Opinie o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KiK Textil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KiK Textil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Xyz

Dzień dobry, jeżeli chcecie się podjąć pracy w tym (usunięte przez administratora)to się dobrze zastanówcie, pracowałam w tej dziurze (województwo opolskie) zacznę od tego, że jak na taką słynna sieciowke to powinniście cie się wstydzić! Polak we własnym kraju jest wykorzystany przez Niemca! Gole wypłaty, zero premii, brak ubrań firmowych nawet koszulek, brak wypłat za pranie odzieży, brak świadczeń socjalnych dla pracowników, typu dodatki na święta, nie ma nic! Kawę herbatę i inne rzeczy kupujesz sobie sam! Tyrasz po 12 godzin, za nadgodziny nie płacą wola dac wolne, gdzie również pojawia się później problem, prosisz kierownika o urlop gdzie masz np.60h z nadgodzin a on ci wystawia uż, kierowniczki robią z siebie Niemców, gdyż robią takie wytyczne, że łeb pęka, i to wszystko dla firmy!!! A ja się pytam gdzie jest jakiś szacunek dla pracownika??? Jakieś podziękowanie, kierowniczki udają głupa narzucają tempo, bo dostają za dobry sklep premie, ale tego wam nie powiedzą, mają swoich sojuszników, gdzie np.ktos jest chory nie ma l4 ale w sklepie go nie ma, pani regionalna to zjadła rozumy całkowicie, i uważa się za Boga zero szacunku do pracownika, to ja proponuję, abyś kierowniczko regionalna stanęła na kasie na 12h i obsługiwała klientów w między czasie robiła towar, gdzie przy przyjęciu np. 6 palet są 2 dziewczyny na cały sklep, mówiła każdemu klientowi dzień dobry i do widzenia nawet jak obsługujesz klienta i skupiasz się na obsłudze i pieniądzach, mało tego każdy bierze odpowiedzialność taka sama jak kierownik, klucze, sejf, dokumenty, za marne gole pensje! Wstyd drogi Kiku że, tak wykorzystujecie Polaków we własnym kraju, a w Niemczech? (usunięte przez administratora)na sklapech (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)wszystko leży że wszystkim! Panią kierownik sklepów proponuję, trochę kultury osobistej, bo wyklinanie na sklepie pokazuje o waszym niskim poziomie, i zacznijcie dbać o swoje pracownice a nie wchodzicie w (usunięte przez administratora) kierownika regionalnym i Niemcą, a na końcu zbieracie śmietankę na swoje konto bankowe, ja się pytam za co? Za to że ktoś na was (usunięte przez administratora)

@Xyz

Zgadzam się w 100% , sama prawda. Pracowałam w tej firmie 2 tygodnie i to mi wystarczyło żeby wyrobić sobie opinię o tej firmie. Totalna porażka!!!! Na rozmowach złote góry obiecują a w rzeczywistości to (usunięte przez administratora)jakich mało. Stanowczo nie polecam!

:) :) :)
@Xyz

Dokładnie, w Wielkopolsce jest taka regionalna która (usunięte przez administratora) i ma na jednym sklepie swojego KABLA , donosi , kłamie i zmyśla historie wyssane z palca , jest strasznie MSCIWA I WREDNA . DODAM TYLKO ZE TO TAKA (usunięte przez administratora))

Kik
@:) :) :)

O tak ta regionalna z Wlkp. wyrzuca każda osobę która jej nie pasuje mimo że dobrze pracuje.

;) ;)
@Kik

Nie tylko ona, jej KABEL również pozbywa się ludzi którzy WKONCU POTRAFIA POWIEDZIEC PRAWDE NA JEJ TEMAT. SZKODA TYLKO ZE kabelek nie wie ze regionalna chciała ja wyrzucić:) ale wierna nadal donosi nawet na dziewczyny z innych sklepow .

Agnieszka
@Fiona

W tej firmie jesteś cytryną - wycisną z ciebie ostatnie soki- potem wyrzucą.

@Agnieszka

Jakie to prawdziwe. Ale jak się cieszę że przestałam w tej toksycznej firmie pracować.

Bla
@.

To ciekawe przestałaś pracować a ciagle siedzisz na Go worku sprawdzac co się dzieje w Kiku, jesteś emocjonalnie z nim związana ? Chora jesteś czy co ? Powinnaś mieć już swoje inne życie

T.W
@Xyz

Nawiazując współpracę każdy jest informowany o zasadach również o systemie wynagrodzenia, trzeba słuchać i rozsądnie podjąć decyzję. Jak się ma uraz związany z historią to tez można wcześniej sprawdzić kto jest pracodawcą u zastanowić się przed podpisaniem umowy, dużo negatywnej energii chyba trzeba bardzie przemyślane działania podejmować ????

Nigdy więcej
@T.W

I tu się nie zgodzę, zupełnie coś innego było mówione na rozmowie kwalifikacyjnej a całkowicie inna jest rzeczywistość! Więc proszę nie wypowiadać się w imieniu ogółu jak nie zna się każdej sytuacji !!!!

Reba
@T.W

To nie negatywna energia to sama prawda

Ona
@Nigdy więcej

Nas zjadają ciągle wyjazdy służbowe. Nie było o tym mowy ani na rozmowie ani później. Jak przyszło do wyjazdu to się dowiedziałam. Oczywiście z niechęcią pojechałam na inwentaryzacje. Po tym regionalna kazała mi podpisać umowę na samochód bo inaczej nie dostanę zwrotu za dojazd tam i dodatku za wyjazd. Dodatek w kwocie 30zl ???? i teraz jest kombinacja co tu zrobić żeby nie jechać.

Boaa
@Nigdy więcej

Bo to prawda

Dziewczyny a co sie dzieje z pracownikami jak sklep sie zamknie. Zamyka sie cala galeria, ale my w ciaz slyszymy ze kik zostaje. A vo jak powedza nam na tydzien przed... vo z osobamj na czas okreslony i z tymi na nieokreslony?

Heh

Kochane powiedzcie mi jak u was jest z regionalna/ regionalnym ? U nas jest STRASZNIE :( REGIONALNA wykańcza u nas dosłownie psychicznie ludzi. To jest już nie do wytrzymania. Mnie to dziwni trochę że np jak jest rejon gdzie naprawdę odchodzi masa ludzi to czy to nikogo nie dziwni ? Czy ktoś ze "starych pracowników, " orientuje się może jak często zmieniają się regionalni ? Bo chyba nie ma czegoś takiego że latami jest jeden i ten sam?????

Eeee
@Heh

(usunięte przez administratora) Kogo za ma VKL? Można oczywiście zgłosić dalej ,żeby ktoś przypatrzył się tej sprawie

Byly
@Eeee

Inicjały są usuwane.... I wierzcie mi nikogo na górze nie obchodzi jakie metody (usunięte przez administratora) mają regionalni.......

Ewelina
@Heh

Nie wiem z jakiego jesteś województwa, ale u nas jest to samo.. czasami wygląda to na (usunięte przez administratora) Nie prosi Cię regionalna tylko każe i inne jej wymysły niezgodne z kodeksem pracy. Ktoś powinien się za to wziąć a nie udawać że jest dobrze i nie ma problemu..

Magdalena

Od jutra zaczynam prace w tej firmie. Szczerze mówiąc po Waszych opiniach daję sobie tydzień, żeby zobaczyć jak to rzeczywiście wygląda. Ale co mnie zastanawia, na rozmowie poinformowano mnie, że na 11h pracy jest pół godziny bezpłatnej przerwy. W każdym sklepie tak jest? Z tego co się orientuje to w prawie pracy jest zapisane, że poniżej 12h jest 15 minut normalnej przerwy.

A

Jest 15 min płatnej i 30 min bezpłatnej przerwy przy pracy powyżej 8 godzin

@A

Tu się nie zgodzę. Od jakiegoś czasu od 10 h przysługuje prawo do 45 min przerwy

Byla
@Magdalena

Na poczatku wszystko cacy- potem dopiero wychodzi caly (usunięte przez administratora)

Elaa

No co ty piszesz. Ustawowo jest minimum15 min przerwy jest do 12 h pracy i to dobra wola pracodawcy jak ci da wiecej czasu. Powyzej 12 h jest 30 min minimum.

...
@Elaa

Do 8 godz jest 15 minut przerwy płatnej powyżej 8 godzin jest dodatkowo 30minut przerwy nie płatnej

@A

Do 10 godzin masz tylko 15 minut..dopiero powyzej 10 godzin masz te 30 minut bezplatne

@...

DO 6 GODZIN..BRAK PRZERWY POWYZEJ 6 MASZ 15 MINUT PRZERWY

Ona
@Magdalena

45 min Ci przysługuje. I jak będziesz pracować na 6h to nie daj się zrobić nie powiem w co bo przysłuchuje Ci 15 min przerwy. Chyba, że przyjdzie na 5h i 59min to wtedy ci nie przysługuje.

Tajemniczy Klient

Interesuje mnie otwarcie sklepu

Pomocy jak można otworzyć sklap kik .jestem zainteresowana

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
@aga

A ja mam jeszcze jedno pytanie dotyczące regionalnych...na jakiej zasadzie kontrolują pracowników...nagle wpadają na sklep z "wizytą" czy wszystko kabluje kierownik? Czy śledzą każdy ruch pracowników przez monitoring? BO po tym co piszecie jak straszne są regionalne aż strach tam iść do pracy pewnie (usunięte przez administratora) na porządku dziennym?

Monia
@@aga

Na kazdy mozliwy sposob. Sa tez kontrole po zamknieciu sklepu- tzn wychodzisz a regionalny kaze ci zostac sprawdza twoje zakupy, kase w sejfie itp. Ps. Oczywiscie nikt ci nie zaplaci za to ze zostaniesz.. a to czasem nawet 30 minut trwa. Sa tez przymusowe delegacje do innych sklepow. Nikt ci nie wroci za dojazd a czesem jak daleko sklep darmowe kilka godzin pracy.. itp dlugo by pisac.

@Monia

O matko Monia to jest szok ale czy takie przeszukiwanie pracowników jest zgodne z prawem przecież to przeszukiwanie to niczym policjant złodzieja, mogą sprawdzić na kamerach czy pracownicy nie kradną pieniędzy z kasy lub czegoś ze sklepu to gdzie jakieś prawa. Jak ktoś jest uczciwy to można to sprawdzić w normalny sposób... zresztą czy oni mają prawo przeglądać czyjeś prywatne rzeczy?

Frania
@@aga

Oni z gory zakladaja, ze pracownik to zlodziej. Po kazdej zmianie - kazdy kazdemu musi sprawdzic co ma w torebce , siatce. Do tego osoba z zewnatrz - regionalny robi kontrole co jakis czas. Na rewizji tez sprawdzaja czy masz telefon w szafce.. Nie mozesz miec na sklepie swojego telefonu. Nawet jak masz dzieci- cos by sie stalo. Nie wolno

Kasa
@@aga

To kazdej pracy kasa jest rozliczana. Kazdy odpowiada za swoja kase- widac saldo.

@Frania

To nie skorzystam bo raz pytałam kierowniczki jakie są zasady i nic nie chciała powiedzieć bo dobrze wie, że ktoś nawet nie będzie chciał przyjść na rozmowę gdyby się za szybko dowiedział jakie to bagienko...przypomniała mi się jeszcze kiedyś sytuacja gdy moja mama zgubiła okulary ale nie pamiętała gdzie i ja z racji, że mam blisko kika podeszłam popytać czy ktoś nie oddał lub czy pracownicy nie znaleźli to usłyszałam, że sama mam sobie obejść sklep i poszukać i w sumie ok ale zapytałam czy nie można na monitoringu sprawdzić...na co usłyszałam, że nie mają czasu na pierdoły. Teraz po tym co piszecie to wiem, że jest strasznie dużo pracy z tym że można trochę milej odpowiedzieć...widać, że dziewczyny które pracują są bardzo zabiegane ale też poirytowane

@Frania

Ale z tym telefonem to skrajnie niemoralne tzn.jestes ich zakładnikiem w ich (usunięte przez administratora)...no szok...i faktycznie chodząc tam na zakupy wydaje się cacy bo się idzie jako klient ale tego co się tam dzieje się nie spodziewałam...

Rebecca
@Monia

Szkoda tylko że regionalna czy rewizor swojej torebki nie pokazuje przy wyjściu że sklepu.. tak samo może coś wynieść

Natka
@Frania

Skoro podpisalas umowe, to sie stosujesz do regulaminu pracy, i telefonu tez to sie tyczy i i tyle, jak nie kradniesz to nie masz czego sie bać.

Regulamin
@Natka

Ten regulamin jest chory.. Przeszukiwanie pracowników jest poniżej ludzkiej godności- nigdy nic nie ukradłam a tu cię traktują jak złodzieja

@Regulamin

Hej dziewczyny a jak tam regionalna na północy pani E.K

Phiiiii
@Marta

Napewno lepsza niż K.Z. nasza "gwiazda " wiecznie niezadowolona , która ludzi wykancza psychicznie.

Kate

Jak to jest ze nagle kierownik rezygnuje z pracy i zostają pracownice same a dziewczyna(kierownik innego sklepu ) która ma im pomagać i przyjeżdżać do nich dostaje dodatkowe pieniądze praktycznie za nic. Nie interesuje się nimi i nie pomogą im?? A jak zadzwoni raz w tygodniu na sklep to wiecznie ma pretensje że nic nie zrobione????

Karty podarunkowe

Jaki jest okres ważności tych kart i w jakiej kwocie można je doładować?

Kaa
@Karty podarunkowe

Ważność rok, doładowania od 20 zl

Xoxoxo
@Kaa

Jaki rok? Karty są bezterminowe, nie mają ważności, one są wielokrotnego użytku, to nie bon, który mieliśmy kiedyś w sprzedaży :)

Xyz

Hej dziewczyny ile zarabia się w kiku na 0,75 etatu ?

Weronika
@Xyz

Może 1650 zł na ręke zarobisz. Ale miedzy sklepami ta płaca się różni.

Ok ok ok

1500 z groszami

Ktos

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tych premii za dobrze prowadzony sklep?

@Ktos

Tak premia jest dla kierownika sklepu. Warto postarać się i dać coś od siebie . Ciezka praca doceniona.

Breta
@Karolina

No tak bo to tylko kierownik pracuje ciężko,cała reszta sama się robi albo krasnoludki

Paulina 235
@Karolina

Czy możesz że ktoś uczciwie powiedzieć ile zarabia Kierownik na rękę czy pensja rośnie czy są jakieś premię. Rok temu oferowano mi zastępcę na rękę 2500 czy Kierownik w takim razie może liczyć na 3100 na rękę Dziękuję za pomoc

Alaa
@Paulina 235

Może nawet 3300zl na rękę

Ks
@Paulina 235

Paulina 235
@Ks

A po jakim czasie... Podpisałam umowę na KS za 4000 brutto czy po trzech miesiącach pensja rośnie czy nie czy wogole rosnie

Niesprawiedliwe
@Karolina

Kierownik dostaje tylko premie a pracuja wszyscy. A co on to jest?!!!

Kobitka
@Ktos

Absolutnie nie ma czegoś takiego.

Kobitka
@Niesprawiedliwe

Ale jakie premie? Bo nie bardzo wiem : D

@Niesprawiedliwe

Kierownik nie dostaje premi

Dobre dobre
@o fak!

Chyba Tobie tak powiedział ,albo jesteś kierownikiem ....(płacze ze smiechu)

Haha
@o fak!

To widocznie ty nie dostałaś.

Hahaha
@Kobitka

JEST COS TAKIEGO . Moja kierowniczka dostała premie za dobre prowadzenie sklepu chyba w wakacje to było. I również są premie za dobrze przeprowadzone inwentaryzację, ale dostaje je TYLKO KIEROWNIK. MAM TO NAWET W TELEFONIE OD REGIONALNEJ NAPISANE.

@o fak!

Jak nie jak tak?? Też nie wierzyłam póki nie dostałam ???? ale nie jest warte tej premii to, co się robi na sklepie. Bo jesteś i kierownikiem, kasjerem, sprzątaczka, księgowa, kadrowa i robisz za regionalnego. Każdy narzeka na kierowników, dopóki tego nie doświadczy. A i jeszcze musisz być szkoleniowcem ???? fajna była by to praca gdyby doceniali to co kierownik robi dla firmy. Sraczka, pandemia Ja jestem. Nie ma nic oprócz pretensji bo koszulka nie wisi tam gdzie powinna. Co tam 8 palet na sklepie w 2 osoby, co tam 80 stron okólników, 3 info na JUŻ. Kochane moje-praca jest do zniesienia za godne pieniądze. Tego tutaj brakuje. Wynagrodzenia i odpowiedniego szacunku i płacy. Mam nadzieję, że w końcu zostanie prowadzący ten, który zacznie przede wszystkim szanować współpracowników i doceni ich trud i poświęcenie. Śmieszą mnie opinie, że nie ma przerwy, że kierownicy leżą na kocach za 11,99. Nie jest tak. Praca jest fajna, to zalezy od zespołu. Ale podstawą jest adekwatne wynagrodzenie. Ponieważ idąc do pracy oczekujesz miarowej zapłaty za to, co wykonujesz. Życzę wszystkim super ludzi na sklepie i godziwych zarobków. Ja miałam AŻ i TYLKO super zespół ❤️

Opolskie

Pani A...u trochę wdzięczności dla pracowników i pokory , bo u Pani tego zero ,proszę doceniać pracowników bo dyplomami to raczej nic nie zdziałacie , proszę traktować ludzi po ludzku

Ehhhhhhh
@Opolskie

Może Pani A też taka jest ale za to regionalna K.Z. przebija chyba wszystko . Ciągle tylko " ja tu rządzę(usunięte przez administratora) " ????????????????????????????wykańcza ludzi którzy mają więcej do powiedzenia od niej. (usunięte przez administratora)

Lodzkadziewczyna

Hej,widziałam kilka ogłoszeń na region łódzki. Jak atmosfera? Jak kierownik regionalny,bo czytając opinie aż jestem ciekawa jak wyglada sprawa kierownictwa regionalnego i sklepowego. Ktoś coś pomoże?

Zdziwiona
@Lodzkadziewczyna

Czytalas opinie jak tu jest zle, dalej cie tu praca interesuje?... Wpisy sa od kilku lat - nic sie nie poprawilo. Uciekaj z dala od kik

Lodzkadziewczyna
@Zdziwiona

Pytam konkretnie o region łódzki ,każdy zakątek Polski tworzy swoją inna historie. Nie ma co wrzucać wszystkich do jednego wora stad pytanie konkretnie o REGION ŁÓDZKI

Nie zgadzam sie
@Lodzkadziewczyna

Polityka firmy wszedzie taka sama.Maksymalnie wykorzystac pracownika nie dajac nic w zamian. Jak w obozie - wykoncza fizycznie, psychicznie - jak sie odezwiesz zwalniaja.

Xxx

Hej, jak to jest z tym stażowym u nas w firmie po 5 latach pracy? To jest jednorazowa premia? I jakiej wysokości?

Zaskoczona
@Xxx

Jakie stazowe? Pracuje ponad 6 lat i o żadnym stazowym nie słyszałam? Czy coś mnie ominęło?

@Zaskoczona

Po 5 latach dostajesz tzw stażowe od firmy. Tylko nie wiem czy to premia jednorazowa czy podwyżka wypłaty na stałe. Orientuje się ktoś? T

Ehh.
@Xxx

Nikt się nie orientuję bo to dopiero są PLANY i nic więcej. Więc niech osoby które pracują ponad 5 lat się nie dziwią że nic nie mają.

Maarta
@Xxx

Skąd masz takie informacje?

@Maarta

Dostałam info od regionalnej ze w maju dostanę stażowe bo mija mi 5 lat pracy w tej firmie i że przyjdą dokumenty z centrali dla mnie to się konkretnie dowiem wszystkiego. Podpytywałam na swoi regionie i to nie jest nic nowego bo są dziewczyny które już to dostały. Ale konkretnie nie wiem ile bo większość się zwolniła, jest na macierzyńskim bądź nie jestem w tak zażyłych relacjach z nimi żeby pytać o takie rzrczy

Maarta

A jaki region ?

Laska
@Xxx

W/g kodeksu pracy po 5 latach przepracowanych powinno być 5 % dodatku do podstawy wynagrodzenia brutto. Tak do 10 lat bo wtedy ma być 10 % itd. Polecam lekturę kodeksu pracy

??????
@Laska

Gdyby każdy pracownik wiecznie czytał kodeksy pracy to by na łeb dostał....po to jest forum zeby tutaj poruszać sprawy kika.

Laska
@??????

Anonimie, nawet nie stać cię na jakiś ludzki Nick. Jeżeli ktoś pyta to inny ktoś odpowiada, a czytać zawsze warto bo wiedza nie boli, tylko brak tej wiedzy. Pozdrawiam z uśmiechem

stardust
@Laska

naucz się czytać ze zrozumieniem ten kodeks, bo to się nie odnosi do prywatnych pracodawców.

Aga

Mam pytanie bo zastanawiałam się nad pracą tam....ale po tym co piszą ludzie jestem przerażona....proszę napiszcie a co z odpowiedzialnościa materialną w tak dużym sklepie gdy np. na sklepie są tylko dwie osoby...kiedyś pracowałam w sklepie z butami i zabierali nam z wypłaty gdy np. okazywało się po inwentaryzacji że czegoś brakuje....a na sklepie były tylko atrapy bramek i kamer....z góry dzięki za odpowiedzi

Nie zastanawiaj się -nie
@Aga

Odradzam ci tu pracę- wykorzystają, wykończą psychicznie, fizycznie...

@Nie zastanawiaj się -nie

Przykre to... zawsze będąc w sklepie myślałam, że to sklep niemiecki i pewnie jak na ich standardy wszystko jest na wysokim poziomie a okazuje się, że nie ma to nic wspólnego z zagranicznymi standardami traktowania pracowników to Polska niestety....

Spoko

Nie ma odpowiedzialności materialnej

@Spoko

O to jak na same opinie negatywne to choć jedna rzecz pozytywna bo jak upilnować wszystkiego. Ja pamiętam, że nas totalnie wykorzystali pracowałam w sklepie Wojas a to Polska firma...i brak słów...

Jola
@@Aga

Z perspektywy klienta super sklep- sama nazwa wskazuje klient nasz krol - skrot kik po niemiecku. Natomiast pracownikow traktuja naprawde bardzo zle.

Promyk

Hej. A czy jest ktoś z Podlasia i mógłby podzielić się opinia o Kik w Suwałkach i Białymstoku?

Xenia

Ja w ogóle nie rozumiem pracy po 12 h. Ludzie czy wy domów i rodzin nie macie, że się na taki tryb pracy godzicie?

@Xenia

Tutaj nie da się pracować zmianowo. Tylko 1 zapasem kluczy można otwierać sklep.

Xenia
@Kik ola

Kogo interesuje jakaś chora zasada odnośnie kluczy? Nic dziwnego, że nie macie chętnych do pracy.

Procedury w kiku

Magdalena
@Xenia

A ja lubię zmiany po 12h. Przychodzę, pracują cały dzień a później np. cały dzień wolny ;) W miesiącu wychodzi około 17 dni pracy a reszta wolne. Kwestia przyzwyczajenia. Mogę w prośbach grafitowych poprosić o wolną sobotę i niedzielę i mam dłuższy weekend nie ruszając urlopu. Dla mnie to o wiele wygodniejsze niż być w pracy codziennie po 8h.

@Magdalena

A w normalnym trybie pracy czyli ośmiogodzinnym pracuje się 20 dni w miesiącu więc nie wiem gdzie tu te wielkie korzyści, wedle trzech dni wolnego więcej katować się po 12 godzin dziennie, przesada

@Magdalena

Przecież jest wieczny problem z wybieraniem urlopu. Co chwilę ktoś się zwalnia albo rzuca L4. Wiec się chodzi po 12h plus dodatkowe godziny.

John
@Kik ola

A KTO PONOSI ODPOWIEDZILNOŚĆ ZA PRZYGOTOWANIE UTARGÓW DLA KONWOJU?

@John

Osoba która prowadzi zmianę.

xdxd
@Kik ola

I wszystko za prawie najniższa krajową :D

@Kik ola

I legitymuje konwojenta ze starej, dawno już nieaktualnej listy. Śmiech na sali

@xdxd

Dlatego tutaj sprzedawca robi wszystko aczkolwiek w porównaniu do innych sieciowek tutaj nie ma odpowiedzialności za kasę, nie ma wciskania produktów i obsługi klienta. Tylko wykładanie towaru i kasowanie. Resztę niech się martwi kierownik.

@Fiona

A to już wasza wina że nie potraficie zadzwonić i załatwić sobie nowej listy. Nic trudnego

Sprzedawca tx

Chyba wina pseudo kierowników i regionalnych co nie przypilnują.

Fiona

No sorry ale to jest sprawa kierownika a skoro kierowniczka twierdzi, że centrala niema nowych list to raczej pracownik z (usunięte przez administratora) ich nie weźmie

Alaa
@Fiona

W kiku patologia . Nic nie ma nic nie wiedzą...

@Fiona

To zaskocz kierownika wiedzą i powiedz Jej, że listę konwojentów posiada firma która konwoje odbiera. Nie centrala . Centrala się tym nie zajmuje. Przykro, że tak się dzieje serioo

Łukasz

Ja ja se robisz (usunięte przez administratora)za mało operator ciasteczek zarabia aby uczyć w czasach przepływu danych w necie hahaha

kasia2208

Hej czy oprócz podstawowego wynagrodzenia są jeszcze jakieś dodatkowe premie? Jeśli tak to na jakiej zasadzie są przyznawane? Chodzi mi o stanowisko sprzedawcy, zwykły pracownik. Dostałam ofertę pracy i zastanawiam się czy podjąć ale poinformowano mnie że zarobki to tylko 3000 BRUTTO.

Lucy
@kasia2208

Nie ma żadnych premii. To słowo nie istnieje w kiku

Kik tx
@kasia2208

Nawet na pranie nie dają a co dopiero premia.

Mini
@kasia2208

Odradzam ci prace w tej firmie.

Brak wody
@Kik tx

Nawet wody mineralnej do picia nie ma, brakuje tez mydla, papieru toaletowego, maseczek, mopa itp..

@Brak wody

Akurat jesli chodzi o mydlo, papiery czy mopa to juz wina kierownika ktory nie potrafi zamowic materialu.

Bib
@Xxx

Bardzo często nie przychodzi zamówiona materialowka. I niestety brak mydła jest w kiku w standardzie firmy. Ta firma nie dba o pracowników. Najlepiej gdyby z domu sobie przynosić mydełko, płyń do podłogi, długopisy.

Kikowska
@Bib

Dziwne. Pracuje już ponad 1,5 roku i nigdy nie było takiej sytuacji żeby nie było mydła , płynów itp. Myśle ze to jednak wina kierownika . Zamówienia przychodzą okrojone ale jeśli zamawia się regularnie to nigdy nie braknie .No może długopisy to śmiech na sali bo zawsze przychodzi jeden. A jeśli chodzi o maseczki to mamy ich naprawdę dużo . Dobra organizacja to podstawa.

Kikowska
@kasia2208

Niestety nie ma premii . Jedynym bonusem są dodatkowe rabaty na towar dla pracowników . Uważam ze brak socjalu i premii w dzisiejszych czasach to jednak porażka ale po zatym praca nie jest taka zła . Jak się ma fajny , zgrany zespół i nie przychodzi się do pracy jedynie poplotkować i postać to praca jak praca . Te skrajnie negatywne opinie piszą albo osoby , które doświadczyły złego traktowania w pracy(maja h…kierowników) albo nigdy ciężko nie pracowały . Ja pracowałam w innych pracach i uwierzcie , że Kik przy nich to lajcik.

W temacie
@Kikowska

Prawda jest taka jak by bylo dobrze, to nie bylo by tyle ofert pracy w polsce w tej firmie. Takie opinie pozytywne daja kierownicy. Maja dosc ciaglych brakow personelu. A na porzadku dziennym jest jak jest spotkanie na jakims sklepie kierownikow to wszystko ginie. Jeden drugiemu zabiera na swoj sklep.

@Kikowska

Dokładnie wystarczy na bieżąco robic zamówienia ewentualnie pogadać z innymi sklepami czy mają np więcej mydła i czy się podziela. Żaden problem chyba że jakiś kierownik jest nieogarnięty i ma na to wywalone.

Kik ola

I najlepiej pojechać po mydło i inne rzeczy Swoim prywatnym autem . A auta służbowe mają regionalni a nie kierownicy. W kiku najlepiej wszystko dawać od siebie . Po drukowanie na swojej drukarce po jeżdżenie własnym transportem po transfery .

Czarna
@kasia2208

Nie ma nic. Na swieta bylo 50% taniej na jedna rzecz. Nie zdazylo mi sie w zadnej pracy aby nic nie dali na swieta. W kiku byly to moje najsmutniejsze swieta- dzieci nie dostaly nic pod choinke. A mnie nawet nie bylo stac na rybe czy wedline :( tak wspominam ta firme..

Kaja

Podziwiam was dziewczyny. Byłam na rozmowie. Po przedstawieniu mi warunków pracy zrezygnowałam. Brak premii... w dzisiejszych czasach to śmieszne, żeby firma nie dawała premii pracownikowi. Brak podstawowych rzeczy typu kawa czy herbata... To już w ogóle śmieszne jest. Zastanawia mnie jedno, co was motywuje do pracy w tej firmie? Bo na pewno nie wysokość wynagrodzenia

Kik
@Kaja

Masz rację tutaj tylko naiwne osoby pracują. Bo nic nie motywuje.

Byla
@Kaja

No ja niestety nie dopytalam dokładnie i zrobiłam błąd podpisując umowę ale jak ją szybko ją podpisałam tak jeszcze szybciej ją rozwiązałam i zgadzam się w 100% z tobą Kaja

Kika
@Byla

A wiesz może jaki jest czas wypowiedzenia na 3 miesiące?

Kaja
@Kika

2 tygodnie. W czwartek daje wypowiedzenie. Liczę, że podpiszą mi od razu.

Kika
@Kaja

Dzięki, ja jutro składam po 2 tygodniach pracy. Wyzysk pracownika za marne grosze i tyle.

Była
@Kika

2 tygodnie

Kiko
@Była

A nie pójdą na rękę, żeby podpisać wypowiedzenie od razu bez okresu wypowiedzenia?

Zuza
@Kiko

Tego nie wiem, bo nie zdążyłam się przekonać, zawsze masz alternatywę - chorobę

Była
@Byla

Nie warto - marnować czasu. Nerwów dla tej firmy...

Klient

Ciagle ten sam problem, wyzysk pracowników, mało płacą i dużo wymagają, praca po godzinach za którą nie płacą. Moim zdaniem trzeba o to walczyć i poszerzać znajomość swoich praw, zgłaszać odpowiednie przewinienia, żeby wszystkim się lepiej pracowało. Tak mnie to irytuje, że postanowiłam o tym napisać. (usunięte przez administratora)

Atis

Ludzie co jest z tymi dostawami? W jednych sklepach jest mnóstwo towaru, w innych są takie braki że szkoda gadać. Jedni mają po 7, 9 palet, a inne 2 lub 3, 4 palety. Czym tu handlować? Oczywiście powiedzą że można robić przerzuty, ale żaden sklep nie da nic fajnego bo się u nich sprzedaje albo nie bo u nas nie jest przetowarowany i mamy mało np. non-foody. A później że gorsze utargi. Ale czym handlować jak nie ma towaru a inne sklepy nie chcą dać.

Nina

Jeszcze pracuję, ale po 3 miesiącach ciężkiej harówki , bez obijania się , robiąc po 12 godzin gdzie nogi same wchodzą w (usunięte przez administratora) usłyszałam że jest ktoś nowy na moje miejsce, bo ja się nie sprawdziłam. Moje zdziwienie było ogromne. Wcześniej nie usłyszałam żadnej uwagi na temat mojej pracy. Ale czytając to forum wiem, że spotkało mnie to co najlepsze, tj. wypowiedzenie. Szkoda tylko, że zmarnowałam aż 3 miesiące. To tak ku przestrodze dla nowych

Xx
@Nina

To jest chyba norma w tej firmie… Nikt nic nie mówi co robisz źle co powinnaś poprawić tylko odrazu dają wypowiedzenie bez jakiej kol wiek szansy

Jasia
@Xx

Do tego ciagle slyszysz od kierownika ze za wolno. A biegasz jak glupi caly dzien po calym sklepie.

Zostaw merytoryczną opinię o KiK Textil Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KiK Textil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KiK Textil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 545.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KiK Textil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 439, z czego 19 to opinie pozytywne, 204 to opinie negatywne, a 216 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KiK Textil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KiK Textil Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KiK Textil Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 793 ocen.

KiK Textil Sp. z o.o.