Opinie o Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska w Szpetal Górny

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska w Szpetal Górny

GARGUS

Sami flustraci, osoby nie mające zielonego pojęcia o robocie- to powiedz dlaczego tak jest, że na ta chwile zatrudniają ponad 20 osób, z tego co rozmawiam, zdecydowana większość ZADOWOLONA???? A ci wszyscy, którzy pracowali po 2 dni, juz ich dawno nie ma, teraz widze, że żale przelewają na ANONIMOWYM forum, które to jest moim zdaniem bardzo mało informujące o sytuacji, a raczej służy do bzernych wpisów, widze też, że jak ktoś wpisze coś OK to od razu jest uważany za p. Smolińską- Ludzie co za paranoja. Jestem zatrudniony od 8 lat- raz jest lepiej, raz gorzej, jak to w każdej pracy- BEZ urządzania jakiś SCHIZOFREMICZNYCH wpisów- Jak macie same lepsze firmy, a tu podobno jest tak źle- dlaczego natychmiast nie przechodzicie?????? TYLKO BZDETY WYPISUJECIE! ! ! NAPRAWDE UWAŻACIE TO FORUM ZA OPINIOTWÓRCZE?????? JA PIERDZIELE>>>>>> WSPÓŁCZUJE>>>>>>>

Jeremi
@GARGUS

Witam. Ja tam pracowałem dwa dni. Pan M. S. bardzo się zezloscil kiedy dał mi dwie godziny wolnego na egzamin na prawo jazdy w Toruniu, a ja się w tym czasie nie wyrobilem. Bardzo ciekawe dlaczego. Dobrze że zdałem bo mnie wylał za spóźnienie. Na wielki plus powiem że zapłacił dość sowicie.

zainteresowany

do jakiego lekarza mam iść ... podaj proszę dane tego lekarza który to wszystko załatwi jestem małomówny i wstydliwy krępują mnie takie sytuacje

KAMYK

jakie chcesz mieć możliwości rozwoju po 2-3 tygodniach pracy? Najpierw się może wykaż że coś potrafisz. Negatywy piszą tu tylko osoby które były w tej firmie na chwilę, zrezygnowały albo firma z niej zrezygnowała bo się nie nadają CAŁKOWICE. Nudziłeś się w pracy? Znaczy że nie pracowałeś. A jeżeli praca jest dla ciebie nudna znaczy że to nie praca dla ciebie. A skoro pracownicy dają pozytywne komentarze to nie dla tego że im ktoś każe (bo nie musi!!), tylko dla tego że jest im w tej firmie dobrze i uważam że ich wypowiedzi są tu najbardziej wiarygodne. Chyba nie sądzisz że w firmie w której byłoby tak źle jak opisujesz byłaby tak duża grupa stałych pracowników? Pracuję już kilka ładnych lat i polecam każdemu, kto myśli o pracy jak w niej JEST.

zainteresowany

oczywiście niech odezwa się tylko osoby którym zalezy na ukraniu, a nie na pieniądzach firma na pewno bedzie chiałą się dogadać mnie interesuje tylko kara z Art. 218. § 1. pierwsza będzie na pewno w zawieszeniu ale przy nastepnych tego typu procederach nie musze mówic jaka spotka kara Pana M

zainteresowany

jeśli nie teraz to w przyszłości znajda się osoby które pomoga mi ukarać ta firme za stan do jakiego mnie doprowadziła ..........

PL

Patrząc na popularność profilu na gowork Firma Metalowiec podpisała umowę z serwisem od tej chwili to firma będzie zarządzać wpisami pozytywnymi i negatywnymi piszę to dlatego abyście byli wszyscy przedmówcy mieli świadomość jak serwis gowork obszedł wszystkich i zarabia na tym ...

baNan

zadziwiające jest jak wiele/u narzekających wciąż tam pracuje, jest tak źle, a pomimo to dalej tam są? wszędzie jest świetnie i lepiej, jak się tam nie jest.. wiec albo nie jest tak źle jak to napisali frustaci-autorzy albo są tak słabymi workerami, że chowając się i pisząc na forum boją się o robotę a sami nie podejmą męskiej decyzji, w końcu nikt nie jest niewolnikiem i jak komu tak źle to pakować kapcie... wierzcie mi lub...nie, ale zawsze w każdej firmie są - za klasykiem - plusy dodatnie i plusy ujemne, pytanie tylko których więcej. A skoro tam siedzicie to tych dodatnich jest więcej? Czy nie możecie po prostu znaleźć innej super-roboty? Oto jest pytanie... ja troche już firm przerobiłem- i wierzcie mi, nie ma tutaj tragedii. Zapierdziel jest, stawki akordowe- liczys sobie ile zarobisz- ale SZEF wykłada KASĘ na stół- NIGDY mnie nie oszukano, zawsze dostaję tyle, ile zrobiłem, TO PO CO TU NARZEKAĆ ! ! ! POZDRAWIAM WSZYSTKICH NA PRODUKCJI I MAGAZYNIE ! ! !

ogryzek
@baNan

Ja też panią pozdrawiam p.I.Smolińska, bo ten komentarz jest przez panią napisany bo to pani styl a nie przez jakiegoś pracownika !

banan

Firma ma bardzo wysokie wymagania. (usunięte przez administratora) Dość dużo propagandy a w reklamach tradycyjnie wszystko piękne i ładne, w rzeczywistości nie jest tak super. Produkty dość solidne jednak czasem wychodzą buble wiem bo pracowałem tam dość długi czas. Warunki socjalne na dość wysokim poziomie. Kamery na każdym miejscu prócz ubikacji poinstalowane. Duża rozbieżność warunków pracy na poszczególnych wydziałach za te same pieniądze, zależy gdzie traficie albo się wam uda albo nie.

żenada

Oj chyba już nie ma chętnych do pracy z Mariuszkiem - szefem, skoro sami sobie wystawiają pozytywy.... NIKT - powtarzam NIKT z pracowników nie napisał tu pozytywnej opinii i pracodawcy "Metalowiec Szpetal Górny". Chamstwo, o wyzywaniu i wydzieraniu się na własną matkę przy klientach nie wspomnę... Wstyd Mariuszku wstyd.

xxx

powiem tak, jest wolny rynek nikt nie musi być pracownikiem jeśli to taki dyskomfort może zostać pracodawcą jeśli to taki luksus i sprawdzić swoje umiejętności nawet w baraku pozdrawiam

zxc

Pracowałam tam i jestem zszokowana jakim prawem złośliwe opinie wystawiają osoby nigdy tam nie pracujące. Wiem nawet kto je pisał- BIGOS. Pan [usunięte przez administratora] naprawdę nie dorabia się na niczyjej krzywdzie.Pracując zauważyłam jak trudno znaleźć właściwą osobę na dane stanowisko.Szef daje szansę pracy osobom ambitnym i zdolnym i jeśli widzi,że ktoś się stara to umie to docenić finansowo.Zaczyna się może od najniższej krajowej ale bardzo szybko się awansuje finansowo.Nie słyszałam aby komuś stała tam się krzywda.POLECAM.

uczciwy
@zxc

A ile jest tam stanowisk ? Zwykła mała hurtownia a właściwie barak. W środku jest "obskurnie". A tak nawiasem mówiąc to ciekawe ,kto się dorabia i żeruje na ludzkiej krzywdzie?

roki7

Weźta" sie wszyscy za robote, a nie pierdzielicie. Produkcja pilnować swojej roboty! Handlowcy szukać nowych zleceń, bo ostatnio mało jest pracy!! A to się może źle odbić na wszystkich. Posypią się kary dla (usunięte przez administratora) winnych spawaczy. Same buble wypuszczane na rynek. Pajacują co niektórzy a innym się dowali. Weźta się do roboty.

lozio

Powiem tak....rozstawać się też trzeba umieć. Pracowałem w tej firmie prawie rok, nie wyszło za dobrze, ale uczciwie muszę przyznać że handlowiec ze mnie jak z koziej (usunięte przez administratora)trąba :-) szczerze postawiłem sprawę i szefowie zachowali się bardzo ok wobec mnie...obiecana kasa wypłacona terminowo plus zaległe świadczenia.... Uważam że to ludzie z charakterem....zawsze byłem szczery i uczciwy wobec nich i pewnie dlatego oni też tak się wobec mnie na koniec zachowali. A co do wypowiedzi innych pracowników...hm....nie ma dymu bez ognia. na złe traktowanie można sobie szybko zasłużyć. Pozdrawiam i generalnie polecam tą firmę.

dres1

Pracuje od 3 lat pensja na czas miła atmosfera tyle ile sie z szefem umówiłem

stars

Udało się. Przyjęli mnie. Byłem na wielu rozmowach i chyba tutaj było najfajniej (nie licząc nieszczęsnego świadectwa i ocen na nim). Ludzie uprzejmi i rzeczowi. Jeśli chodzi o finanse to cudów nie ma, ale to dopiero początek. Nie od razu zostaje się przecież prezesem. ;) Teraz trzeba zakasać rękawy i za....dalać. Może tutaj docenią, że się człowiek stara.

antex

Bardzo się zmieniła ta firma przez ostatnie 2-3 lata. Jest ok, pod warunkiem że chce ci się pracować i wstawać rano. Umowy w trzech etapach,(miesiąc-rok-niekreślony) kasa zależy od wykonywanej pracy (zła nie jest), do 10-12 każdego miesiąca. Firma się rozrasta i jak ktoś ma ochotę pracować i są wolne etaty to warto. Kryzysu w tej firmie nie widać. Młoda kadra, prężna. Atmosfera ok, tylko ciężko się załapać. Polecam.

gość
@antex

ZGROZA!!!!Ta firma sama sobie wystawia opinie !!!! Oczywiście te pozytywne. Trzeba być mocno zdesperowanym żeby tak się ratować!!!!

bezinteresowny
@antex

Tak w 2011 roku umarł p. Stanisław i rzeczywiście po tym czasie firma ta zmieniła się nie do poznania ( na gorsze !!!!!!)

Janusz
@bezinteresowny

prawda pracowalem jeszcze po jego smierci z jego synem Mariuszem i odeszłem Bo nie dało się tak dłużej wytrzymać poniżania

Zaczyna mi się tu Podobać :) PRACA I PŁACA O TAKIE COŚ MI CHODZIŁO ! ! !

ster1

Ja tam pracowałem 2,5 roku i nie narzekam. Zajebiste wspomnienia, zgrana ekipa w pracy, nigdy nie było opoźnienia jeśli chodzi o wypłaty. Szefostwo często premiowali np. na święta (co bardzo cieszy) więc nie wiem co to za opinie. Pracuję juz w innej branży więc mogłbym miec w d*pie ale dowiedziałem się od kolegi ze ludzie tak psioczą piszą opinie (chociaż patrząc na date i godzine pwisów to serio chyba konkurencja pisze :D tego samego dnia kilka minut po sobie o 3 w nocy!!!? halo coś tu nie tak) ale jej nie mam. Postanowiłem szczerze jako dawny pracownik wypowiedziec się. Firma super i polecam i dla osob szukających pracy i dla klientów! Mam miłe wspomnienia więc tą opinią się odwzięczę ;)

JMAC

Pracowałam w tej firmie i odeszłam. jak to mówią - szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego. Wypłatę miałam zawsze na czas i w zależności od tego ile pracowałam. teraz robotę mam gorszą, mniej kasy a wypłata na 4 raty. coś jeszcze ???

1x1

Pracuje w tej firmie już jakiś czas i jestem bardzo zadowolony zarówno finansowo jak i z atmosfery w pracy. Zarobki zależne wiadomo od ilości wykonanej pracy ale generalnie na mniej więcej jednym poziomie. Co do atmosfery to praca z ludźmi w podobnym wieku i zdrowym podejściu do pracy sprawia wiele przyjemności. Szefostwo wykazuje się ogromnym zainteresowaniem co do wykonywania zamówień i ewentualnych problemów na produkcji. Bardzo polecam prace w tej firmie!

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska - Szpetal Górny

• Jak się pracuje w Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska?

Kandydaci do pracy w Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska