Opinie o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KiK Textil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KiK Textil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Patrycja

Coraz gorzej w tym naszym kiku, zwykły kasjer robi dokumenty miesięczne a kierownik robi sobie wolne w dodatku trzeba potrafić wszystko to co kierownik a wypłaty się rożnią..to wstyd dla państwa jak nas traktujecie jak tanią sile roboczą. Nie wiem jak długo jeszcze tu wytrzymamy ale jak nic z tym nie zrobicie to po pandemii poleci masa wypowiedzień. Chodzisz jak nienormalny w tą i z powrotem..po 10 palet sie zdarza dwie na sklepie a jedna to ciągle do kasy. Ludzie tu w głowe się dostaje..Mam niechęć do wstawania już do pracy dzięki temu jaka tu jest nagonka w dodatku za takie marne pieniądze. Zróbcie coś bo chyba nie widziecie ile tu jest opinii złych...

@Patrycja

Też jestem tego samego zdania. Codziennie pracujemy we dwie jak woły. Zrobienie papierów to najmniejszy problem. Gorzej z dostawami, które w tym roku są bardzo duże . Powtarzający się co tydzień ten sam towar. Sklep przetowarowany. Nie ma gdzie juz wszystkiego wykładać. No i oczywiście zero nadgodzin, zero dopracowań. Coraz gorzej. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.

Zainteresowana

Cześć, jak sytuacja przedstawia się w województwie świętokrzyskim? Kielce i okolice?

Kaja

Ja z takim pytaniem czy któraś z was wysyłała oświadczenie do centrali o podwyższonych kosztów uzyskania przychodu że się dojeżdża do pracy ? Jak to wygląda i czy jest sens wysyłać to bo mają taki wzór.

@Kaja

Ja wysyłałam, ale w sumie dopiero w tej wypłacie się dowiem czy doszło. Tak jakieś 5 zł miesięcznie jest więcej, ale podobno w podatku przy rozliczaniu coś tam mniej pobierają. Za bardzo nie wiem, ale na pewno nie zaszkodzi.

Anita

DZIEWCZYNY CZY WY NIE POSIADACIE ODZIEŻY ROBOCZEJ BYŁAM W SZOKU JAK WESZŁAM DO SKLEPU KIK A DZIEWCZYNY UBRANI W SWOJE CIUSZKI CO JA SIE NASZUKAŁAM PRACOWNIKA NA SKLEPIE WŚRÓD KLIENTÓW.

Nela
@Anita

A nie mamy takich luksusów w postaci odzieży roboczej, mamy identyfikatory i nerki i jest nas niewiele wśród klientów. Czasem skryjemy się przy wózkach z ubraniami, czasem bawimy w chowanego, łowiąc ubrania spod stojaków, innym razem biegamy sobie po sklepie dla zabawy z pudełkami. Przykro nam, że wtapiamy się w tłum.

Ciuszki
@Anita

Pracodawca nic nam nie zapewniadaje, ani wody mineralnej, ani premii, ani na swieta nic. Ubran tez nam nie daje. Chodzimy w swoich,nawet rekawiczek na dostawy czy buty.

Tajemniczy Klient

Interesuje mnie otwarcie sklepu

Pomocy jak można otworzyć sklap kik .jestem zainteresowana

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.
Milka

Jakie są aktualnie zarobki w Kiku na stanowisku kierownika sklepu? Sporo lat temu zarabialam tam 2200 netto, nie było żadnego socjalu a za 1 miejsce w Polsce była pochwała słowna od dyrektora ;) Jak jest teraz? Czy dyr.Mariusz nadal tam pracuje?

blondi 992
@Milka

wiele się nie zmieniło, pensja poszła do góry ale bez szału ,wszystko zależne od regionu. Nadal brak socjalu, jakich kolwiek premii . Pan Mariusz pracuje ale na innym stanowisku,jest nowy dyrektor pan Robert.

Milka
@blondi 992

Czy można liczyć na kwotę powyżej 3000 netto? Teraz pracuje gdzie indziej, ale z wielkim sentymentem wspominam pracę w Kiku bo miałam świetny zespol.W moim mieście otwiera się nowy sklep i zastanawiam się czy nie aplikować? Aktualnie zarabiam ponad 3000 plus premie i socjal, ale atmosfera jest fatalna a w Kiku dobrze mi sie pracowało choć zdaje sobie sprawę, że czasy są trudne.

Majówka
@Milka

Zarobisz więcej, ale miło taka pozytywna opinie przeczytać, tutaj zazwyczaj się wpisują niezadowolone z wszystkiego marudy

Kiero
@Majówka

Więcej niż 3000 netto? A w jakim to województwie tak dobrze płacą? Pracuje ponad 6 lat na stanowisku kierownika i fakt podwyżki co jakiś czas są ale mojej pensji dużo brakuje do 3000 na rękę ☺

blondi992
@Milka

wszystko jest zależne od rejonu,mam koleżanki które zarabiają ponad 3000 ale też takie które jeszcze nie przekroczyly tego progu. Co do wypłaty to wiele stracisz ale to zależy czy wolisz zarabiać dobrze czy mieć mniej ale za to fajną atmosfere w pracy.

Pracownica
@Majówka

Niezadowolone marudy? A Ty kim jesteś? Regionalnym, ze tak piszesz? Może jak ktoś wyżej zacznie czytać co tutaj się wyprawia to w końcu coś się zmieni.

Jon
@Pracownica

Zgadzam się z Tobą. Nie ma co zamiatać wszystkiego pod dywan. Trzeba pisać co kogo boli to może komuś wreszcie otworzą się oczy. Regionalni i kierownicy to nie święte krowy, które mogą wszystko.

Pani z zapytaniem
@blondi 992

Halo dziewczyny, zastepcy pracujacy na sklepach pytanko mam odnosnie pensji ile zarabiają brutto, ile macie ja umowach, czy były moze jakieś podwyżki , albo czy coś słyszałyście o podwyżkach?

Niki
@Pani z zapytaniem

2300 na rękę

Pani z zapytaniem
@Niki

No to ładnie tak pytam bo pracowalam jako z-ca od 6 lat dla tej firmy i hmm ok. 2.100 na rękę???No to(usunięte przez administratora)i zero stażowego jak to któraś tu wspomniała. No comments :(

Wodziaaanka
@Milka

Ja jako zastepca zarabiam 3000 brutto policz sobie ile to netto i czy jest do czego wracać?!

K

Witam jak praca w kilku bydgoszcz ? Otwierają nowy punkt kolo.bydgoszczy i się zastanawiam . Jaka kasa ? I oczywiście atmosfera ?

Ko
@K

Najnizsza krajowa, beznadziejna atmosfera.

Gosia

Nie polecam pracy w kiku. Chory maja autem po 2 osoby na cały sklep. Ludzie którzy przychodzą do nas na zakupy aż nie wierzą że na tak duży sklep są tylko dwie osoby. Regionalana nie zwraca w cale uwagi na to i jeszcze przyjeżdża i dokłada kolejne roboty bo przecież my się nudzimy na sklepie. Pensje tez śmiech na sali i zdziwieni ze ludzie zwalniają się a kto będzie im pracować za 2000 zł miesięcznie???? Brak słów szkoda czasu i zdrowia dla tej firmy. Żadne świadczenia ci się nie należą pensje jak prosisz by podwyższyli to oczywiście gadka ze firma ma kryzys ale na auto dla kierownika regionalnego kierownika nowego vw pasaat 7 to kasa była.

@Gosia

Zgodzę się. 2 osoby na sklepie... Klienci to widzą i się dziwią. Inni zaś, piszą maile do centrali, że jest bałagan na sklepie. Okej, tak na prawdę nie kierownik czy kierownik regionalni są winni. To jest polityka firmy. Jeśli nie ma z góry decyzji to jak można to wprowadzić na sklep? Tutaj trzeba zmienić sposób myślenia, taktykę. Skoro mamy nie przekraczać godzin, a ma być porządek i 100 wytycznych na raz wykonanych, to przydałby się dodatkowy etat, ale nie taki w delegacji czy na urlopie aby nie przekroczyć godzin, ale taki który fizycznie będzie na sklepie. Biadolenie na forum nic nikomu nie da.

Niunia

Witam. Czy ktoś wie jakie są warunki i atmosfera pracy w KIK u w Babicach? Ile się dostaje na rękę? Jak z umową o pracę?

Dobrze radzi
@Niunia

Szkoda twojego czasu, zdrowia, nerwow dla tej firmy.

Ola
@Niunia

Idz na rozmowę to się dowiesz

Nie idz
@Ola

Nie idz na rozmowę- szkoda twojego czasu.

Ucz się na cudzych błędach

Kik mnie nauczył.. Zanim rozpoczniesz gdzieś aplikować, pracować czytaj opinie na forach- praca. Nie wierzyłam , że może być az tak zle. Na początku miło.. a potem się zaczeło. Nigdy nie pracowałam w firmie która tak traktuje ludzi gorzej niż szczury.. Uczcie się na cudzych błędach..

Sly 13

Hm, jestem klientem i mam pozytywne doświadczenia z kierownikiem tego sklepu który moją sprawę załatwił bez zbędnych problemów jak to ma miejsce w niektórych sklepach.

Huehue
@Sly 13

Na bank klienci wiedzą jaki sklep po numerze. Gratulacje, genialny umysł

@Sly 13

Taaak, klienci wiedzą jakie numery mają sklepy :) brawo

Wandzia
@Huehue

Na paragonie jest numer danego sklepu.

Obserwator

Czemu mam wrażenie, że wdarła się tu prywata i nie jest to obiektywna opinia klienta. Nie zgadzam się z opinią nie popartą argumentami.

Żałosny komentarz bez uzasadnienia. Administrator powinien go usunąć. Tylko tchórz rzuca oskarżenia bez argumentów. Jak łatwo przychodzi komuś oczernianie innych. Słabe.

Rozsądna

Popieram Ta która oskarża nie ma cywilnej odwagi porozmawiać i załatwić sprawy w cztery oczy tylko rzuca zarzuty na forum całej Polski , poprostu (usunięte przez administratora) jak większość wypowiedzi tutaj widać poziom tych które maja potrzebę tutaj wywalać swoje żale

KrzB

To powiedz to kierownikowi w oczy, kolejna sprawa nie pasuje Ci praca to się zwolnij.

Ktoś

Trudno nie przyznać racji. Kierowniczka a zachowanie władcy. Ja mam to gdzieś ale innym polecam zgłaszać to regionalnej bo nikt nie ma prawa pomiatać innymi.

Gaja
@Ktoś

Obawiam się, że regionalni mają to w głębokim poważaniu, liczy się sprzedaż a nie komfort pracy szarego pracownika. Polecam pismo do dyrekcji lub nagłośnić w necie. Tacy kierownicy powinni wylatywać na pysk. Sama była zwykłym pracownikiem a teraz sadzi się jakby była prezesem.

Mała

Może czas napisać czytelnie dla Wszystkich, że chodzi o KIK w Konstancinie i jego kierowniczkę. Kobiecie woda sodowa uderzyła do głowy odkąd została kierowniczką. Moze ktoś powinien sprowadzić ją na ziemię i nauczyć szacunku do pracowników. Serce sklepu to pracownicy i bez nich ona sama jest nikim.

73urue
@Mała

A co takiego się tam dzieje?

Cora
@73urue

Nie wiesz Marto co się u Ciebie w sklepie dzieje?

Już się czytać nie da tych komentarzy... Wszyscy najmądrzejsi tylko nikt nie przytoczy konkretnych argumentów... ;) oszczerstwa bez pokrycia... Sami perfekcjoniści... Ja rozumiem XXI wiek ale wypadało by wszelkie nie jasności wyjaśniać w cztery oczy a nie na forum... Więcej odwagi :) tak się składa że jestem pracownikiem tego sklepu.. I cała sytuację znam i wiem jakie ma podłoże.

To w koncu jesteś @73urue czy @E33 bo już się gubię? Zapewne @pracownik to też ty. Coś kręcisz Marta.

Jestem

(usunięte przez administratora). No coz niech kazdy wie ze to sklep w konstancinie i jej kierowniczka M...ktora nie potrafi zarzadzac ludzmi tylko ciagle pretensje ma... Mam nadzieje ze ktos sie w koncu za nia wezmie

Anka
@Jestem

To może zgłoście to gdzieś wyżej skoro jest tak źle. Po co się męczyć? Może KR coś pomoże

Ona
@Anka

Dokładnie. Zgłosić bo tak nie da się pracować. Zaraz zaczną się wypowiedzenia i L4 bo ludzie tego nie są w stanie wytrzymać. Tak było u nas a cierpieli inni pracownicy bo musieli pracować za wszystkich z L4. Taki kierownik nie powinien nim być. Trzymam kciuki za Was dziewczyny z Konstancina, nie dajcie się i zgłaszajcie postępowanie kierownika.

@Jestem

Może spróbować dogadać się , szczerze porozmawiać. Kierownik też człowiek i może mieć gorsze dni jak każdy. Szkoda czasu na kłótnie.

Kierownik
@Jestem

"Nie potrafi zarządzać ludźmi tylko ciągle pretensje ma..." co to za argument? Stoję z boku i czytam tą bezsensowną wymianę.... jesteście beznadziejne. Wstyd.

Obiektywny
@Gaja

Tak, no ale czemu do netu ? Jak masz racje to idz do TV z tym a nie do netu, tylko się nie zdziw .. Widać ewidentnie że ktoś próbuje tej kierowniczce zaszkodzić , nikt nie jest głupi , tak patrzę na to od jakiegoś czasu i chyba każdy kto spostrzegawczy xauwazy po pierwsze częstotliwość wpisów negatywnych, po drugie ilość ,, polubień" taka podobna , ciekawe .. to aż tyle osób sie tam przewinęło?? A nawet jak sie przewinęło i rzeczywiście ta kierowniczka ma problem to trzeba to tutaj wylewać takie tematy ? Ktos kto pisze takie rzeczy na forum musi mieć meeega duże kompleksy i problem ze sobą . Widać że znasz tą kierowniczkę skoro piszesz ze była zwykłym pracownikiem, a rozmawiałaś z nią??? A może ty byłaś też zwykłym pracownikiem i liczyłaś ze to ty będziesz kierownikiem ? Może stąd ta zlosc ? Hmm, jak to z Tobą jest i Twoimi ludźmi? Którzy chcą zniszczyć wspólnie z Toba kogoś i to bez większej przyczyny? Bo argumentów konkretnych to nie jestes w stanie podać, ani w tyk wpisie ani w innych pod innymi nickami, sorry ale wiadomo ze to jedna i ta sama osoba, słabe to .Pamiętaj ze jest takie coś jak karma , która wraca ,pozdrowienia serdeczne , pamietaj - hejt to najgorsza droga do rozwiązania konfliktu ,kiedyś może się to zemscic na Tobie

Sara
@Obiektywny

Sami namawiacie powyższe osoby na pisanie nowych rzeczy na temat Konstancina "argumentów konkretnych to nie jesteś w stanie podać". Po co prowokujecie hejt? Zastanówcie się, czy nie lepiej zorganizować zebranie z udziałem Kierownika Regionalnego i porozmawiać?

Halo centrala Wroclaw!
@Sara

Słyszałam że pracownicy są zastraszani że ich opinie zostały zgłoszone na policję nie dajcie się dziewczyny!

@Obiektywny

Popieram, nie tak się załatwia sprawy

Pracownik kik

Właściwie to.... nikt byłych pracowników nie straszy policją. Dziewczyny nie mają już o czym pisać bo już nie pracują i wymyślają brednie. Żeby im współczuć, a z kierowniczki zrobić potwora. Żenada dziewczyny.

Ciekawska
@Pracownik kik

A skąd ty to wiesz hm...?

Bycalboniebyc
@Pracownik kik

No niestety to nie są brednie. I cóż czy pracownik pracuje czy się zwolnił to tylko i wyłącznie wina atmosfery i tego jak jest traktowany człowiek przez kierownika. I faktycznie najlepiej by to nagłośnić żeby nikt nie miał przykrości z tym sklepem. Bo to porażka i dno. W różnych firmach człowiek pracuje ale to co tam się wyprawia samo się prosi o pozew. I przypuszczam że niedługo pani Najlepsza Kierownik bo tak się uważa dostanie pozew do sądu i będzie płacz. Bo przypuszczam że są dowody i to naprawdę grube dowody. Pozdrawiam Panią Kierownik. Zaraz pod innym nickiem będzie się broniła ????

Klient
@Bycalboniebyc

Już widać że zespół się rozpadł na Konstancinie. Dzisiaj jako klient byłem tam w sklepie, okropny bałagan! Na zewnątrz leżały na ziemi zabawki plażowe, w środku (usunięte przez administratora) i brudna podłoga. Widać że nikt tam nie sprząta. Kasjerka niemiła, widać że jej się nie chce. Ostatnio jak byłem tu na zakupach z żoną i córka to sklep wyglądał bardzo dobrze, a było to dwa miesiące temu.

Witam.... czy mogłabym uzyskać inf jaka jest różnica w wypłacie między kasjerem na cały etat A zastępca???? Pytam bo chciałam iść na rozmowę i czy to prawda że ta różnica wynosi TYLKO około 150 zł???? Jeśli to prawda to śmiech na sali żeby mieć stanowisko zastępcy z taka wypłata....... wiem że wszystko zależy od regionu A chodzi mi o Wielkopolskę;) ;)

Odp. Na pyt.
@Karolina

U mnie w regionie byla różnica 100 zl brutto ( przeliczajac na rękę to jakieś 70 zl na czysto) między kasjerem a zastępca. Już nie pracuje w tej firmie. Chyba lepiej być kasjerem i mieć mniej na głowie niż być zastępcą. Dziwne te czasy i po co zastepcy na sklepach ...???

@Odp. Na pyt.

Bozeeeeee.......... śmiech na sali. Dziękuję Ci za odpowiedź i pozdrawiam :)

Odp.na pyt.
@Karolina

Nie ma za co :) również pozdrawiam i dziewczyno znaj swoja cenę ( wartosc ) w życiu bo wracając do tematu uważam że stanowisko z-ca kierownika sklepu w firmie kik jest niepotrzebne sama się przekonałam i patrząc na różnice w pensji to poniżające dla zastępców.

ZKS

U nas różnica wynosi 600zl

Jakie
@ZKS

miasto ? Dziękuję za informację .

Aaa
@ZKS

Tyle masz więcej czy tylko słyszałaś?

@Aaa

U mnie 300zl. Dolny Śląsk

Janna

Czy oni do cholery planują nam dać jakieś podwyżki??? To co się dzieje to jakaś parodia wszyscy zaraz będą uciekać nikt nie chce robić za takie grosze i jeszcze poniżają nas!! (usunięte przez administratora)

Niektórzy dostają dobra kaske
@Janna

Ty najwyraźniej nie jesteś w kółko adoracji stąd i brak podwyżek. Ty masz robić na innych a nie sama zarabiać Bóg wie ile.

Janna
@Niektórzy dostają dobra kaske

Bóg wie ile to jakiś żart śmiech na sali!! Ja jako zastępca zarabiam 3100 brutto to dla Ciebie jest dużo??? Wszystko idzie w górę opłaty, życie, paliwo zaraz naprawdę nie będzie się tam opłacało pracować!! Ale oczywiście wymogi bardzo duże wszystko musisz wiedzieć, wszędzie jechać.

kobieto
@Janna

ironię skumaj, a nie się od razu pocisz. Wszyscy wiemy, że zarabiamy grosze, tyle żeby przetrwać i dotrzeć następnego dnia do pracy i zarabiać na innych. Też tak mam, ale zachowa lam jeszcze zdrowy humor, tego mi nie odbiorą. Mam to szczęście, że zaraz zmieniam pracę i tego Wam też życzę z całego serca!

Tymbark
@kobieto

Mi się wydaje że każdy w końcu nie wytrzyma i znajdzie zaraz druga pracę. Ja też już tylko chodzę do końca maja i żegnaj KIKu nikt nie jest (usunięte przez administratora)żeby pracować za takie grosze!!!!!!

Roma
@Janna

To co się dzieje teraz przechodzi ludzkie pojęcie. Dostawy duze, ludzi mało, przestawianie sklepów, skanowanie listy, upychanie towaru na siłę... Nie wiadomo czasem w co ręce wsadzic. Obowiązków coraz więcej a pensja to śmiech na sali.

Nicknick

Dostał już ktoś aneksy do umowy za staż pracy? Jeśli tak to ile i w jakim regionie?

Ona
@Nicknick

Podobno przez pandemię to wstrzymali.

Maarta
@Nicknick

Jakie aneksy?

Cześć. Czy praca jest na prawdę tak ciężka jak piszecie? Czy wygląda to tak jak w normalnym sklepie czyli trochę towaru do rozłożenia i klientów do skasowania? Jakie jest wynagrodzenie miesięczne na pełen etat np na stanowisku kasjera? W niewielkim mieście w wolnostojacym sklepie. Czy są jakieś premie? Np uznaniowa?

Mimi
@Anonim

sprzedawca - najniższa krajowa. Brak premii, tylko rabat pracowniczy na zakupy

Niewolnik
@Anonim

Tak praca jest mega ciezka. Psychicznie I fizycznie. Praktycznie kazdy bierze leki uspokajajace, lub chodzi do psychologa, psychiatry. Mega duzo towaru, malo pracownikow. Wieczny (usunięte przez administratora) , ponizanie. Najnizsza krajowa, brak premi. Jest tak zle, ze nawet papieru toaletowego brakuje. NIE IDZ TAM!!

@Anonim

Kik będzie miał problemy z obsadą sklepów ,kiedy pandemia minie. Warunki płacowe tragiczne. Zakres obowiązków obszerny i wymagania z kosmosu

Maarta
@Anonim

Dokładnie przez pandemie ludzie jeszcze siedzę w tym (usunięte przez administratora) Ale tylko się poprawi sytuacja rezygnację się posypia

@Niewolnik

Kobieto opanuj się, leczysz się u psychiatry to może coś ztoba jest nie tak, nie przypisuj wszystkimi

Praca Poznań

Witam, Czy mógłby ktoś podać jakiego wynagrodzenia może spodziewać się kierownik salonu zaczynający pracę na tym stanowisku ?

o fak!
@Praca Poznań

Nati1222

Hej dziewczyny, widziałam ogłoszenie, że szukają sprzedawcy do Kika w Piasecznie. Czy jest tu ktoś kto tam obecnie pracuje lub pracował? :) jak atmosfera, zarobki, ogólnie praca? Zastanawiam się czy nie aplikować tam :) nie mam doświadczenia w handlu niestety. Z góry dziękuję za kazda odpowiedź. Pozdrawiam!

Tusia
@Nati1222

Tak jak i w całym kiku:) super zarobki, dużo pracowników, małe utargi , wystarczy stać i pachniec

@Tusia

Nie rozumiem po co ta ironiczna odpowiedź. To, że nie mam doświadczenia w handlu nie oznacza, że uważam, że w kiku "wystarczy stać i pachnieć" :) chciałam aby ktoś stamtąd nakreślił mi jak to wygląda, bo co sklep to inni ludzie, inna atmosfera. A jak atmosfera jest ok to i ciężka praca wydaje się lżejsza.

Hajka
@Nati1222

Miałam do czynienia z pracą w kiku w Piasecznie. Nie jest źle, kik jak kik praca łatwa nie jest ale atmosfera i Kierowniczka jest tam ok!

@Hajka

Super dziękuję za odpowiedź! :)

Ktoß
@Nati1222

Napewni lepszą atmosfera niż w Konstancinie

NICK
@Nati1222

Omijałabym tą firmę szerokim łukiem

Paula
@Ktoß

Konstancin ma bardzo złe opinie na temat kierownictwa. Ten sklep lepiej omijać przy składaniu CV. Myślałam aby tam złożyć ale opinia osoby która tam pracowała wystarczająco mnie odstraszyła.

Nik
@Ktoß

O Konstancinie można tu sporo poczytać jak widzę. Współczuję kierowniczki. Niedługo sama zostanie na sklepie.

Magda
@Paula

Miałam tak samo. Opinie o kierownictwie w Konstancinie skutecznie mnie wyleczyły by składać tam CV choć mam do sklepu rzut beretem. Atmosfera w pracy to podstawa i dobrze, że są tacy co uprzedzają kogo omijać.

Kaja

Cześć :) jak wygląda u nas w "firmie" proces rekrutacji na kierownika sklepu ? czy jest automatyczna propozycja bzl dla zastępcy kierownika czy jest osobny proces rekrutacji nawet dla zastępcy , który wyraża chęć na kierownika sklepu ? czy coś się zmieniło może...czy ktoś może w ostatnim czasie (ostatnie 4m = rok 2021 się z takim czymś spotkał ? dzięki za odp :)

Samanta
@Kaja

Zależy jakie województwo? I region

kaja
@Samanta

a region ma coś do tego czy robią rekrutacje czy awansuje zastępcą ?

Ajak
@kaja

Dokladnie,ze tak. Wszystko zależy od regionalnego.

Bn

Ta firma to jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) Harówka 12 godzin dziennie, wynagrodzenie jest jednym wielkim żartem bez żadnych premii nie wspominając już o socjalu którego kompletnie nie ma. Firma nawet nie jest w stanie zapewnić koszulek firmowych tylko pracujemy w swoich osobisty oczywiście bez zwrotu kosztów. 2 osoby na zmianie i wszystko muszą ogarnąć i nie ważne że czasami jest tyle ludzi że non stop stoi się na kasie czy to że 5 min temu posprzątałaś dział A od nowa jest (usunięte przez administratora) bo pełno ludzi to i tak od kierownika regionalnego usłyszysz że "To nie klienci robią (usunięte przez administratora) tylko pracownicy" no i oczywiście pretensje no bo jak to jest możliwe że nie możesz być na kasie i jednocześnie ogarniac koszów na drugim końcu sklepu. Wmawianie wini przez KR A jak spróbujesz się nie zgodzić ze zdaniem kierownika to trzeba liczyć się z tym że możesz stracić pracę. Czasem zrobienie ściany zajmowało trochę czasu no ale przyszła wielka Pani KR powiedziała że jej się nie podoba i trzeba było wszystko zmieniać i oczywiście domyślić się co jej się podoba, czy jakie kolory jej się podobają. Można jeszcze dużo pisać na temat ten firmy no i szanownej Pani KR ale jest to żenujące. Trzymajcie się od tej firmy z daleka.

Niewolnik
@Bn

W 100% się zgadzam

...

Hej, co myślicie o nowo wprowadzonych testach dla pracowników przed podpisaniem kolejnej umowy?

@...

A to nie jest dla nowoprzyjmowanych tylko? Do nas dotarła tylko taka wiadomość.

....

Witam, jak u was wygląda praca kierownia, jakie ma obowiązki i jak wygląda z pracą w weekendy?

Basia
@....

Obowiązki są takie że wykonujesz wszystko od papierów do sprzątania sklepu gdyż niestety na sklepie pracujemy tylko po 2 osoby na zmianie!!! Weekendy najczęściej układam grafik 2 na 2 czyli 2 soboty wolne i 2 soboty pracujące żeby było sprawiedliwie i pracuje równo ze swoimi dziewczynami.

hia
@Basia

fajnie jest słyszeć że pracujesz na równi z dziewczynami. Nasza " P. KIerownik :" twierdzi, że przychodząc do pracy od razu zapowiedziała że w weekendy nie ma zamiaru pracować. Z resztą o czym my mówimy jeżeli burzy się jak za kogoś musi zostać na cały dzień. baa..

ATS
@hia

Ja tez się dziele na równo, nieraz jestem kilka sobót pod rząd nie ma dla mnie problemu ;)

Kik jelenia góra
@Basia

Jeszcze nigdy nie widziałam aby kierowniczka lub zastępca kierownika sprzątali sklep z pracownikami, zawsze odkurzanie i sprzątanie należy do kasjerek, a zastępcy lub kierownicy chodzą i sprawdzają i jeszcze potrafią skrytykować ze ktoś nie umie odkurzać !!

@Kik jelenia góra

To masz (usunięte przez administratora) kierownika. Nasze zapierniczają na równi ze sprzedawcami. Trzeba to wyjdą ze śmieciami i odkurzą. Nigdy nie zasłaniają się funkcją, na sklepie wszystkie są sobie równe.

@....

Zależy na jakiego kiero się trafi.Jedna to paniusia , która śmieci nie wyniesie, nie poodkurza.Druga to robi wszystko.Od papierów po sprzątanie.A czasami poprostu wysługuje się innymi.U mnie kiero nie odkurza, tylko potrafi pokazywać jak w piórka obrosła .W miesiącu jest tylko raz na weekend i to teź z wielkim żalem przychodzi, bo przecież mogłaby w domu posiedzieć.

@Kik

U nas jest to samo. Hrabina kierowniczką Marta jest od wyższych celów. Plebs jest od czarnej roboty.

Ktoś
@....

W moim sklepie kierownik niby wszystko robi ale najwięcej szumu w koło siebie. Jeśli się nie ma kontroli nad sobą to jak można mieć kontrolę nad czymkolwiek?

Maja
@Kik

W firmie Kik przyjęta jest zasada że kierownik sklepu powinien być w tygodniu dostępny a w weekendy z dobrej jego woli. Kierownik Regionalny też pracuje w tygodniu. Taka rola Kierowników, jak tak bardzo Ci zależy mieć weekendy wolne ucz się, zdobywaj wiedzę, wykazuj się i startuj na Kierownika. A w sieci nie hejtuj jak masz coś do swojego Kiero to powiedz w oczy a nie za plecami, słabe to!

Abotak
@....

No niestety nie kazdy jest stworzony do bycia kierownikiem tak jest w przypadku sklepu w Konstancinie. I coż mozna nie wiadomo jak udawac ze sie jest dobrym kierownikiem ale (usunięte przez administratora) zawsze wyplynie na wierzch. A to co sie tam dzieje powinno byc podane jako (usunięte przez administratora) i mysle ze nie dlugo tak sie stanie.

@Abotak

Kolejny komentarz o tym sklepie i przyznam, że współczuję szarym pracownikom. W pracy spędzamy połowę życia i nie powinno tak być. Dobra atmosfera w pracy to podstawa. Jak widac nie każdy ma predyspozycje by zarządzać zespołem.

@....

Masz bardzo słabego kierownika oraz zastępcę. U nas nie ma różnicy kto z kim jest na zmianie, sprząta każdy.

@Maja

To akurat nie jest prawda. Kierownik musi przepracować jedna sobotę w miesiącu. :)

@Maja

Zgadzam się. Ja również pracuje w tygodniu codziennie od poniedziałku do piątku, bo w dni powszednie zazwyczaj są wytyczne. Owszem, pracuje też 11, ale weekendy (czytaj soboty, bo niedzielę są praktycznie nie pracujące), mam wolne. Zależy jak leży. Nikomu nie dogodzisz. Poza tym, będąc na wolnym zdarzają się telefony ze sklepu, nie mam z tym problemu. Zawsze odbiorę. Nie mogę czytać, jak sprzedawcy narzekają na kierownika. Po coś ta funkcja jest, choćby po to, aby kierować sklepem. Więc jeśli 4 soboty w miesiącu, dają sobie dziewczyny radę bez mojej obecności (mam super dziewczyny), to nie róbmy z tego gownoburzy. To, że nie pracuję w sobotę, nie oznacza, że siedzę na (usunięte przez administratora) w ciągu całego tygodnia. Pozdrawiam tych zadowolonych i tych mniej. Zluzujmy troszkę. Szczerze życzę wszystkim kierowników, którzy znają ciężką pracę, ale też doceniają to, jaką drogę przeszli, żeby tym kiero zostać, buziaczki

Kik tx sprzedawca

Jakie wytyczne ??to każda osoba która potrafi myśleć może na te wytyczne odpowiedzieć. To wygodnictwo kierowników którym nie chce się pracować w soboty.

Cyt: „pracuję też 11". Wszyscy kierownicy, których znam ( a znam ok. 12) pracują normalnie 11 h. i bardzo sporadycznie 8h. Zapierdzielają na równi ze sprzedawcami i nie uchylają się od weekendów. 90% sprzedawców ogarnia papiery i wytyczne na takim samym poziomie jak kierownicy. I co właśnie Ciebie może zaskoczyć, mają fajne zgrane ekipy na zasadzie „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego". Polecam takie stosunki w pracy, atmosfera jest wtedy rewelacyjna.

Rrrrrr
@Maja

Popieram , teraz to najlepiej hejtowac , niż zacząć coś robić w tym kierunku , żeby awansować

Są wyjatki
@Kik jelenia góra

Nasza kierowniczka robi wszystko.... Sprząta, zamiata odkurza myje podłogi.... Od papierów po nonfood i wieszakowanie.

@Są wyjatki

Ej bo tak jej każą !!! Heheh luźny sort luźne, jajca :)

Żal
@Piotr

Normalnie ręce opadają.Kierowniczka ściemnia to się skarżycie. Kierowniczka zapierdziela, to brak jej jaj i jest frajerem. Zdecydujcie się. Samo szambo się tu wylewa aż niemiło się to czyta. Z mojej perspektywy jak kierowniczka jest ludzka, to nie ma co liczyć na wzajemność. Każdy dba o siebie a Wy nawet nie potraficie się zorganizować w małym gronie żeby rozwiązać problem. Lepiej Wam hejtować, bo tyle umiecie.

Ks
@Abotak

Może jeszcze Pesel podaj. Adres zamieszkania i numer telefonu. Boże jak ja nie rozumiem takich podłych ludzi. Skąd w was tyle jadu.

Kik Poznań
@Abotak

Tym sklepem powinien się ktoś zainteresować. Pracownicy nie widzą nigdzie pomocy i udzielają się na forum. Współczuję wam w Konstancinie kierowniczki. Pamietajcie ze nikt nie może stosować mobbingu wobec was a prawem kierownika jest przeciwdziałać takim zachowaniom. U nas kierowniczka jest świetna.

Obserwator
@Kik Poznań

Dokladnie trafione w punkt. Przykre, że pracownicy tutaj muszą szukać pomocy. Nie bez przyczyny jest tu tyle komentarzy dotyczących Konstancina i Pani Marty. Nieudolne próby obrony pisane zapewne przez nią samą niczego nie rozwiążą. Może walnąć się w pierś i wyciągnąć wnioski a nie nastawić pracowników jednych na drugich. Mądry człowiek by tak zrobił bo wszystko można naprawić ale jak widać Kierownik widzi winę tylko w innych a nie w sobie. Chyba tam musi być niezła rotacja. Może czas by Ktoś się temu przyjrzał. Pozdrawiam Wszystkich.

Maja
@..

Nie masz prawdziwego info, Kierownik nie musi, tylko może z dobrej jego woli, jak chce sobotę pracować to w tygodniu wypadnie że ma więcej wolnego, pracujemy 11h Jeżeli są 4 soboty to staram się robić 2/2 pracujące/wolne. To jest kwestia zgrania się i odpowiedzialnego zespołu który to kierownik sobie kreuje jeżeli ma się super zespół takie rzeczy jak sobota pracująca czy nie to nie jest problemem Tylko jak sobie ludzi wyszkolisz taki masz zespół. Mój jest świetny Pozdrawiam wszystkich tych zadowolonych i tych mniej A tych drugich zachęcam do rozmowy ze swoim KS niż na wypisywanie na forum swoich żali, bo to nie rozwiąże Twojego problemu.

Sk
@Ks

Nie rozumiem tego komentarza i wspominki o danych. Kogoś chyba za bardzo poniosło. Poza tym ta strona jest po to by wyrażać opinie, zadawać pytania i jakby co ostrzegać. Jeśli coś jest nie tak w danym sklepie to dlaczego ktoś ma zamiatać wszystko pod dywan i udawać, że jest ok ? Może łatwiej byłoby wyjaśnić a nie udawać obrażonego na cały świat. Te komentarze nieprzychylne kierownikowi może są krzykiem rozpaczy bo nie ma kto pomóc. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie zmienia to faktu, że zawsze można się dogadać ale trzeba tego chcieć drogą Pani.

Serio od pracującej soboty zależy jaka jest atmosfera u Was na sklepie? No to to nie mam czego podziwiać w takim razie???? Przestańcie hejtować, zacznijcie pracować. Miłego dnia

??????
@....

A jak twoim zdaniem wygląda praca kierownika ?????? No chyba nie od siedzenia ..... robisz na sklepie wszystko. A poza tym wystarczy się trochę wysilić i poczytać komentarze jakie tu masz na temat tej firmy.

@....

Najlepiej jak kierownik większość czasu pracy siedzi na zapleczu i sprawdza jedne i te same dokumenty dosłownie dzień w dzień i wyjdzie na 15minut na sklep wielce obrażona....

Zostaw merytoryczną opinię o KiK Textil Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KiK Textil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KiK Textil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 543.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KiK Textil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 437, z czego 18 to opinie pozytywne, 204 to opinie negatywne, a 215 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KiK Textil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KiK Textil Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KiK Textil Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 793 ocen.

KiK Textil Sp. z o.o.