Opinie o System Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy System Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie System Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o System Sp. z o.o. w Zielona Góra

Hans

Czy ktoś się orientuje kiedy będzie najbliższa rozprawa w Sądzie Pracy, chciałbym uczestniczyć.

@Hans

A o co ta sprawa nie rozumie

Leoni

Sprawy w Sądzie dotyczą naruszeń praw pracowniczych ośle.

Koala1

Do której macie sklep czynny w Sylwestra???

Kierownik
@Koala1

Do 21

@Koala1

Do 21.

No rozumiem, ze najnizsza krajowa od 01 stycznia idzie w gore, ale chodzi mi o to czy aneksy sa tylko zwiazane z ta podwyzka czy oprocz tego firma podwyzszyla w tych aneksach zarobki nasze czyli dala wyzsza podstawe niz najnizsza krajowa???

@Ania

Tak firma podwyzszyla zarobki nasze.

Napisze ktos wreszcie o jakie aneksy chodzi??Chodzi Wam o to kto i ile dostal kasy na swieta czy wysylaja aneksy do umow z podwyzszeniem podstawy zasadniczej pensji????

Gośka

Aneksy do umowy przecież od stycznia krajowa będzie 2600

Aneksy z podwyzka pensji. Od 01.01.20

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie System Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Asia

Ja dostałam podwyżki 550 a pracuje w tej firmie 8 lat, a koleżanka która pracuje krócej dostała 600

Kierownik
@Asia

Jesteś kierownikiem sklepu czy pracownikiem

@Kierownik

Kierownikiem

@Asia

Nie narzekaj.Pracuja dluzej i dostali mniej niz ty.Wiec ciesz sie z tego co dostalas a nie masz pretensje ze dostal ktos wiecej.

@K.

Ja nie narzekam w moim wpisie nie ma słowa skargi tylko porównuję

Asia ja tez jestem Kierownikiem, tylko mam pytanie.Chodz Ci o podwyzki ktore maja byc od stycznia i juz sa aneksy wysylane?

Dostalyscie aneksy do umów i jak wam się podobają podwyżki

U nas nikt nie dostał.

Ale ta podwyzke dostalas 550 zl. dostalas jako sprzedawca czy Kierownik???

Madzia ????

Tak narzekacie biadolicie... A ja chciałam podziękować całej dyrekcji za piękne paczki i kaskę na święta i jakie by to nie było to bardzo cieszy. Dziękuję

@Madzia ????

Ja też bardzo dziękuję za kasę i paczki bardzo fajne kasa przed świętami bardzo się przyda

@Madzia ????

A ktoś rozwozi paczki czy poczta wysyłają? Bo my jeszcze nie dostaliśmy paczek.

Madzia

Rozwoza trzeba poczekać a Mikolaj dojedzie ????

Darek był u nas

A co ciekawego jest w paczkach?

M$M

Dziewczyny cieście się co macie A nie tylko narzekacie. Zmieńcie pracę A nie biadolicie.

Premie świąteczne są wypłacane od dochodu ja dostałam 800 zł a wy

Ja 900 ale mam mniejsze dochody

Krycha

A ja mam mniejsze dochody od koleżanki (dużo mniejsze ) a dostałam o 100 zł mniej

Premie są wypłacane ;) Ja jestem bardzo zadowolona a Wy ?

Wiecie moze czy jak ktoś ma zajęcie komornicze czy tez dostanie premie ?

Ula

Za czasow panstwa S sie dostawalo a teraz to juz mnie nic nie zdziwi..

@Ula

Dzięki za info

Osoby z zajęciami komorniczymi tez dostają

Asia80

Ja jestem żetelnym pracownikiem.Zawsze pżychodze do sklepó szybciej i robie konwuj.Ostatnio mnie Pani pohwalila z bióra.Powiedziala rze dobsze wysylam faksy do nih i daje na nich pieczec i date.Myje sumiennie podloge za kasa i czyszcze maszyne do hot doguw.Nie wiem jeszcze tylko jak zmieniac rolke do kasy i do tej maszynki od doladowan.Ubieram sie ladnie do pracy aby klientuw przygarniac.Myje czerep codziennie i krece sobie loki aby byc swierza i pahnaca.Beda ze mnie ludzie Pani z biora powiedziala.

Gosc
@Asia80

Wez kobieto zapisz sie do szkoly. Moze nauczysz sie ortografii. Nie udzielaj się na tej grupie, bo aż żal czytac to co piszesz

babcia
@Gosc

ktoś sobie robi polewkę ;) nie należy reagować na trolla

Ata

Premie świąteczne już są;ciekawe jakie (usunięte przez administratora) teraz będziecie wypisywać...

@Ata

Skoro sa to czemu nie bylo wyplat z kasy jak ktos tak ma?

Coś wiecie o premiach świątecznych kiedy będą

BĘDĄ....BĘDĄ...CIERPLIWOSCI

Będą..Będą...jak podwyzki i paczki świąteczne dla pracownikow hahaha

Osoby mające w tym samym banku konta już mają....A paczki są w trakcie rozworzenia...więc cierpliwości, w jeden dzień Wszystkich nie obskocza..I po co te głupie komentarze

Ooo jak Milo ;)

Skoro poszly na konta to w takim razie czemu nie bylo wypłat z kasy ? Widocznie bzdura ze poszly przelewy.

Asia80

Pżelewy maja byc 32 stycznia.Kolerzanka mi z bióra powiedziala.Dobsze, rze wogule beda.Czeba sie z tego cieszyc.

@Asia80

Masz dysortografie.

Asia180

Przecież nie trzeba zadnych kwalifikacji aby pracować w takim sklepie. Wystarczy gimnazjum i pelnolenosc.

Masakra
@Asia180

Widać kto pracuje w tych sklepach

Nie raczej nie będą po 20-tym bo to jest piątek to premie byśmy dostali dzien przed Wigilia ?

Yellow

O jakich premiach piszecie, zobaczycie ile otrzymacie kasy po inwentaryzacjach, które ZAWSZE wychodzą na minusie, nie wiem czy będzie wam się chciało dalej tam pracować.

@Yellow

O premiach świątecznych. A u Nas zawsze inwentura na plus jest. To wszystko zależy z kim pracujecie i jak towar przyjmujecie.

babcia
@Yellow

Jak dbacie tak macie :D Pracuję w Asie trzeci rok i tylko raz był malutki minus ( wakacje ) Więc przestańcie uogólniać. Czytam te Wasze wypociny i czasem myślę, że Wy pracujecie w całkiem innej firnie :)

@babcia

Popieram w 100 %

W tamtym roku były 15 to co się nagle zmieniło znowu... Bezsensu po co tak późno te premie skoro ludzie potrzebują wcześniej pieniedzy.

Pracownica

Mam super wiadomosc .Pieniądze na święta beda płacone po 20 stym hahaha.Ta firma spada na psy.

@Pracownica

Zawsze były tak płacone więc nie rozumiem skąd takie zdziwienie

Pracownica

Żartujesz sobie? Byly wypłacane 15 ego.

Koala1
@Pracownica

Od lat są wypłacane przed samymi świętami więc nie doszukujcie się sensacji????

Zostaw merytoryczną opinię o System Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

System Sp. z o.o.