Opinie o System Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy System Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie System Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o System Sp. z o.o. w Zielona Góra

Maciek

Jeszcze troche i pozamykaja ten cyrk bo to co sie dzieje to sie w glowie nie miesci. Szkoda gadac.Bez komentarza.

A ja mam dosyc takiej pracy za tak marne pieniadze.Praca w weekendy do poznych godzin nocnych.Duzo tu pisac na ten temat.Kazdy sie smieje z tego ile my zarabiamy w stosunku do tego co robimy.Ja sie ulatniam z tej firmy.Zenada i porazka jakas.Ludzie dajcie sobie spokoj z ta robota, przeciez widzicie, ze ciagle ktos sie zwalnia.

Asia

Pracuje w tej firmie ładnych parę lat, ale tak źle jak teraz to nigdy nie było, tragedia,.

@Asia

Dokładnie czy wasze sklepy wyglądają jak magazyny ? Bo my nie mamy już gdzie kłaść towaru kto to widział zeby takie ilości dźwigać jak tak dalej będzie to nas zajada

@Pracownica

Dokladnie.To juz staje sie jakąś paranoja. Przychodza rzeczy ktore nie schodzą a za kazdym towarem dokładają.

Tak wlasnie wyglądają.

@Pracownica

Widzę, że nie jesteśmy same :( Po dostawach kręgosłupy bolą przez kilka kolejnych dni.

Kijna

Jak wychodza wam inwentaryzacje ? Jakie kwoty najwyzsze ?

@Kijna

Nawet nie pytaj.Porazka totalna.I na pewno jest to niemozliwe.Dlatego trzeba jak najszybciej uciekac.Takiej pracy za takie pieniądze jest od groma i to bez odpowiedzialnosci.Nie mam zamiaru placic za bledy zle wprowadzanych faktur.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie System Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Pracownica

I jak tam? Pracujecie jeszcze? Czy juz sie zwolniliscie?

@Pracownica

Ja pracuję i to już bardzo długo i jak dla mnie jest fajnie. Możnaby było zmienić kilka rzeczy ale jest ok

@Pracownica

I satysfakcjonuje cie wypłata? Za tyle pracy.Premie tez mozna powiedziec żadne.

@Pracownica

Zrobiła się jedna wielka farsa tyle można powiedzieć

@Pracownica

Wypłata mogłaby być większa ale nie jest źle. Najważniejsze że robię to co lubię

@Pracownica

Za tyle pracy? To znaczy za ile tej pracy?. Jesteś sama na zmianie nikt ci nic nie każe nie popędza, robisz swoim tempem a w innej pracy to się trzeba naprawdę narobić żeby zarobić także nie przesadzajmy

@Pracownica

A co malo? To nie franczyza zeby sie wszystkim zajmowac za psie pieniądze. Chyba zbytnio sie nie orientujesz ile się zarabia gdzie indziej w sklepach.Zreszta jak tobie odpowiada taka praca za 1800 zl to przykro mi bardzo, ze tak sie cenisz.

Maciek

A ja sie zwalniam bo przy takich zarobkach mozna wszedzie dostac prace.A to ze proponuja nowym osoba ktorzy ubiegaja sie o prace to jedna sciema.Pisza od 2600 do 3200 zl. a i tak kazdy dostaje 2400 brutto.Zenada.Mysla, ze maja z przyglupami do czynienia.

@Maciek

Pomału As-y się kończą. Wszyscy się zwalniają, już dawno nie było takiej sytuacji jak teraz że albo pracownicy już dali wypowiedzenia albo złożą je w najbliższym czasie

Hahaha

Dostaliscie juz wczasy pod grusza ? Ile wyplacaja ?

A.....
@Hahaha

Dostałam po trzech dniach od rozpoczęcia urlopu

Hahaha
@A.....

A ile ?

Maciek

Nie dajcie sie wkrecac.Im nie zalezy na czlowieku tylko aby punkt byl czynny i utargi szly.To dzieki naszej ciezkiej pracy maja wyplaty i to znacznie wieksze niz my.My dostajemy ochlapy w stosunku do tego co dostaje biuro.Wyplata 1960 zl. z premia was uszczesliwia? Odp. materialna, praca do poznych godzin nocnych plus weekendy.

Sebo33
@Maciek

Zgadzam się z Toba w 100%,z perspektywy czasu dziękuję że już tam nie pracuje,a ta wypłatę"a raczej jałmużnę"niech sobie wsadza głęboko.....teraz pracuje w systemie nocka dniówka i dwa dni wolnego,jako sprzedawca i mam dwa razy tyle jak u nich jako kierownik....

Pracownica

Witam.Jak wyszly wasze sklepy na iwenteryzacji? Bo zaczynaja dziac sie dziwne rzeczy.

@Pracownica

U nas wyszła tragedia prawie 400 do zapłacenia a jeszcze dużo miałyśmy na plusie ciekawe skąd

400 na trzy? Czy po 400?

400 na trzy

Pracująca

Czy macie płacone extra za niedzielę? Przychodzi to z wypłatą? Czy osobny przelew?

@Pracująca

Kasa za niedzielę jest teoretycznie uwzględniona w premii uznaniowej

A.....
@Pracownica

Ha, ha! Teoretycznie. Ciężko się dopatrzeć tej premii uznaniowej. Może dlatego, że jakieś śladowe ilości tej premii dostajemy. Mam wrażenie, że ona ujęta jest tylko na świstku od wypłaty. Przestaliby się ośmieszać i nas przy okazji też. A co do premii za niedzielę to prawie nie ma różnicy czy pracowałeś w niedzielę czy miałeś wolne, zawsze jest to kwota ok 40zł. Taka jałmużna dla idiotòw takich jak my. Najgorsze, że wciąż człowiek wierzy że coś się zmieni. ..sama nie wiem dlaczego, bo motywację do pracy straciłam już jakiś czas temu.

Hej nie wie ktoś kiedy płacą za zaangażowanie się w otwarcie i zamknięcie sklepu w święta i ile płacą

Dzisiaj był przelew 30 zł

Asia

Hej, wie ktoś co się dzieje w tej firmie, u nas nie ma towaru

@Asia

Ale nie dostajecie towaru i macie zakaz zamawiania tego co same zamawiamy

@Asia

My na sklepie mamy tyle towaru że nie mamy gdzie się okręcić

Lucy

My podobnie załadowany sklep po brzegi a braki zdarzają się tylko dlatego że nie ma towaru na hurtowniach przez te upały

Ona

Hej.Czu u was w sklepach działają klimy?

@Ona

Pewnie że działają i to na maxa. W taką pogodę to w sklepie jest super chłodno

@Ona

U nas działa dopiero od tygodnia bo byli zrobić a tak miałyśmy na sklepie 35 stopni sklep nawet był zamknięty wcześniej bo nie szło wyrobic

Lucy
@Ona

Oczywiście że tak i to na max bo inaczej przy tych temperaturach płyną wszystkie słodycze. A jeżeli u Ciebie nie działa bądź słabo to od razu zgłaszaj do biura i proś o serwis. Zresztą klime trzeba min raz w roku odgrzybiac i czyścić bo inaczej to wdychamy cały ten brud który wydmuchuje. Ale teraz jest pełnia sezonu i serwis od klimy się pewnie nie wyrabia

Nie ma toarau z eurocash od 2 tygodni, to o zamawiamy same dostarczają,

To was nie zamkną

Hej byly wypłaty

Nie było.

Koala1

Tak ciężko zauważyć ze wypłaty od dłuższego czasu są na koncie dokładnie 10tego???

@Koala1

Bujaj się

Olga

Czy sklepy będą zamykane?

@Olga

A wiesz coś? Nam nic nie wiadomo. Na pewno nie jest lepiej ,powiedziałabym że jest coraz gorzej. Ceny poszły w górę przez co klientów mniej. Wiadomo każdy szuka by kupić taniej.

kasandra

Do wakacji niewiele ASów pozostanie, na razie jeszcze towar ma z zamykanych sklepów, a potem to już tylko gorzej :(

Dzem
@kasandra

Nic dziwnego,że tak się dzieje z taka polityka firmy jaka mają Asy to było do przewidzenia,(usunięte przez administratora)nie dali rady to i UB też długo nie pociągnie????przykre ale prawdziwe.Szkoda gadać i strzepic nerwy????z takimi zarobkami co oni proponują to normalnie Koń By Się Usmial,za taką odpowiedzialność????????

Alicja
@Dzem

Odpowiedzialność odpowiedzialnością ale 2600 za dźwiganie kilku tonowych dostaw i pracę nie zgodznom z przepisami PHP odnośnie kobiet inna sprawa

@Alicja

Naprawde macie 2600? bo my napewno nie!! Jak bym tyle miała to byłabym zadowolona.....w biurach to moze tyle mają ale my na naszym sklepie napewno nie..... Ja mialam tylko raz 2tys w zeszlym roku i to wtedy jak płacili kwartalnie nadgodziny GDZIE SPRAWIEDLIWOSC I DOCENIANIE PRACOWNIKA ....WRRRR

@Alicja

No chyba ze masz na myśli 2600 brutto

Ula

My nawet 2600 brutto nie mamy.

Olga
@kasandra

Dlaczego

Ona

Czy otrzymał ktoś kasę za otwarcie i zamknięcie sklepu na Święta?

Tuska

Wie ktoś co i jak z bonami?

@Tuska

Hahaha czekałam na ten komentarz.Najpierw wypłata teraz bony..Brak słów na to.Ciesz się że w ogóle będą I czekaj cierpliwie.

@Pracownica

I się do czekałaś a wypłata należy się nam bo na nią pracujemy a bony są z socjalu i też się należą a jak ci się nie podoba to nie pisz komentarzy

@pracownik

Pewnie że się należy wypłata...10 ego !!! A bony też jeszcze masz czas żeby dostać.. Więc ogarnij emocje albo idź gdzie będziesz miała lepiej .A k9mentowac bede

Ssj
@Tuska

Hej ???? mam pytanie czy dalej płacą za to kto był zaangażowany w otwarcie sklepu na święta i czy coś trzeba wypełnić ?? Miłego dnia????

Basiunia
@pracownik

Ale chyba jasne jest, że wypłaty są 10 dnia każdego miesiąca. Po zmianie szefostwa wcześniej nie będzie, a wy co miesiąc to samo... Jakby co najmniej mieli nie wypłacić.

Mel
@Tuska

Podacie numer faxu do kadr do Magdy?

ciekawy

Czy ktoś wie ile As-ów już zamknęli, widać że Skowrońscy na tej sprzedaży zrobili interes życia, frajerów nie brakuje :)

Klient
@ciekawy

Ostatnio w Zielonej na Sulechowskiej i Strumykowej były zamknięte. Ten drugi sklep jakoś od lutego jest nieczynny.

#

@#

Dwa w Gorzowie

nowy
@ciekawy

Czy ktoś coś jeszcze wie jakie nowe ASy się zamknęły ???

Zostaw merytoryczną opinię o System Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

System Sp. z o.o.