Opinie o System Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy System Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie System Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o System Sp. z o.o. w Zielona Góra

Asia80

Nie było paczek na Mikołaja dla dzieci?? Nawet po przysłowiowej czekoladzie nie dali.Masakra.Co za "firma".Brak słów, żałosne.

@Asia80

Paczki mają by przed świętami dla pracowników pewne informacje

No i wychodzi na to ze ani paczek dla dzieci ani dla pracowników ani żanych podwyżek tez nie było. Zamiast lepiej to tylko gorzej.Ciekawe jak bedzie premia świąteczna wyglądać.

A ja slyszalam, ze od tego miesiaca maja byc podwyzki po 900 zl. brutto i we wszystkie niedziele miesiaca Asy maja byc pozamykane.

@Ania

O poswyzkach slyszalam ale ze Asy w niedzielę maja być zamknięte to pierwszy raz. Oni nie zrezygnują z niedziel bo dużo Asów ma tego dnia niezły utarg ;)

ATA

Hahaha.....900zl?a może 9000zl?

@Ania

Skoro maja byc podwyzki do gdzie aneksy do umowy?

Ogólnie sam fakt ze jedne asy maja inna podstawę na umowie od drugich jest niepokojący i wcale nie są to znakomicie rotujace sklepy. A aneksy możemy później dostać. Ale co to za podwyżka na jeden miesiąc jak od stycznia wzrasta średnia krajowa a wypłata sie juz nie zmieni. To jest po prostu dobrze rozegrane.

Gdzie masz te podwyżki?

Asia80

Mają być podwyżki.Ostatnie aneksy były po 50 zł. brutto.Teraz słyszałam, że firma ma ostro pójść w górę z podwyżkami.Planują tym razem dać po 51 zł. brutto:-)Akurat na tace do Kościoła będzie albo na waciki:-)Ta kasa na święta to z naszych nadgodzin, które robimy bo wypłata z nadgodzinami czy bez nich jest jest ciągle bliska tego co zwykle zarabiamy.Ściema i tyle.

K.
@Asia80

Podwyzka sciema,kasa na święta z twoich nadgodzin. W takim razie co tam jeszcze robisz? Nie pasuje ci i uwazasz,ze jestes oszukiwana,to sie zwolnij i idz gdzie bedziesz miała lepiej.Ja wiem na jakich zasadach pracuje i nie płaczę,ze mi źle. Wiem jak jest i nie narzekam.A skoro tobie źle to poprostu się zwolnij.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie System Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Leszno

Mam pytanie czy ktoś na sklepie miał kradzież przez pracownika

Pracownica

W tych czasach ciężko zebrać taką ekipę żeby wszyscy byli uczciwi w 100%. Ja kiedyś pracowałam z dziewczyną która kradła, no ale jak tylko to wyszło to wyleciała z dyscyplinarka

Pracownica

Hej hej mam pytanie na spotkaniu kierowników omawialismy temat ze zamiast paczek dll dzieci będą paczki dla pracowników. Wiecie cos moze na ten temat ? Co i jak ?

Kamila

Jak pracujecie w niedzielę? Od której do której, bo wiem że niektóre sklepy od 11 do 21?

Kkkkkk
@Kamila

Od 10 do 21 w niedziele z zakazem handlu.Bez zakazu handlu normalnie od 7 do 22.

@Kamila

Asy łamią ustawę o zakazie handlu w niedzielę, jako sklepy monopolowe nie mają prawa być otwarte, dlatego zachęcam do składania zawiadomień do Inspekcji Pracy, nie będą nas wykorzystywać !!!

Magda
@Monia

Zanim ocenisz sprawdz fakty, tak sie sklada, ze nie jest łamane zadne prawo, sklepy AS -tytoniowo-monopolowe z odpowiednim wpisem,ktory ma kazdy że sklepow, sprawdzilam osobiscie :-)

@Magda

Wyroby tytoniowe nie są w przeważającej sprzedaży w tych sklepach, w taki sam sposób mógłby wpisać każdy market Tesco, Auchan czy Biedronka, dlatego sam wpis nie wystarcza, tak więc składanie zawiadomień ma sens, sprawy trafią do Sądu i to Sąd o tym zdecyduje, czy ten wpis do KRS został dokonany w celu ominięcia przepisów prawa, weźmie również to pod uwagę, że nie są to tylko 3 sklepy, ale jest ich aż 86, a to daje zupełnie inne spojrzenie w sprawie !!!

@Magda

A co jesli wpis do krs jest niezgodny z prawdą? Jest to do zweyfikowania i zapewniam Cię, ze jeśli dojdzie do tego to posypia sie spore kary...oj i to bardzo spore

Beznadzieja

Takimi bzdurami się zajmujecie nie macie nic innego do roboty ??? Tylko ta taka druga jeszcze gorsza ludzie ogarnijcie sie ..... każdy ma swoje zajęcia więc sie nimi zajmijcie

Roksana

Co sądzicie o Panu który jeździ na kontrolę, bodajże imię na R?

Agnieszka

As Świdnica Pułaskiego sprzedawczyni starsza pani w ciemnych włosach pozjadala wszystkie rozumy,o kolezankach z pracy nawet obcym mówi ze To (usunięte przez administratora).co ona ram jeszcze robi

Rysiek
@Agnieszka

Wielokrotnie bylem obslugiwany przez chyba ta sama starcza pania w drugich ciemnych wlosach. Mila konkretna osoba zawsze cos doradzi :) a co do powyzszej opini wyglada na wpis zazdrosnej kolezanki haha

Zadowolony klient
@Rysiek

Potwierdzam. Pani bardzo rzetelna i kompetentna, widać, że jest odpowiednią osobą na danym stanowisku, bo robienie zakupów w jej towarzystwie to czysta przyjemność. Niestety całkiem odwrotna opinie posiadam o Pani w blond włosach..

Paranoja
@Zadowolony klient

Przestańcie jedna na drugą pisać i podpuszczać innych tak wam sie nudzi ........

Monia

Czy ktoś wie jak w tym roku wygląda sprawa z paczkami dla dzieci ?

@Monia

Z tego co wiem w tym roku paczek dla dzieci nie będzie

Bunia 45

Zgadzam się z opiniami Pani blondynka niska bardzo nie miła i nie sympatyczna. Asa na Glogowskiej omijam szerokim łukiem a jak już mam wejść to zaglądam kto jest. Nie raz widziałam jak fukała do klientów czy wręcz była opryskliwa. Sama przestałam robić zakupy. Ale od kiedy pojawiła się nowa(usunięte przez administratora) i uśmiechem na twarzy aż chce si wejść zrobić zakupy i porozmawiać Pani zawsze uśmiechnięta i wesoła. Niech Góra zarządzająca asem otworzy oczy!!!!

Żaabbccciiiaaa ????

ŚWIEBODZIN... As na glogowskiej.. Hmmm ???????? Sprzedawczyni niska bladynka mega nie miła, siedzi tam chyba za karę nie ma za grosz szacunku do klientów!! Ludzie znajdźcie kogoś kompetentnego z uśmiechem na twarzy a nie tak oziębłą osobę... Zakupy w tym sklepie podczas tej Pani zmiany to katastrofa nie wiadomo czy się śmiać czy już wychodzić.

Schaga

A ja z innej beczki,Świebodzin, Głogowska.teraz aż miło wejść do sklepu,nowa pracownica jest niesamowita.wreszcie obsługa z pełnym uśmiechem i zaangażowaniem ,zachowuje się tak jakby sklep i towar był jej i zależy jej na sprzedaży i ,co ważne zadowoleniu klienta..podpowie ,doradzi i szczerze to nie musi zapraszać na ponowne zakupy.mieszkam nie daleko i przed wejściem do sklepu patrzę kto ma zmianę,jeśli ta wredn(usunięte przez administratora),jak zresztą inni moi znajomi. Rozmawiałam z tą Panią (ania) i po rozmowie muszę niestety stwierdzić że długo nie nacieszę się jej obecnością w sklepie .planuje bowiem odejście gdzieś, gdzie jest lepsza atmosfera wśród pracowników (delikatnie to ujełam). Kadry - proszę otworzyć oczy.!!!

M.
@Schaga

Dziękujemy. Bardzo proszę o konkretniejszą opinię dotyczącą reszty pracownic.

Nicki
@Schaga

Ciekawe kto pisze takie bzdury, słodzić to możecie sobie ale kawę lub herbatę !!!

Romam@gmail
@Schaga

Schaga popieram opinie.W Asie na Glogowskiej w Świebodzinie, żadna z pracownic nie pracuje tam długo. Słyszałem od nie jednej osoby że pracuje tam niska blondynka ,chyba Pani.Alina którą jest ,nie miła dla klientów, krzyczy do ludzi, i jest bardzo nie mila .Naprawdę zróbcie coś z tą osobą, bo gdy ta Pani jest w sklepie ,omijam go szerokim łukiem.

Nicks

Po wyborach ASy są już czynne jak sklepy za komuny, od 10.00 do 18.00.

Wanda
@Nicks

@Nicks Co chcesz przekazać poprzez swoją wypowiedź? System często opóźnia się z wynagrodzeniem?

@Wanda

System w ogole sie nie spoznia z wynagrodzeniem.Zawsze jest na czas.Skad takie pytanie?

Oles
@Nicks

To jeszcze nic niektóre As-y są zamknięte całkiem.

@Oles

Jak po kolejnym piątkowym spotkaniu z kierownikami ? Zadowolone????

@Pracownica

W jakim celu są te spotkania?

Aga

Witam. Jest godzina 12 nadal nie ma wypłaty. To jakiś cyrk. Poza tym chciałam zapytac jak wygląda w rzeczywistości procent od zarobków w niedzielę. Jakoś tego nie odczuwam. A jak u Was ? Proszę o komentarze. Pozdrawiam ????

@Aga

Jest godzina 14 i nadal nie ma wypłaty. nie mówiąc o tym że ten kto idzie na druga zmianę nawet nie zdarzy zakupów zrobić. ważne żeby gora sie nachapała. Procent od niedzieli? Ciekawe jaki. to jakaś kpina ta firma. Nie dziwię się że starzy pracownicy odchodzą. Wszystkie asy zamkna. taka prawda-

Kkkkkk
@Aga

Ty tak na serio? Nie wiem czy wiesz,ale 10 jeszcze trwa.Nie przesadzaj.Nie raz nie wierzę w to co czytam.Ogarnijcie się. Przeciez nikt Cię na siłę nie trzyma.Zwolnij się i idź gdzie bedziesz zadowolona.Jaki masz z tym problem?

Koala1
@Kkkkkk

Tez jestem tego zdania. Nic tylko narzekać i użalać się nad sobą. To Wam wychodzi najlepiej. Idźcie I przekonajcie się jak idealnie jest wszędzie tam gdzie nas nie ma i dopiero podzielcie się opinią. Mnie tez nie wszystko się podoba i owszem ale nie wypisuje tutaj bzdur tylko dzwonię do źródła z konkretnym zapytaniem i robie to co do mnie należy. Jesli zdecyduje się odejść to to najzwyczajniej w świecie po prostu zrobię i tyle I na pewno nikt nie bedzie za mną płakał. Tak Wam źle co jeszcze tutaj robicie???

@Aga

Ja odeszłam i nie żałuję. Teraz pracuję w firmie, w której zasady wynagrodzenia są jasne dla mnie i zarabiam więcej a nie mam aż takiej ciężkiej pracy jak w asie. W asach zostają tylko te osoby, które niby są super pracownikami a tak naprawdę to zakompleksione osoby, myślące że wszędzie indziej jest gorzej, bojące się odezwać kiedy łamane są ich prawa oraz cieszące się z marnych 2 tysięcy. Boją się życia i zmian. Uciekaj z tamtąd,bo nic się na lepsze nie zmieni

A jakie prawa są łamane w asach? Nie rozumiem.

Czy pracownicy System Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Pracownica

A są w ogóle jakies formy integracji w firmie System?

Hahaha żadnych!

@Pracownica

No chyba że kadra wyżej się integruje ,ale nam na sklepach nic nie wiadomo

Pracownica

Dokładnie. Nie wiem skad ktos sobie wziął takie wgl pytanie hahaha

He he.To co sie dzieje to jakas porazka.Wymagania duze a wyplata jak kot naplakal.Na miske ryzu dadza i mysla, ze ludzie beda z radosci do pracy chodzic.Zasypuja towarem a potem sie glowia co z tym zrobic bo termin sie konczy.Gdzie tu logika jest, ale wiadomo o co chodzi.Duze zamowienie i dyrektorek dostaje wycieczke na Majorke a Asy plywaja w towarze ktory sie terminuje.Oj duzo moglabym tu napisac o tej "wspanialej firmie".Balagan i kazdy robi co chce.

@Kasia

Jutro spotkanie z kierownikami sklepów. Dajcie znać jakie wrażenia

@Pracownica

Szkoda ze tylko z wybranymi

@Pracownica

Jakie spotkanie? W jakim celu? Ja nic nie wiem.

Pracownica

Spotkanie odbyło się w zeszły piątek z wybranymi kierownikami sklepów. Omawiane były różne tematy dotyczące naszej pracy, ale nie miejcie złudzeń i tak pewnie się nic na lepsze nie zmieni

@Pracownica

I gdzie to spotkanie bylo?moze z wybranymi tylko tych sklepow ktore zostaną? No bo czemu nie ze wszystkimi.

Pracownica

Spotkanie było w hotelu Ruben. A czemu nie ze wszystkimi kierownikami to sama nie wiem. To Sylwia się tym zajmowała i ona dzwoniła i zapraszała na spotkanie

@Pracownica

Aaaa.Dziwne.Duzo tych kierownikow bylo?

@Pracownica

A czy wiadomo ile sklepow idzie do zamkniecia?

Asia
@Kasia

A nowy grafik Pracy Wam się podoba bo mnie nie.grafik A weekendy wszystkie zajęte koszmar ,

Ataner
@Asia

To nie wiem jaki ty masz grafik ,że nie jesteś zadowolona....jedyny minus to praca w niedzielę od 11 do 21 godz.Ale za to więcej wolnego w weekendy.Nam pasuje.

Pracownica

Jestem ciekawa ile zostalo Asów.I czy chociaz jeden ma pełną obsadę.

@Pracownica

U nas jeszcze jest pełna obsada ,ale sądzę że juz niedługo.

Pracownica

U nas też jest JESZCZE pełna obsada

Ludzie sami się zwalniają sklepy przeładowanie towarem do tego stopnia że do toalety nie można dojść dodatkowo stali klienci odchodzą do konkurencji bo jest tam.taniej To co się teraz dzieje to jakieś nieporozumienie

Witam, jak przebiega proces rekrutacji w tej firmie ?

@Paweł

Wyslac cv na maila firmy i czekac na tel.Zadzwoni i umowi na spotkanie. Ot cala rekrukacja.

Zostaw merytoryczną opinię o System Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

System Sp. z o.o.