje. Też nie słyszałam o umowach na czas nieokreślony i na takie nie ma co liczyć, niestety. Potwierdziłam tylko pomysł na umowy kontraktowe. Chodziło mi o to, że po wygaśnięciu trzeciej umowy o pracę, nie zostanie się z niczym. Zauważ, że większość osób ma umowy do sierpnia i głównie do tego samego dnia, więc firma była zmuszona coś wymyślić. Szkoda tylko, że nie tak, jak należy. Też nie rozumiem czego się boją, że nie mogą zaoferować normalnych umów.

@B

Nie wszystkim umowy kończą się w sierpniu...u mnie w regionie zwalniają już od stycznia osoby które miały mieć już 3 umowę a pracowały np. 5 lat, innym kończą się w maju, jeszcze innym w czerwcu. Nie ma więc co liczyć na to że po 33 miesiącach przedłużą umowy, jak zasłużonym pracownikom nie chcą:(

@Didi

To dziwne i niesprawiedliwe. Najwyraźniej nie ma reguły. U mnie 5 osób pracuje na trzeciej umowie i wszystkim kończy się umowa w sierpniu, na dodatek tego samego dnia.

@B

To w ostatnim dniu podziękują wam za współpracę.....pewno funkcyjnych już szukają żeby ich przeszkolić. Na waszym miejscu rozgladałabym się pomału za pracą. Mnie szkoliła super kierowniczka która była na każde zawołanie Carry i co......czwartej umowy nie dostała i po 5 latach powiedzieli jej że nie są zainteresowani dalszą współpracą. Żal......

N.
@Emil

Pracuję już trzeci rok i nadal pracuję :)

Nikt
@N.

Ale masz umowę na czas nieokreślony? Pewnie nie bo firma takowych nie daje....Będziesz więc trzymana do końca 3 umowy bo 4 nie dostaniesz....no chyba że wprowadzą kontrakt managerski.

KikuBezLiku
@Nikt

Ta firma nie stosuje umów na czas nieokreślony. Co więcej skoro nie jest zmuszana prawem do informowania wcześniej pracownika o braku chęci przedłużenia kończącej się umowy to informuje max kilka dni przed końcem - mówiąc, że wcale nie musieli, ale informują tak wcześnie. Znam niestety takie sytuacje - max tydzień wcześniej, jeśli akurat kalendarz to wymusza zwłaszcza przy stanowiskach funkcyjnych, gdzie trzeba podpisać stosowne przekazanie kluczy itp. Oczywiście RKS poinformuje, że to decyzja zarządu, bo biedaczek nie ma nic do gadania przecież :)

Nikt
@KikuBezLiku

Osobie z 5 letnim stażem pracy podziękowali w dniu kończącej się umowy.....godzinę przed końcem zmiany.

work27373737

Hej o co chodzi z tymi umowami do sierpnia, można trochę jaśniej? Bo mam aneks na stanowisko po z-cy trwający do sierpnia ale umowę ogolnie pare miesięcy dłużej, co to oznacza?

Damian Aleksander
@work27373737

To znaczy, że jesteś PO do sierpnia, a później - jeśli się sprawdzisz - dostaniesz normalną umowę już jako zastępca na te ,, parę miesięcy dłużej ". Swoją drogą, to nikt Ci tego w pracy nie wyjaśnił ? Dziwne.

Angela

A tak z innej beczki - po co im potrzebne prawie codziennie raporty zdjęciowe?! Dostają jeden w środę lub po wykonaniu instrukcji i tyle powinno wystarczyć. Inne sklepy w centrum to już się z nas śmieją, że codziennie biegamy z aparatem! A co do umòw to u nas dwòm osobom funkcyjnym kończy się umowa też w sierpniu...

ss

No to słuchajcie Pracownicy, którzy jeszcze będą mieli zatrudnienie po sierpniu. Na Waszym miejscu jak najwięcej bym angażowała się w pracę by być jak najbardziej samodzielną po odejściu osób którym nie dadzą nowych umów. Po to by sobie radzić bez nich. Firma nie zabezpieczy salonów i zostaniecie sami bez pomocy. Chyba że też się pozwalniacie...

EMil

Czy ktos został juz zwolniony po 33- miesiącach?

Zwolnienia
@EMil

Przed 33 miesiącem

@Zwolnienia

A z jakiego jestes miasta i jakie stanowisko?

Stefan

Powiedzcie czy firma zamknęła już jakieś sklepy?

Zaradna
@Stefan

Nie, chyba nawet otwiera kolejne.

Wiolka
@Stefan

A to niby czemu ?

Bąbel

A RKS na Kraków to już jest? Bo czekamy z niecierpliwością ... wie ktoś coś ?

RKS
@Bąbel

Czekacie z nie cierpliwością na co na KRS ? Żeby popracował 3 miesiące hahah

Ciekawska
@Bąbel

A czemu tak krótko? Jeśli można zapytać to RKS był taki zły czy za dobry i w związku z tym mu podziękowali.....

The Witch

Obecnie, umowy terminowe mogą być zawierane z pracownikami na okres maksymalnie do 3 lat (3 miesiące umowy na okres próbny oraz 33 miesiące umowy na czas określony). Po upływie tego czasu umowy będą mogły być zawierane tylko na czas nieokreślony. Liczba umów terminowych z jednym pracodawcą nie może przekraczać trzech – czwarta umowa musi już zostać zawarta na czas nieokreślony. Co ważne, nie będzie miał tu znaczenia okres pomiędzy zawarciem kolejnych umów na czas określony (oznacza to, że nie będzie, jak do tej pory, możliwości zawierania kolejnej, np. czwartej, umowy na czas określony po „odczekaniu" jednego miesiąca). Jeżeli okres zatrudnienia na podstawie umowy (umów) o pracę na czas określony przekraczałby 33 miesiące lub liczba takich umów przekroczyłaby trzy, to od następnego dnia po upływie 33-miesięcznego okresu zatrudnienia lub od dnia zawarcia czwartej umowy o pracę na czas określony pracownik będzie traktowany jak zatrudniony na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony.

nowy

Witam, Powiedzcie mi czy RKS nadal wyrzucają po 3 miesiącach pracy? Chciałem aplikować ale różne opinie słyszałem.

The Witch

W obecnej sytuacji na rynku pracy, ogromnych rotacjach nie przedłużanie umów bo mineły 33 miesiące to strzał w kolano, jeżeli ktoś pracuje tak długo to znaczy,że jest SPRAWDZONY , że się nadaje, ma ogromną wiedzę i doświadczenie a umowa na czas nieokreślony powinna być formą nagrody dla ludzi, którzy dali tak dużo od siebie, są lojalni wobec firmy. Ciągłe rotacje pracowników powodują duże straty. Są pracownicy, którym warto dać taką umowę, i zrobić wszystko żeby zatrzymać w swoich szeregach.

Szuka pracy

Orientujecie się w którym krakowskim sklepie szukają kierownika. Wysłałam cv ale nie wiem czy warto czekać na odpowiedz.

@Szuka pracy

Składaj cv do firm które zapewnią ci stabilizację, tu popracujesz max 33 miesiące.

Jaga

Hej. Czy wiecie coś na temat umów dla pracowników pracujących dłużej niż trzydzieści pare miesięcy- przedłużają czy wywalają??

@Jaga

No niestety nie przedłużają....

Wiolka
@NN

Kierowników też spławiają ?

A
@NN

Będą inne umowy... Podobno.

Girl
@Wiolka

Ano spławiają, niestety przykre to....

DDD

Niestety tak...

Też...:(

Julita

Czy podpowiecie coś w temacie pracy w firmie na stanowisku sprzedawcy. ?

Ramona
@Julita

Jeśli masz fajny zespół to czas leci jak szalony. Zmiany godzinowo różnie, w zależności od preferencji i zapotrzebowania.

K.
@Julita

Osobiście, bardziej polecałabym prace na umowę zlecenie. Robisz praktycznie to samo, z wyjątkiem obsługiwania kasy (a czasami nawet to tez w zależności od potrzeb i personelu w salonie) a zarobki są większe, twoje dni w pracy mogą być bardziej elastyczne niż w przypadku umowy o prace. Zasady przy układaniu grafiku są często bezsensowne typu możesz pracować 4 dni pod rząd ale 3 dni wolnych już nie dostaniesz ;)

Wojtas
@K.

Większe zarobki to niekoniecznie. Zależy ile osób jest na taką umowę zatrudnionych, bo pula godzin rozkłada się na wszystkie zlecenia. Co innego jak masz 2, a co innego jak 5. Poza tym to też zależy ile zwykły sprzedawca na umowę o pracę zarabia. U nas zlecenie nigdy nie będzie więcej zarabiało niż ci zatrudnieni na umowę o pracę.

Koko 464

Na rozmowie KRS pytał o dotychczasowe doświadczenie, zakres obowiązków oraz trochę opowiedział o firmie. Nie spodobało mi się to, że jako regionalny sam nie podejmował decyzji o akceptacji mojej kandydatury, tylko decyzję tę podejmował Zarząd....czekałam chyba ok. 2,5 tygodnia ...już zaczęłam szukać innej pracy, kiedy wreszcie dostałam akceptację. (usunięte przez administratora) Szybko zwinęłam się do innej pracy....

zaintersowana

a w jakim mieście?

@zaintersowana

Region śląski

Da
@Koko 464

2,5 tygodnia na odpowiedź to całkiem szybko! Normalnie to z miesiąc się czeka! Nie wiem o co pretensje.

Do
@Koko 464

2,5 tygodnia na odpowiedź to całkiem szybko! Normalnie to z miesiąc się czeka! Nie wiem o co pretensje!

Koko 464

Nie o termin tu chodzi ale o warunki które (usunięto)

Zostaw merytoryczną opinię o Carry Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Carry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 876.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carry Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 769, z czego 36 to opinie pozytywne, 215 to opinie negatywne, a 518 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carry Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carry Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carry Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 785 ocen.

Carry Sp. z o.o.