Valdi Spectrum Group Sp. z o.o.

Zielona Góra

Opinie o Valdi Spectrum Group Sp. z o.o.

Wiktor

Valdi Spectrum Group ma opinię dobrego pracodawcy. Myślę, że sytuacja w firmie jest bardzo dobra na co wskazuje ta cisza na forum. Warto aplikować?

Marta

Jakie są zarobki w firmie Valdi Spectrum Group Sp. z o.o. i czy jest możliwość, aby dostać premie za dobre wyniki w pracy? To istotna wiadomość dla tych, co chcą przyjąć się do firmy w najbliższej przyszłości.

igrek

@Maa a może ogarniają rzeczywistość inną niż Twoja i dlatego uważasz, że źle piszą. Ja sądzę, że firma nie jest zbyt przejrzysta.

rm

Pracodawca średni. Produkty jakościowe marne, produkcja w chinach. Dawniej to były dobre produkty a teraz szkoda pieniędzy wydawać na kosmetyki wyprodukowane przez Marba. Seria OCH! wymarła, a tego sprzedawało się na pęczki.

Anonim

Czy ktoś mogłby napisać coś o warunkach pracy? Jakie są zarobki? Na jaki okres są podpisywane umowy? Dziękuje za informacje

były

jasneeeeeeeeeeeeeeeeeee !!! zakłamanie (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!

M.C.

a ja wręcz przeciwnie, zdecydowanie mogę polecić VSG, kadra zarządzająca bardzo wyrozumiała, firma uczciwa, pieniądze w terminie, samochody nowe z salonu. Jak ktoś sie stara, Właściciel wraz z Prezesem zawsze docenia i szanuje jego pracę. Pozdrawiam

ostrzegam nieuczciwy pracodawca

Zostaw opinię o Valdi Spectrum Group Sp. z o.o. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Valdi Spectrum Group Sp. z o.o.