Opinie o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KiK Textil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KiK Textil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

@@W

Trzymajcie się z daleka od pracy tam. Nic więcej nie będę dodawać.

Lisa

Witam jak wyglądają zarobki netto na 1/2 etatu ,i czy jest możliwość przejścia na cały etat. Dziękuję i pozdrawiam

pp
@Lisa

1100 zł

@@W

Uciekajcie od tej pracy jak najdalej... kierownictwo masakryczne, wymagają niewiadomo czego za takie psie pieniądze.. i absolutnie nie szanują pracowników. Oczywiście nie wszyscy, ale ogolnie większość. Tyle bo nieprzyjemnych sytuacji już było na tym sklepie i wobec mnie i wobec innych pracowników tylko przez prawie pół roku, że aż szkoda gadać. Nie polecam.

Ka

Wie ktoś może czy w ogóle będzie jakieś wyrównanie do oszukanych pensji? Ponoć nie wszyscy dostali źle policzone, tylko ci co dostali dobrze się nie odzywają na ten temat, a przecież i tak firma by im nie zabrała tych pieniędzy. Przykre to jest bo firma skorzystała z tarczy, a nas może i przypadkowo (usunięte przez administratora)i temat ucichł.

Zzzz

A o co chodzi?

Kołomyja
@Ka

Nikt nie potrafi dojść co na tych paskach jest... Dziwne te ich "paski"... Ja proponuję każdemu z osobna dzwonić do swojej księgowej... Wtedy ona ma obowiązek wytłumaczyć co i jak było naliczone...

Tajemniczy Klient

Interesuje mnie otwarcie sklepu

Pomocy jak można otworzyć sklap kik .jestem zainteresowana

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Supply Operations Coordinator - East
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
Duża

Hej jak u was sytuacja?to co rząd zrobił jedna osoba na 15 metrów to jakiś żart. U nas może być na sklepie 30 osób,ale żadnej odpowiedzialności spacerują, oglądają my układamy towar to idą po trupach żeby obejrzeć nie patrzą że Ty obok stoisz i sprzątasz. Gdzie tu 2 metry, to jest jakaś masakra.

Xxx
@Duża

U nas ludzie nie dezynfekują rąk, nie mają rękawiczek, nie zachowują dystansu i mierzą ubrania na inne ubrania na sali sprzedaży. Na pewno nie chronią siebie i nas. Głodni zakupów nie zwracają uwagi na reżim sanitarny. Itally 2

Niki
@Xxx

Tak u nas przez takie zachowanie beda drugie wlochy.

Najbrzydsza Z Kika
@Duża

Drodzy klienci. Sklep KIK jest sklepem samoobsługowym, a nie wchodząc na wejściu zadajecie 10000 tyś pytań. Jesli macie siłę chodzić po galerii,macie również siłę wejść na sklep i samemu się rozejrzeć a nie na wstępie iść na łatwiznę i pytac się sprzedawcy. Większość wchodzi jak do obory, zero dezynfekowania rąk,brak rękawiczek a o kulturze osobistej nie wspomnę..Czasem głupie "dzień dobry" czy "do widzenia" ciężko Wam wymówić.. I pytania pt"Ale jak ja mam przymierzyć kostium kąpielowym skoro nie ma zwrotów a przymierzalnie są nieczynne" . Czy to jest potrzeba bez której nie można się obejść 2 tygodniu ?... Kostium można kupić za miesiąc, to chyba nie jest aż tak niezbędne do życia w czasach pandemii. Jednym słowiem KATASTROFA !!

Ona
@Najbrzydsza Z Kika

Przeciez w kiku mozna wszystko oddac nawet majtki.

Kikik

A gdzie jest to napisane, że nie można?

Klient
@Najbrzydsza Z Kika

Tak sie składa że jezeli chodzi o stroje to część osób chodzi tumany na rehabilitację także taka która odbywa się w wodzie. Przyszło wam to do głowy? Ciężko ci odpowiedzieć na pytanie klienta bo trudno w tym (usunięte przez administratora) który ma ponad 600m2 coś znaleźć. To od czego tam stoisz skoro jesteś aspoleczna i masz taki problem obsłużyć klienta? Tak właśnie niszczyciel wizerunek swojej firmy. Nie ma klienta tną etaty zwalniają źle. Jest klient jest praca też problem bo królewnie musisz łaskawie wskazać towar. Puknij się w czoło i zastanów czy ta praca jest dla Ciebie. Jak Ci nie pasuje kontakt z ludźmi to idź do innej pracy. Nie polecam. Problem bo trzeba trochę popracować. Ogarnijcie się lenie.

rafaela
@Klient

Z tymi żalami to spad do centrali, to jest forum spraw pracowniczych gdzie pracownicy oceniają pracodawcę a nie pieprzą klientowskie farmazony....

Klient
@rafaela

O i tutaj widać wasza kulture

Krystyna

Skoro to forum pracowników to wie ktoś może co się stało z Panią kierownik we Wrocławiu na Krzywoustego (młyn)?

malina
@Krystyna

O której mówisz?

Premie roczne

Tak tak sa i były tylk kiero to ukrywaja przed reszta dziewczyn, nawet z-ca nie wie niestety....zależy jakiego masz kiero, jak pazerny i chytry to milczy i cucho zgarnia, sa oceny roczne pod Katem tych wyplat właśnie

@Premie roczne

Tak. Dokładnie tak jest. Skądś to znam. Pazerny kiero nie przyzna się że dostaje premie i ile za cudzą pracę....

Hahaha
@Tama

"Za cudzą pracę". Błagam. Każdy kto podpisał umowę wywiązuje się z niej pracując ZA SIEBIE. Nie robisz tego co kiero, nie dostajesz tyle co kiero, proste ale pewnie NALEŻY CI SIĘ . Z tego co wiem jest takie coś co na pewno podpisywałaś, czyli klauzula poufności. Dlaczego jakikolwiek kiero miałby ją łamać, żeby się przetłumaczyć przed podwładnymi??? Z koleżankami też zaglądacie sobie w odcinki wypłat, czy pazernie chowacie???

Nieznajoma
@Hahaha

Bardzo fajnie usadziłas te które nie chcą się napracować a jedynie wszystko chcialyby dostać

Lol
@Hahaha

Zależy jaki kierownik.....

Kesz

Czy Wasze wypłaty zostały dobrze wyliczone za kwiecień, okres pandemii zwolnień, postojowego itp?

xd
@Kesz

Tak.A coś Tobie się nie zgadza?.

X
@xd

A tobie zgadza się.?. Pewnie lalunia siedziała na postojowym. Nie tyrala jak inni na otwartym sklepie. DYREKCJO KIK ORAZ BZLowie doceńcie tych ,którzy musieli niestety użerać się z klientami w czasie kiedy było najgorsze zagrożenie pandemią.

Pff
@X

Na postojowym dostali najniższą, a tym pracującym ucięli 20% i dostali po 1600. To jest normalne?

Pucia
@Kesz

Nie zgadza sie i to bardzo. Troche godzin mi obcieli. Bedzie dzwonione ????

Iii??
@Pucia

Dzwonił ktoś?ja nie jarze tych pasków... A ciekawa jestem czy ktoś dzwonił dopytywać o tą sprawę....?

Tama

Odnośnie poprzednich wpisów i wątpliwości co do premii rocznych. Kierownicy niedawno otrzymali premie roczna. Jej wysokość uzależniona jest od wyników sklepu. Przykładowo może to być 35% pensji kierownika Kika. Oczywiście jest to owiane święta tajemnica po to aby kierzy mieli dalsza motywację do wysysania soków ze swych podwładnych. Jest to niesprawiedliwe ponieważ wszyscy pracownicy pracują na wynik sklepu. Uważam że pozostali pracownicy powinni także dostać proporcjonalnie np do stazu czy czegoś tam.... Niestety w kiku całość zbiera tylko i wyłącznie kierownik

Wez
@Tama

Niesprawiedliwe, fakt kierownik ma więcej na głowie ale w większości sklepów są zastępcy i robią to samo co kierownicy, a premii nie ma. Pracownicy mający takie same obowiązki jak kierownik oprócz układania grafików też nie mają premii, dlaczego to takie tajne? Albo wszystkim albo nikomu kierownik i tak zarabia dużo więcej od pozostałych..

@Wez

Jest ogromna przepaść między wypłata kiera a zastępcy. Różnica ta to około 1000 zł brutto. Zastępca zarabia prawie tyle samo co sprzedawca a w czasie nieobecności kierownika obrywa zastępca. Już nie wspomnę o sytuacji, gdzie kierownik jeździ na delegacje a cały swój bajzel zostawia zastępcy.

jestem kIero, zarabiam ledwie 500brutto!!! Więcej od sprzedawcy

Wez
@Tama

Dokładnie cos o tym wiem! Nie chodzi tu o jakieś żale bo zaraz będzie wielki bum że "jak nie pasuje to zmień pracę" ale jest to zwyczajnie niesprawiedliwe i tyle.

Working
@Kiero

U nas kierownik zarabia 4200 brutto, zastępca 3200 brutto, sprzedawca 2700 brutto. Jak możesz być kierownikiem Kika zarabiając 500 zł brutto więcej od sprzedawcy???? W którym rejonie takie cuda?

Bbyu
@Wez

No faktycznie dużo :/ , w kiku kierownik nie zarabia dużo

Nn l
@Working

A w którym rejonie kierownik ma 4200? Bo w naszym mamy dużo mniej , więc w szoku jestem i bardzo ciekawi mnie to

Bl
@Working

Ja jestem kierownikiem i mam 3200 brutto ..zastępca ma 2900 brutto . Jaki rejon taki bogaty.?

o fak!
@Tama

Serio?To nie wiem gdzie jest taka przepaść..u nas kierownik zarabia trochę więcej od zastępcy..

@o fak!

U nas między kierownikiem a zastępca jest 1000 brutto różnicy. Slownie: tysiąc złotych.

@Nn l

U nas właśnie tak samo....

U nas 500zl, więc wychodzi że to zależy od regionu

Pra
@Working

To ja pracując jako.kierownik nie mam 4200brutto tylko mniej każdy sklep swoją stawka. Im dłużej się pracujecie tym bardziej człowiek nastawia się negatywnie do tej firmy.

Onna

Lick
@Nn l

W opolskim

Byla pracownica

Hej Niby tarcza zwolnic nie moga ale jak tylko nija to zwalniaja ludzi. Robia co chca ludzni .zmuszaja do wyjazdu pod pretekstem zwolnienia z pracy. Ja nie moglam wyjechac wiec mi powiedziano ze z dniem 1 czerwca juz nie pracuje haha

Martitaa

Dziewczyny ktore byly na postojowym ile macie wynagrodzenia za kwiecien 50% czy 80%?

O fak!
@Martitaa

80%

Abx
@Martitaa

Najniższa krajowa. Ciekawe co teraz powiedzą te "najmądrzejsze" osoby, które twardo się tu kłóciły kilka tygodni temu że dostaniemy 50% najniższej krajowej :)

Natalia

Dziewczyny czy nadal trzeba wyrabiać swoje godziny na innych sklepach?

P

Sklep Poznań-Franowo: jedna z pracownic nie powinna pracować z ludźmi. Przez epidemię zamknięto przymierzalnie, jednak jeden z klientów zdecydował się mierzyć koszule. Ta pani zachowała się agresywnie i na niego nakrzyczała. Inni to widzieli.

P

Myślę, że gdyby wisiał napis "zakaz przymierzania na sklepie", to nie byłoby problemu. Pozdrawiam prostaczkę z Franowa.

anna
@P

Śmieszne!!! to by i tak nie pomogło bo klienci nie czytają informacji na kartkach !!!! Ogarnij się kobieto ????????????

@anna

Ty ze swoją kulturą nadajesz się tylko do przerzucania (usunięte przez administratora)

Poland
@P

A no tak bo logiczne przecież jest, że skoro jest zakaz przymierzania w przymierzalniach to na sklepie można. Typowy Janusz (usunięte przez administratora) nie zrozumie,tylko szuka jakiejs luki, żeby to ominąć i jest z siebie oczywiście bardzo dumny.

Ok
@P

Przymierzalnie są zaklejone taśmą i to jeszcze za mało, kartka nie pomoże, ludzie nie czytają

@Ok

Jedni czytają, drudzy nie. Co ciekawe, na fanpejdżu Kik zapewnia, że nie ma zakazu przymierzania na sklepie... (usunięte przez administratora)

Pff
@P

Firm porażka. U mnie już spodnie mierzą. Czekam aż na gołą d*pę zaczną majtki mierzyć... poziom kloenta i tej firmy jest równie niski.

Basia

Proszę o rozpatrzenie mojej sytuacji, w Gryfinie byłam na zakupach i pytając o jedna rzecz zostałam potraktowana nie miło przez panią w czarnych włosach z grzywka oraz jej koleżankę panią w brązowych włosach która mi pomoc ciagle dyskutowała przez telefon. NIE POLECAM tam robienia zakupów panie są nie miłe i ciagle dyskutują przy kasie.....

@Basia

Ja również nie polecam a na dodatek to jest brudno na sklepie

To trzeba bardziej się starać bo w Szczecinie jest bardzo czysto a u was niedość ze (usunięte przez administratora) ze strony kasjerek to jeszcze bałagan zamiast stać i gadać można bardziej się zainteresować praca (usunięte przez administratora)..

Stały klient
@Basia

(usunięte przez administratora)Pracując w handlu niejednokrotnie takie się spotykało???? czasem mam wrażenie, że ludzie nie wiedzą czym jest sklep samoobsługowy a jak tylko klient wchodzi do sklepu to trzeba go po stopach całować! Czasy się zmieniły! A co do pracownic dyskutujących przy kasie zapewne rozmawiały... UWAGA! O sprawach zawodowych! Tak się też zdarza, że trzeba coś omówić... Kiedy bym tam nie weszła, zawsze coś robią albo rozkładają towar albo sprzątają po klientach, którzy nie potrafią odłożyć rzeczy na miejsce. Ale Pani poczuła się źle, bo pewnie dziewczyny zapomniały się uśmiechnąć i Basia poczuła się urażona, bo nie została za rękę poprowadzona to regału. Ja tam POLECAM zakupy w Kiku.

Pola

Smiech na sali, przy pelnym etacie i otwartym sklepie dostajesz mniej niz najnisza krajowa.. Mniej niz osoby będące na postojowym, przy narazaniu wlasnego zdrowia... Nie polecam nikomu pracy tam, nie szanują ludzi i traktują jak (usunięte przez administratora)

Pysia

Ten sklep to jest śmiech na sali. Wykorzystywanie nowych osób do robienia dosłownie wszystkiego a Panie na wyższym stanowisku siedzą na zapleczu i popijają kawkę za kawka. A potem pretensje, ze to jest niezrobione tamto niezrobione tylko, ze Ty jesteś jedna na cały sklep. Fatalna atmosfera + zarobki... dziewczyny idźcie gdziekolwiek byle nie tam

Ena

Cześć dziewczyny. Mam pytanie odnośnie pracy w KiK. Czy pójście tam do pracy to dobry pomysł? Czy zachowane są środki ostrożności związane z epidemią? Jak traktowani są tam pracownicy? Chciałabym podjąć się tam pracy, ale mam złe doświadczenia ze swoimi poprzednimi pracodawcami, więc tym razem wolę zapytać zanim rzucę się na głęboką wodę.

Lol
@Ena

Jeżeli chcesz tyrać jak wół to jak najbardziej ,ta praca dla Ciebie.???? Rękawiczki i maseczki we własnym zakresie.Zależy na jakiego kiero trafisz .Lepiej spróbuj ,gdzie indziej znaleść pracę.

@Lol

Jak we własnym zakresie? No to chyba wasz kierownik ma z głową. Na każdy sklep mają być dostarczone! Łaski nie robi, proszę zgłosić problem jeśli kierownik ma to w d*pie

Była pracownica
@Ena

Daj sobie spokój. Nie szanują pracowników pensje dają masakryczne w porównaniu do innych sieciówek to śmiech na sali. Regionalna to prawdziwa pomyłka nie ogarnięta nic nigdy nie wie.

No i jest pensja,docenili nas pracujących w najgorszym czasie,bez masek i rękawic,szkoda słów.Sprawiedliwość w KIK pracownicy na otwartych sklepach i na postojowym ta sama pensja a może ii mniejsza. Klienci wiszą na plecach a jak zwrócisz uwagę o fochy,nic nie możesz powiedzieć ,bo klient nasz Pan i wszystko mu wolno taka polityka firmy.W innych sklepach to pracownicy pracujący dostali premię a nam zajumali 20%,istny kabaret i o swoje (usunięte przez administratora) dbanie

Ka

Pracowałam cały czas przy otwartym sklepie, jestem nerwowa, biorę tabletki od psychiatry, a ludzie jak święte krowy chodzą , rozwalają wszystko, podchodzą blisko się o coś zapytać, ja się odsuwam. Koszmar i współczuję każdemu pracownikowi, ktory ma słabe nerwy jak ja, że musi pracować w takim stresie.

Niki
@Ka

Jeszcze troszkę i wszystkie wyladujemy w psychiatryku. Bo ludziom na tej kwarantanne się w (usunięte przez administratora) poprzewracalo.

Kikpracownik ex

Kik.smieszna niemiecka firma ktora nie zapewnia pracownikom ani maseczek ani rekawiczek.(usunięte przez administratora) chcesz cos sie dowiedziec dzw do regio on mowi jedno i dzw do centrali bo ja nie wiem.tam mowia co innego, wyplate naliczaja nawet nie po chinsku,zwolnienia sa rozl jak im sie podoba i baaaaardzo ale to bardzoooo uwielbiaja te zl nawet jak jestes zdrowy to dnia kolejnego musisz juz byc chory bo trzeba isc na zw bo np za duzo godz nam wychodzi z etatu.i tak sobie ludzie jedni pracuja a inni odpoczywaja po 2-3mies.regionaly tez jest do (usunięte przez administratora) przynajmniej w moim regionie.nie widzi w niczym problemu nawet sam sugeruje idz na zw idz ns urlop a po krotkiej wymianie zdac kilka dni pozniej dziewczyna dostaje wypowiedzenie.robicie co sobie chcecie!dzisiaj zwalniacie mowiac ze gora etaty ucina a za chwile jest nowy pracownik na tym samym miejscu.Takze w sumie nie mozna o was powiedziec kompletnie nic dobrego.jestescie zlodziejami i oszustami a wasi pracownicy sa narazani kazdego dnia sprzedajac wasze gowniane pantalony i smierdzoce (usunięte przez administratora) 3xl.zycze wszystkim powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o KiK Textil Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KiK Textil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KiK Textil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 547.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KiK Textil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 440, z czego 18 to opinie pozytywne, 206 to opinie negatywne, a 216 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KiK Textil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KiK Textil Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KiK Textil Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 794 ocen.

KiK Textil Sp. z o.o.