Opinie o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KiK Textil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KiK Textil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Ola

Mam 22 lata i pracuję na pół etatu czy ktoś wie dlaczego pensji na konto wpływa mi 1100 zł a w umowie mam wpisane 1450 zł

Magda
@Ola

Bo 1450 to kwota brutto a do ręki dostajesz kwotę netto.

Rozgwiazda

Hej, mam pytanie odnośnie kasy. Kiedy chcesz wypłacić resztę klientowi i nabijasz ile klient ci zapłacić to o co chodzi z tymi zerami? W sensie jak ktoś ma zapłacić 30. 99 to ile mam wpisać zeby bylo dobrze? 30099?

Sroka
@Rozgwiazda

Koleżanki czy Kiernik nie pomoże?

wszoku
@Rozgwiazda

tak jak napisalas : 30.99 tylko bez kropki. naprawde to jest takie trudne do zrozumienia? kasa po prostu nie posiada kropki(przecinka)

o fak!
@Rozgwiazda

Raczej powinnaś dopytać się swojego kierownika lub..kolezanki..bo to podstawowe pytanie w obsłudze kasy. Jeśli klient ma zapłacić 30,99 to wpisujesz na kasie tak jak..,,slyszysz,,3099 bez przecinka ..kropek..Jesli ma 40 groszy..to wtedy wiadomo..040..jesli 129,99 to 12999..Mysle ze pomogłam ..Jeśli nie dopytaj się:)Kto pyta nie..bladzi;)Pozdrawiam

Kicek
@Rozgwiazda

Praszka ile ty masz lat żeby tak głupie pytania zadawać

@Kicek

Dla kogos kto nigdy nie pracowal na kasie. Uwazam, ze nie jest to glupie pytanie...a kicek sama zapomniala jak sie uczyla.

Nowa

Mam pytanie, jak otwiera się nowy sklep to wiadomo jest kierownik a ilu zastępców i ilu sprzedawców zazwyczaj, zatrudniają?

Stara
@Nowa

Tam jest rzez, nie idz tam do pracy!!!

Kicek
@Nowa

1 kierownik i 1 zastepca resztą kasjerzy sprzedawcy

Czerwona
@Kicek

Reszta kasjerzy czyli moze z dwoch na etat, jeden na 3/4 na mega wielki sklep- smiech na sali

NN

Hej pisze z takim pytaniem. Jeżeli jestem zatrudniony na 1/2 etatu to muszę zgadzać się na dopracowania ? Wspomnę iż ciagle mną są ,,łatane” każde dziury w grafiku a są tez inne osoby które mogą robić dopracowania ???? jak to jest z tymi dopracowaniami ? ????

Alaa
@NN

Tylko osoby na niepełnym etacie maja dopracowania . Także bywa tak że osoby na papierku umowa na pol etatu a pracują na cały. Taka polityka firmy.

????????
@NN

Pracownikom na pełnym etacie musieliby dodatkowo zapłacić 100%, a Twoje to zwykłe godziny, które są dla nich tańsze - dlatego. Ja pracuję w innym sklepie i się nie zgadzam bo nie jestem frajerem, jak potrzebują to niech innym płacą 100 ????

Tajemniczy Klient

Interesuje mnie otwarcie sklepu

Pomocy jak można otworzyć sklap kik .jestem zainteresowana

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Xoxo

Ktoś się wypowie o województwie Lubelskim?Potrzebuje opini ☺️

Pola
@Xoxo

W kazdym sklepie tak samo- wyzysk bo to jest polityka calej firmy.

Dostawy na opak

Hej ludzie, co myślicie o dostawach na odwrót najpierw ciuchy potem non food? Czy było to już u Was praktykowane? Jeśli tak to czy rzeczywiście jest to bardziej wydajny sposób na dostawę?

Ulka
@Dostawy na opak

Przy małej ilości palet to się sprawdzi ale np przy 10 już nie. Zaklipsowac 3 rolki z górką to nie jest 1 dzien.

żenadix

W teorii sprzedawca, w praktyce robisz rzeczy które powinny być na głowie tylko i wyłącznie kierownika lub zastępcy, bo akurat nie ma ani jednej ani drugiej (wolne, urlop itp). 2 osoby na zmianie to norma w dużym i z dużymi obrotami sklepie. Za dużo stresu za psie pieniądze. Nie wspomnę o braku papieru toaletowego w socjalnym przez wiele tygodni. xD Piękne warunki, ahhh

zainteresowana

witam chciałam zapytać was ile kierownik zarabia? w jakich godzinach pracuje? jak jest z premią? ogólnie o warunki pracy ? w naszym mieście będzie właśnie się otwierał kik i zastanawiam się czy składać CV

Byly kierownik
@zainteresowana

Nie rob tego!!! Firma porazka , wykorzystuja na kazdym kroku. Bedziesz tyrac za 3 za marne grosze. Jak bedzie problem radz sobie sama. Dlugo by pisac.. Pisze tu by ostrzec innych.

Odp
@zainteresowana

Dziewczyno zastanów się nad tą firmą wykorzystują każdego.

Nie polecam
@zainteresowana

Zarobki 3 tysiące na rękę, pracuje jak każdy inny pracownik czyli po 11/12h w zależności od sklepu. Premii brak za to wykorzystywanie pracownika na porządku dziennym

Julia

Może ktoś pomoże, jak wygląd sprawa wypowiedzenia. Raczej firma rozstaje się w zgodzie czy robi problemy ?

Neo

W zgodzie

Hej
@Julia

A wiecie może jak wygląda wypowiedzenie z winy pracodawcy (usunięte przez administratora) czy robią problemy?

@Hej

Z winy pracodawcy to raczej chętnie nie podpiszą. 0 ile wogóle. Daj znać jak się zachowali.

Wypowiedzenia z winy pracodawcy nikt ni musi podpisywać i akceptować. Po prostu składasz wskazując powód i tyle. Umowa jest rozwiązana bez zachowania okresu wypowiedzenia, ale z prawe do odszkodowania za okres wypowiedzenia. Jeśli pracodawca się nie zgadza to już w sądzie musi udowadniać, że pracownik nie był pokrzywdzony.

Nana
@Julia

Mnie nie robili problemów. Dostałam nawet rozwiązanie umowy za porozumieniem stron, nie musiałam mieć okresu wypowiedzenia, ale urlop musiałam wykorzystać, wypłacić za niego nie chcieli.

El

Brak jakiegokolwiek zaplecza socjalnego, braki w podstawowych produktach NAWET BRAK WORKÓW NA ŚMIECI, zero premii lub bonów, praktycznie najniższa krajowa a wymagania jak w korpo , nie polecam

Ele

Możecie mi wytłumaczyć jakim sposobem dwie osoby na tym samym stanowisku i z identyczna kwota na umowie ma ta sama wypłatę, mimo, ze jedna nie ma jeszcze 26 lat i nie ma odciaganego podatku???

Dziwne.
@Ele

Dobre pytanie. Dziwne to. Ogólnie to jak to właśnie jest z tym podatkiem jak np. Są dwie osoby na cały etat i co ???? Ta co nie ukończyła 26 lat ma większą wypłatę na rękę niż ta co jest starsza? Nie czaje tego :) ????????????????

el
@Dziwne.

Generalnie tak powinno być, bo nie młodszej nie obowiązuje podatek, ze względu na wiek, jednak u nas to jakoś nie działa...

@el

To działa w ten sposób, że jeśli na deklaracji przy podpisywaniu umowy zaznaczysz, że mają od razu uwzględnić brak podatku, to będziesz od razu dostawać wyższą wypłatę. jeśli tego nie zadeklarujesz, to dostajesz wypłatę pomniejszoną o podatek, a wtedy przy rozliczeniu rocznym dostajesz zwrot pobranego podatku.

M2701

Ja wygląda praca godzinowo? Od której do której i po ile godzin się pracuje?

Xxx

Laska
@Xxx

Ja robiłam zakupy o godzinie 850 wieczorem

Becia

WITAM zauwazylam ofertę pracy w kiku jako sprzedawca na niepełny etat powie ktoś co I jak tam jest ? Przedewszystkim ile mogą mi dac na rękę jeśli na niepelny etat pozdraiwam.

El

Na pół etatu będzie to jakieś 1100

Nie polecam
@Becia

Nie idz tam do pracy- wyzysk

@Nie polecam

Mam pytanie, mam okres próbny na trzy miesiące na pół etatu, to moja pierwsza praca i pracuje po 11 godzin więc ile przysługuje mi urlopu? Zamierzam zakończyć pracę po okresie próbnym.

Miki Minay

Ok .1660zl na 3\4 etatu

K
@Iwcia

20h, za 3 miesiace pracy.

Kik samo zlo
@Becia

Najgorsza praca w zyciu jaka mialam. Byl covid - musialam cos jesc dlatego tu pracowalam.

@Kik samo zlo

To dziwne ze mówisz o Kiku w czasie przeszłym jako o lekarstwu na COVID a teraz pracujesz gdzie indziej i dalej „ żyjesz” Kikiem i oglądasz co piszą na Go Worku na temat Kika. A może pracujesz dalej marudo i tylko będziesz narzekać a nigdzie indziej nie chcą cię zatrudnić Tępa dzido

Haha

Odpowiedź na poziomie osób zarządzających w Kiku w Konstancinie, tam norma odzywać się tak do pracowników. Podro mordo XD

@K

A jak pracuje na pół etatu i po 11 godzin, jak pójdę na chorobowe to dniówka chorobowego liczy się 11 godzin czy 4?

4 h

Ela

Mam umowę próbna do połowy września ale myślę o wypowiedzeniu umowy na początku sierpnia, czas wypowiedzenia umowy to 2 tygodnie. Przez te dwa tygodnie normalnie według grafiku chodzę do pracy? Jeszcze chociaż jeden dzień urlopu powinien być.

K
@Iwcia

Na chorobowym placa 80% tego co zazwyczaj.

kiero
@Iwcia

tyle ile zaplanowano w grafiku powinno być, więc 11 godzin. Chyba że firma nie ma elektronicznego rcp

@Iwcia

Liczy się tak jak masz w grafiku wstawione. Masz dzień wolny to 0, powinnaś być na 11h to 11, itd.

@Nie polecam

Ja swoją przygodę z KiK zakończyłam wczoraj, miałam dość. Robienie przez 11 godzin na nogach, zapierniczanie po sklepie itp. ile płacą za nadgodziny, jaka stawką na rękę?

Qwerty
@Iwcia

Zwolniłaś się to po co ci takie info i po co piszesz na tym forum. Idz do nowej pracy i ucz się nowych rzeczy.

Ciekawa
@Iwcia

Widzę że Konstancin coraz częściej się tu odzywa, I słusznie. Powodzenia w szukaniu pracy!

@Qwerty

Bo mam godziny nadliczbowe i po prostu chce wiedzieć ile mają mi wypłacić.

Wolna
@Iwcia

Dobra decyzja. Powodzenia w szukaniu. Ja znalazlam duzo lepsza prace. Tobie tez sie uda - walcz o siebie.

Laska
@Qwerty

czytam sobie różne wypowiedzi na tym forum z ciekawości i krew mnie zalewa, ze pracownik sra na drugiego pracownika zamiast go wspierać, a jak nie to chociaż szanować jako innego człowieka a nie jak durnego robola

Kikus

Praca po 12h, zatrudniają najczęściej na 1/2 lub 1/4 etatu. Na cały etat nie ma co liczyć bo usłyszysz ze masz za mała wiedzę żeby dostać cały etat. Pracownicy są odpowiedzialni za cały sklep czyli - otwarcie i zamknięcie sklepu - sporządzenie dziennych raportów - obsługa klienta - zatowarowanie sklepu - rozliczenie kas - i 1000 podpisów dziennie. Kierowniczka regionalna myśli tylko o sobie, nigdy nie pójdzie na rękę pracownikowi. (usunięte przez administratora)

Była
@Kikus

Kikusiu zapomniałaś dodać że regionalna traktuje pracowników przedmiotowo a kierownicy zwalniają się jeden po drugim bo mają dość- centrala naprawdę tego nie widzi czy wolą udawać????Wypowiedzenia idą tydzień w tydzień i nic z tym faktem nie robią. Po moim wypowiedzeniu poszlo już wiele dobrych kierowników i żal mi tych , które jeszcze wytrzymują (dziewczyny brawa za wytrwałość)

Kolejna była
@Była

Przedmiotowo to mało powiedziane, ja też jedna z byłych kierowniczek z regionu (usunięte przez administratora) ja usłyszałam po prostu, że "...chciałabym się z Tobą rozstać..." I tyle po ponad 3 latach pracy, tak Kik traktuje ludzi..... złóż wypowiedzenie i tyle i wypad ot podzięka :) za współpracę :) Wiele by można pisać ale po co, lepiej omijać Tę firmę i szybko uciekać. Dla młodszych dziewczyn rada: złapcie trochę doświadczenia na stanowisku i szybko dalej bo szkoda życia i nerwów. Pozdrawiam serdecznie wszystkie Kiero :)

Kikus
@Kikus

Myśle ze miejsce nie ma znaczenia. Niestety wszędzie jest tak samo. Zatrudniają tylko na 1/2 etatu, harujesz jak wół. (usunięte przez administratora) za marne grosze.

Dziewczyny jakie macie zarobki? Ja jako kasjer mam lekko ponad 2600

El ju

Warszawa prawie 2700

Pp
@El ju

Netto? :o

MalaMi

Ile???!!! Ja mam 2300 niecałe ...

Buna
@Pp

Tak netto

Kik ola
@Buna

Ja mam tyle jako kierownik ..

Jak to jest z tymi telefonami rozumiem ze używać na sklepie nie można ale czy naprawdę nie można go mieć schowanego przy sobie ?

m
@Anonim

Nie można mieć tel przy sobie.

Były

Pożegnałam się z pracą w tej firmie to co się dzieje w jednym ze sklepów to nie do opisania .Wieczny problem z kierowniczką która nic nie robi żyje tylko facebookiem i plotkami ,wiecznie chodzi na papierosy. dramat!!!!. Jest złośliwa i (usunięte przez administratora) z godzinami .Ciągle jej nie ma lub się zamienia a na koniec miesiąca wychodzi na zero albo na plusie. tak jest wszędzie z kierownikami.. Obciąża wiecznie pracowników swoimi obowiązkami i nie potrafi przyznać się do swoich błędów. Jak się jej postawisz to w grafiku robi 4 dwunastki .ty nie masz prywatnego życia nie możesz nic załatwić tylko musisz tyrać.Niech ktoś zrobi z tym porządek w końcu. Szkoda mi koleżanek które tam dalej pracują.Dziewczyny dajcie sobie luz z tym sklepem. Mam nadzieję że regionalna zrobi porządek na tym sklepie. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem

Konstancin
@Były

Wiadomo że chodzi o sklep w Konstancinie - nie musisz ukrywać warto to powiedzieć głośno. Regionalna nic z tym nie robi, jest za Sz. P. M.

Kierownik
@Były

"Tak jest wszędzie z kierownikami". Znasz wszystkich, wszędzie byłaś, że tak generalizujesz? Wiesz mi są jeszcze porządni ludzie, którzy nie widzą tylko czubka własnego nosa ale tutaj na forum są naiwniakami, którzy dają się wykorzystywać. Żadne skrajności nie są dobre a wrzucanie wszystkich do jednego worka jest krzywdzące i krótkowzroczne.

Jakaja

Poziom twojej wypowiedzi świadczy o twojej wiarygodności. Jesteś gorsza niż te jak to określasz "kierowniczki". Nudne musisz mieć życie żeby zajmować się życiem innych. Spójrz na siebie w lustro i się nie przestrasz.

Oh yeach

Kierownictwo w kiku dostają osoby które wygrały je w chipsach, nikt nie chce to biorą byle kogo ????????????????????

Dokładnie.
@Oh yeach

Dokładnie tak jak mówisz.... biorą byle kogo, nawet wrzucają na stanowisko kierownika ludzi z niższymi etatami i wrzucaja nagle na stanowisko kierownika...byle zeby pozbyć się problemu. Szkoda tylko że później "takie gwiazdy" robią z siebie niewiadomo kogo , a w rzeczywistości to patologia .a kaska co miesiąc na konto wpływa. (usunięte przez administratora) przyjdzie robotę po ludziach rozdzieli , kasa na koncie jest , żyć nie umierać. SZKODA TYLKO ZE NIE DOCENIA SIE LUDZI KTORZY CZASAMI ZASLUGUJA NA COS WIECEJ A NIE TYLKO BYCIE NA SZARYM KONCU. NIE KAZDY ZNIZA SIE DO POZIOMU PODLIZYWANIA SIE REGIONALNEJ . nie będę się zniżać do poziomu zakłamanych ludzi. Także szukam roboty gdzie indziej. Pozdrawiam was dziewczyny .... ;)

Haha
@Jakaja

Nudna to jesteś ty. A o mój poziom wiarygodności to sie nie bój bo pracuje w kiku od X czasu, a pismo o premi wiedziałam na własne oczy. Rejonu Ci pisać nie będę, a w lustro spójrz ty . " pani kierownik" która pewnie też premie dostała i się unosi że NIBY JEJ SIE NALEZY. HAHAHA

Ciekawa

Hej dziewczyny powiedzcie mi jak to wygląda jak osoby do 26 lat nie mają odprowadzanego podatku i macie cały etat to ile dostajecie NA REKE wypłaty? Pytam bo chce porównać z wypłatą zastępcy która ogólnie jest smieszna w porównaniu do obowiązków które się ma.

el
@Ciekawa

Niecałe 2300.........

Whosthat

Jakieś opinie o regionach łódzkich? Chcę aplikować i poznać opinie

Poczytaj
@Whosthat

Proponuje poczytac opinie o tej firmie. Jesli sie zdecydujesz pracowac- pamietaj ostrzegalam.

Lola

Czy w firmie KIK dostaje się kasę za wczasy pod grusza?

Ela
@Lola

Czy KiK wypłaty daje wcześniej czy 10?

Szal
@Ela

Nie

...

A w zyciu

Hejka
@Ela

Jeżeli np 10 ty wypada w sobotę lub niedzielę to wtedy musisz mieć wypłatę w piątek czyli np 9 . Bo to jest DO DZIESIATEGO . ale to jest jedyny wyjątek. A tak to w inny dzień zawsze masz 10 tego. , nie wcześniej.

Grusza
@Lola

Wczasy pod ruczą co najwyżej

Madzia
@Szal

Skończyłam pracę w KiK-u w lipcu, z czerwca mam jeszcze 28 godzin do wypłaty, czy oni ze wszystkiego w tym miesiącu się rozlicza ze mną ?

Qiui
@Madzia

Tak,jest teraz wypłata za okres rozliczeniowy

Zostaw merytoryczną opinię o KiK Textil Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KiK Textil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KiK Textil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 544.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KiK Textil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 438, z czego 18 to opinie pozytywne, 204 to opinie negatywne, a 216 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KiK Textil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KiK Textil Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KiK Textil Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 793 ocen.

KiK Textil Sp. z o.o.