System Sp. z o.o.

Legnica

System Sp. z o.o.

Opinie o System Sp. z o.o.

Nadgorliwa

Pracowałam w tej firmie ponad 3 lata początkowo na stanowisku kasjera a później na stanowisku kierowniczym i wszystko było w porządku dopóki nie odszedł pan Hnidziejko od tamtej pory dzieją się dziwne rzeczy a dokładnie przekłamania na inwentaryzacjach,problemy z dostawami,nie płacenie za nadgodziny a dodatkowo jeszcze pracuje się w niedziele bez handlowe i to w zależności jak który sklep się zgodził albo od 11-20 albo od 7-23.Pełna odpowiedzialność za pieniądze ,asortyment za przyjmowanie opakowań zwrotnych a jak za dużo pytasz i wymagasz to nie przedłużają ci umowy.Tak było w moim przypadku .Najpierw nagroda dla najlepszego pracownika a miesiąc później brak przedłużenia umowy.To chore ale płakać nie będę.Skoro pracodawcy nie zależy na rozwoju firmy to trudno.

Aga31
@Nadgorliwa 29.09.2018 11:16

Ja pracowalam 5 lat i podobna sytuacja do Twojej. Zamiast umowy na czas nieokreślony brak przedłużenia umowy. Nie wiem co im to daje, ale doświadczone osoby mają dużo wieksze utargi, wiedze i przede wszystkim znają potrzeby klienta. Ich strata!!!

zawiedziona

No oczywiscie jak zwykle ASy znalazly kruczek zeby pracowac w zakazane niedziele handlowe

Zostaw opinię o System Sp. z o.o. - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie System Sp. z o.o.