Quay BHU Sp. z o.o.- AWEZ

Lublin

Opinie o Quay BHU Sp. z o.o.- AWEZ

Barnaba

Quay BHU- AWEZ to świetna firma. Ludzie doceniają to i nie zmieniają tak pracy. Ci którzy szukają pracy mogą mieć problem bo specjalnie nie potrzeba do firmy.

mamxo

To no fajnie, że można się zatrudnić z wykształceniem średnim @Juzi.

olo

k
@olo 03.02.2016 16:10
wszędzie tylko autoreklama i ogłoszenia o pracę, zero przydatnych informacji

Ogłoszenia nie stanowią kryptoreklamy i nie rozumiem, dlaczego ktoś pisze takie rzeczy. Firma posiada wolne wakaty i szuka pracowników.

Kolo
@olo 03.02.2016 16:10
wszędzie tylko autoreklama i ogłoszenia o pracę, zero przydatnych informacji

...ogłoszenia o pracę są i będą. Firma jest w dobrej kondycji i rozwija się

Pomóż użytkownikom, którzy szukają pracy w firmie Quay BHU Sp. z o.o.- AWEZ Dodaj komentarz i podziel się swoja wiedzą na temat firmy.

Zostaw opinię o Quay BHU Sp. z o.o.- AWEZ - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quay BHU Sp. z o.o.- AWEZ