Opinie o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KiK Textil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KiK Textil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

magda

Mam pytanie odnośnie telefonów. Czy faktycznie w ogóle nie nosicie ich przy sobie, zostawiacie w szafkach , czy są momenty ze macie je przy sobie i nic się nie dzieje. Nie chodzi mi tu o przesiadywanie w tele non stop, ale różnie bywa czasami wole miec przy sobie telefon, ale nie wiem jak wygląda wtedy np podczas wizyty rewizora.

Kik
@magda

Nie można mieć tel, tylko leży w szafce.Jedynie służbowy może mieć osoba,która prowadzi zmiane.

Witam, Czy jest tutaj ktoś, kto pracował w biurze na ul. Legnickiej we Wrocławiu? Chciałabym podpytać jaka panuje tam atmosfera w pracy, i na jakie zarobki można liczyć na stanowisku specjalisty ds wsparcia sprzedaży. Z góry dzięki za info!

Kot

Polecam sklep w Łowiczu! Obsługa rewelacyjna, a Pan kierownik mega gosc :) Az milo robic zakupy

Lotos
@Kot

Zgadzam się w 100% Kierownik z powołania z wielką uprzejmością sam wychodzi do klienta. Tak trzymać ????

Orientujecie sie czy KIK daje jakąś wyprawkę na urodzenie dziecka? Czy jak wszystko w tej firmie wisi im to i powiewa?

Tak. Dostaniesz ładną paczką. Firma akurat w tym temacie zachowuje się wzorowo.

pracownica

tak wzoroko,a co do paczki to kłociła bym się czy ładną, gdyż osobiście dostałam paczkę po urodzenia dziecka a w niej : brudny koc dla dziecka (z tych grubych co wieszamy na pół pod deko baby) jakby ściągniety prosto ze sklepu, bo na dole był cały brudny, następnie najtańsze 2 pary bodów białych ,3x skarpetki białe grube jak na zimę i 2 szt. pieluszek tetrowych również białe, najtańsze a i w formacie a4 napisaną na komputerze i wydrukowana na kolorowej zwykłej kartce pochwałe dla dziecka. i Nic więcej... tyle w temacie.

Kinga
@pracownica

Witam. Ile można zarobić na 3/4 etatu i czy jest możliwość dopasowania godzin pracy do pracownika. Mam możliwość pracy w kiku na 3/4 etatu ale musieliby koniec na rękę dopasowując godziny pracy do mnie, bo wtedy teściowa musiałaby siedzieć z moimi dziećmi. Czy jest możliwość dogadania się?

@Kinga

Zmiany są 11/12 h. ( W galeriach KiK pracuje po 12h.), bardzo sporadycznie pracuje się po 6-8 h. Jeżeli pasują Co zmiany 11h. to wszystko można dogadać. Nawet osoby pracujące na 1/2 etatu pracują na zmiany 11-to godzinowe, mają w ten sposób mało dni do przepracowania.

Tajemniczy Klient

Interesuje mnie otwarcie sklepu

Pomocy jak można otworzyć sklap kik .jestem zainteresowana

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
listonosz

Witam, a ja zapytaniem, jaka stawka jest na dzien dzisiejszy?

KIKI
@listonosz

Na stan dzisiejszy najniższa krajowa bo na podwyżki w tej firmie niema co liczyć.

A ja tak trochę z innej beczki. Ponoć w 2021 r ma się podnieść najniższa krajowa o 200 zł. Będzie wynosić 2800 brutto. Aktualnie jestem na macierzyńskim do maja, i moja wypłata już tyle wynosiła. Czy ktoś się orientuje, czy na macierzyńskim tez się dostaje aneks, czy raczej z góry olewaja takiego pracownika ?

Ona

Otrzymasz aneks do umowy(A przynajmniej powinnaś), jednak to nie wpłynie na wysokość Twojego macierzyńskiego(wylicza się go z dochodów sprzed macierzyńskiego.)

...

tak, dostaje się aneks... ale miałaś już taka stawkę więc w sumie nie wiem czy muszą Ci wysyłać, że najniższa krajowa jest taka jak podana stawka na Twojej dotychczasowej umowie.

Blondi

Dziewczyny czy przyszły już do was aneksy do umowy i czy podwyżki też dostali kierownicy i zastępcy????

Nietylkodziewczyny;)
@Blondi

Nie,do nas jeszcze nic.

Witam wszystkich, Mam takie pytanie. Czy będąc na zwolnieniu lekarskim w czasie ciąży gdzie się facto wynagrodzenie powinno wynosić 100% zauważyliście spadek Waszego wynagrodzenia z miesiąca na miesiąc? Ktoś miał taką sytuacją j potrafi mi wytłumaczyć czym to jest spowodowane?

Ok

Zobacz na pasku ile pobierają zaliczki na podatek i porównaj z wcześniejszymi paskami kiedy nie byłaś na l4 to się zdziwisz

Ona

Jeśli nie zrezygnowałaś z PPK to z automatu zaczęli odcinać składkę. Dodatkowo będąc na l4 zwróć uwagę, że czasem miesiąc ma 30 czasem 31 dni, A na zasiłku chorobowym masz płatne za każdy dzień, nie miesiąc

Kikowska

Witam.Jak u was z rewizjami. Jaki jest średni wynik ,za który BZL się nie czepia?

Kik
@Kikowska

Ma być najmniej 90%

Amarena
@Kik

92% i nie ma planu naprawczego... Każda poniżej tego już wymaga planu naprawczego. Tak jest u nas (Śląsk)

Beti
@Kik

A jakie są konsekwencje dla sklepu i kierownika w razie gdy rewizja jest poniżej 90%.

Kik tx
@Beti

Nie dostaniesz premii której I tak nie ma. Tylko kierownik regionalny dostaje premię za dobra rewizję. Pracujesz tak na prawdę za uśmiech Twojego regionalnego.

Amarena
@Beti

Trucie (usunięte przez administratora). No chyba że to kolejna słaba rewizja... Wszystko zależy od tego jakie to błędy.

@Kik tx

Skąd Wy to bierzecie! Nikt nie ma premii za rewizję!

Beti
@Kasia

Regionalny na pewno ma premię za rewizję dobra

były BZL
@Beti

niestety -regionalny nie ma premii ze rewizje-ciśnie ludzi bo musi cisnąć -bo tak sobie VKL życzy.

Wojciech
@były BZL

Jaka panuje atmosfera w firmie i jakie są relacje z szefostwem? Czy w razie jakichkolwiek kłopotów można się tu jakoś dogadać? Znasz firmę od środka więc na pewno powiesz mi coś na ten temat.

Ada

Pracownicy dostali 50% Rabatu na jedną rzecz a klienci mają konkurs na Facebooku gdzie mogą wygrać 200zl...wstyd. Tyle w temacie

Asos

Dużo jest negatywnych opinii o swoich kierownikach regionalnych. To może napiszcie jaki byłby lepszy. Do którego chcielibyście trafić?

Bu
@Asos

Każdy inny niż w kiku :D

Lulu
@Bu

Nie przesadzaj, poza Kikiem też jest pełno.... wszystko zależy od człowieka. My na swojego nie narzekamy.

Empe
@Asos

Mamy świetna regionalna i cholera jedna wie jak ta biedna kobieta to wszystko znosi i daje rade

@Asos

My mamy bardzo w porządku. Da się z człowiekiem dogadać, oczywiście jako przełożony wywołuje pewnego rodzaju stres, ale taki naturalny.

Marzena

Hej dziewczyny mam pytanie czy ktoś wie o podwyżkach??? W zeszłym roku już podpisywaliśmy aneks do umowy a w tym roku cisza a od stycznia najniższa krajowa idzie w górę.

@Marzena

Przyjdą aneksy z centrali. Już powinny przyjść, ale sytuacja się skomplikowała i mogą pojawić się dopiero po Świętach.

Świdnica

Jeśli chodzi o dekoracje na stołach to Świdnica jest sławna(usunięte przez administratora)

Kaja

W tym roku firma zaszalala z prezentami na gwiazdkę zamiast kosza słodyczy to rabat 50% na JEDNĄ RZECZ. Gdzie klienci mogli sobie drukować na black fridaj rabatów ile chcieli ,to jest podziękowanie za całą siłę włożoną w ta firmę żeby wszystkim dogodzić..,i sprzątanie wieczne sprzątanie tego syfu na sklepie co klienci po sobie zostawiają .Śmiechu warte.

@Kaja

A DOSTALYSCIE JUZ TEGO BONA NA SWIETA?

Buhahah
@Martaa

Taaa... Myślą że będziemy ich po butach za tego bona całować ... Jasne ,bon fajna rzecz....ale jak odciąża zakupy świąteczne.... Dali by choć na 200 zł pracownikom.... A nie... Dali 50% i drugie 50% i tak musisz doplacic...Co ja mam se bombki kupić? Bo karpia raczej nie kupię... Czytajcie czytajcie wy na górze... Robicie z tej firmy dno...Wy macie rzadań miliony... A naszych podstawowych nawet nie spełniacie ...Ja bym wstydziła się dać komukolwiek taki bon...miesiąc w człowiek wiecznie w pracy, więc nie ma kiedy tych swiat przygotować... To.jeszcze ci taki bonus dają... ŻE-NA-DA !!!!!!!!

@Buhahah

To juz z utesknieniem czekam na tego bona zenadaa po prostu,a w grudniu zapierdziel obrotty dwa razy wieksze a dla nas zero ,jeszcze gadka ze nie idz na przerwe bo kooolejka,uciekam z tego obozu jak naszybciej

@Martaa

To my mamy mieć jakieś bony ???Pierwsze słyszę

Tak dostalysmy juz.

@Kaja

I na co one są na rzeczy do kupienia nas? I czy my musimy coś do tych bonów dopłacać i w jakiej kwocie?

mila
@Kaja

Hmmm co by sobie tu kupic na ten bon -50 %?????chyba sobie kupię Basic za 9.99 będę miała za 5 złoty.hahahahaha

@mila

Dokladnie haha

@Ada

Dziewczyny pisza ze -50% na jedna rzecz ,mnie jeszcze ten zaszczyt nie kopnal haha

Coca
@mila

Energetyka za 1,19 ....

@Coca

A jakiego kopa do roboty dostaniesz za 55.5gr.dostaniesz do roboty

Buhahah
@Martaa

No niestety takie są realia...ja też zawijam wrotki bo kariery to tam człowiek nie zrobi (usunięte przez administratora) Ja nigdy w żadnej pracy się nie narobilam tak jak tutaj...a doceniali realnie pracownika... Wtedy człowiekowi chce się pracować i starać .... :/

$$
@Ada

Jak kupisz sobie bluzkę za 39.99 to zapłacisz z bonem 19.99 ... Tak wygląda dopłata do bona...50% ... A teraz życzę miłego szaleństwa zakupowego bo ja do tej pory nie wiem w co zainwestować bon hahahaha }:>

Żałosne
@Kaja

My także dostałyśmy i z dziewczynami stwierdziłyśmy, że nas to obraża. Klient może wszystko, dostaje tyle bonów że głowa boli, wiem, że my także mogliśmy z tego korzystać, ale rzecz w tym iż KIK nie ma szacunku do pracowników, taktuje nas jak niewolników. Narzuca nowe obowiązki, które trzeba zrobić a nie zawsze jest czas na to... Niestety KIK nie jest firmą zorganizowaną, w ogóle nie wie jak działa sklep w praktyce i tylko dosyłają nam co tydzień towar, gdzie potem nie ma gdzie go rozłożyć bo tego za dużo jest. Nie ma systemu który by mógł to monitorować...

Alana
@Kaja

Praca w kiku to porażka ,. (usunięte przez administratora) wiecznie pelno towary wiecznie dwie osoby na zmienię WYZYSK bierzcie przykład z firmy Lpp kik Niemirski sklep a taka porażka. Nie da się opisać żeby zwykły kasjer prowadził zmiene za darmo? To jest wyzysk , normalnie kasjer za prowadzenie zmień powinien mieć dodatkowo płacone od firmy ? Gdzie premie od sprzedaży jak w innych firmach ! Tyrać na takie grosze wiecznie zmiany tego się nie da opisać Prezenty na święta? Haha no -25% co to jest ? Normalnie to raz w roku powinno dawać ciuchy dla pracowników bo tym (usunięte przez administratora) to ciągle dziury się na ciuchach robią ? Delegacje wola wysyłać. Innych sklepów niż zatrudnić po więcej osób na zmiene !! Wyzysk kolejny Wiecznie denerwowanie się bo dr przyjedzie niech taki dyrektor przyjedzie na 12h do tego syfu za najniższą krajową be pensji zobaczy jak się traktuje pracownika bo normalnie to to niej jest powinien być jeden kasjer który stoi na kasie a nie lata 509 metrów na drugi koniec robiąc dodatek kokainy wyzysk ciągle pretensje ludzi ze do kasy stoją gdzie jak można się rozdwoic ? To stać na kasie czy robić dostawę jak drugi kasjer jest na przerwie ? Gdzie logistyka przywożą milion niepotrzebnych rzeczy nawalone towaru kartony stoją nie ma czasu wyłożyć .... Ludzie się deneruja zauważcie że Polacy nie lubią jak jest dużo rzeczy bo nie mogą nic znalezc Albo przeżuty powinino się domawiac towar jeśli brakuje czegoś a nie odslycac gdzie jeden sklep pęka z towarem drugi nie ma wcale niech ktoś zrobi parzadek z tą firmą bo nie wydaje mi się że Niemcy za takie grosze tyrają .w takim (usunięte przez administratora) .

Tiaaa
@Kaja

Pociesze że w tym roku taki sam gratis ????

Olga
@Kaja

A gdzie fundusz socjalny, śmiechu warte, ŻENADA. Śmiechu warte, najgorsza sieć ????????????

@Kaja

A orientujecie się czy te ich bony przysługują też osobom przebywającym na zwolnieniu lekarskim ( ciąża)? Bo słyszałam, że u mnie na sklepie już wszyscy dostali

kolezanka
@Ania

jestem na zwolnieniu tak samo jak ty ciaza, i mi podobno nie przyslugiwal juz się nie dopytywalam skoro kierowniczka mi nic nie napisala

Neo
@Ania

U nas było powiedziane, że to dla pracowników czynnie pracujących na sklepie. Nie dla tych którzy dłużej przebywają na L4.

@kolezanka

A jak z Twoim wynagrodzeniem? Jest stale? Czy tak jak mnie co miesiąc coś ucinają?

@Alana

No to weź stąd idź!

Nikt nie każe przychodzić i kupować. Paniusia się znalazła. Jak nie pasuje to do sklepów gdzie odzież zaczyna się od 500 zl w górę, nawet do przymierzalni ciuszki zaniosą. Zresztą chyba ktoś ten (usunięte przez administratora) na tym sklepie robi.

Klient

I to mówi pracownik? W szoku jestem gratuluję kultury

Nela

Przerwa jest wpisana w kodeks pracy. Nikt nie lubi pracować w bałaganie. Pracownicy też chorują i mają dzieci a tych którzy pracują jest za mało do posprzątania po każdym kliencie. To nie strategia a rzeczywistość. O ile pisanie o paniusiach nie jest wporządku to wylewanie żółci na sprzedawców również do kulturalnych nie należy. Zawód jak zawód, nie jesteśmy z kamienia.

Olga

Radzę się zatrudnić, zobaczysz jaka super praca. A propo papierosów to przerwę ma każdy pracownik i może na niej robić co chce????

Kasjer

Czy zwykły sprzedawca dostaje umowe na czas nieokreślony? Zastanawiam sie czy firma podpisuje zastepca i kierownika czy tez zwyklym sprzedawcą

Asos

HALO CO Z BLACK FRIDAY??????

Pracownik KIK były

Cześć. Dzisiaj odebrane paczki dla dzieci z zakladowego funduszu socjalnego, kazda paczka wartosc 300zl, oraz na Grudniowa wyplate z funduszu 800zl premi na swieta. Do tego dodatek na zwiekszone koszty zimowe dla dziecka. Rok temu jako pracownica Kik dostalam wielkie nic. A prace ogarnialam, prowadzenie zmian itp. Czy gdybym nie odeszla mialabym w tym roku na co liczyć, dostaniecie coś dziewczyny?

pracownica
@Pracownik KIK były

nie,pochwałe wzrokową????

Zadowolony pracownik

Wiadomo cos o black friday?

miki minaj

Czy są w Kiku wczasy pod gruszą?

wczasy pod brzoza

dre
@pracownik

chyba pod lipą ????

Tama
@miki minaj

Wczasy pod paletami co tydzień

Gienia
@miki minaj

Tak jak sobie sama wypłacisz ????

Agata
@miki minaj

W kiku nie ma nic tylko latać jak głupi po sklepie. Wyzysk totalny zdzierają że wszystkiego nie ma premii nie ma nic kasjer robić wszystko a zarania najmniej , nie ma kogoś konkretne go kto by ta firma ruszył gdzie sprządaz internetowa? Nie ma nic na poziomie 21 wieku. Dekorator powinien być na kilka sklepów który przyjeżdża robi ściany ma płacone za swoją pracę .kasjer to osoba która wykłada towar bądź kasuje ito a nie prowadzi zmiene nie ma nic do pensji!!! Powinna być osoba funkcyjna dodatkowa 3 i mieć płacone więcej do pesnsji kolejny wyzysk 3 osoby na zmiene w dostawę i po dostawie bo to chore żeby się tak zarabiac Po dwóch latach pracy w kiku nabawiłam się nerwicy , depresji i kręgosłup mam ztyraby Gdzie ty sprawiedliwość gdzie ????? Co za wyzysk nigdzie tak nie ma w każdej pracy mają jakieś profity jakieś pewnie jakieś prezenty cokolwiek a w kiku nic nic 100lat za murzynami kto tym rządzi?

Hahahhahah
@miki minaj

(usunięte przez administratora)Tam nie ma nic!! Nawet przerwę która ci przysługuje nie zawsze masz czas żeby wykorzystać.... Dają bon na święta... Na 50% ale na jedną rzecz... Zawsze marzyłam żeby na święta uzyskać taki bon... Niedosc że człowiek niedoceniony to w prezencie świątecznym i tak musi dołożyć firmie 50% żeby mieć upominek który sam sobie musi kupić. Żenuaaaaa

M
@miki minaj

Pod wiśnią chyba, jakie wczasy !

Zostaw merytoryczną opinię o KiK Textil Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KiK Textil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KiK Textil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 544.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KiK Textil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 438, z czego 18 to opinie pozytywne, 204 to opinie negatywne, a 216 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KiK Textil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KiK Textil Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KiK Textil Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 793 ocen.

KiK Textil Sp. z o.o.