Opinie o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KiK Textil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KiK Textil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Potwierdzam.. jestem jednym z nielicznych otwartych sklepów w regionie i robimy po 8 godzin dziennie i nie zapowiada się żeby mieli nas zamknąć... wręcz przeciwnie sugerują pójście na L4... Śmiech na sali. Firma nie zaopatrzyła nas w odpowiednie środki do dezynfekcji, a wymagają chodzenia do pracy i przestrzegania dezynfekcji rąk oraz powierzchni na sklepie...

Nie wiem

Czy wiecie coś może na temat obniżania etatów? Jakie pensje będą wypłacane skoro przychodzimy na zamknięty sklep i pracujemy po pełne godziny? Nie hejtujcie od razu że pytam o pieniądze, może ktoś wie coś na ten temat poprostu?

Glupota ludzka

Ludzie ogarnijcie sie. W dobie takiego kryzysu myslicie o tym czy dostaniecie pensje? Firma nie bedzie płaciła normalnych pensji podczas takiego kryzysu, gdzie tak naprawdę sklepy sa pozamykane i nie ma obrotu. Mysle ze podchodzac do sprawy rozsądnie to kazda firma z powodu przestoju bedzie placila 60% pensji. Skorzysta z każdych przepisów, jakie sa tylko możliwie zeby tylko przedsiebiorstwo nie upadło. Wiele firm juz skorzystalo z tej mozliwosci.

Ono
@Glupota ludzka

No i chyba zrozumiałe. Jak dadzą chociaż te 60% to będzie dobrze bo mogą i na to nie mieć kasy

@Glupota ludzka

A jak ludzie nie maja myśleć o pensji ogarnij sie..

@Glupota ludzka

Za co mamy żyć idiotko? Ja chodzę do tego syfu po 8 h dziennie i mam wyrobione godziny

Ojtak

Pracujecie na zamkniętych sklepach i dzięki temu będziecie miały wynagrodzenia, ale ja mam potwierdzone info, że w dalszym ciągu pozostają sklepy otwarte dla klientów i te biedne dziewczyny codziennie tam chodzą pełne obaw, a firma ma ich daleko gdzieś!

Tajemniczy Klient

Interesuje mnie otwarcie sklepu

Pomocy jak można otworzyć sklap kik .jestem zainteresowana

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager ds. Planowania Łańcucha Dostaw
Rybnik
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Zasiłek

Proszę o informację czy ja do.. Wypłaty dostanę Jeszcze zasiłek.opieknunczy na syna? Złożyłam od 12 i siedzą w domu ????????????????

@Zasiłek

Będąc na zasiłku masz tylko 80% wypłaty , nie ma żadnych dodatkowych pieniędzy.

Asia
@Zasiłek

Dostaniesz 80% wynagrodzenia + zasiłek z ZUS. Razem z wynagrodzeniem z kika.

Boo
@Zasiłek

"Wysokość dodatkowego zasiłku opiekuńczego to 80 proc. wynagrodzenia. Dodatkowy zasiłek opiekuńczy wypłacany jest na analogicznych zasadach jak dotychczas przyznawane zasiłki opiekuńcze z tytułu ubezpieczenia chorobowego". I nic pozatym więcej nie będzie . To tak jakby dostać 80% wypłaty za ten okres. Siedzicie w domu i jeszcze byście chciały dodatkowe pieniądze . A osoby które muszą pracować i narażać swoje zdrowie miałby zarobić mniej niż te , które siedzą w domu i spędzają czas bezpiecznie z rodzinka. I to nie jest złośliwe , tylko trzeba trochę pomyśleć

Sto
@Zasiłek

Z zasiłkiem opiekuńczym jest jak z L4. Za np. dwa tyg zasiłku dostaniesz 80% wynagrodzenia, za wcześniejsze 2 tyg 100% jeśli byłaś w pracy bądź na urlopie. To nie premia czy dodatkowy zarobek za siedzenie w domu bo niby dlaczego. Tylko rekompensata za utracone wynagrodzenie tyle, że nie w 100%.

Porażka

Wiedziałam z opowieści że kik nie dba o pracowników , ale w tym momencie jestem w ciężkim szoku.. porażka i (usunięte przez administratora) to tyle co nasuwa się myślac o firmie kik .. współczuję dziewczyny

Opieka

Podbijam pytanie mam etat 3/4 i też złożyłam i koło 800-9000jest do.normalnej. Wypłaty?? Takie mnie słuchy doszły.. Też siedze. W domu a reszta poszła na zamknięty sklep

Abcdefghijkl

Kik to najgorszy pracodawca, z jakim miałam do czynienia. Moi znajomi i rodzina słysząc co tam się dzieje łapią się za głowy. Fakt, że musimy przychodzić do zamkniętych sklepów jest przynajmniej śmieszny. Dostawa to jedna sprawa, obrzydliwe, brudne kartony i kontakt z dostawcą, ale jest też druga sprawa - ludzie przecież dojeżdżają busami. Mają się wszyscy nagle na taksówki przerzucić? Raczej nikogo nie byłoby na to stać z tak nędznymi zarobkami jak w tej firmie. Jeśli kik jest tak wielce "łaskawy" dając nam możliwość zarobku przy zamkniętych sklepach, to przynajmniej powinno być to przychodzenie DLA CHĘTNYCH. Uprzedzając komentarze, że mogę się zwolnić - tak, zrobię to. Do kika trafiłam przypadkiem i czym prędzej stąd uciekam. Dziwię się dziewczynom, które pracują tutaj po 5 i więcej lat, bo zarobki są naprawdę żenujące, a ilość zadań do wykonania jest nieadekwatna, już nie wspominając o tym, że klientela jest dość specyficzna i wiele trzeba znosić. Możliwości rozwojowe dosłownie żadne, ale jeśli ktoś lubi tyrać jak wół i dźwigać 10 kg kartony za marne grosze (wypłata, która nawet po długim stażu średniej krajowej nie dobije) to proszę bardzo, miłej pracy, ja mam większe ambicje i odpadam.

Jadzia
@Abcdefghijkl

Bardzo dobrze napisane.cala prawda każdy się śmieje z tej firmy co wymyślają aby tylko jak widać się narazić na wirusa aby tylko iść i zapier....ć na zamkniętym sklepie lub wyjechać na inny sklep.

Smutek

A dlaczego by mieli nam płacić skoro nie ma sprzedaży?

Wywalone

Smutek a czemu niby firma ma mam płacić za postojowe nie robisz nie zarabiasz każdy by tak chciał zarobić a nie narobić się .my i tak jesteśmy w dobrej sytuacji bo przychodzą do nas pojedynczy klienci a nie tabunami.nie ma co narzekać trzeba pracować a jeśli ktoś się boi może iść na l4 albo na urlop płatny i zarobi .pozdrawiam ja jutro idę do pracy Tak jak inni.

Hej

Nie smuc się może już za miesiąc wszyscy będziemy nie żyć i nie będziesz musiała płacić rachunków.

Onna
@Wywalone

Poczytaj kodeks pracy o postojowym

He
@Smutek

Ale przecież dziewczyny, które mają zamknięte chodzą do pracy i pracują w zamkniętych sklepach, to jak mogą im nie zapłacić?

Dziewczyny ,za przestuj w pracy nie z naszej winy nie obowiązuje 60% wynagrodzenia ?

O czym wy w ogóle piszecie? Nasze sklepy wolnostojące zostały zamknięte dla klientów. Skoro masz region zamknięty to wątpię aby reszta była otwarta. Pracujemy na zamkniętych sklepach po 8h zawsze jest co robic... można przygotować nowy podręcznik gazetkę stoły sprzedaż zewnętrzną... jeden wielki lament bo sklep nieczynny a trzeba siedzieć ogarnijcie się! Co ma powiedzieć spożywka gdzie walą tłumy ludzi?!?!?!

Asia

a czy jesteś pracowniku pewny, ze jestes zdrowy i zaden klient wczesniej Cie niczym nie zaraził?

Ta

Chyba Ci zapłacili za wpis, bo sklepy wolnostajace są otwarte, co więcej nawet godziny w niektórych nie zostały skrócone! Wiem, bo pracuje w jednym z nich.

Dzaga

My musieliśmy siedzieć 11 godzin bo nikt nawet nie,zadzwonił i nie poinformował że po 8 godzin. Może nie masz rodziny, moze to tobie pasuje tłuc się w autobusie z niedajboze jakaś zakarzona osobą co roznosi dalej wirusa.

Jakby nie jestem zadowolona że nie mogę zostać w domu, ale jeśli już muszę tam być w okrojonym składzie bez KLYENTOW to chociaż sobie porobie to co mogę i co czasem zalega.

Chicago

Potwierdzam sklepy wolnostojace sa zamknięte(mazowieckie) Praca przy zamknietym sklepie dla klientów. Jesli w waszym województwie są przypadki zarażenia koronawirusem a sklepy są otwarte apelujcie do swoich BZL-i. Cieszmy sie że mamy pracę nawet taką. Jesli komuś się nie podoba zawsze ma wybór L4, urlop,urlop bezplatny, wypowiedzenie z pracy. A nakręcanie sie w niczym nie pomoże wręcz przeciwnie.

Llll
@Chicago

Poczekajmy jak bedziesz zarazona przez to ze musisz wyjsc do pracy ciekawe czy nadal tak bedziesz o firmie mowila ze daja nam prace...kazdy madry dopoki jest zdrowy.

@Chicago

Ale zamkniete wszystkie czy tylko te ponad 2000m w pasażach ?

xyz

No to jak Twój wolnostojący jest zamknięty to się ciesz. U nas w regionie są pootwierane. Ludzie łażą od samego rana po doniczki i przecenioną bieliznę oglądają... Kaszlą przy tym co niemiara i co druga osoba z katarem.

Nasza galeria ma ponad 2000m i sklep jest otwarty normalnie 11 godz. pomimo że w tym samym mieście inny punkt jest zamknięty a znajduje się w podobnej galeri

Kikus

Myślę że nikt z was tutaj nie ma pojęcia, że jeśli sklepy się zamykają i wy nie pracujecie to nie otrzymujecie wynagrodzenia. Myślę że kik , akurat w tym wypadku myśli właśnie o was pracownikach. Za wszelką cenę zapewnią wam możliwość pracy żebyście zarobili. Przecież sama firma nie zarabia, jeśli nie ma sprzedaży. Więc traci na tym, mimo to daje wam możliwość pracy. A jeśli boicie się o swoje zdrowie idźcie na urlopy bezpłatne. Myślę że nikt wam nie zabroni.

Realistka
@Kikus

Do wszystkich narzekających... pilnujcie roboty, którą macie, bo ten rok już jest stracony i gospodarka nie pociągnie tego wirusa.. Koniec rekrutacjami w firmach i stawianiem warunków pracodawcom. Módlmy się aby nas nie wywali bo będą cieli koszta. Zapłacenie tylu pracownikom, gdzie sprzedaży nie ma, będzie ciekawie....

Hanka
@Realistka

Ciekawie to będzie jak w takim otwartym Kiku wszystkie się zakażą i zaniosą do domów, dzieci, rodziców, dzadkow, ciekawe czy kik to pociągnie, taki pozew zbiorowy za narażenie życia i zdrowia pracowników i brak środków zabezpieczających. Sorry ale wybieram życie i zdrowie, a nie pracę i pieniądze w tym momencie.

Ada
@Kikus

A Ty jak masz pojęcie to jedź i całuj cały zarząd w (usunięte przez administratora) że możesz pracować i tak dbają o ciebie w dobie kryzysu epidemiologicznaego gdzie cała Europa walczy z wirusem gratuluję (usunięte przez administratora) Tobie i innym tak myślącym

Onakik
@Hanka

Jak udowodnisz że tam się zarazilas? A nie w spożywczaku czy od kogoś w domu?

Onakik
@Kikus

Co jest wazni3jsze od życia i zdrowia? Wypłata, pieniądze? Serio?

Hanka
@Onakik

Nie chodzi o to, gdzie się zakaziłam, ale, że muszę przyjść do pracy i zakaże inne dziewczyny i zaniosą to do domu, a to już będzie się dało udowodnić. A porównywanie sklepów spożywczych do kika nie na miejscu trochę. Tu nie ma produktów pierwszej potrzeby, chyba że szmaty za 8 zł. Jest to niepotrzebne ryzyko. Ale ty co tak kochasz kika i bronisz to pewnie siedzisz w ciepłym ku...dołku i wypisujesz mądrości życia. W takim razie nie musisz się obawiać o kryzys w firmie bo wiele dziewczyn wybierze życie i zdrowie swoje i rodziny i dużo pracy w Kiku zostanie dla ciebie!

Pracujaca

No to teraz zapraszamy bzl, vkl na sklepy - na obchody po sklepie na rewizje poranne i wieczorne. No proszę- przyjedzcie i pokażcie że też możecie być te kilka godz na otwartym sklepie. CZEKAMY

Pracujaca
@Pracujaca

I nie zapomnijcie nam przywieźć rękawiczek, płynów do dezynfekcji, maseczek, może taśmy żeby klienci nie podchodzili zbyt blisko do kasy. W sumie jakiekolwiek środki ochrony są potrzebne bo nie ma żadnych. Totalna ignorancja pracowników

Klient

Bardzo nie miło zostałam potraktowana przez jedną z pan w sklepie w Rumi była bardzo bezczelna nikt chyba nie nauczył tej pani kultury takie słowo jak Przepraszam . Patrzyłam na mnie jakim wzrokiem, że miałam już po dziękować za zakupy nie polecam .

s przedawca
@Klient

to nie kącik gorzkich żalów, spadaj do centrali, na witrynie masz tel. do BZLa i z nim gadaj ma świeżo.

O jej...
@Klient

Urzekła mnie historia baby, ktora nawet przy użyciu słownika w telefonie nie umie sie bezbłędnie wyslowic, ale uwaza sie za krolowa minimum angielska;):):) takie puste i niedowartosciowane baby zawsze leja zale w internecie!

Klientka
@O jej...

Haha tobie również przydał by się słownik . Masz chyba jakiś problem ze sobą wyraziłam tylko swoje zdanie no, ale wy wszystkie tam jak za kare robicie mordy wiecznie krzywe po co przychodzicie do pracy !!!! (usunięte przez administratora) że musicie w róbcie siedzieć i bardzo dobrze że pójdziecie na puste sklepy do pracy do roboty nieroby !!!

Zzzz
@Klientka

Mordę ma pies , widać całkowity brak kultury. Nie robem jest może Pani, bo każda z nas ciężko pracuje i niestety musi obsługiwać takie wiecznie nie zadowolone osoby jak pani.

Siemagraza
@Klientka

Typowy klient kika. Roszczeniowa Grażyna ze słoma w butach, jestem klyjentem, jestem klyjentem, stać mnie na szmate za 7.99 i patrzę na was z góry. To nie jest forum dla klientów, nikogo tu Twoje zdanie nie obchodzi Mordo.

Pracownica

To jak marka traci na wizerunku poprzez decyzję że NIE zamykają wszystkich sklepów? Nie ma zapewnionych podstawowych środków ochrony, nie przysłali płynu dezynfekujacego chociażby... Niestety jutro nasz sklep będzie otwarty i będą klienci którzy przyjdą na zakupy. I tak właśnie narażacie nas pracowników i nasze rodziny, często małe dzieci na takie zagrożenie. Zazdroszczę pracownikom którzy pracują przy zamkniętych sklepach. Nie umiem tego pojąć jak można pozostać obojętnym w tak ważnej sprawie jak zdrowie i życie pracowników. Jesteście określoną firmą z której trzeba uciekać

Niki
@Pracownica

Tak ale my do tego zamkniętego sklepu też musimy dojechać, wśród innych ludzi,

Pracownik byly

Dobrze że ja już w tej firmie nie robię wyzysk jak nie wiem bony -50% na jedną rzecz dla nas pracowników takie podziękowania że cały rok pracy zero socjalu chodzisz w swoich ciuchach nie kupią nawet koszulek do pracy powinniśmy mieć za takie rzeczy oddawane a tu co (usunięte przez administratora) . Obcinają etaty pracujesz na dostawie we 2 gdzie masz wszystko zrobić za takie pieniądze śmieszne . Zero szacunku do pracownika wiecznie coś nie pasuje

Madra

Dziewczyny błagam nie zgadzacie się na pracę na otwartym sklepie. Błagam!! Nie przyczyniajcie się do rozprzestrzeniania epidemii. Proszę nie otwierajcie drzwi dla klientów. Jeśli nie o sobie to myślcie o swoich bliskich. Idźcie na L4, na opiekę na dziecko, nie dajcie się wkręcić w pracę w takich warunkach gdzie nie macie nawet zapewnionych podstawowych środków ochrony BŁAGAM I APELUJE DO WSZYSTKICH. TO JEST KOMPLETNY BRAK ODPOWIEDZIALNOSCI TEJ FIRMY. CENTRALA, IT BEDA PRACOWAC ZDALNIE A WAS NARAZAJA NA KONTAKTY Z KLIENTAMI !!!!! NIE POZWALAJCIE NA TO -BLAGAM

Oburzona

Nie mogę czytać tych okropnych komentarzy że musicie biedne pracować przy zamkniętych sklepach. Pomyślcie o tych sklepach gdzie musimy jutro otworzyć sklep i mieć kontakt z klientami którzy przyjdą na spacer do sklepu przy okazji kupia baterie za 4zl albo osłonke na doniczke albo o zgrozo stanik. Firma daje smieszną butelkę 0.5l płynu do dezynfekcji i radzcie sobie. Zero innych środków zabezpieczeń. Pasuje zrobić jakiś strajk pracowników? Bo już zgłoszenia poszły gdzie trzeba w jakich warunkach każą pracować ludziom (w większości kobietom, matkom)

Zosia

zgadzam się, cała prawda

Lakaka

Pepco też pracuje i wszystkie sieciowki poza galeriami.

miska ryżu

Czytam te wszystkie komentarze, odpowiedzi itd. Kik każe pracować w trakcie ogłoszonej pandemii. Zastanawia mnie jedno bardzo ważne pytanie, na które nikt tu nie udzielił żadnej odpowiedzi. Jeżeli nasz współpracownik jest zarażony i podczas wykonywania pracy zostaniemy zarażeni wirusem to czy firma KIK wypłaci nam stosowne odszkodowanie, wyśle na leczenie, które pewnie nic nie da? Jakie jest stanowisko firmy w takim wypadku? Kik będzie funkcjonował dalej, a my będziemy walczyć z chorobą, którą pewnie przegramy, bo leku nie ma. Oczywiście przecież zarządzenie było trzeba siedzieć w domu, ale firma zignorowała sytuację. Taki wirus, taka sytuacja jest pierwszy raz, nie można było się na to przygotować, już mogliśmy mieć styczność z chorymi i nawet o tym nie wiemy i zarażamy dalej. Miejmy nadzieję, że jak najszybciej stan zagrożenia minie, bo tylko nadzieja i zdrowy rozsądek nam pozostał. Bądzmy ostrożni, uważajmy na siebie zostańmy w domu, ale jak? przecież trzeba iść koczować w sklepie 11 h. Moi drodzy, gdy to wszystko minie trzeba dokładnie przeanalizować sytuację i zastanowić się komu poświecamy swój czas. W pracy spędzamy kawał swojego życia, obecna sytuacja pokazuje co jest priorytetem dla firmy. My pracownicy po kryzysie musimy sie zastanowić, czy warto dalej pracować dla takiej firmy i wylewać 7poty w zamian tak naprawde za nic. My jesteśmy w sklepie, sprzedajemy, bez nas nie ma sklepu. Pamiętajcie, że też możemy rozliczyć firmę w jaki sposób postąpiła z nami wszystkimi w trakcie takiego kryzysu. Pozdrawiam zdrówka ps: pamietajcie kupcie rękawiczki i żele antybakteryjne, bo przecież nawet tego nie ma w firmie, a jest to teraz niezbędne

Zostaw merytoryczną opinię o KiK Textil Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KiK Textil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KiK Textil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 547.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KiK Textil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 440, z czego 18 to opinie pozytywne, 206 to opinie negatywne, a 216 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KiK Textil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KiK Textil Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KiK Textil Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 794 ocen.

KiK Textil Sp. z o.o.