Opinie o Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska w Szpetal Górny

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska w Szpetal Górny

zjeden

PRACA OK, WYPŁATA OK, ważne, że na czas, bez ściemy ze jutro, że za tydzień itd. dla mnie bardzo ważne- przerobiłem już pare firm z włocka i okolic, które wiszą dalej ludziom sporo kasy. ogólnie POLECAM

nowy

Witam.Mnie interesuje jak w tej firmie kierowcy zarabiają i jakie są warunki pracy kierowcy.Proszę o rzetelne wypowiedzi

cacyk7

Ale tu jadu, ktoś wybitnie nie lubi tej firmy i to zapewne ktoś kto był blisko z nią związany i zapewne wyleciał z nią z hukiem! szkoda ze brak tej osobie taktu!! Kimkolwiek jesteś przypomnij sobie prace tam, że ktoś ci dał szanse a ty teraz obsmarowujesz tą firmę i to tak perfidnie! To tylko świadczy o tobie. jakie to polskie: anonimy///// donosy.... wszędzie gdzie robią polacy to samo

benek

halllo !! Może wystarczy wziąść się szczerze do pracy, nie kombinować, nie kraść, nie kłamać niż drugiego człowieka szkalować ? Czy kiedykolwiek którys z Was atakujących, jak to nazywacie "zarząd" pomyśleliście że oni tez mają kogoś nad sobą, może zainsalowanie kamer nie wzięło sie przez przypadek, tylko sami sprowokowaliście takie działania ? Może uczciwa praca z Waszej strony nie wymuszała by takich posunięć....czy im jest miło i przyjemnie pracowników śledzić jak to Pan określa ????? Nie sądzę. Czy kiedykolwiek ktoś sie zastanawiał, że mimo tych złych rzeczy o których tu tak strasznie piszecie, w dzisiejszych czasach, tak trudnym rynku pracy, ja pracę mam, na czas dostaje kasę. Pracować wszędzie trzeba, czasem jest lepiej a czaasem gorzej, ale tak jest wszędzie. A jak coś dam od siebie, to na pewno "futrzaki" dostrzega to;)

Gosc

O firmie Metalowiec pod dowództwem Mariusza mam zle zdanie.Rozumiem ze miernoty i przydupasy tam pracuja i wypisuja tutaj peany.Jak ktos jest miernota pod wzgledem zawodowym i nie znajdzie sobie dobrej firmy ktora szanuje pracownika to musi znosic ponizenia.Natomiast chcialbym znac opinie klientow tej hurtowni?Moze ktos napisze?

ksenon

przeczytałem te wypociny wszystkich z niezłym ubawem i powiem tak że jak w każdej firmie są problemy większe lub ,mniejsze a narzekają śmierdzące lenie które pójdą do następnej pracy i też im będzie źle. Rada dla nowych pracowników ? na pewno zaangażowanie i chęć nauki są takie osoby które nic nie wiedziały a teraz jest ok.

baczek

kto chce pracowac to będzie pracował my nie narzekamy ani na zarobki ani na nic i już długo pracujemy w tej firmie dlatego to są bzdury te wszystkie komentarze !!!!a wiadomo kto nie chciał pracować to teraz wypisuje takie bzdury

ccc

Witam! Mysle, ze panowie nigdy chyba sami nie musieliscie zadbac o swoje koryto tylko na czyims garnuszku. A jak sie zacznie wymagac porzadnej roboty to wychodzi leserka i kombinowanie jak zarobic a sie nie narobic. Taki syndrom polskiego cwaniaczka. Dziwne, ze za zagranica potrafia [usunięte przez moderatora] i gebe nisko przy ziemi trzymac, ale w Polszy to mozna nawrzucac komus kto probuje cos osiagnac. O charakterach sie nie rozmawia, jak komus nie pasuje to do wrozki Leokadi po dobre slowo. Sorry, ze tak ostro ale zygac sie juz chce tych na wszystko sie znajacych specjalistach, fachowcach itd. Supermanach. Moze i jest troche arogancki [usunięte przez moderatora] ale przynajmniej wszystko do tej pory zrobione bylo profesjonalnie. Pozdrawiam obiboki! Prawda nie radosc!

Stanislaw

Czytam wpisy o tej hurtowni rozne i dobre i zle.Pracowalem 3 lata w tej firmie.Do pracy przyjmowl mnie Pan Stanislaw Smolinski.Bardzo dobrze mi sie z tym panem pracowalo.Byl czlowiekiem moze szorstkim ale sprawiedliwym oraz przyjaznym dla pracownika.Niestety zmarl a po nim schede przejol jego syn Mariusz.No i sie zaczelo.Ten czlowiek potrafi swoja mame wyzywac w obecnosci klientow hurtowni./nie pisze jak bo to byloby obraza do czytelnika/.Dalej potencjalni kandydaci na pracownikow dopiszcie sobie sami.

bank

SAME ANONIMY SAME DONOSY SAME BZDURY- JEŚLI MYŚLICIE ZE MARIUSZ TO CZYTA TO JESTEŚCIE W CZARNEJ DUPIE- ZAMÓWIŁ TERAZ PODOBNO DWIE NASTĘPNE CHŁODNIE- WALI DUŻĄ KASE NA TYM TRANSPORCIE_A WY MYŚLICIE ZE PRZEJMUJE SIĘ BZDURNYMI WPISAMI_NIE CHCESZ PRACOWAĆ TO WYPIERDALAJ!!!! PO WPISACH I TAK WIDAĆ ZE TO WSZYTKO JUZ DAWNO NIE PRACUJE_ ZOSTAŁA TYLKO PRAWDZIWA ZAŁOGA I TAK DALEJ BEDZIEMY TRZYMAC ! ! ! !

kasa
@bank

A co to znaczy " TO WSZYSTKO JUŻ DAWNO NIE PRACUJE"!!Domyślam się ,że chodzi o byłych pracowników!!!Kim ty jesteś człowieku, że w tak wyrafinowany sposób obrażasz ludzi!!!Ludzi którzy chcieli uczciwie zarobić!!Ale w tej hurtowni traktuje się ludzi jak "śmieci"!!."Szefostwo " niby wykształcone ale kultura tak jak ktoś już wcześniej napisał " z rynsztoka"!!!

pazdzioch

ROBOTA OK, KASA OK, napierdzielić się trzeba jak wszędzie, chociaż kasa na czas bez ściemy ze jutro, pojutrze za tydzień.

łysy7

Nikiem Nie pisze bo nie muszę podpisuje sie kilku internetowych troli którzy jak nic na forum sie nie dzieje to robią wpis typu ten jest frajerem a reszta gnębi ludzi i prostaczki podłapują i zaczyna sie wylewanie(usunięte przez administratora) i strona ma na utrzymanie. Czy w tej firmie pracują jacyś normalni ludzie ? Bo ci co tu wypisują w większości- normalni nie są! Pewnie dawno już nie pracują bo się do niczego nie nadawali... a tutaj można pisać i pisać..... wow... super sprawa.

AAA

ON MOŻE I NIE CZYTA ALE TA JEGO SIOSTRUNIA NA PEWNO CZYTA !!!! BO ODPISUJE!! WIDAĆ NIE MA NIC LEPSZEGO DO ROBIENIA.!!!

na inny serwisie tez cieplo pisze o atmosferze warunkach (prawde mówia) (usunięte przez administratora)

Brawo Panie Pawle prawde Pan pisze

Broń Boże nie narzekam (dziekuje Bogu, że zostałem wyzwany przez 'Pana' mariusza i odeszłem)proszę tylko o pozwolenie zrobienie Pańswtu strony ANTYMETALOWIEC ................... bez Państwa zgody jest to nie zgodne z prawem niestety chetnie przyniose formularz do podpisania....... Co do mojej bieroność jęśli w dalszym ciagu interesuje się Wasza firma to gdzie bierność z moje strony :)....... Co do zmian chce zmieniac jak najbardziej nie chce, żeby ten Pan obrażał innych ludzi bo jest pseudo włascicielem. Co do zarodności macie taka rotacje, że nawet nie wiecie kto to pisze.......

sterkom

Panie PAWLE chyba ktoś cię zmusza do pracy, wolny rynek pracy obecnie pozwala wybierać według uznania daną pracę - po co tak cierpieć?... W internecie okazujesz cwaniactwo a w codziennej pracy bierność. Widać, że do końca nie rozumiesz wielu skutecznych działań i polityki firmy. (proponuję zgłębienie zakresu wiedzy) Wnioskuję z tekstu jaki napisałeś, że nie chcesz tak naprawdę nic zmienić a przecież od jednostki się cokolwiek zaczyna. Jasne, najłatwiej jest spuścić głowę i być po prostu płytkim tchórzem i nic więcej tylko narzekać jak typowy "polaczek" i należeć do grona wyłacznie narzekających. Jedynie mogę ci współczuć z powodu braku zaradności.

Pawel

Prowadzenie SKLEPU INTERNETOWEGO Opis stanowiska pracy Administrowanie i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem sklepu internetowego, Tworzenie opisów i przygotowywanie istniejących zdjęć do zamieszczenia w Internecie, Nadzorowanie wdrożeń rozwiązań oraz kampanii marketingowych, Przygotowywanie i realizacja zamówień, Wystawianie dokumentów sprzedażowych, Monitorowanie wpłat oraz kontrola dostaw, Przygotowywanie zestawień i analiz sprzedażowych, Budowanie lojalności klientów i pozytywnego wizerunku firmy, Wystawianie aukcji internetowych. Doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego, osoby zainteresowane proszę o kontakt: Metalowiec sp. z o.o. 87-811 Szpetal Górny ul. Wiślana 69. "Panie" Mariuszu brakuje troche w tym ogłoszeniu przynajmniej kilka słów ze trzeba nie miec szacunku do siebie zeby pracować u Was i tolerowac 'Pana' obrazanie osoby starszej jak i wszstkich do okola Pracując u Pana po Pana słowach w moja strone myśląłem, że jest Pan samowystarczalny najlepszym, najmadrzejszy itd. Co do badania pozytywnego wizerunku firmy przy 'Pana' osobie to nie mozliwe....... Jak Pan tutaj ładnie poprosi to zrobie Panu Fanpage i strone na darmowym hostingu...... "antymetalowiec nie daj sie zniszczyć "

endriu

Firma naprawdę ok. polecam. Prezes płaci na czas, do tego też daje zaliczki. Firma dobrze zorganizowana. Płacą dobrze, ale też wymagają-musisz poprostu umieć robote.

do "GARGUSA"

A komu ty współczujesz? chyba sobie bo tekst typu "schizofremicznych" świadczy o tym, że w XXI wieku nie umiesz poprawnie pisać.Choroba ta to schizofrenia więc jak już chciałeś popisać się swoją "mądrością to powinno być "schizofrenicznych" To po pierwsze a po drugie nie dopisałeś I.do p. Smolińskiej bo jest jeszcze p. B.Smolińska.W Metalowcu jest trzech "szefów" a słyszałem, że zanosi się na czwartego! I jeszcze jedno z tego co napisałeś "GARGUSIE" to chyba jednak ta zdecydowana większość nie jest zadowolona, bo postawiłeś 4 znaki zapytania! A czy ty "GARGUSIE" się czasami nie seplenisz? bo zamiast frustraci(tak jest po polsku) napisałeś FLUSTRACI!I na koniec : tak uważam to forum za OPINIOTWÓRCZE!

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska - Szpetal Górny

• Jak się pracuje w Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska?

Kandydaci do pracy w Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska