Opinie o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KiK Textil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KiK Textil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Już nie taka nowa

Hej wszystkim! Chciałabym podzielić się swoją opinią na temat pracy w super firmie KIK. Z powodu "plandemi" byłam zmuszona poszukać jakiejkolwiek dostępnej pracy i tak właśnie trafiłam do tego sklepu... Przed rozpoczęciem pracy przeczytałam wszystkie komentarze na tej stronie i byłam przerażona.... Niestety wszystko okazało się smutną prawdą! Na sklepie tyra się jak wół we dwie osoby! Klienci narzekają: " że bałagan!", "nie da się przejść"! "Wszysrko się sypie".... Niestety na takie rzeczy nie ma się wpływu, cały towar z dostawy musi zostać wyłożony na sklep i koniec kropka! Nawet kiedy mamy kryzys gospodarczy i ludzie nie robią zakupów sklep jest dalej zawalany tym samym badziewiem! Baterie się wysypują, ciuchy się nie sprzedają (bo kto teraz coś kupi jak nie można nigdzie iść?) A co za tym idzie, nie ma czym klipsować nowego towaru bo wszystkie klipsy zalegają na ciuchach już wywieszakowanych.... tragedia! Poza tym, kiedy klient widzi reklamę w tv bądź też spodoba mu się jakiś produkt na instagramie i chce go zakupić to te reklamowane produkty powinny się znajdować na sklepie! Niestety nie ???? przysyłają nam cały czas to samo, ale nic z nowych, reklamowanych produktów... i klient znowu nie zadowolony! I znowu opieprz od regionalnego! I znowu załamka kieronika sklepu, który robi wszystko co w jego mocy! TRAGEDIA! Nie można pominąć faktu jak firma dba o swoich pracowników!!!! Bona na święta na całe 50%!!!! NA TYLKO 1 PRODUKT xD żenada.... Jeżdżenie na inwentaryzację po innych sklepach w czasie kiedy połowa sklepów jest zamknięta z powodu plandemi (której jestem całkowicie przeciwna, ale jako jednostka nie mam na to wpływu) jest kolejnym durnym pomysłem przełożonych... po tygodniu pracy w niemieckiej firmie Kik już miałam dość... wracałam zmęczona, brudna w beznadziejnym nastroju bo nie ma dnia bez opieprzu klientów. Musiałyśmy nawet swój papier toaletowy przynosić, bo nawet tego firma nam noe zapewniała xD Gdyby podstawowe błędy zostały naprawione to byłoby to nawet do zniesienia, praca jak praca. Ale jeżeli będzie to tak działać jak działa w Kiku nie będzie miał kto pracować i pozamykają sklepy, przynajmniej te w PL. Wiem, że namy ciężkie czasy i każdy chce pracować, ale radzę porządnie się zastanowić zanim skorzystacie z oferty pracy w kik i dacie sobie wcisnąć kit o miłej atmosferze pracy, o której z uśmiechem na twarzy mówi dyrektor podczas rozmowy kwalifikacyjnej.... ja się dałam nabrać... żałuję!

Magda

Czy kierownik który prowadzi inwenteryzacje ma płacone czy dają się dziewczyny (usunięte przez administratora) Zastanawiamy się całym zespołem

KrejziKarla
@Magda

W zeszłym roku było 100zl brutto czyli jakieś 60 wychodziło netto za poprowadzenie jednej inwentaryzacji. W tym roku cisza, BZL ani słowa nie powiedziala o dodatkowej kasie, ale znając życie i widząc jak obcinane są koszty na wszystkim co się tylko da(w tym wyzywieniu na inwentaryzacji) to pewnie nie będzie nic! A wysyłają na siłę, nawet sie nie zapyta czy Ty chcesz, czy możesz, czy czujesz się na siłach ?! Masz prowadzić i kij z Twoim zdaniem w tym temacie...

....

A ja sie cieszę ze już tam nie pracuje , lol :)

@....

To po co tu wchodzisz jak Ciebie to nie dotyczy? Chyba tęsknisz ????

Nina

Czesc. Mam pytanie od dziś jest ten rabat 25%, z racji ze jestem zamknietym sklepem nie mogę zrobić zakupu. Czy u was też tak jest?

Olga
@Nina

Idź na zakupy do pobliskiego otwartego Kika, albo otwórzcie swój kik na chwilę

Ulka
@Nina

U nas można zrobić na zamkniętym sklepie tylko w obecność KS luz ZKS. Od 12-14.11

Tajemniczy Klient

Interesuje mnie otwarcie sklepu

Pomocy jak można otworzyć sklap kik .jestem zainteresowana

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
Basia

Witam wszystkie dziewczyny , które pracują w sieci KIK niech mi któraś napisze jak pracując na pół etatu w KIK gdzie pracuje po 210 godz dostałam pensji 2040 zł, pracuje jaj wół po 12 h przez 4 dni w tygodniu i to jest godziwe wynagrodzenie, nie mówiąc o tym że nie mogę doprosić się zwrotu kosztów za pracę w sieci oddalone i 100 km obiecują, ogłupia ją i nic z tym nikt nie zrobi. Gdzie Inspekcja pracy mają tu mnóstwo uchybień. Pozdrawiam.

Onaa
@Basia

Masz 3 miesięczne rozliczenie.w ciągu tych 3 miesięcy musisz np.przepracowac 500 godzin.w jednym możesz 200 A w następnych po 150.musialas mieć nadgodziny skoro tyle dostałaś wypłaty

Olga
@Basia

To Cie (usunięte przez administratora), bo możesz mieć dopracowania do całego etatu, a cała reszta godzin to 50 i 100,czyli nadgodziny.. Na moje oko gdy pracowałaś 210 h, to ponad 3 tyś

Pracownik roku

Czy wiadomo coś o podwyżkach dla sprzedawców od nowego roku? U nas na regionie regionalny powiedzial i sie echem odbiło, nie nie wiadomo, a jak u was?

Anabell

Hej dziewczyny czy wiadomo wam coś o - 25%

Haha
@Anabell

Po co ci 25% jak będziesz mieć w grudniu 50% ... Tylko nie szalej za bardzo bo to na jedną rzecz hahahah

Aleksandra.
@Anabell

Tak, od 10 grudnia

Manul

Czesc , czy w rejonie w czasie pandemii też Jesteście zmuszani do wyjazdów po sklepach??

Kik

Tak

Karyna
@Manul

Z tym zmuszaniem do wyjazdów to wreszcie powinien się PiP zainteresowac. Szczególnie nadużywa tego BZL z lubelskiego. Niech by sama sobie w tych szpilkach pojechała i zobaczyła co to ciężka praca w czasach zarazy.

Gienia

Oczywiście

Agata
@Manul

No i na inwetaryzacje !!!! Gdzie nie powinno być w taka pandemię

Ok
@Karyna

Dokładnie!

Rydik

Tak na inwestycje

Sryna
@Karyna

Oj straszne nie z...raj się, przestań chodzić tez po sklepach na zakupy, zamknij się w domu, i wogóle. Jeszcze chwila i znów zaczniesz trzęść tyłkiem jak nas zamkną. PiP akurat już leci do Ciebie. Co do szpilek i uwag o regionalnej, masz kompleks czy w życiu Ci nie wyszło, po co takie durne uwagi? Ktoś Ci broni robić karierę, iść na studia, zmienić pracę?? Taka jest hierarchia jak nie pasuje zmien robotę startuj na regionalną ponoć szukaja.

@Sryna

Ty jesteś tą na szpilkach czy z tyłka jej wylazłaś? To nie jest durna uwaga, bo łazi w tych szpilach wszędzie i ktoś za nią musi na drabinę się wdrapywać bawić się spotami itp. To jest obowiązek BZL!!!

Ta na Szpilach

Ta to ja, zapraszam do rozmowy na żywo, a nie zmieniasz spoty z uśmiechem na ustach. Brakuje odwagi na sklepie? Taki żarcik. Jak Cię coś boli to wylewanie żali na forum raczej nic nie zmieni ... no ale może przynajmniej po tym jesteś w stanie spojrzeć w lustro i być dumną z tego że "coś zrobiłaś".... a poźniej będziesz, dalej udawać że jest ok przed regionalną? Medal za walkę o sprawiedliwosc w Kiku.

@Ta na Szpilach

Chętnie to z Tobą omówię. Pa0lo78@interia.pl :)

Alaa
@Ta na Szpilach

W kiku nie ma sprawiedliwości są tylko (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) Oni mają chody u regionalnego reszta za wyrażanie zdania ma niestety do czynienia z urazonym regionalnym który się msci.

Annabb

Pracowałam prawie rok i choć na początku byłam z tej pracy zadowolona to teraz cieszę się, że już tam nie pracuje :) wiadomo, praca jak praca, nigdzie za siedzenie ci nie zapłacą, ale to jak zachowywała się kierowniczka sklepu i regionalna przechodziło wszelkie granice. Grafik w miesiącu zmieniamy po kilka razy, oczywiście na korzysc kierowniczki, bywało tak, że co weekend były jedne i te same osoby. KS nie przekazywała nam często wieku informacji, sama często mówiła, że już ma olewcze podejście do tego sklepu. Brak jakichkolwiek szkoleń, jak się czegoś sama nie domyśliłaś lub nie dowiedziałaś od dziewczyn z innych sklepów to ks ci na pewno nie pomoże. A regionalna.. Tu już szkoda gadać. Myślałam, że to w porządku kobieta a okazuje się, że nie potrafiła zachować się profesjonalnie tak jak przystało na jej stanowisko. Atmosfera była już nie do zniesienia, dlatego zrezygnowałam z tej pracy i absolutnie tego nie żałuję. Jeśli kierownictwo byłoby inne pewnie bym została, bo do każdej pracy da się przyzwyczaić. Ale są pewnie granice,

Ala

Czy ktoś może zrobić porządek w kiku To jest wyzysk nie praca . Prowadzenie zmiany przez kasjera ? Który niema dodatkowo płaconej płacy za stres i obowiązki ? Gdzie dekorator ścian który powienien zajmować się vm, będzie logistyka że przywożą towaru tyle że nie idzie przejść , jakoś klient , gdzie 3 osoby na zmiene przy takiej ilości dostawy plus innych obowiązków tylko przeceny przeżuty dostawy 11 palet to mają zrobić dwie osoby na zmienię ? W kilka dni ? To jest chore , jak traktujecie pracowników ? Gdzie premie za ciężką pracę ? Od sprzedaży? Gdzie szacunek ,gdzie paczki za zasłużoną pracę , na święta w podziękowaniu za tak wyprowane żyły przy dostawie ! Co za firma Niemiecko a ja myślałam że Bułgaria ? Weźcie przykład z innych firm gdzie jest ład skład i porządek że klienci przychodzą zadowoleni i nie narzekają na (usunięte przez administratora) gdzie opłacenie pralni za ciuchy gdzie codziennie WSZYSTKO brudne prac codziennie bo wiecznie kurz (usunięte przez administratora) , gdzie ekipa sprzątająca gdzie przyjeżdża sobie pan Mariusz i mówi że parapety mają kurz albo że podłoga naklejki są hahah porażka niech weźmie i niech wyciera skoro tak myśli że nie ma innego do roboty powinna być osoba która przychodzi i sprząta kurze a nie Dwie osoby na zmienię sprzątać 500m sklep plus kasować i jeszcze może podłogi być 500m sklep kiedy ? Może na nocce. Nie da się opisać jaka to Firma , która zdziera z pracowników wszystko. Albo delegacje ? Nie zatrudnia więcej osób tylko wysyłają ludzi szczególnie w Koronawirusa a czy ktoś się zapyta czy ja chcę jeździć na delegacje nieee na rozmowie nawet nikt nie wspomniał że będą ....żenada po miesiącu pracy uciekam stąd bo nabawiłam się depresji i nerwicy ! Żeby jakiś rewizor był sprawdzał punktował to już w ogóle śmiech , zachowujecie się jak to był by sklep dolcza gabanna !! A zarobki jak dla Ukraińców. Jak ma być dobrze w tej polsce , a Polacy się biedny musza męczyć . Przechodzę właśnie do innej firmy porządek premie prezenty dla moich dzieci . I jestem osoba funkcyjna która prowadzi zmiany ale mam płacone za to a nie jak w kiku . pozdrawienia dla tych osób które zarządzają tym kiekim

Ona
@Ala

Dzięki Bogu, że ja tam już nie pracuje. 3 miesiące wytrzymałam i na szczęście znalazłam szybko nową pracę.

Szycha
@Ala

Idealnie napisane. Kurde ile człowiek się musi namoczyć aby wielkopowierzchniowy sklep obrobic. Dostawa która przyjeżdża kiedy się chce A centrala albo szanowny bzl nic nie wie na ten temat bo się za głupka robi. Firma w.ltorej nie można mieć swojego zdania. Zapier*alasz jak wół A bzl owi i tak źle bo mało robisz. Tak będę przychodzić w dni wolne by posprzątać bo przecież mało robię. Przeceny, dostaw po 12 palet, głupie grafiki, wiecznie jakieś problemy mają w stronę kierowników. Niby 13nastek nie ma bo ucieli i podwyżek też nie A to czemu znowu te kłamstwa....? Czemu bo jakoś podwyżki są...! Słuchajcie. Myślałam że b3dzie dobrym.kierunkiem iście do tej firmy ale pomyślałam się. Wolę iść do marketu na kasę i mieć paczki niż tu pracować.

@Ala

Szacunek się należy. Za te poty, za złości.... wymagają niemożliwego. Zrób 800 h jak dają 600... to jest najgorsza patologia. Dajcie wyrobić etat, na dostawie 3 osoby będą... zdąży się z wszystkim.... A nie kurde 2 osoby na 9 palet A już nie wspomnę że ma być we wtorek A jest o której o 18.30 to tak jakby w środę... serio.??? Mam nadzieję że nowy Pan Dyrektor weźmie się za to, że pokaże jaja. Bo normalnie praca fajna... Ale takie warunki zniechecaja. I zastanówcie się nad tym. Serio bo konkurencja przejmie waszych pracowników, a znam wielu- to SUPER ludzie! Pozdrawiam elo

@Ala

W koncu ktos napisal cala prawdę. Ja rowniez nie polecam pracy w tej firmie. Praca jest nie do przerobienia we dwie osoby na sklepu .duzo szybciej by poszlo gdyby na dostawie bylo minimum 5 osob bo kim ten kierownik ma zarzadzac? Chyba samym soba bo w tej firmie kierownik to jest wół do najgorszej ciezkiej pracy. Towaru tyle ze czlowiek ciagle musi kombinowac jak upchac ten towar po i tqk zapchanym juz sklepie. Klient dotknie stojaka i wszystko leci. Zeby rozlozyc towar trzeba poprzesuwac inny .zadna rzecz nie ma swojego stalego miejsca. Nie wspomnę jiz o braku premii ani zadnych dodatkow na swieta w tej firmie. I tylko ciagle zmuszaniw na wyjazdy a to inwentaryzacja a to zatowarowania. Czlowiek stracii 4 h zeby dojechać tam i spowrotem a dostaje jakies marne 30 zl za rzekoma delegacje albo i 15 jakbci wylicza.

Miodek
@Ala

Zmieniłaś pracę na lekcje polskiego? Brawo, lepiej późno niż wcale. Masakra co za bełkot...

Haha
@Ania

No jaaaak....Bona nie dostaliście? 50% na jedną rzecz... Niczym jakby się pana Buczka za stopy zlapało...ja tylko dla tego bonu tu zostaję ????????????

Ciekawa

Cześć. Mam pytanie odnośnie nadgodzin?? Po 3 miesiącach rozliczeniowych jednak się nazbierały co w tym momencie firma to wypłaca czy kiero musi to jakoś oddać?? Dodam że zakończyłam współpracę z ta firma. Pozdrawiam

@Ciekawa

Oczywiście, że mają obowiązek wypłacić. Nie Twoja sprawa, że ktoś się pogubił w liczeniach

Mila

Regionalna Kaśka I... dużo do powiedzenia na jej temat. Niekompetentna ciagle robi problemy dziewczynom. Przez nią postanowiłam odejść bo wiecznie przyjeżdżała,marudziła i zawsze dobijała dziewczyny co sprawiało ich niechęć do pracy. Co tydzień była inna wersja a żeby jeszcze przyznawała się do błędu.... Nie wiem po co ja trzymają...

xoxo
@Mila

A chwali jakiś sklep szczególnie albo jakiegoś kierownika?... bo chyba myślimy o tej samej osobie :/

Ola

Zarobki na cały etat dla kasjera-sprzedawcy ? Średnia krajowa czy coś więcej? Premie itp

Kluska
@Ola

Zależy od regionu. Premi brak .

Gienia

Jakie premie ????

Agata
@Ola

Premie hahha tu nic nie ma Tu jest wyzysk totalny najznsza (usunięte przez administratora) jak wół za grosze Zero niczego były by zdzierać z pracownika i potem przyjeżdżają wielcy dr i ze (usunięte przez administratora) że to tamto kiedy to zrobić jak nie ma czasu na ich bo wiecznie zmienia wszystko Gdzie są dekoratorzy ? Kasjer żeby robił wszystko za grosze niech zoavczw na firmę LPP konkret tak mają płacone dekoratorzy więcej , osoby które prowadzą zmiene więcej bo to stres a nie jak w kiku wszystko na raz. Widocznie osoby która zostają w kiku mają słabe ambicje skoro dają się tak robić w bagdno

Miał mial
@Kluska

Premi brak ale podwyżki są. Uwierzcie mi bo widziałam.na własne oczy jak kierownik dostał.podwyzke A sprzedawca z 3.4 na cały wskoczył z podwyżką. Regionalni kłamią.

Srik
@Agata

Masz u mnie pione. Świetnie napisane. Wręcz idealnie. Ten kto tu nie pracował nie wie jak to jest pracować w kiku. (usunięte przez administratora) i się 12palet na tydzień, przeceny,podręczniki, polityka cenowa,awarie, pracownice które mają czas na wszystko...przede wszystkim na papierosa i po cichu kontaktowania się z regionalna bo przecież ona ma prawo. Wiecznie mający problem dyrektorzy. Wieczne pretensje, mały pep, kłamstwa że podwyżek na ma. Regionalni robiący z innych (usunięte przez administratora) a z siebie robiący cebularzy. Jeden kierownik na 500m2 z zastępca na l4 czy tez bez zastępcy albo kilku osób bo ból w ich włosy i muszą l4 brać. Ciągle machloje. Jak chcesz aplikować to się zastanów bo wyjedziesz jak Zabłocki na mydle A szkoda Twojego czasu. Idź człowieku lepiej do marketu gdzie mają szacunek.do Ciebie bo tam tego.nie zaznasz

@Srik

Widzę, że wypowiada się tutaj były pracownik, którego boli to, że został zwolniony. Może warto tez obwinić trochę siebie. Pozdrawiam.

Dokładnie tak. Ewidentnie winę zwala na innych nie na siebie. Skoro ktoś wyleciał z pracy to nie bez powodu i nie przez kogoś logiczne.

Nicol
@Miał mial

Czyli teraz są podwyżki? Czy w styczniu jak najniższą pójdzie w gore

A jak jest obecnie w Centrali w biurze ? Nadal te "miłe" panie tam pracują?

Alaa

A co z maseczkami dla pracowników?

Była Klientka

Droga firmo KIK, uwielbiam wasze produkty, ale przestaje robic u was zakupy, miarka sie przebrala! Wogole nie szsnujecie swoich pracowników, kilka razy trafilam na dzien, w ktorym pracownicy otrzymywali dostawę, patrzylam na to z żalem! 3 panie uwijajace sie miedzy siedmioma paletami, do tego klienci, ktorzy narzekali, ze za ciasno między regałami a one biedne tylko przepraszamy i odsuwaly przed nimi te kartony, w miedzy czasie musialy latac do kasy, bo kilometrowe kolejki, w dzien bez dostawy nie jest lepiej! Obsada- dwie panie, ktore non stop musza stac na kasie, bo kolejka jak zawsze... Kilometrowa! Do tego slysze jak mowia miedzy soba, ze trzeba to zrobic czy tamto! Zdecydowanie obsada powinna byc wieksza, bo zajedziecie swoich ludzi! Czytal, ze niby obsada taka jak utargi, no wiecie mozecie miec duzo klientow, ktorzy zrobia zakupy na 10zl i to sie nie przeliczy na wasz utarg, Nie dziwie sie, ze pracownicy wam uciekają, moze tez dlatego, ze upal za oknami a one przepocone bluzki maja bo tak zapier... Przestaje u was kupowac bo wprowadzacie praktyki rodem z Chin...

BYŁA PRACOWNICA
@Była Klientka

była pracownica. Witam i dziękuję za wsparcie przezyłam tam koszmar .Nie liczą sie z człowiekiem w pełnym tego słwa znaczeniu,trzeba było prosić o wyjście do toalety nie mówiąc o przerwie. nie można usiąść ani na chwile przez dwanaście godzin,nie płacą za zostawanie po godzinach,zastraszanie na porządku dziennym ze jesteśmy obserwowani i ze kazdy dziwny ruch będzie postrzegany jako potencjalna kradzież,nie wolno nosić przy sobie telefonu ani żadnych rzeczy osobistych .Nie posiada sie własnej szafki wszyscy pod twoja nieobecnosc moga z niej korzystac.Przestrzegam wszyskich ktorzy chcieliby sie tam zatrudnic NIE RÓBCIE TEGO NIE DAJCIE ZROBIĆ Z SIEBIE NIEWOLNIKA

Xyz
@BYŁA PRACOWNICA

Dziewczyny skoro jesteście wszystkie takie mądre i tak przestrzegacie przed praca w KIKu to moze piszcie z jakich regionow, jakich sklepow jestescie? Nie na kazdym sklepie dzieje sie tak samo jak u Was, takze jak juz chcecie przestrzegac to mowcie przed sklepem w jakim miescie to robicie.

Bett
@Xyz

Pewnie, czemu nie? Woj. Dolnośląskie

Pracownik kik jeszcze
@Xyz

Alez prosze woj.ślaskie....regionalna (usunięte przez administratora)

ona
@BYŁA PRACOWNICA

U nas dziewczyny wynosiły sobie do domu rzeczy te które były uszkodzone i leżały w koszykach,regio przyjezdzała skanowała na kasie wszytsko pozniej do wora i dziewczyny zanosiły pod smietnik i jak wyjezdzała regio to sobie brały w tym była też kierowniczka ;) i podejrzewam ze tak dalej jest, już tam nie pracuje bo nie dało sie pracować.

Allla
@Była Klientka

Porażka praca wyzysk albo coś z tym zrobią albo ni wiem

Mamba

Hej ludzie! Czy u was też nie macie dostępu do telefonu sklepowego? Czy nosi go cały czas przy sobie kierownik/ zastępca i nie macie możliwości nawet zadzwonić na inny sklep?

kierownik
@Mamba

telefon sluzbowy ma nosic glownie kierownik/zastepca jedynie jak ich nie ma to osoba prowadząca zmiane.Nie rozumiem w czym problem? u mnie jeżeli dziewczyny coś potrzebują to podchodza i dzwonią na inny sklep????‍♀️

Mamba
@kierownik

Właśnie o to chodzi, że pracownik nie może wykonać sam telefonu tylko kiero wypytuje co i jak i sam wydzwania. Tak jakby dziewczyny, poza kierownictwem, nie potrafiły przez telefon rozmawiać.

kierownik
@Mamba

to widocznie to jest zalezne od osoby, u mnie dziewczyny same dzwonią czy wysyłaja dane np cena produktu

Bunia

Powiedzcie czy opiekę wpisujecie w grafik? Jak ja rozliczacie? Pytam bo.mamy nową regionalna i jak wpisała mi moja kierowniczka opiekę 6godz bo mam 3/4etat to ta stwierdziła że jej się nie planuje i swoje wywody na sklepie wywalala na mnie .

@Bunia

Opieki nie planuje się jest to nagle zdarzenie że nie ma kto zaopiekować się dzieckiem a to czy masz wpisane 6 godz to zależy jak skladalas deklaracje w godz czy w dniach

Ola
@Marta

Opieka przysługuje rodzicowi nie zależnie od sytuacji , panują takie same zasady jak przy urlopie , gdy by służyła jako urlop na zadanie zbyteczny były by wnioski , opiekę rozpisuje się na osobnym wniosku dotyczącym powołania na świadczenie . Bzdury wypisujesz

Oczywiacie

Maxxi
@Bunia

Mam propozycję pracy na 3/4 etatu do Kiła. To ile na rękę?

cena mowi sama za siebie
@Maxxi

to faktycznie kiła ;))

Z tym mobbingiem przez regionalnego w pomorskim czy to chodzi o Panią Aleksandrę?

NickpNickpp
@pracownik

Na pewno nie

CzyWarto?

Firma poszukuje obecnie Kierownika Regionalnego na region łódzki, Polecacie? To jakieś nowe stanowisko, w sensie nowe sklepy? Iloma sklepami zarządza kierownik regionalny?

@CzyWarto?

U nas kierownik ma ok 12 sklepow

Zostaw merytoryczną opinię o KiK Textil Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KiK Textil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KiK Textil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 544.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KiK Textil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 438, z czego 18 to opinie pozytywne, 204 to opinie negatywne, a 216 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KiK Textil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KiK Textil Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KiK Textil Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 793 ocen.

KiK Textil Sp. z o.o.