Opinie o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KiK Textil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KiK Textil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Zaciekawiona

O co chodzi z tym polskim ładem? I tymi wnioskami które dostaliśmy? Kierownik nie potrafi wytłumaczyć

Dobre pytanie
@Zaciekawiona

Dobre pytanie bo tez nie wiemy po co te wnioski

Xoxoxo
@Zaciekawiona

Najpierw poczekajmy na to aż rząd sam będzie wiedział o co im chodziło, jedno jest pewne, niewiele na tym skorzystamy. ;)

SI
@Zaciekawiona

Wystarczy przeczytać informację, jaką sklep dostał z centrali. Jak jesteś ogarnięta to zrozumiesz, jak nie - to nawet i najlepszy kierownik ci tego nie wytłumaczy. Wszystko co potrzeba jest w sklepie - po co to wypisywać w internetach? Naprawdę tak ciężko jest zrozumieć krótkie pismo?

Marzena

Hejka, mam takie pytanie odnośnie reklamówek. Bo ostatnio byłam na zakupach i Pani przede mną zrobiła zakupy, dostała paragon i koniec ale nie dostała reklamówki i powiedziała kasjerce że chce kupić. Na co kasjerka odmówiła, twierdząc że nie może. Wywiązała się z tego wielka kłótnia. O co chodzi z tymi reklamówkami? Nie możecie ot tak sprzedać?

Pracownikzawszeusmiechniety
@Marzena

Witaj, Reklamówki zaniżają średnią paragonów więc pewnie dlatego nie została sprzedana ale sprzedawca nie świadomy naraża się na zwolnienie dyscyplinarne i ewentualną karę jeżeli okazało by się że osoba z kolejki to ktoś z inspekcji handlowej. Torebka to też jest produkt na sprzedaż nie ważne czy jest sprzedany podczas zakupów czy po. Taka chora polityka firmy żeby region miał najlepszy wynik.

Załamana

Dziewczyny jestem kompletnie załamana dostałam 64 zł "wynagrodzenia" za grudzień. W miedzy czasie przebywalam 2 tyg na l4. Jestem na umowie próbnej. Czy Wam zdarzyło się , że zaistniała pomyłka przy wypłacie ???? Bede dzwonić wyjaśniać to w poniedziałek. Odkąd się tu zatrudnilam mam same problemy z tą firmą. Na szczęście złożyłam juz wypowiedzenie.

@Załamana

???? ile? A od kiedy jesteś zatrudniona i na jakim etacie?

Zatrudniona jestem od listopada 3/4 etatu

@Załamana

Jesteś pewna że to wynagrodzenie? Może za jakąś inwentaryzacje ci wypłacili bo to też osobnym przelewem leci. Ten etat powinien wynosić 2100 brutto a ze zwolnieniem 80% tej kwoty... Więc radzę zadzwonić do kadr w poniedziałek.

Haka

Wprowadzasz w błąd jakie 80% pierwszy miesiąc płaci pracodawca, a nie było tak że miałaś dużo godzin w listopadzie i wyszło ci wyrównanie?

@Haka

W tytule pisze wynagrodzenie za grudzień

Załamana

Nie nie bylam na zadnej inwentaryzacji. W tytule jest napisane wynagrodzenie za grudzień... Za listopad też jakieś grosze dostałam. Miałabyś może numer tel do kadr bo to jakaś kpina co tu się dzieje

@Załamana

Wybacz ale jak w tytule jestem byłym .. pracownikiem DZIEKI BOGU! Wszystkie numery powinny być na zapleczu na tablicy. Sprawdzę w kontaktach ale wątpię żebym zachowała to.

Na necie jest taki numer +48713774400... Możesz tam poprosić o numer do kadr bo z tego co się orientuję to jest kilka babek tam. Dzwoń i pytaj....

Załamana

Też wlasnie znalazlam tylko ten numer dzięki będę dzwonić. Tak też się cieszę, ze już jestem byłym pracownikiem. Nigdy nie miałam tyle problemów w pracy jak tam i to na każdej płaszczyźnie.

@Załamana

Sprawdz sobie ile powinnaś mieć przepracowane, żeby dostać l4 - z tego co kojarzę to miesiąc... wiec może stad ta niska kwota. Dodzwonilas się do kadr?

Załamana

Nie miałam właśnie przepracowanych 30 dni i l 4 się nie liczy , ale mimo wszystko miałam kilka dni przepracowanych w grudniu po 12 h i 60 zł. Dzwoniłam to twierdzili nie nie na Pani konto została przelana inna kwota. Prosze sobie sprawdzić. No faktycznie miałabym z siebie (usunięte przez administratora) robić i ich (usunięte przez administratora) Zrobiłam screena i wysłałam Paniusi na email dowód. Cały dzień byli tak zajęci w poniedziałek, że nie mieli czasu rozpatrzyć mojej sprawy. Dziś środa a ja nadal nie mam wyrównania. Napisałam, że idę do sądu pracy jak rano nie będzie przelewu bo to są kpiny jakieś...

@Załamana

Ale jaja, straszna ta sytuacja! Bardzo Ci współczuje, ewidentnie coś jest nie tak! Albo mają jakiś bałagan w biurze. Powinni się wstydzić za coś takiego!

Zaciekawiona

Cześć! Mam pytanie czy ktoś z was w ogóle wie coś na temat podwyżek? Jakiekolwiek będą aneksy? Bo ja na ten moment mam na umowie mniej niż najniższa krajowa która weszła od tego roku. Ktoś coś wie?

@Zaciekawiona

Zmiana płacy minimalnej nie zawsze powoduje konieczności sporządzania aneksów dla pracowników, którzy osiągają minimalne wynagrodzenie. Jeżeli w umowach pracowników zapis o wynagrodzeniu za pracę podano kwotowo, wówczas pracodawca powinien poinformować swoich podwładnych o zmianie płacy minimalnej poprzez sporządzenie aneksu do umowy. Natomiast w przypadku, gdy wynagrodzenie nie zostało określone poprzez podanie konkretnej kwoty i w umowie widnieje zapis o tym, że pracownik otrzymuje minimalne wynagrodzenie, pracodawca nie musi sporządzać aneksów dla swoich pracowników. Zawieranie takiego zapisu jest prawidłowe i mniej uciążliwe dla pracodawcy, ze względu na możliwość zrezygnowania z aneksowania umów w razie odgórnej zmiany płacy minimalnej Ogólnie zmiana jest płacy minimalnej a nie płacy zasadniczej wynikającej z umowy. Pracodawca musi zwiększyć place zasadnicza do kwoty płacy minimalnej ale na różnice wpływają takie czynniki jak premia czy dodatki funkcyjne.

@Aneksy

To akurat mnie najmniej martwi, pytam się czy będą jakiekolwiek podwyżki? Bo zawsze wraz z najniższą krajową my dostawaliśmy więcej niż najniższa. A do dziś jest cisza..

@Zaciekawiona

A jakie jest stanowisko bzl?

@Aneksy

Nijakie ;) pytam się tutaj o opinie innych osób,więc jak nie masz nic konkretnego do napisania to na tym zaprzestań a ja poczekam na opinie innych którzy mi rozsądniej odpowiedzą. Serdecznie pozdrawiam.

Forsy
@Zaciekawiona

Niestety ,nic poza najniższa na te chwile ma nie być.. wiec serio śmiech na sali ,coś się bujnie może bliżej maja ale kto to wie

@Zaciekawiona

Fajne masz podejście. Sama się nie zapytasz swojego przełożonego a do mnie to się umiesz odezwać i ustawić w szeregu

Bożena
@Aneksy

Mnie się przydał Twój wpis, a jej chodziło chyba nie o przepisy, tylko konkretnie czy będą podwyżki. No jak widać tutaj, to nie zapowiada się?

Ylka
@Zaciekawiona

Aneksy dla sprzedawców będą a dla zks i ks?

Sylwia
@Ylka

Też jestem ciekawa. Regionalna milczy w tej sprawie. Jeżeli nie podwyższa to będzie nie fair.

Tajemniczy Klient

Interesuje mnie otwarcie sklepu

Pomocy jak można otworzyć sklap kik .jestem zainteresowana

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

Cześć. Czy wy tez dostałyście premie naliczoną z wypłatą za listopad?

Ona,f

Za co ta premia?

@Ona,f

Pewnie chodzi ci za premie za inwentaryzacje otóż nie ma premii są wstrzymane

BozenaS

Ale w kazdym sklepie jest premia? I dla kogo? Pewnie dla kierownika?

Jeffrey

Tak

Kadrowa

Witam, szukają Specjalisty ds. Kadr i Płac. Możecie napisać jak się pracuje w Kik i czy warto złożyć CV?

@Kadrowa

Nie warto marnować czasu nawet na złożenie CV do tej firmy

@Kadrowa

dlaczego ? Jak jest atmosfera w biurze na Legnickiej ? Da się tam dogadać z ludźmi ?

Dobra rada
@TakaJa

Przeczytaj sobie opinię o firmie!

Kadrowa
@TakaJa

Jeśli pracownik wytrzymuje w tej firmie średnio tydzien - dwa to jako kadrowa wiesz ile masz przez to pracy. Ciągle L4 pracownikow. A robisz za pięć osób bo po co zatrudniać więcej pracowników. Żadnych premi, ani złotówki na święta itp...

@Kadrowa

rozumiem, czytałam opinie o firmie, ale większość wypowiada się o pracy na sklepie a mnie interesują opinie na temat pracy w biurze ... jacy są przełożeni ? Jaka jest atmosfera ?(usunięte przez administratora) teraz tak niestety jest, że pracownikow się nie dokłada :((( a pracy za kilku

@TakaJa

Cała firma stawia na maksymalne wykorzystanie pracownika. W gorszej firmie nie pracowałam. Wpadniesz w deszczu pod rynnę. Tylko ostrzegam- zrobisz jak uważasz.

@Ania

Ania na jakim pracowałaś stanowisku jeżeli mogę podpytać ?

Lick
@Ania

Proszę mi wierzyć że w Tedi jest jeszcze gorzej...(usunięte przez administratora), totalne obcinanie etatów i ciągle delegacje bo są w fazie rozwoju. Chaos i nieogar

Tedi
@Lick

Kik, tedi ma tego samego właściciela.

Pracownica

Ludzie, obudźcie się! Macie pretensje do firmy? Myśle ze każdy z was powinien zacząć od swojego przełożonego regionalnego. Uważam ze to nimi powinna się firma zająć. Przyjeżdża gwiazda, spaceruje po sklepie i nic się nie podoba. Zapraszam na cały wspólny tydzień razem, we dwie na sklepie! Dostawa, sprzątanie tego chlewu po tych świniach co przychodzą! Klient jest królem? Szkoda ze nas pracowników tak nikt nie traktuje. Ciągle pretensje o wszystko, człowiek nie jest robotem.

@Pracownica

Akurat my mamy dobrego regionalnego. Sam czasami jest bezsilny widząc z jakimi problemami się borykamy. Nie czepia się bez sensu i widać, że sam jest zestresowany tym co się wyrabia. 10-12 palet na 3 dziewczyny jest fizycznie niemożliwe do obrobienia przez 3dni. I nas regionalny ma tego świadomość.

Go

O tej firmie, dobre opinie to tylko regionalni kierownicy tu daja. Boja się, ze nikt nie przyjdzie do pracy. I racja bo warunki tu są fatalne. W kazdym aspekcie.Szkoda zycia dla kik. Zmieniam prace.

Pracownica

O proszę! A gdzie to taki cudowny regionalny? Kłamczuchy!!! Żaden z nich taki nie jest i (usunięte przez administratora) ma nie świadomość. Kogo wy oszukujecie? (usunięte przez administratora) regionalnej, przecież tego czytać się nie da.

bylypracownik
@Pracownica

tak to prawda, ciagly chlew zygac mi się już chciało sprzątać te stoły po tych swiniach he he

@Go

Nie zgodzę się. Ja pracuje. Jest ciężko ale gdzie nie jest? I kompletnie nie rozumiem tej nagonki (usunięte przez administratora)

byly pracownik
@bylypracownik

ja zdarzyłam posprzątać na 1 minute odeszłam juz swinia rozwaliła i szybko biegiem przy swinie zaczęłam znowu układać te swetry odrazu locha z małymi poszla ????????

Ok

Prawda

Miły
@Ok

Pozdrawiam Panią Beatę Inzynier :)

Była pracownica

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie sam wyzysk i nic więcej firma traktuje pracowników jak tanią siłę roboczą (usunięte przez administratora) Brak szacunku dla pracowników z jej strony. Człowiek pracuje stara się a i tak wszytko zawsze źle. Zwykli pracownicy podczas gdy kierownik ma wolne mają obowiązek prowadzenia zmiany podczas dostaw tylko dwie osoby na sklepie człowiek lata z kartonów do kasy i tak w kółko płaca minimalna pracuje się w swoich ubraniach które po dłuższym czasie pracy na sklepie nadają się jedynie do (usunięte przez administratora) firma nie zwraca pieniędzy za pranie. Nikomu nawet największemu wrogowi nie polecam pracy w tej firmie (usunięte przez administratora)

Hej, czy wraz ze wzrostem najniższej krajowej, będą też podnoszone pensje dla zastępców i kierowników?

Właśnie skonczyl mi się okres próbny, test napisany na prawie 100% kierownik zadowolony pracowałeś na 200% a tu nagle dowiadujesz się ze jest redukcja bo sklep nie zarobil rocznego utargu jaki oni by chcieli. Piszesz smieszny test 90 pytan najpierw po 2 tygodniach potem po miesiącu I po 2 miesiącach. Co to szkoła rozumiem muszą sprawdzić umiejętności pracownika ale nie pisać 3 razy ten sam test i to jeszcze 90 pytań . Duzo osob ostrzegalo mnie przed pracą w tej firmie , i mieli rację ale mówię zobaczę sprubuje i sama się dowiem jak jest naprawdę. Dziewczyny z którymi pracowałam okazały się mile kierownik za to do wymiany, duzo ludzi przeszlo przez ten sklep wiec Bzl nie daje ci to do myślenia ze cos jest nie tak ? Mam nadzieję że to tez czytacie ci ludzie z wyższej półki ze tak to ujmę. Kik jako firma dobrze rozwijająca się bo przecież miesięcznie otwierają po kilka sklepów myślałam ze jest dobra dla pracowników a tu duże zdziwienie. Zero socjali, brakuje podstawowych artykułów buriowych dziennie wypełniamy tyle papierów a tu przyślą 1 długopis na caly duzy sklep . Zero zwrotów kosztów za pranie swoich ubran niszczą nam się przy dostawach kartony są brudne . wyjazdy na inwentaryzacje lub na zatowarowanie jedziesz czasami ponad 100 km jestes zmęczony , pracownice boją się a muszą jechac . Dziewczyny muszą same kupic paliwo a potem dostajesz zwrot tylko że czekasz aż laskawie Bzl po kilku dniach lub tygodniach przyjedzie i podpisze dokumenty aby zwrócili ci pieniądze, to nic ze wydajesz swoje ostatnie juz lub pożyczyłeś ich to nie obchodzi w koncu to Niemiecka firma .Powinni odrazu wypłacić pieniądze z kasy i je dac a nie ty inwestujesz swoje . Dostawa towaru jest 2 pracownikow jedna sprawdza kartony a druga biega do kasy przy tym jeszcze roznosi towar i przedziera sie przez klientow i te wąskie alejki bo jest pelno kartonów no totalny armagedon . Po 11 godzinach nie masz siły poprostu padasz a gdzie tu jeszcze czas na rodzinę. Rozumiem wszędzie jest ciężko tak wiem o tym bo sama pracuje juz 21lat bez przerwy ale te zmiany w KIK czasami wypada ci 3 dni po 11 godzin z rzędu potem dzien wolny i 2 dni po 11 godzin jak tu coś zaplanować można a gdzie tu rodzinę założyć. Każdego dnia rano wykładamy sprzedaz zewnętrzną ciezkie stojaki, i stoły szarpiemy się z tym bo do wejścia do sklepu sa kratki , kulka od stojaków blokują się musisz ten stojak i stół lekko podnieść i od samego rana masz bol pleców ciągniesz te stojaki ubrania ocieraja się o zaparkowane brudne auta , wszystko jest brudne i wilgotne ale co tam deszcz czy śnieg muszą być bo jezdzi Bzl i dyrektor. W tym czasie kiedy wykładamy ta sprzedaz na sklepie sa sami klienci i hujaj duszo bierzcie co chcecie dobrze ze niemusimy zwracać pieniędzy po inwentaryzacji. Dostalam umowę jako sprzedawca nie jako kierownik a trzeba wypełniać papiery które naleza do kierownika, totalny wyzysk . Mogłabym tu pisac i pisac ale zostawię resztę dla siebie , wiec kolego koleżanko zastanow sie 2 razy zanim zatrudnisz się w tej firmie . Na święta nawet nie docenili nas wstyd bylo sie przyznać rodzinie ze dostaliśmy 50% na 1 rzecz w sklepie no (usunięte przez administratora) to juz jakiś absurd kpina i to właśnie pokazuje jak firma ma nas za nic , dla nich to tylko liczą się tabelki cyferki aby się zgadzało. Poświęcasz się dajesz z siebie czasami 200% a tu takie podziękowanie. Nas tez maja za złodzieji człowiek tak się czuje pomimo że nigdy nic w życiu nie ukradł po zakończeniu zmiany pokazujemy sobie torebki i to jeszcze pod kamera żeby rewizor widział. Na magazynie jeżeli jest schowana gazetka to tez karton jest zaklejony , i owinięty folia abyśmy nic nie wzięli śmiech na sali . Firmo traktuj troche lepiej pracowników bo ludzie uciekają i jest dużo negatywnej opinii niedługo nie będziecie mieć pracowników. Jeszcze infornacja do Bzl jak przyjeżdżasz do sklepu nie informuj o tym bo przed twoim przyjściem biegamy i sprzątamy sklep abys ty byl zadowolony żebyś nie dał nam duzo punktów. Przyjedz chociarz raz niezapowiedziany zobacz jaka ciezka prace wykonyjemy 2 pracowników, przyjęcie towaru obsługa kasy i jeszcze musisz posprzątać sklep .Myślicie ze my tam sobie stoimy caly czas . I zlikwiduje te rutsche bo przez to bola plecy i palce od stóp a klienci sow o to potykają. Bylam dobrym pracownikiem ale nie wiem jak długo bym tam wytrzymała za taka pensje jeszcze na 3/4 etatu a od pracownika wymagali żebyśmy jeszcze moze góry przenosili. Wiec firmie jak to mówili KIK, klient nasz krol ale pamiętajcie ze bez personelu to nic nie będziecie mieć. Omijajcie te sklepy szerokim łukiem, chyba ze chcecie tylko na chile przycupnac, a niedowiarkom zycze powodzenia

...

Chciałam dowiedzieć się na temat testów mających 90 pytań ,po co one na okresie szkolenia

@...

Bo firma ma wymagania po sam kosmos .. ty musisz wszystko wiedzieć żeby wstydu im nie przynieść. A że firma tobie płacąc za to śmieszne pieniądze sama sobie robi wstyd to już ich nie interesuje ???????????? Powodzenia życzę wszystkim którzy zostali i łudzą się nadzieja na lepszy czas...

garag3

Kik to żenada, cieszę się że odeszłam. Liczą się tylko tabelki cyferki, człowieka tam nie ma. "Zrób obrót" a zima wyślą wam koszulki na ramiazkach. Praca w pandemii w żaden sposób nie została doceniona. Z resztą nigdy nie jest się docenionym w tej firmie. Firmy w święta doceniają swoich pracowników, nadradzaja finansowo czy wysyłają czekoladki. Kik niestety nie robi nic. Albo da bon ze zniżką kiedy w sklepie nie ma towaru. Socjal firmy najwidoczniej obowiązuje tylko regionalnych i dyrektorów. Nie polecam tej firmy w Polsce.

Ma

Dziewczyny jestem byłym pracownikiem sklepu w woj. Lubelskim, chciałabym zgłosić (usunięte przez administratora) od strony kierownika regionalnego. Mam na to bardzo dobre dowody. Niestety P. Beata to za nisko ponieważ nic nie zadziała, uważam że ta regionalna powinna odpowiedzieć za wszystko co zrobiła, za bezprawne przedkładanie urlopu dla swoich potrzeb również. Sytuacja jest dość poważna ale może ktoś miał już podobną sprawę i pomoże

Nn
@Ma

Jak mas dowody zgłosić to do inspekcji pracy nie czekaj na nic każdy robi sobie co chce

Kiki
@Ma

Od razu do inspekcji pracy! Do nikogo z firmy bo wszystko pójdzie pod dywan...

Lbn
@Ma

Czy możesz napisać inicjały regionalnej? Mamy podobny problem i moze to chodzi o tą samą osobę

Lbn

Ta sama osoba

@Ma

No na co Ty czekasz? Zgłoś to gdzie się da, ale raczej poza firmą, jakaś Inspekcja Pracy itd.

Milena

Pracownicy nie wydają reszty pod pretekstem że nie mają. Podeszłam do kasy miałam zły dzień i złą minę a beszczelne pracownice zaczely się smiac.Nie wiem jak można tak bez szacunku traktowaćswpich klientów. Dodatkowo w sklepie panują okropnie wysokie ceny. Tragedia już nigdy nie udam się na zakupy do tego sklepu Jednym słowem nie polecam.

Tadam
@Milena

Nie wiem czy Pani wie, ale zgodnie z ustawą to Klient powinien mieć odliczoną kwotę, albo zapłacić inna forma np. karta. Pozdrawiam serdecznie

Lalka 66
@Milena

Zapraszamy na kika na 2 dni popracować ,zobaczymy czy wtedy będzie miała pani taka sama opinie

KIK
@Milena

Wyspkie ceny?? Nie zauważyłam w porównaniu do innych sieci. Jakość też nie najgorsza.

@Milena

Chyba oszalałaś z tą opinią, klient to nie jest święta krowa :D Masakra, to już nawet śmiać się nie mogą... a co miały głaskać po głowie? Jest środek świątecznej gorączki, to przecież zrozumiałe że nie mają jak reszty wydać.

Ala

Dziewczyny a wiadomo Wam cos o prezentach ???? dla nas na swieta. Znow bon na 50% na 1 rzecz?

Jaga
@Ala

U nas narazie cisza ???? w tym roku byłyśmy niegrzeczne i nic nie dostaniemy ????

@Ala

Sądzę że pewnie nic nie będzie w tym roku.

Młody
@Ania

Świeże bułeczki :) kolega się nie obrazi

Zniesmaczona
@Ala

W tym roku maja być Bony na -50 procent na jedną rzecz ????????????????????????

Jaga
@Zniesmaczona

Tak , było info ???????? szalejmy

????
@Jaga

Witam dziewczyny czytam opinie o sklepach kik sa same negatywne czy jest aż tak źle czy nie ma żadnych plusów pracy w tej firmie ☹️☹️?

Kikowa
@????

Nic pozytywnego nie mogę napisać. Pracuję juz jakiś czas i jest coraz gorzej. Zero poszanowania pracownika,ciągłe delegacje,zmiany w grafikach. Nie ma premii,wyzysk za najniższą krajową.

Jjaa
@????

Są plusy , ale tylko jeśli jesteś ludzkim kierownikiem sklepu, lub masz kierownika który po ludzku podchodzi do współpracowników. Jeśli nie, to nie masz co liczyć na przynajmniej dobrą atmosferę.

????
@Jjaa

Witam dziewczyny mam pytanie do kierowniczek sklepu , złożyłam podanie na kierownika sklepu,napiszcie jak się pracuje jaki jest zakres obowiązków,jak wygla praca w kiku na tym stanowisku. Dzieki pozdrawiam ????

Yuli
@Ala

Tak, dostaliśmy już te śmieszne prezenty. Wstyd przyznać się komukolwiek

@Ala

Raczej nie liczyłabym na coś lepszego chyba że na nerwice????

Znerwicowana
@????

Uciekaj z tej firmy jak masz okazję to szukaj gdzie indziej tu jest więcej pracy niz wypłaty i jescze wiecznie wszytko nie tak niedogodzisz jak nie wchodzisz w (usunięte przez administratora) to mają cie za nic

Xxxx

A jak to wygląda z dopracowaniem? Wypłacają czy oddają dni? Czy wyjazdy na inwentaryzację lub zatowarowanie do innych miast są obowiazkowe czy to tylko możliwość dorobienia? Czy są jakieś premie?

Ona
@Xxxx

Nie ma premii, wyjazdy obowiązkowe- nic nie dorobisz. Jeszcze musisz dojechać a płacą tak samo. Często jest tak, że np grudzień pracujesz więcej a w styczniu obcinają godziny aby nie było nadgodzin płatnych. Nie polecam tu pracy!

Shahha
@Ona

Co Ty kłamiesz, nie skreslaj wszystkiego. Normalnie dniówka za inwenturę+Premia 30zl +obiad i rozliczenie za delegacje wiec trochę jesteś niepoinformowania. Nie ma przymusu,wszystko zależy jakiego masz kierownika ,bo to praktycznie od niego zależy

Kik ola
@Shahha

Jest przymus inaczej usłyszysz ze dostaniesz delegacje na cały miesiąc w innym sklepie. Premia 30zl brutto plus obiad czyli paluszki , ciastka i chińska zupka :D i jeszcze transfery swoim prywatnym autem bo przecież nie można kuriera po to zamówić.

Nela
@Kik ola

Jakoś nie spotkałam się z sytuacją kiedy były na inwenturze zupki chińskie, chyba że w nich gustujesz. W naszym regionie są obiady dla każdego i nawet coś słodkiego. Premia za inwenturę i rozliczenie delegacji z wykorzystaniem swojego samochodu. Nie chcesz jechać, to nie jedziesz a później jest lament, że czysta wypłata.

Ewenement
@Kik ola

Chyba pracujesz w innym sklepie, bo w naszym regionie VKL jest inaczej. Dokładnie obiad z firmy cateringowej, podstawa. + premia i kilometrowka co super wychodzi i do tego dniówka. Nie jest najgorzej, a z delegacjami współczuje kierownika ,bo wszystko od niego zależy, jak ustawi i zmotywuje zespół do jechania

Ale jazda......
@Shahha

No faktycznie KOKOSY JAKICH MALO. Jechać przykładowo 100 km gdzieś na inwentaryzację gdzie ja jechałam 150km na inny sklep bo nam bzl kazała wręcz zmusiła i dostać za to tylko premie 30 zł????????? Nie bądź śmieszna. Jeżeli autem jadą 2 osoby i przykładowo TY JESTES PASAZEREM TO DOSTANIESZ TYLKO 30ZL plus ten OBIAD NIECH CI BEDZIE. A CO Z PRZEJECHANA DROGA ? JEDZIESZ 2 GODZINY W JEDNA STRANE CZYLI LACZNIE 4 GODZINY NA INNY SKLEP I W TYM MOMENCIE NIKT Ci za ten CZAS NIE PLACI. KOLEZANKA KTORA KIERUJE DOSTANIE ZWROT ZA PALIWO A TY NIE MASZ NIC. czyli faktycznie KOKOSYYYYYYYYYY........

Bib
@Ale jazda......

Właśnie, jedziesz czasem dlugo a nikt za stracony czas nie zapłaci. Tutaj lubią osoby co nie mają życia rodzinnego, które żyją tylko Kikiem.

Shahaha
@Ale jazda......

No to się zwolnij i nie jezdzij, co masz za problem. Najgorsze ,ze serio narzekasz a pewnie w tej firmie zakwitasz, albo jak BZL Cię poprosi to pierwsza do jazdy ,a tu wylewasz jad jak Twoje życie jest okrutne

Polecenie służbowe?

Wkurzona

Dziewczyny , my musimy się wkoncu odezwać na temat ciuchów roboczych. Albo niech firma wkoncu zapewni nam CHOCIAZ KOSZULKI DO PRACY albo niech oddaje pieniądze za pranie. Was to nie dziwni że my nie dostajemy zwrotu pieniędzy za pranie ? W każdej firmie jest tak ze albo dostaje się odzież robocza albo dostaje się kasę. I nie ma tak że ktoś napisze " no napewno w kiku dostaniesz pieniądze za pranie " to jest wogole nawet chyba niezgodne z bhp . Ciuchy są wiecznie niszczone , dostawy, kusz, przy wieszakowaniu ciuchów człowiek jest w pyle, nie wspominając już o tym że mamy już święta na sklepie , a co za tym idzie ???? BROKAT KTORY JEST WSZEDZIE.

Lidia33
@Wkurzona

Racja,(usunięte przez administratora)nas na każdym kroku,a sprzedaż zewnetrzna- wyjechanie nią jesienią lub zima to masakra albo marzniesz gola albo musisz uzywac swojej kurtki gdzie też się niszczy o stojaki i stoły, ale jeszcze tylko 1,5 tygodnia i żegnam to (usunięte przez administratora)

@Wkurzona

Ja się odezwałam o podstawowe rzeczy potrzebnych do pracy. Zostałam zwolniona. Ta firma to (usunięte przez administratora)

Natka
@Wkurzona

Hej to w czym pracujecie? W prywatnych ubraniach? I butach? Masakra.. powinni płacić za pranie...

Tak
@Natka

Tak. Pracujemy w swoich ubraniach i butach. Po dostanie moje ciuchy wyglądają jak pożal się Boże.

Renvi
@Wkurzona

W innych firmach maja np koszulki firmowe i dodatek do prania dodatkowo tu niestety firma wcale o tym nie myśli a w sklepie czasem nie wiadomo kto jest klient a kto sprzedawcą .

Fkfkg
@Natka

Tak, pracujemy w swoich ciuchach i butach . Zero kasy za pranie . Na święta dostaliśmy -50% na jedną rzecz ????

@Fkfkg

Chyba jeszcze nikt nie dostał?? Tylko było takie info . A po drugie to po co komu te 50% na jedną rzecz ???to kpina z pracownikow

sara1

Witam, mają na pół etatu umowa o pracę 1450 brutto. ile to wychodzi na rękę dla studentów?

As
@sara1

O ile wiem dla studentow brutto to netto.

Pk

Dziewczyny a jak to jest z regionalnymi często wpadają co kontrolują ? Jak wyglądają ich wizyty

Tama

Witam. Czy Wasi kierownicy sklepie również uważają iż nie muszą pracować w żaden weekend ani też nie muszą stać na kasie? Nasza kierowniczka tak się sadzi, jakby była co najmniej prezesem Banku Narodowego. Jeśli jest na zmianie sama z kimkolwiek to niestety nie stoi wogole na kasie poza przerwą oczywiście tej drugiej współpracownicy.

Ktoś
@Tama

Chyba to norma u kierowników. W Konstancinie jest podobnie. Tak gwiazdorzy, że niedługo będzie autografy rozdawała. Jak ma zły dzień to przestaje się odzywać i siedzi cały dzień na zapleczu. Bez kija nie podchodź.

Pati
@Tama

A niech stoi kierownik za ciebie a ty podaj za nią wszystkie raporty, zrob grafik, orzypilnuj godzin, sprawdź czy procedury są przestrzegane a twoj kierownik w końcu postoi sobie na kasie i się zrelaksuje:)

DoremiFasola
@Tama

Na naszym sklepie kierowniczka daje z siebie 200%. Przychodzi w weekendy, niedziele handlowe, w kazda dostawe, bierze na siebie 80% wykladania towaru zeby osoby ktore sa na kasie mogly klipsowac i nie latac z konca sklepu do kasy i na koniec wyrzuca smieci i wysprzata magazyn i zaplecze. W wolny dzien zadzwoni i pyta jak sobie radzimy, grafiki robi w domu, zeby nie tracic czasu w pracy, dba o nasz interes, jak ktoras zle sie czuje - zawsze zastapi. Nie kazdy kierownik to panicz. Pracowitosc wynosi sie glownie z domu.

luuna
@Pati

proszę cię nie bądź zabawna.Jak już u nas na sklepie większość tych rzeczy robi zwykły kasjer od bardzo dawna :) :) aha

Oho
@DoremiFasola

To właściwie nie jesteście potrzebne skoro zasuwa za was a wy łaskawie tylko klipsujecie. Taki kierownik to skarb, wszystko za was zrobi. Gratuluje podejścia.

Ona
@DoremiFasola

To jesteś szczęściara. U nas jak kierownik jest na zmianie jak jest dostawa do oczywiście weźmie się za nią, ale zwali na rolo 3 palety, jedno rolo rozpakuje albo i nie bo nie ma czasu. Ty jako sprzedawca (usunięte przez administratora)prowadząc zmianę przy dokumentach, ostatnio rozpisywałalam plan urlopowy za kierownika bo się nie wyrobił, jak sklep zalało to kierownik przyjechał po 12 w gumowcach i smial się z całej sytuacji a dziewczyny we dwie (usunięte przez administratora) z mopami,.BZL nawet nie przyjechała.... Tragedia! Wiele można wymieniać takich sytuacji, ale najbardziej rażące są sytuacji związane z wyjazdami na inny sklep. Zastepca nie jeździ bo nie ma samochodu ale jak tobie padnie auto to pakuj się w transport publiczny i jedź! Zamknijcie ten bałagan w końcu,plissss.

Grażyna
@Tama

Kurde słabo macie, u nas kierowniczka jest CZŁOWIEKIEM, pracuje jak my wszystkie, a nawet jeszcze bardziej, bo wszystkie układy ścian cały wizual jest jej pracą. Grafik ma taki jak kazda- teraz wypadają dwie niedzielę chandlowe, i pracujemy wszystkie 5 (3 dziewczyny w nadchodząca niedzielę, a w tą tuż przed świętami 2 pozostałe). Mamy nawet prośby grafikowe, którym kierowniczka ulega bez mrugnięcia. U nas jest na prawdę fajnie Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o KiK Textil Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KiK Textil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KiK Textil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 545.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KiK Textil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 439, z czego 19 to opinie pozytywne, 204 to opinie negatywne, a 216 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KiK Textil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KiK Textil Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KiK Textil Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 793 ocen.

KiK Textil Sp. z o.o.