Opinie o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KiK Textil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KiK Textil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

pracownica

czy jest tutaj ktoś kto orientuje się kto jest kierownikiem na sklepie w turku ??? Czyj jest ten rejon ?

Poco
@pracownica

Tak,a po co do wiadomości? :D

Hmmm
@Poco

Nic złego. Poprostu chce wiedzieć czy nadal pracuje tam stara ekipa i tyle. Poprostu kontakt się zerwał więc piszę tutaj.

Poco
@Hmmm

Tak z tego co słyszałam cały czas jest tak samo :)

Asos

Pytanie do kierowników. Czy uczyliście swoich zastępców robienia grafiku? Czy wasi zastępcy robią grafik? Bardzo proszę o odpowiedz

@Asos

To chyba jasne że zastępca powinien potrafić zrobić grafik, co w momencie kiedy nieoczekiwanie kierownik pójdzie na długie zwolnienie? Nie musi robić co miesiąc ale wiedzieć jak to się robi powinien

Niki
@Asos

Tak zastepca tez robi za zgoda kierownika

@Kik

Mam dziwne odczucie. Kierownik powinien robić wszysrko-kierowac sklepem, pracować najlepiej codziennie po 12 h, pracować w weekendy.... I brać hajs sami wiecie jaki. Najlepiej też, jakby uczył swojego zastępcę wszystkich tych rzeczy. Poza tym, uczył też wszystkich sprzedawców tych samych rzeczy. Więc teraz, albo jest mega kierownikiem bo robi to samo co wszyscy, albo jest ble kierownikiem bo wysługuje się innymi a ma większą kasę. Sądzę, że troszkę granicą się zaciera. Po to jest funkcja kierownika, żeby kierował zespołem. Żeby miał szacunek do pracy osób podwładnych, ale też i czegoś oczekiwał. A tu widzę, że kierownik MUSI robić wszystko. Owszem, powinien się angażować we wszystko, być wsparciem . Tylko nie oszukujmy się, kierownik odpowiada za wszystko co się dzieje na sklepie. Ktoś jest kierownikiem po to, aby odpowiadać za błędy i podkniecia na sklepie. Tutaj wszystko się tak zatarło, że w KIKu kierownik jest wszystkim i nikim. Gdzie szacunek do pełnionej funkcji? Żaden kierownik regionalny nie zrobi grafiku za KS. Żaden kierownik regionalny nie wyszkoli personelu za KS. Żaden kierownik regionalny, nie będzie kierował konkretnym sklepem. Szacunek należy się każdemu pracownikowi, ale po to są stanowiska w zakładzie pracy, aby każdy pełnił swoją przypisaną funkcje. Pozdrawiam tych wiecznie narzekających swoim niegodnym losem

Kiki

Zgadzam się! Tak samo (zdaniem kierownika) od sprzedawcy nie powinni wymagać wiedzy jak od kierownika. A do tego to wszystko zmierza... Przykre. Dojdzie do tego, że nikt nie będzie chciał pracować.

Ok

Dobrze powiedziane..... w kiku KAZDY CZY PRAWIE KAZDY musi robić wszystko.... to jest chore. Kasjer powinien być kasjerem a kierownik kierownikiem. Często kasjerzy mają pretensje bo kierownik czy zastępca nie robi tego czy tamtego a ja się pytam z jakiej racji ???? Skoro zatrudniasz się na stanowisku kasjerki to sorryyyy memoryyyy ale jesteś od kasy , sprzątania i towaru . Czy ktoś widział kiedyś np na produkcji jakieś firmy ze wchodzi kierownik i jedzie z zamiataniem czy odkurzaniem ? Albo kierownik który robi wszystko to co zwykła kasjerka tylko po to "zeby koleżanka z pracy nie była na mnie zła, albo zeby nie pojechała broń Panie Boze na inny sklep i obgadała mnie na cały rejon"???? Ja jestem zastępca i osobiście robię na sklepie wszystko od sprzątania po papiery ale osobiście mnie się to nie podoba . Bo jeśli przyjezdza regionalna czy ktoś z góry to wtedy My obrywamy i wysłuchujemy wiecznych pretensji o wszysko.... sory dziewczyny ale nie możecie się obrażać o pewne rzeczy dlatego że wy przychodzicie ODPYKACIE SWOJE I IDZIECIE DO DOMU . a my mamy na łbie wszystko nawet w dniu wolnym człowiek dostaje tel i smsy . Te granice o których piszesz to niestety prawda.... ostatnio odeszła od nas naprawdę SUPER dziewczyna tylko dlatego że była kasjerka a musiała umieć robić papiery czego nie chciała robic. I też NIE DZIWIE SIE JEJ WCALE BO OD PAPIEROW POWINIEN BYC KIERO I ZASTEPCA a to że papiery nie będą zrobione np 3 czy 4 dni to już nie przesadzajmy to jest do ogarnięcia. I właśnie tu powinien być jasny podział .

Natalia

Aby w tej firmie kierownik, zastępca czy kasjer spełniał swoją funkcję to musiało by pracować caly czas po 3 osoby na zmianie, 2-och sprzedawców i kierownik albo zastępca musiał by być każdego dnia ponieważ niestety ale jeśli kiero ma być kiero a kasjer kasjerem to w dwie osoby jest to niestety nie realne , wjeżdża dostawa jest kierownik i kasjer i co w tym momencie? kasjer sam ma obsługiwać na kasie i robić dostawę? Niestety firma to chałam. Dobrze ujęte kierownik jest wszystkim i nikim, wszystkim do przyjmowania tego co jest źle, nikim bo nie da się pełnić roli kierownika będąc jednocześnie wszystkim innym. Pracowałam w tej firmie na stanowisku kierownika, obecnie jestem kierownikiem w innej sieciówce, jak by ktoś mi dopłacił żeby wrócić do tej firmy NIGDY, w firmie której pracuje obecnie spełniam swoją rolę mam czas na dokumenty na przeszkolenie personelu i dbanie o sklep. Kik płaci psie pieniądze za bycie kierownikiem gdzie kasjer nie ma dużo więcej, lepiej być kasjerem w tym wypadku niż pełnić jaką kolwiek funkcję. Pozdrawiam wszystkich kierowników by zdecydowali się kiedyś odejść i może znaleźć pracę jak ja na swoim stanowisku pełniąc funkcje PRAWDZIWEGO KIEROWNIKA za godne wynagrodzenie . :)

@Ok

Zgadzam się z wszystkim oprócz tego, że dokumenty mogą czekać kilka dni. Moje WSPANIAŁE Dziewczyny uczą się robić poranne dokumenty od razu. To jest 15 minut spokojnej roboty. Wyklucza to robienie dokumentów przez kierownika przez 2 h na socjalu, co wiem, że się dzieje na przeróżnych sklepach. Poranne dokumenty powinien umieć robić każdy pracownik. Wyhaczyć ewentualny błąd lub brak. Jest jedna zasada. Sprzedawcy sprawdzają siebie, kierownik sprawdza sprzedawców a KR sprawdza KS. A POTEM MOZNA SIE CIESZYC FAJNYM WYNIKIEM REWIZJI. Buźka

Hehe

Skoro zwykła kasjerka robi u Ciebie papiery 15 minut a ty jesteś kierownikiem to masz papiery z 3 czy 4 dni to powinien być pikuś...... KASJERKI NIE POWINNY ROBIC PAPIEROW TO JEST OBOWIAZEK KIEROWNICZKI I ZASTEPCY , to jest tylko niepotrzebna robota bo po nich i tak trzeba wszystko sprawdzać i to jest strata czasu..... fajnie że masz takie ogarnięte dziewczyny ale to są raczej sporadyczne sytuację. A poza tym kto robi papiery NA SOCJALU ????????????? PAPIERY robi się na sklepie przy biurku i to na dodatek w drugim końcu sklepu zeby mieć go na oku. Wymień mi chociaż jeden sklep gdzie kasjerzy siedzą i zajmują się dokumentami. NIGDZIE TAK NIE MA. Tylko kik wiecznie za murzynami .......

@Hehe

W Kiku wszyscy robią wszystko i muszą posiadać wiedzę ze wszystkich obszarów ( dokumenty , rewizja,vm). Nie jest to wybór kierownika ale polityka firmy. Nikt nie jest niezastąpiony. Przy rotacji, urlopach, l4 ktoś musi te dokumenty ogarnąć, nie jest to skomplikowane. W kiku nie istnieje funkcja kierownika, to twór żeby można było zidentyfikować 1 osobę odpowiedzialną za ludzi i sklep. Praca w charakterze kierownika w tej firmie odbiega od standartów w innych sieciówkach.

Hehe
@KIK

Zgadzam się z Twoja wypowiedzią bo właśnie o to mi chodzi i to chce powiedzieć.... ja tu nie uderzam w nikogo tylko właśnie o to mi chodzi że w tej firmie nie ma podziału kto konkretnie ma co robić.... jeśli każdy jest od wszystkiego to w sumie robi wszystko i nic . Dlatego w tych sklepach przewija się masa pracowników. Ledwo kogoś czegoś nauczysz to za chwilę odchodzi bo " za dużo roboty " i "człowiek nie wie za co sie zabrać " albo " roboty nie do przerobienia" i jeszcze ta ilość pracowników na sklepie....... BOZEEEEEEEEE ..... 2 OSOBY na tak dużym sklepie to jest chore.

Bez komentarza

Może tutaj ktoś poradzi mi, co mam zrobić, bo szczerze mam już powoli dosyć. Mój kierownik na sklepie, jedyne co robi to ciagle biega z telefonem, nie liczy się z naszym zdaniem, jak również ze zdaniem klientów. Nieraz już usłyszałam, skargi od klientów, ze została potraktowana źle, przez pewna Panią. Atmosfera na sklepie i w zespole jest tragiczna dziewczyny jedyne o czym mówią to ze chcą złożyć wypowiedzenie, jak narazie nikt z tym nic nie robi. Wszystkie dziewczyny w zespole chcą złożyć wypowiedzenie, bo mają już dosyć przynoszenia problemów i złości do domu. Co wtedy gdy cały zespół złoży wypowiedzenie w tym samym dniu, może wtedy coś zacznie się zmieniać, bo jak narazie to jest jedyne wyjście z sytuacji według nas. Może ktoś ma pomysł gdzie mogę jeszcze zgłosić taka sytuacje ?.

Cieekawa
@Bez komentarza

A gdzie to taka fajna atmosfera?? Regionalna powinna się tym zająć chyba że też ma to gdzies....

@Bez komentarza

moim zdaniem zgłosic do VKL, regionalni często trzymają sie z kierownikami ,mimo ich złego zachowania. Głównie dlatego,żeby sklep nie został bez kierownika.

@kierownik

I co to zmieni?? U nas jest podobnie i nic nie można z tym zrobić

@kierownik

Wychodzi na to że lepiej jak sklep będzie bez pracowników niż bez kierownika

kierownik

znam to z doswiadczenia kiedys tez byla taka sytuacja.wszystko wyszlo na jaw a kierownik wylecial... ale co rejon to inne zasady. przykre

@kierownik

U nas podobno poszła skarga wyżej i cisza ile można czekać na efekty faktycznie każda się zwolni i tyle

kierownik

przykre to naprawde bo moga odejsc osoby wartościowe a nie roby sie cieszą

Pandemia
@Bez komentarza

Przeważnie.maja to gdzieś. Przeci3z u nas na regionie to regionalny się spotykała z.sprzedawca prywatnie . Dzwonily do siebie spotykały się na kawunie wszystko w jednym celu. Taka jedna z drugą myślałam że to nie wyjdzie na jaw. Przez nią wyleciało 3 kierowników a dyrektor oczywiście nic.nie wiedział. Jak się coś działo an sklepie to regionalna wysmiewala wszystkie że są ciapami i nie dają sobie rady bo przecież nie są tu nikim wartościowymi ino zwykłymi sprzedwczyniami. Byle kim. Jak wychodzila to sie jeszcze nawet smiala i poradzila kopnac w cos co robiłaś. Wiecie tak to jest jak zatrudniają kogoś po znajomościach bo przecież nie można zrobić rekrutacji ino wciskać swoich. Swoich niech teraz ścianie sobie jak jest taka.madra bo już 3 na l4. Haha żałosni jesteście niektórzy BZLowie.

@kierownik

Nieroby?? W tej firmie się nie da być nierobami, co innego skoro jesteś kierownikiem to możesz to olać i nie robić..

Wypraszam sobie. Też jestem kierownikiem. I nie zgodzę się z tym, żeby każdego kierownika podpinac pod jeden stereotyp. Owszem, wiele rzeczy mi się nie podoba, za mało godzin (dajcie wyrobić po prostu czysty etat), Czasami za dużo zadań na raz... Ale pracuje, bo lubię te prace. Zarobki też mogły by być godniejsze-to fakt. Ale nie zgodzę się że kierownik nie robi NIC. może na Waszych sklepach są takie zwyczaje, ja pracuje zgodnie ze swoimi zasadami i w regionie mam kierowników, którzy owszem również narzekają, ale pracują na równi. Ogólnie... jestem kierownikiem. Więc powinnam siedzieć i zajmować się rozplanowaniem pracy, papierami... A nie palety, kartony itd. Dlatego nie uwłaczajcie opiniami KIEROWNIKOW NIEROBOW wszystkich. Bo to jest serio nie smaczne. Buzialki

Dob

(usunięte przez administratora) bo pracujemy tylko po 2 na zmianie i ktoś musi robić jak sobie to wyobrażasz 2 na zmianie pracownik (usunięte przez administratora) a ty w papierach. Ogólnie praca w kilku jest bardzo ciężka i niewdzięczna a kierownicy sklepu nieroby którzy przepisują sobie pracę pracowników na siebie a jak źle coś jest wykonane zganiaja na pracownika. A i grafik oczywiście prawie zawsze musi być pod ich życie osobiste

Popieram

Mimi
@Dob

W takim razie współczuję kierownika. Też jestem kierownikiem i pierwsze co robię robiąc grafik to patrzę na swoje dziewczyny. Dopiero później na siebie. Pracuję tak samo a nawet bardziej niż one. I nikim sie nie wysługuje. Więc uwierzcie że są tacy kierownicy którym się chce.

@Mimi

Tak samo są pracownicy którym się nie chce którzy wiedzą że sie ich nie zwolni i którzy robią co chcą w żółwim tempie.

@8888

I to się nazywa profesjonalne podejście hahahah pozdro imbecylu ;)

@77777

Przepraszam !! Słownictwo mogę sobie do majtek schować ;)

@Mimi

Zarządzanie pełną parą. Pewnie po studiach z zarządzania jesteś.

Mimi
@Kamillo

Nie. Po prostu staram się być uczciwa wobec swoich dziewczyn tak jak one są uczciwe wobec mnie.

@Mimi

Uczciwie to jest po równo. A póki jest podział stanowisk to równo nie będzie.

Neo
@Kamillo

A to co ma nie być kierowników na sklepie?

Alaa
@Neo

Ma być kierownik. Ale w każdym normalnym sklepie jest podział na kierownika , zastępcę I starszych sprzedawców I na końcu sprzedawców. Co za tym idzie każdy powinien mieć wypłatę adekwatna do stanowiska. A w Kiku sprzedawca często robi to co kierownik a wypłata już nie jest taka sama.

Nn l
@Alaa

Za mało ludzi jest na jeden sklep , żeby tak dzielic haha , przy 4 osobach

@Dob

No sorry, a czy sprzedawca podliczy za mnie d karty okólniki potem to wyślę? czy zrobi miesięczne? To się odbywa jak jesteśmy we 2 na sklepie. Koleżanka robi swoje, a ja dołączam jak zrobię swoje. No chyba że jest się kierownikiem który zrzuca wszystko na sprzedawcę. Wtedy współczuję zespołowi.

A to taki problem żeby sprzedawca podliczył okolniki czy dkarty !? Coś w tym trudnego ?

Koko

Przecież takie rzeczy robi sprzedawca. To jest standard. To nie jest fizyka kwantowa.

kik

A co to takiego jest podliczyć i wysłać d- karty i okólniki , nic trudnego.Czy nawet rozliczenie miesięczne zrobić, żadna filozofia.

No tak. A potem gadajta że kierownik wysługuje się sprzedawcą ???? zdecydujcie się ludzie .. Pozdro

Kamillo

Właśnie A później ból (usunięte przez administratora) bo grafik nie taki. W soboty trzeba pracować, w ogóle do pracy przychodzić i kierownik się czepia wszystkiego.

Ok

Zwolnij się i nie jęcz.

Beti

Tak jak mówisz nie da się być nierobami bo w pracy w kiku nie da się przerobić. Ale mówienie że kierownik nic nie robi to przesada. U nas kierownik pracuje równo z pracownikami a nawet więcej. Za wszystko odpowiada w pierwszej kolejności. Owszem wisi na telefonie bo ciągle dyspozycje do wykonania na już. Nie wiem jak kierownik może olać i nić nie robić chyba że mówimy o jakiś osobistych układach .

Doris
@Beti

Dokładnie, nie pakujemy wszystkich do jednego worka... U nas jest dokładnie tak samo. Kierowniczka pracuje zawsze na 200%

wkurzyłaś mnie

hmmm. ..czyli widać jakim jesteś kierownikiem, nie do końca dobrym, powinnaś planować jak i również iść do palet, albo rokładać na drugi dzień towar z dziewczynami, ja jako kierownik zmieniam się z zastępcą gdy ustalam dostawy na grafiku miesięcznym i dziewczyny/kasjerki również zmieniam w miarę możliwości, wiadomo czasem może coś nagłego się wydarzyć na sklepie np. L4 wpadnie wtedy kombinuje ale ogólnie staram się układać tak grafik by siły były rozłożone i to się da ogarnąć. Jak u mnie się da to u Was także na sklepach, wszystko zależy jakich macie kierowników i jak Wy pracujecie.

miki
@kierownik

Gdzie można znaleźć numer albo maila do vkl ?

Kikowa
@kierownik

Tu się zgodzę. Niestety tak jest. Kierownicy trzymają z regionalnymi, mimo waszych skarg jeśli sklep jest w porządku to bzl woli udawać że pewnych spraw nie wie bo tak mu wygodniej. Ale zbieraj haki na kierownika. Może to coś da

Opieka

Pytanie do mam korzystających z zamknięcia żłobków i przedszkoli? Jeśli korzystacie z opieki wypisujecie je tak jak Kik każe tylko na dni robocze czy jednak z weekendami na takie okresy jakie rząd wydaje rozporządzenia? U mnie kadry chcą by dodatkowy zasiłek brać tylko na dni robocze a w weekend mam pracować ale jak przeliczyć wynagrodzenie to nie wychodzi 80proc tylko 60proc wynagrodzenia za opiekę a za dni przepracowane 1/3 wynagrodzenia

@Opieka

Nie wiem jak to jest liczone, ale myślę sobie, że normalnie też dziecka w sobotę do przedszkola nie oddajesz, więc teraz też spokojnie możesz iść do pracy.

Opieka

No chyba trzeba bo kasa sama się nie zarobi

Tajemniczy Klient

Interesuje mnie otwarcie sklepu

Pomocy jak można otworzyć sklap kik .jestem zainteresowana

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.
Korona

Hej jakie macie osiągnięcia w kiku przede mną ocena pracownicza i niewiem co wpisać pracuje 3lata

@Korona

Że nadal Tam pracujesz ;) a serio przejmujesz sie ankieta, ocena ktora nic nie zmieni w Twojej pracy ??

Korona
@Kik

No trochę tak coś wpisać muszę a niewiem co ,moze to że kasuje 12h i jestem w tym świetna;)

Maarta

Hej dziewczyny ,dostalyscie karty podarunkowe na 100zl od firmy ? Do kiedy można u was ją wykorzystać, bo w moim regionie mamy na to tylko miesiąc gdzie teraz sklepy pozamykane,a poza tym klient swoją kartę może wykorzystać w ciągu roku A my tylko miesiąc? Hmm

Beti
@Maarta

Ciesz się, że coś dostałyśmy, bo to i tak jest szok. Jak sklepy się otworzą to wykorzystasz, jak się boisz że do końca kwietnia nie otworzą to zapytaj regionalnego czy będzie wydłużony czas.

@Maarta

Jak pojedziesz na support na otwarty sklep, to sobie wykorzystasz i dziewczyny się ucieszą,że mają pomoc

PracownicaKiKA
@Beti

Ciesz się ze coś dostałyśmy? Ale majątek! Dziewczyno ty weź się otrząśnij, nie dość ze dali to jeszcze zabrali.... to się nazywa (usunięte przez administratora) Napisane 100 zł a w rzeczywistości chyba troszeczkę mniej :) Stać mnie aby coś kupić sobie samemu, nie potrzebuje tak śmiesznych prezentów w postaci 70 zł, bo 30 z konta zabrali.

Tymbark
@PracownicaKiKA

No u nas też porażka jak zobaczyliśmy nasze wypłaty (usunięte przez administratora). Co to (usunięte przez administratora) jest niby dają a zabierają. Śmiech na sali!!!

@Maarta

Byłyście poinformowane o podatku przed przekazaniem kart?

PracownicaKiKa
@Ktoś

Ja nie byłam poinformowana i z tego co wiem to żadna nie była.

Tymbark
@Ktoś

Nikt nas nie poinformował!!!

@Ktoś

Jasne że nikt nas nie informował,czyli na karcie nie 100? Bo jeszcze jej nie uzywalam

@Maarta

Na karcie masz 100zl ale za kartę zabrali Ci z wypłaty 30 zł. Karta ma termin do końca kwietnia

@Maarta

A skąd wiecie że do końca kwietnia?

@Marta

Tak powiedziała regionalna

@Marta

Regionalny tak przekazał. Tylko też jakoś tak dziwnie bo parę dni od odebrania kart. Ostatni gift jaki wzięłam od tej firmy. Żenada roku

Ona

Tylko sprawdź sobie wynagrodzenie. Ściagają z wypłat po 30/40zl za ta kartę

@Ona

Gdybym wiedziala ze za kartę zabiorą kasę to w życiu bym jej nie przyjęła. (usunięte przez administratora) i prostactwo. Większość z góry to buraki bez skrupułów. Kierownikom zabrali tantiemy a dali wszystkim ochłapy

Kama

Jak ja się cieszę ze już nie pracuje w tym kołchozie 2 osoby na zmianie 6-7 palet i ciagle presja ze ma być czysto na sklepie i wszystko zrobione i wyłożone na czas a kasa tragiczna za takie warunki pracy , bądźcie mądre i uciekajcie z tej firmy

Czekolada

Cześć, macie może wiadomość w kwestii rozwoju w firmie? Czy firma nastawiona jest na rozwój ludzi? Również chętnie zasięgnę Waszej wiedzy co do wynagrodzeń podstawowych w Warszawie stanowiska od kierownika sklepu do kierownika regionu ja regionalnego? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

Życzliwy

Czy pan dyrektor lub ktoś wyżej nie ma wpływu na to co wyprawiaja regionalni??? Zero pomocy z ich stron wszystko trzeba sobie samemu załatwiać a Regionalana Katarzyna I..... zawsze ma odpowiedz ,,olej to” lub ,, niech sobie pogadają ja wiem swoje”. Jest bardzo fałszywa i dwulicowa. Tu niby miła jest a za plecami mówi ... Ludzie weźcie w końcu zróbcie z nią porządek. Bo szczerze kierownik regionalny nie jest nam potrzeby bo wszystko my pracownicy sami sobie załatwiamy. I za każdym razem jak coś się z nią ustala to później się tego ona wypiera ze tak nie mówiła.... ludzi jest mało w 2 osoby nie ogarniemy cały sklep jeszcze jak dojdzie 10 palet i 2 osoby maja to robić? Dajcie ludzia zarobić to będą sklepy dobrze funkcjonować i będzie zawsze czysto.

Nudy
@Życzliwy

Dwie osoby !!! Co to jest a gdzie reszta w zarządzaniu ??? Ni ma to trza tyrać aby zielona droga była hahah a jak nie to miejsce jest :)

Życzliwy
@Nudy

No naszym regionie akurat nie ma chętnych do pracy. Prędzej przyjdzie im zamknąć niż kogoś zatrudnić???????????? ludzie widza jaka tu jest niewdzięczna praca

@Życzliwy

Ale to wiesz kierownik powinien być od pomocy aby klientowi zapewnić 100% przegląd :) jak go nie ma to kto to zrobi załoga hahah śmiech na sali !!!

Majkaaa

Dzien dobry. Czy wasze wynagrodzenie za miesiac marzec tez bylo tak niskie? Umowa na pelen eteat(kasjer).

Panizkika

Czy jest tu ktoś kto ma umowę na czas nieokreślony?

Panizkika

Czyli to nie do końca prawda że nie przedłużają na czas nieokreślony a wolą zatrudnić nową osobę na miejsce starej ? Zastanawiam się czy zostać i poczekać czy już olać

Doris
@Panizkika

No ja dostałam. Dużo osób w regionie ma umowy na stałe... Jedna dziewczyna z mojego sklepu też ostatnio dostała umowę na stałe

Sroka

Jestem

Figa
@Panizkika

U nas wszystkie 5 mamy umowy na czas nieokreślony. Jeśli lubisz swoją pracę i dobrze ją wykonujesz to nie ma żadnych przeszkód, by przedłużono ci umowę. Praca ciężka, na wysokich obrotach, sprzedawca musi umieć to co kierownik. Na początku to wsxystko wyglada strasznie, ale nie jest źle. Zależy jakie jest twoje podejście do pracy, jaki stworzycie zespół i jakie będą między wami relacje. My wszystkie ponad 3 lata razem. Można wytrzymać.

Orzeszek

Czy Wasi regionalni tez kazali wszystkim pracownikom wybrac urlop do zera do końca roku ? Nie zostawiajac nawet dni na urlop na żądanie na następny rok

Zaciekawiona
@Orzeszek

Nikt nikomu, nic nie może kazać chyba że jest to urlop z zeszłego roku, Ale ten dopiero się zaczął więc z jakiej racji macie brać urlop? Może bezpłatny? Bo tak się podoba regionalnemu? Może niedługo to oni będą wybierać daty w jakich mamy iść.

Kompetentna
@Orzeszek

Na następny rok nie potrzebujesz zostawiać urlopu na zadanie bo będziesz miała nowy urlop

Gosia

Czy wieczorna rewizja jest zgodna z kodeksem pracy? Dniówka trwa 12 godzin a nieraz zostawało się kolejne pół do godziny po zamknięciu bo zamykając sklep okazywało się na zewnątrz czeka regionalny który chce wszystko jeszcze raz posprawdzac...

@Gosia

Powinniście następnego dnia wprowadzać czas pracy zgodnie ze stanem rzecxywistym. Za pracę ponad 12godz należy się dodatek za przekroczenie normy dobowej płatny po zakończeniu bieżącego miesiąca.

Kik jelenia góra
@KIK

Nigdy żaden pracownik takiego czegoś nie usłyszał od regionalnego , rozpoczęcie pracy tez jest wymuszane 15 min wcześniej za darmo !!

Odp
@Kik jelenia góra

Tym regionalnym powinni się zająć ci nad nim bo w końcu dojdzie do jakiejś tragedii on tylko miesza i z każdego robi durnia tylko przyjdzie czas to wezmą się za niego bo to co on robi z ludźmi to się w palę nie mieści.

Xxxx

Hej. Czy wiecie coś o 25% dla pracowników i ich rodzin???

Ill

A powiedzcie czym różni się sklep w Galerii Handlowej od sklepu wolnostojącego ? Dlaczego te sklepy są cały czas otwarte? Szkoda tylko tych dziewczyn tam pracujących

Kik

Podwyżki są tylko dla sprzedawców?

KIKI
@Kik

Niestety ale tak i co najlepsze jest coraz mniejsza różnica między zastępcą a sprzedawcą ????

Ciekawa
@KIKI

Co to znaczy?

Syla1
@Ciekawa

U nas wyplata liczona dalej z 2800 czyli z najniższej.. jak jest U was? Co robic

Lol
@KIKI

Sprzedawca i tak robi praktycznie wszystko co zastępca.

T
@Lol

To chyba nie na wszystkich sklepach

Sprzedawca
@Kik

Przepraszam, ale jakie podwyżki? Ja do tej pory nic nie dostałam

Ciekawa1

Mam pytanie, odnośnie planowego zamknięcia wszystkiego od poniedziałku. Jak to wyglada na postojowym? Ile procent wypłaca firma?

szok
@Ciekawa1

skàd ta informacja?

@Ciekawa1

Ale że co będzie zamknięcie od poniedziałku? Fryzjer? Kosmetyczka? Bo chyba nie kik

Dla mnie ta firma to jedna wielka porażka, poniżanie pracowników. Wymagają dużo za marne pieniadze, a jak się czegoś nie zrobi bo nie zawsze jest się w stanie wszystkiego zrobić w dwie osoby -pilnowanie kasy, rozkładanie towaru, sprzątanie sklepu i jeszcze odpisywanie na maile w terminie, to dostaje się ochrzan. Zero premii, nic nam się nie należy, dlaczego nikt z góry się nie zainteresuje zadnymi npracowanikami ze pracuja ciezko i czy dajemy radę? Nie wolno mieć na sklepie więcej niż 5 pracowników bo to już koszta dla firmy ale nikt się nie zainteresuje czy fizycznie my kobiety dajemy radę???? Nigdy nie powiem dobrego słowa w stronę tej firmy nigdy . Dla mnie to jest totalny wyzysk człowieka .

Lizak

Kierownik Regionalny - jakie warunki ? +/- wynagrodzenie , narzędzia, samochód, ilość sklepów, etc.

Lizak

Kierownik Regionalny - jakie warunki? +/- wynagrodzenie, narzędzia, ilość sklepów na terenie, godziny pracy etc.

Zostaw merytoryczną opinię o KiK Textil Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KiK Textil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KiK Textil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 543.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KiK Textil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 437, z czego 18 to opinie pozytywne, 204 to opinie negatywne, a 215 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KiK Textil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KiK Textil Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KiK Textil Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 793 ocen.

KiK Textil Sp. z o.o.