Opinie o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KiK Textil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KiK Textil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Lizak

Kierownik Regionalny - jakie warunki? +/- wynagrodzenie, narzędzia, ilość sklepów na terenie, godziny pracy etc.

kwiatek 14

ile się zarabia na praktykach dla młodzieży?

A

Ile zarabia kierownik i zastępca w KIK

Ks
@A

Zdecydowanie za mało jak za tak wykonywaną pracę

Ola

W jaki sposób można zgłosić skargę na kierownika wyżej niż BZL?

Ktoś
@Ola

bzl to zawsze będzie stać po stronie kierownika. U mnie bynajmniej tak jest. Gdzie to zgłosić? Nie mam pojęcia. Ale nie licz że BZL Ci pomoże. Ja się przekonałam że lepiej im trzymać za wszelką cenę stronę kierownika bo wydaje się to dla nich najlepszym rozwiązaniem. Lepiej klepać po ramieniu swojego kierownika niż iść z nim na wojnę w obronie pracowników.

Tajemniczy Klient

Interesuje mnie otwarcie sklepu

Pomocy jak można otworzyć sklap kik .jestem zainteresowana

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Kik jelenia góra

Jestem była pracownica kika , regionalny to człowiek bez zasad , traktuje ludzi jak śmieci , odzywa się bez szacunku,przymusowo dał 3 osoba urlop na dwa tygodnie,zostałam zwolniona tego dnia kiedy nie zgodziłam się na urlop , urlop przymusowy od razu na nowy rok w lutym na dwa tygodnie gdzie nie ma takiego praca dać kogoś na nowy rok na dwa tygodnie wymusza od pracowników nie chodzenie na przerwę , przez 12 godzin , zmusza pracowników do zastępca kogoś bo nie ma ludzi na sklepie pracowałam w święta i sylwestra 6 dni po 12 godzin , nigdy nie wypłaca nadgodzin tylko dają wolne !!! Nie pozwala ładować telefonu na magazynie gdy masz jakiś problem albo czekasz na telefon ważny nawet od dziecka nie możesz naładować telefonu bo nie zwolni !! Najlepiej nie przynoś go do pracy !! Jest bardzo nie sympatyczny ,nawet gdy masz umowę na rok jest ona Nic warta bo on ma prawo Cię zwolnić do 6 miesięcy bez powodu lub przyczyny , zmusza ludzi podpisywać zwolnienie za porozumień stron i wmawia ze to jest nam na rękę choć tak nie jest !! Uwaga praca gorsza niż na magazynie za marne pieniądze . Kierowniczka sklepu Wałbrzych odnosi się do pracownika : Zamknij mordę , ja robię plan !! Porażka !!

Nikt
@Kik jelenia góra

Widzę, że zmuszanie do podpisywania zwolnienia na własną prośbę to norma w tej firmie i stosowana na wielu regionach. Potwierdzam, że tak jest !!!! Tą firmą powinny się zająć odpowiednie organy kontroli państwowej.

@Kik jelenia góra

Sprecyzuj kierownik którego Wałbrzycha, bo tak się składa że są dwa i na obu kierowniczki mają tak samo na imię...

Kik

Powiedzcie dostaliście już umowy na 13 u nas wkoncu dotarło i jest

@Kik

Co ty piszesz za brednie , nie ma 13- tki w Kiku. Siejesz zamęt wśród załogi

Kiero

Dokładnie A potem jakieś spiny są na sklepach, bo na głowie ktoś coś przeczytal

Okg
@Kiero

To nie 13 tylko tantiemy dla kierowników

Spoko
@Okg

Których i tak nie ma przez pandemię.

Nowa

Co to są Atsy?

ATS
@Nowa

Tshirty męskie po 19,99 podwójnie pakowane

@kik o jakich umowach mowa ?

Były

Dla wszystkich, którzy myślą o podjęciu pracy w KIK!!! OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ Z DALEKA SZEROOOOKIM ŁUKIEM. Wszystko co usłyszycie na rozmowie to bzdury! Ta firma nie szanuje ludzi! Tzw. dopracowań nie ma, bo ciągle "trzeba szukać oszczędności" nie ma żadnych dodatków,premii NIC. Zarobki oparte na najniższej krajowej, podwyżek BRAK. Kwestia zwiększenia etatu niemożliwa, firma opiera się na jak najniższych kosztach pracowników (mniejszy etat - mniejszy ZUS). Tu nie czeka cię nic dobrego, jeśli wytrzymasz to najdłużej 2 umowy (2 lata) bo 3 już z tobą nie podpiszą!!! Nie wspomnę o pewnej Regionalnej, która od lat sieje terror wykańczając psychicznie ludzi i przez którą wiele osób odeszło, bądź zmusiła do odejścia!!! i nikt z tym nic nie robi, bo liczą się wyniki firmy!!

Kik tx

Regionalna jaki rejon ??

Były
@Kik tx

Cała Polska wie, która to Regionalna, nie muszę pisać. Dziwne, że zainteresowanie padło na ostatni zarzut wypowiedzi - czyżby sama zainteresowana :) ??

Kik tx
@Były

Niemożliwe że tylko w 1 rejonie taka żmija;) dlatego pytam .

ZERO
@Były

Zgadzam się z tą opinią w stu procentach. Nie ma opcji na chwilę obecną dostać umowy na czas nieokreślony jestem tego przykadem. Firmie opłaca się zwolnić pracownika i zatrudnić nowego na dwa, trzy lata i znów wymienić aby nie dać takiej umowy. Co do Regionalnych to często są osoby typu totalne ZERO. ZERO WSAPRCIA ZERO NORMALNEGO KONTAKTU ZERO SZKOLEŃ ZERO INFORMACJI ZERO SZACUNKU DO PRACOWNIKÓW!

Rafał
@ZERO

Tak ma być ?

@ZERO

To współczuję regionalnego . Po raz kolejny nie podpinajmy wszystkich pod jedno pozdrowionka

Ciekawa

Hej, czy któryś z kierownikow sklepu podpisywał już ze swoim bzl " papierek" żeby dostać ta 13 na początku następnego roku?

@Ciekawa

Nie wiem czy warto i się zastanawiam

Tiaaa
@Kiero

A więc jednak jest jakaś 13ka... Super... Ciekawe czy szary pracownik nie ma żadnych 13ek... To sprawiedliwość jest?

Ciekawa
@Kiero

A wspominał u Was bzl już coś o tym?

U nas jeszcze nie był

Ciekawa2
@Ciekawa

Czy to jest tylko dla kierowników? Zastępców? Normalnych pracowników?

Pati13
@Kiero

To mają być????? bo na moim regionie usłyszałam, że ze względu na covida nie będzie w tym roku.

@Ciekawa2

W tej firmie to tylko dla kierownika

... też ciekawa
@Ciekawa

a u Ciebie coś BZL wspominał? skoro nas tu Pytasz...

Onasz
@Ciekawa

Kto dostał już umowę na tantiemy? Ja się w końcu doczekalam:)

Asos

O co chodzi?

Kikowa
@Onasz

Podobno nie ma w tym roku, tak nam kiero regionalny mówił

Nicky
@Ciekawa

Czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi z tantiemami? Dopiero zaczynam przygodę z KiK i wiem że jest coś takiego ale nie w tym roku ze względu na pandemie...to coś jak 13 wypłata?

Fiona
@Onasz

Można info jakie wojewodztwo? Bo u nas cisza...

Jakie staniemy, jestem kiero 2 roku nic nie wien

Praca Poznań

Witam, Właśnie pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kierownik Regionalny. Zastanawiam się nad zmianą pracy , pytanie do osób które obejmują lub obejmowały to stanowisko. Ile sklepów ma pod sobą kierownik regionalny ? Czy jesteście zadowoleni z pracy na tym stanowisku ? Możecie podać plusy i minusy tego stanowiska ?

Wers

Wiecie co generalnie lubię tę pracę, ale czasami psychicznie nie da się wytrzymać. Człowiek nie jest robotem i nie da rady wszystkiego zrobić na już. Ci wsxyscy regionalni czy vkl czy Ci co pracują w biurze nie wiedzą jak naprawdę wygląda praca na sklepie. Jedna dziewczyna stoi na kasie bo przez cały dzień mamy mnóstwo ludzi, a druga pracuję na sklepie czasami jest trzecia, ale najlepiej jakby były ciągle dwie na sklepie. Tu człowiek poukłada jak trzeba potem pójdzie zrobić co innego, a tam gdzie niedawno zrobił już lubie wykupili, zrobili bałagan i tak co chwila. Raz naprzykład poukładałam cały dział damski. Na drugi dzień mieliśmy ponad 13 tysięcy. I znów ogarniaj cały dział damski bo pustki na ścianach. Oszaleć można. Ale regionalna albo vkl przyjadą raz na jakiś czas i mówią tu trzeba porządek zrobić tu macie źle. Jak bym tego nie wiedziała! Ale jesteśmy tylko ludźmi. Niech w końcu to zrozumieją. I jeszcze ta rywalizacja między sklepami. Człowiek boi się gdziekolwiek zadzwonić jak czegoś nie wie bo zaraz obgadają cię. Będą plotki na inne sklepy rozsiewać. Na szczęście nie jestem kierownikiem tylko sprzedawcą bo bym się wykończyła nerwowo. Niby jedna firma a taka rywalizacja. Jak inny sklep ma coś źle to zamiast pomuc to one się jeszcze cieszą. W tej firmie jest tyle różnych zasad, wytycznych co chwila się coś zmienia, że człowiek czasami zapomni jak faktycznie prawidłowo ma coś wyglądać. Nasza kierowniczka raz powiedziała naszej regionalnej, że my to wszystko wiemy co jest do zmiany, ale po prostu nie zdążymy tego zrobić. To ona stwierdziła, że inne sklepy jakoś sobie lepiej radzą. A najlepiej jak się zjeżdżają na inwentaryzacje. Przeważnie same kierowniczki i chodzą po sklepie i patrzą jak masz. Na pewnej inwenturze tak było. Zjechały się kierowniczki i do tej kierowniczki z tego sklepu mówią, że ma ładnie na sklepie, że porządek. Ojeju jak one sobie słodziły. A jak ona poszła na przerwę to zaczęły ją obgadywać, śmiały się z niej. I tylko mówiły tutaj ma źle zrobione, to powinno być przecenione. Pracuję w tej firmie ponad 3 lata i stwierdzam, że większość osób, które tam pracują są strasznie FAŁSZYWE I ZAKŁAMANE. Nie mówię, że wszyscy, ale większa część i głównie kierowniczki. Bo taki sprzedawca nie ma nic do gadania. Sorry, ale musiałam napisać co mi leży na sercu

Bajabongo
@Wers

A to jeszcze mało. (usunięte przez administratora) na sklepie A tyle co wyjdziesz do domu jesteś obgadany że coś źle zrobiłeś albo czegoś nie zrobiłaś. Hahaha. Niektóre osoby pracujące w kiku są naprawdę fajne ale pod wpływem innych wpadają w sidła zła. Niejednokrotnie się słyszało że bzl chce się pozbyć kierownika i robi wszystko by tego dokonać by swojego wcisnąć. Ile takich sytuacji już było u nas w górnej Polsce. Poszukaj innej pracy bo się wykonczysz.

@Bajabongo

O to super bzl. I to jest właśnie to. Nie ważne, że ty się starasz, ważniejsze jest to kogo bardziej bzl lubi. To rozumiem, że do vkl nie docierają takie informacje

@Bajabongo

To takie praktyki stosuje regionalna czy regionalny?

Baśka
@Wers

A najlepiej jest jak Bzl ma (usunięte przez administratora) pojęcie o sklepie ale pali jana, że ogarnia wszystko a w rzeczywistości (usunięte przez administratora) i kilometr mułu. To dopiero ręce opadają.

@Baśka

Masz rację. To samo kierownicy sklepów. Każdy udaje najmądrzejszego, a w rzeczywistości boją się przyznać, że czegoś nie wiedzą. Ale każdy najmądrzejszy.

Zeco
@Wers

Z całego serca współczuje regionu. Mój jest świetny ,poza wyjątkami oczywiście. Ale każdy region jest inny, u mnie bez problemu o delegacje czy o jakąkolwiek pomoc. Mamy dobry kontakt i lubimy się. BZL tez w porządku ,pracy wszędzie dużo to normalne ,a jak się chce zrobi się wszystko ;)

@Zeco

a mogę zapytać jaki to region?

Klient

Przykro sie patrzy na to jak pracownice kik'a są niedocenianie. Ciężka praca wykonywana za najniższą krajowa moze czas docenic premią ??

Ela

Mobbing w Kiku? Występuje u Was ten problem ?

Niestety tak

Magda
@Ela

Niestety ale ze strony regionalnego bardzo częs, to i nie kryje się z tym.

Bbbb
@Ela

Kilka lat temu za mobing wyleciała kierowniczka z Ostrowa Wlkp. Wiem bo ja znałam.

Xxx

Czy na jakimś sklepie zastępca kierownika jest na 3/4 etatu?

An

Czy jesli pracuje na 3/4 etatu i przepracowalam okolo 140h w miesiacu i dostalam niecale 1300zl, to jest to normalne?

@An

Godziny są rozliczane kwartalnie, wszystko co wyrobiłaś ponad normę w grudniu, zostanie doliczone do normy w styczniu. Ale i tak wysokość wypłaty jest zaskakująco niska. Może byłaś na kwarantannie, postojowym lub L-4. Albo nie wypisałaś się z PPK?

An

Zaczęłam pracę 5 grudnia, może to jest powodem?

Xoxo
@An

Kwartał obejmuje listopad, grudzień, styczeń, więc dopracowania są wypłacane z wypłata w lutym

@An

Poza tym, to jest tylko dopracowanie etatu. Nie licz na kolosalne kwoty w postaci nadgodzin.

Poxikina

A jak są rozliczane te dopracowania. Jeśli np mam pół etatu i te np.30godz dodatkowo. Ile jest płacone za godzinę dopracowania?

Otxogxoyxog
@Poxikina

Normalnie płacą stawkę , jeśli jesteś na pół etatu dajmy na to 1400 brutto a wyrobisz cały etat to dostaniesz analogicznie 2800 brutto. Oczywiście jeśli jest przepracowany cały miesiąc. Płacą 100 % za godzinę. W przypadku nadgodzin płacą więcej. Ale tego unikaja ????

Money

Jak wyglada sprawa z tantiemami? Podpisał ktoś?

Lol

I co z tantiemami?Czy ktoś dostał ?

Panizkika

Witam, chciałam zapytać aktualnie pracujących w Kik czy jest możliwość wcześniejszego przedłużenia umowy na stałe czy znów kolejna umowa na rok ?

@Panizkika

To wszystko zależy od ks/bzl. Umowa jest przedłużana z dniem wygaśnięcia bieżącej umowy

magda

Mam pytanie odnośnie telefonów. Czy faktycznie w ogóle nie nosicie ich przy sobie, zostawiacie w szafkach , czy są momenty ze macie je przy sobie i nic się nie dzieje. Nie chodzi mi tu o przesiadywanie w tele non stop, ale różnie bywa czasami wole miec przy sobie telefon, ale nie wiem jak wygląda wtedy np podczas wizyty rewizora.

Kik
@magda

Nie można mieć tel, tylko leży w szafce.Jedynie służbowy może mieć osoba,która prowadzi zmiane.

Zostaw merytoryczną opinię o KiK Textil Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KiK Textil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KiK Textil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 544.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KiK Textil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 438, z czego 18 to opinie pozytywne, 204 to opinie negatywne, a 216 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KiK Textil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KiK Textil Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KiK Textil Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 793 ocen.

KiK Textil Sp. z o.o.