Opinie o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KiK Textil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KiK Textil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Jolka

Czy są tu Mamy, które przedłużaja zasiłek opiekuńczy??? U nas jakaś dziwna presja :/ Tylko proszę bez jadu :)

Kierownik
@Jolka

U mnie na sklepie jest taka osoba, ma do tego przecież święte prawo skoro nie ma z kim zostawic dziecka. Więc myślę, że nikt nie powinien mieć o to pretensji. Jaka presja?

Zasiłek
@Jolka

A do kiedy można przedłużyć?

Kierownik
@Zasiłek

Opiekę możesz pobierać do momentu otwarcia przedszkoli, żłobków itp. Więc na bieżąco musisz śledzić informacje.

pytacz

jakie macie wspomnienia ze starym prezesem?? Kiedy nowy?

nick
@pytacz

sam nie wiem

nicki
@pytacz

Teraz będzie prezesem w naszej sieci... Fajny człowiek z niego?

Wiolinekpajacyk

Byłam dzisiaj 26.04.2020 w Kik Ułańska Katowice. Jestem rozczarowana polityką sklepu nie ma żadnych koszyczków na wybrane przezenie zakupy, pracownice były nie miłe niechętnie przyczymały mi wybrane przezemnie rzeczy obok kasy na pułce ,żebym nie musiała je nosić ze sobą .Chciałam jeszcze coś poszukać dla męża. Nie pomocne , prowadziły rozmowę między sobą używając słów wulgarnych.Problem był z zapłaceniem również , gdyż chciałam zapłacić całą sumę dwoma kartami-dzieląc na pół. Usłyszałam ze nie można i nie chciało się pracownicy od nowa zrobić dwóch paragonów - podzielić zakupy ( był bardzo słaby ruch) A na koniec usłyszałm ze tak nigdzie w żadnym sklepienie nie można zaplacic rachunku dwoma kartami ???????????? P

Pułka
@Wiolinekpajacyk

A co to pułka? Może Pani chciała napisać bułka, wiec najprawdopodobniej pomyliła Pani sklepy. Nie weszła Pani na zakupy do spożywczego?

Qwe
@Wiolinekpajacyk

Po pierwsze Kik to sklep SAMOobsługowy, więc trzeba sobie chodzić i szukać, bo będąc 2 na zmianie nie są w stanie każdemu wybrednemu klientowi szukać produktów, szczególnie w obecnej sytuacji kiedy trzeba unikać kontaktu... Po drugie nie da się zapłacić rachunku 2 różnymi kartami, a każdy sklep chce jak najmniej anulacji... Po trzecie, czy wielkie zakupy w Kik to rzeczy pierwszej potrzeby? Trzeba latać po sklepach po nowe ozdoby przecież...

@Qwe

Jest taka możliwość zapłacenia 2 różnymi kartami ale to już wymaga pomyślenia i zmiany płatności w systemie nie których może przerosnąć już ta czynność :) Oczywiście pani Grażyny nie bronię bo pandemia trwa i powinna siedzieć w domu a nie na shopping biegać! Pozdrawiam dziewczyny pracujące i wytrwałości życzę :)

Najbrzydsza z Kik
@Wiolinekpajacyk

I właśnie przez taką paniusie człowiek może sobie spiertoli cały dzień. Bo Paniusia wymyśla zapłatę dwoma kartami. Szczerze ? Pracuję już parę lat w kiku i nigdy mi nikt tego nie pokazywał,zapewne też bym Pani odmòwiła. Poza tym dajmy tym biednym sprzedawcom odpocząć trochę od natłoku tych ludzi. Pani zapewne pracuje zdalnie w domu bądź jest na postojowym a te biedne dziewczyny tyrają cały Boży dzień żeby zarobić marne grosze.

Mila

Do pan sprzedających w Chojnie. Brawo dla was ze musicie męczyć się z tymi okropnymi ludźmi którzy ciagle was poniżają . Nie raz byłam świadkiem jak beszczelna Pani wyzywała kasjerkę. (usunięte przez administratora) w Chojnie wśród starszych pan powinny się wstydzić a nie co niedziele latać do kościoła a w tygodniu obrażać dziewczyny które narażają się dla Was.

Tajemniczy Klient

Interesuje mnie otwarcie sklepu

Pomocy jak można otworzyć sklap kik .jestem zainteresowana

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Najładniejsza z kika

Czy to prawda, że sklepy nierentowne są zamykane?

Babab
@Najładniejsza z kika

Skąd taka informacja?

@Najładniejsza z kika

Witam Serdecznie, Który sklep został zamknięty?

Mila

Syla

Kik to nie jest polska firma nie ma ich na liście do rządu utną etaty gdzie się da albo obniża wynagrodzenie do 85% i kierownikom i zastępcom hahaha

A umowy próbne na 3 miesiące

@Kicek

W przypadku końca umowy to nie jest zwolnienie. Poprostu koniec I tyle natomiast wtedy masz odrazu prawo do zasiłku bez okresu karnego. Pozdrawiam

@Syla

Witam Serdecznie. KiK jest to firma zarejestrowana w Polsce (jako oddział). I na terenie RP odprowadza wszystkie podatki. Nie jest firmą zarejestrowaną w tak zwanych rajach podatkowych. Pozdrawiam

Werka

Może ktoś z Was się orientuję czy bez mojej wiedzy a tym bardziej zgody przyszły pracodawca ma prawo zadzwonić do byłego pracodawcy i przeprowadzać rozmowę na mój temat?

@Werka

Tak,może.

Kicek1407

Hej czy ktoś wie czy umowy na okres próbny benda przedłużane

....

Hej, mam pytanie jakie są zarobki zastępcy kierownika ? Ile dostaje dodatkowo do etatu ?

Notak

3000 brutto

Inka

150 zł więcej jak sprzedawca

Xyz
@Inka

W obecnej sytuacji tyle samo co kasjer

Olka

Macie jakieś info, czy sklepy powyżej 600 m2 będą otwarte? Wiadomo już coś w tej sprawie?

Kk
@Olka

Trzesiesz portkami,że możesz się otworzyć? Tak. Lepiej siedzieć w domu. Ja niestety nie mam tyle szczęścia i pracuję. W innych sklepach pracodawca podziękuje pracownikowi za pracę wysoką premią,ale u nas oczywiście NIC. I jeszcze obniżą etat. To teraz odp,czy to jest sprawiedliwe?

Najbrzydsza Z Kika
@Olka

Otworzą,ale dopiero w 3 etapie odmrażania gospodarki..Pewnie gdzieś po majówce to nastapi :)

Lucy88

Hej. Pytanie do dziewczyn pracujących na otwartych sklepach. Czy macie zapewnione maseczki przez Kik?

Rey

Rey
@Monia

Po dwie na twarz ;-)

xxYYzz

Dziewczyny jak sądzicie czy 20 kwietnia otworzą wszystkie galerie ?

@xxYYzz

Ja myślę że tak ale myślę że benda zaostrzenia maseczki rękawiczki iniej osób na aklepie

Nie wiem

Pytanie do osob które miały przedłużoną umowe przed zamknięciem sklepu na czas epidemii, jak myślicie czy umowy przyjdą na adres zamieszkania czy może dopiero po powrocie do pracy? A może ktoś z Was już dostał umowe z centrali?

Kiko
@Nie wiem

A nie prościej jest zapytać swojego bzl jak to wygląda, serio trzeba pytać na forum????

Nie wiem
@Kiko

Skoro nic na ten temat nie wiesz to po co się wypowiadasz?? Nie zablysniesz taka odpowiedzią. Jakbym mogła to bym zapytała chyba proste heh

Kama

Cześć dziewczyny, mam pytanie dotyczące wypłaty.Czy wszystkie dostalyscie prawidłowe kwoty przelewu?? Bo ja nie, jestem załamana. Czy jeśli faktycznie źle mi naliczyli to wyrównaja ta kwotę, jest szansa?? Bo już nie wiem co mam zrobić.. Pomoże ktoś?

@Kama

Zapomniałam z tych nerwów dodać że jest to chorobowe.. Jest źle naliczone.. Czy ktoś też tak miał?

Strong

Zadzwoń do kadr . Tu Ci nikt mądrego nic nie powie , jedynie hejt , manipulacje i kłamstwo. Twoja pensja ,także zadzwoń i dowiedz się u źródła.

@Strong

Dzięki zadzwonię oczywiście, tylko czy aż takie pomyłki się zdarzają.. Bo pracowałam w innej firmie i nic takiego miejsca nie miało.. Dzięki za odzew. POZDRAWIAM.

Katarzyna
@Kama

Od nowego roku poczekasz na wypłatę świadczenia chorobowego. Zadzwoń do ZUS a nie do kadrowej.

Kik

Do dziewczyn pracujących na otwartych sklepach. Jestem pełna podziwu dla Was,że musicie pracować. Życzę Wam dużo zdrówka i wytrwałości. Mam nadzieję, że wszystko wkrótce wróci do normy. Pozdrawiam. P.s.dużo was jest.?

Midi
@Kik

Ja pracuję :?

tequila
@Kik

Troszkę nas jest ;)

@tequila

Dużo i czekamy aż nas klienci zarażą którzy mają potrzebe kupienia luksusowej chińskiej odzierzy bo Janina potrzebana zawsze nawet jak epidemia. No a święta bez nowego zająca i jajek plastikowych to nie święta. No cóż strach codziennie przed praca i odliczanie minut do zamknięcia żeby być bezpieczym i zdrowym nie zmieni myślenia firmy pieniądze są najwazniejsze. Mam nadzieję że dziewczyny to przetrwamy bo nikt nie zrozumie tego że się boimy pracując w tej cudownej firmie.

Ada

Teguila ja też pracuje na otwartym sklepie i nie narzekam. Jak komuś to nie pasuje zawsze może iść na l4 albo się zwolnić teraz jest takie zapotrzebowanie na dobrego pracownika ze firma może sobie wybierac. Idąc do zwykłego sklepu masz większe prawdopodobieństwo zarażenia siebie niz u siebie na sklepie i widze jak żadna z Was nie chodzi do żadnego wiekszego sklepu na zakupy.

@Ada

Fanatycy kika zawsze się znajdą

tequila
@Ada

Czy grzeczne odpowiedzenie na komentarz to narzekanie? No bez przesady, nie atakujmy siebie bez powodu, bo to nie jest potrzebne. ;)

Bshd

Postojowe wynosi najnizsza krajowa, czyli 2600 dla każdego i zostają na całym etacie, no i oczywiście siedzą w domu. A otwarte sklepy 80% etatu, czyli obcięcie etatu o 20% i obcięcie pensji również o 20%. Wniosek sami wyciągnijcie. Pracownicy z otwartych sklepów oddają 20%, po to żeby pracownicy zamkniętych sklepów mogli siedzieć w domu i brać pensje. Władza potrafi podzielić nawet pracowników jednej firmy.

@Bshd

A co jeśli pracownik się nie zgodzi? Czy nie mamy nic do gadania ?

Ustawa

Właśnie że nie masz takiej możliwości. Żeby wprowadzić takie zmiany nie będziemy nic podpisywać. Zostaniemy poinformowani pisemnie i nie mamy nic do gadania.

Nikt
@Bshd

Może za darmo będziemy pracować , żeby osoby siedzące w domu mogły dostać pieniądze. W głowie się nie mieści

zwz
@Nikt

Oosby z otwartych sklepów moga iść na L4,wtedy jak nie będzie komu pracować może w końcu zamkną i te sklepy

Oh

Możesz się nie zgodzić, wysyłasz pewnie wtedy jakiś wniosek do centrali, pozostajesz przez 3miesiace na całym etacie normalnie a po upływie tego czasu żegnasz się z robotą

Who
@zwz

Osoby z otwartych sklepów powinny iść na l4 skoro na zwolnieniu dostaną 80% pensji to równa się to dobrze z tym co przy otwartym sklepie na etacie 3/4 więc to jest jedyne rozwiązanie

Bbyu
@Bshd

Wychodzi na to że osoby z otwartych sklepów będą się narażać , dostaną mniej kasy żeby inny mogli sobie siedzieć bezpiecznie w domku

Laba 15
@zwz

Jeśli pójdziemy na L4 będziemy dostawać 80% z tych 80% które nam dają więc sobie policz ile to jest. (usunięte przez administratora) nie wypłata. Więc w obecnej sytuacji nie mamy żadnego wyjścia jak pracować

Midi
@Laba 15

A nie 80% średniej rocznej ??

Aleksandra.
@Bshd

Jak zwykle firma dzieli na pracowników lepszych i gorszych. kasjer który pracuje i siedzi w domu mają tyle samo pieniędzy z tym że jeden naraża życie i psychicznie będzie wykończony A drugi za siedzenie dostanie pieniądze i z uśmiechem wypoczęty wróci do pracy. Dziękuję że tak dzielicie pracowników.

Ggg
@Aleksandra.

Cała prawda ????

Kiki
@Bshd

80% dostajesz ale nie może wynieść mniej niż najniższa krajowa więc po co te złości

Xxx
@Kiki

Część pracowników może siedzieć z (usunięte przez administratora) w domu a część ma pracować za tyle samo pieniędzy co tamci co odpoczywają. Gdzie tu sprawiedliwość. Czy postojowe nie należy się kazdemu. Dlaczego pracownicy mają narażać zdrowie żeby zrobić utarg który i tak nic nie pomoże. Do tego brak płynów brak rękawiczek wszystko załatwiać trzeba samemu. I do tego strasza zwolnieniami że jak się pójdzie na l4 to nie masz pracy

Kiki
@Xxx

Słuchaj a kto Ci każe pracować zwolnij miejsce osobie której kończy się umowa bo to oni mają w tym momencie najgorzej.

@Kiki

Mi na koniec kwietnia się kończy chętnie przyjdę mazowieckie

Wrx
@Kiki

Podobno umowy są normalnie przedłużane. Firma przecież nie chce zwolnień

xxxx
@Wrx

No właśnie ,że nie są przedłużane

W
@xxxx

Są mi np przedłużyli...

@Wrx

To podobno masz złe informacje bo nie będą w czasie przestoju nikomu przedłużać umów.

Kkk
@Jm

Mi też została przedłużona umowa

@Kkk

W czasie przestoju nie będą przedłużać od 06.04 przed tym czasem zdążyłaś to się ciesz!

@Bshd

Ty tak serio? Po co ferment siejesz. Przestojowe w tej firmie to 50% płacy minimalnej. Ci którzy pracują dostaną 80% ale tez o te -20% obniżona norma godzin pracy i adekwatnie do tego jest ta kwota pensji. Czyli ci pracujący mają 30% więcej pensji niż ci którzy siedzą w domach.

M
@Jm

Mi się kończy końcem kwietnia i wczoraj podpisałam nową.

@M

To się tylko cieszyć bo od 06.04 nie miał by kto z tobą jej podpisać... A z jakiego regionu jesteś? Pracujesz na otwartym sklepie ? Czy idziesz na przestojowe i dostałaś przedłużenie umowy ? Jesteś sprzedawcą czy zks lub ks?

@Jm

Skąd masz takie informacje??? Jakieś konkretne źródło? Bo teraz wychodzi na to, że Ci co na postoju nie zarobią 2600brutto, a 1300. Kurcze to dopiero sianie fermentu.

M
@Jm

Polska południowa. Pracuje na zamkniętym sklepie, idę na postojowe. Jestem normalnym sprzedawcą i nie mam nawet całego etatu.

@M

To super, w takim razie masz bardzo dobrego kierownika i BZLa możesz tylko im podziękować że są jeszcze dobrzy ludzie.

@Bshd

Jakbyś była z firmy to byś wiedziała. Chyba że masz takiego kierownika który Tobie nie udzielił wystarczającej i pełnej informacji.

Agata
@W

A mi się kończy umowa na koniec kwietnia i niestety mi już nie prezedluzyli

@Jm

Niestety jakby to ode mnie zależało, to 80% regionalnych i kierowników sklepów, by już nie pracowała!!! Ale jaka firma, tacy pracownicy. Takie dostałam info, od BZL-a. Mam tylko do Ciebie prośbę?? Jeśli posiadasz taka wiedzę to proszę Cię zacytuj ustawę i jeszce ja zinterpretuj i oczywiście oświeć nas wszystkich. Myślę, że nikt tutaj wtedy nie będzie siać fermentu. Pisząc obrażasz kierowników i mnie, wcale nie rozwiazujesz sytuacji. Więc proszę Cię o konkrety, a nie ocenę innych.

@Bshd

Co tu tłumaczyć po co cytować jak jesteś przesączona jadem ... Jesteś z otwartego czy zamkniętego sklepu bo to różnica były dwa pisma jak nie miałaś do nich wglądu to powołanie się na ustawę nic tu nie da!

BB
@Jm

Mnie i koleżankom w regionie też przedłużono umowy - kończące się w kwietniu, maju i nawet czerwcu, no ale my mamy w porządku szefostwo. Współczuje w obecnej sytuacji tym, którzy mają inaczej...

Gosia
@Jm

Nie 50% płacy minialnej tylko "50% wynagrodzenia, nie mniej niż minimalna krajowa". Przykład zarabiasz 3000 zł masz 2600 zł. Zarabiasz 6000 zł, masz 3000 zł.

Kala
@BB

W moim tak samo, nawet te co miały do czerwca to dostały już teraz umowy.

Klk
@Kiki

Jestem pracownikiem od roku, teraz kończyła mi się umowa( podczas PANDEMI) przedłużona bez problemu i proszenia się. Nie spodziewałam się bo początek roku (ponad miesiąc!) spędziłam na L4 Poza tym mam dzieci i z opieki na nie korzystałam Ja jestem zadowolona a co dalej czas pokarze Jeśli komuś nie pasuje może poszukać innej pracy a nie Marudzić Powodzenia niezadowolonym życzę

@Gosia

Nie masz 2600 tylko 50% z tej kwoty masz, pisz czarno na białym bo co nie którzy mają tu problem ze zrozumieniem

Hmmmm
@Gosia

Ciekawe kto 6000 tu zarabia ? BZL ?

Ciekawa
@Bshd

Pracownik na postojowym dostanie 50 % wypłaty od kwoty 2600 brutto, czyli na rękę wychodzi 2040 zł odjąć 50 %.

o fak!
@Jm

Jm 50 procent ale NIE MNIEJ NIZ NAJNIZSZA KRAJOWA..czyli 2600..tak trudno zrozumiec?Poszkodowani sa tutaj regionalni ktorzy zarabiaja np ok 5000 tys to dostana nie 2500 tylko 2600 ..a jak wiecej np..6000 to wtedy 50 procent czyli 3000..

Mika
@Gosia

No ja też to tak rozumiem że mimo zamknięcia sklepu dostaniemy najniższa krajowa, a nie 50% z najniższej krajowej

Gg
@Mika

To łudzić się do 10.05 będziesz i wtedy otworzysz oczy jak ci na koncie 50% będzie brakować od minimalnej 2600 nie opodatkowanej -50% To w taki sposób dziewczyny by na zamkniętych sklepach pracowały dalej a nie na postojowe poszły, nikt nikomu za darmo nie będzie płacił. Dziewczyny na otwartych które pracują otrzymają 80% to czego wy jeszcze nie kumacie poczekajcie sobie do kwietniowej wypłaty

To napisz ile dokladnie dostanie sprzedawca który miał cały etat i jest na postojowym i sprzedawca ten który pracuje w otwartym żeby jasno zobaczyć liczby i później te same na koncie po miesiącu przestoju.

Dob
@Gg

Nie będzie brakowało!!! Nam nasza wspaniała pani BZL tłumaczyła że na konto bankowe będą nam wpływać najniższe krajowe z czego pół płaci pracodawca a pół dofinansowanie od państwa.

Wkurzona
@Dob

Masakra jakaś ludzie do jasnej cholery, macie BZL, macie centralę, po jakiego grzyba piszecie takie bzdury. Ja rozumiem, że cześć może nie rozumieć, przekazu, ale jeżeli chodzi o Waszą kasę??? Czemu nie dopytacie u źródła. Tutaj nie ma co dodawać po to firma korzysta z tarczy aby Wam tępę dzidy zapłacić połowę, a drugą połowę fiansuje Państwo. Tak wiec jesli jeszcze jedna napisze co innego to bedzie swiadczyło tylko o jej ograniczeniu. 50% wynagrodzenia ale nie mniej niż 2600 brutto. Kropka!!!!!!!!!!!!

Vhhb
@Wkurzona

Jak widać niektórzy muszą cofnąć się do podstawówki i nauczyć się czytania ze zrozumieniem. :)

....

Jak myslicie normalnie 10 wysla pensje ?

Rr
@....

A czemu mieliby nie wysłać?

Olka
@....

Może nas zaskoczą, i jutro dadzą wypłatę ;) tak prezent na święta

@Rr

Zastanawiam sie po prostu czy dostaniemy wczesniej . w piatek o 15 na pewno pieniadze beda .

J
@....

Biedni nie mają czasu na wypłaty bo dwa dni obraduja co do godzin

O fak!
@Olka

Powinni dzisiaj bo jutro juz WIELKI CZWARTEK..wiec fajnie bedzie jak popoludniu zasila nam konta;)

We

POWINNI bo to są pieniądze zarobione pracowników może empatii trochę że strony centrali co??

@J

Nigdy się nie spóźnili . Tylko wyobraź sobie że nie wszyscy siedzą w domu . Ja pracuję w piątek . Będą ,,święta" do jedzenia trzeba coś zrobić , posprzątać , zrobić zakupy .

Paulina
@....

Napewno jutro dadzą :) już bez paniki

Dzaga

Pracujemy do 18 A sklepy o tej godzinie też są otwarte.

Wszystko wszystkim...ale mega niesprawiedliwe jest to, że my pracując na otwartych sklepach mamy obcinane wypłaty.. Tak wiem etaty też obcinaja, ale moim zdaniem nie powinno mieć takie coś miejsca skoro i tak mamy mieć sklep otwarty i pracować normalnie. Rozumiem, lepiej mieć otwarte i dostać chociaż jakąś wypłatę, ale moim zdaniem powinno być to 100% a nie 80%. Pozdrawiam wszystkich pracujących na otwartych sklepach i łączę się w bólu!! ☺️

Hfgk

Popieram

Że co?

Fostsl moze ktos juz wypłatę?

Zostaw merytoryczną opinię o KiK Textil Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KiK Textil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KiK Textil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 547.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KiK Textil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 440, z czego 18 to opinie pozytywne, 206 to opinie negatywne, a 216 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KiK Textil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KiK Textil Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KiK Textil Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 794 ocen.

KiK Textil Sp. z o.o.