Opinie o Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska w Szpetal Górny

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska w Szpetal Górny

Dominika

@anonim jak wy wszyscy, proszę Cię o przestrzeganie zasad regulaminu i zamieszczanie na forum dotyczącym Metalowiec-Bis wyłącznie merytorycznych opinii o tej firmie jako pracodawcy. Ważne, żeby to miejsce, na którym jesteś aktywny Ty jak i inni użytkownicy, było rzetelnym źródłem informacji dla wszystkich osób rozważających aplikowanie do tego pracodawcy w przyszłości.

zainteresowany

Witam poszukuje byłych pracowników chce wytoczyć firmie proces z Art. 943 § 3 § 4 chciałbym, żeby to był pozew zbiorowy, żeby na małej karze się nie skończyło bez obaw ugody tez nie chce popisać Niesety wymaga to oficjalnego, podpsiu sprawa na pewno będzie w sądzie -od mojego prawnika Wiem, że bardzo prawdobodone bedzie, że firma wypłaci nam duże odszkodowania Ja posiadam nagrania zachowań Pana Mariusza (nie będzie ich niestey można uzyć w sądzie głupie Polskie prawo wyklucza dowód zdobyty nie legalnie) ale posiadam zaświadczenia od psychiatry ......... każdemu pokrzywdzonemu radze iśc na taka wizyte 2,3 na pewno bedzie to pomocne na rozprawie

hdg
@zainteresowany

"Ta firma" to jest jakiś horror! Pracownicy uciekają od nich.Znów p. I. Smolińska wystawiła ogłoszenie że poszukują pracownika napisane chaotycznie bez sensu.Za kogo oni się uważają?

Grażyna
@hdg

Kupiłam piec nadmuchowy w tej firmie - gdy jeszcze go nie kupiłam to pani Smolińska bardzo miła odpowiadała na każde moje zapytanie, ale gdy już ten złom kupiłam to zamilkła. W piecu po jednym rozpaleniu drewnem - stopił się czujnik, popękały cegły, urwały sie drzwiczki, a wentylator wył jak samolot podczas startu. Gdy próbowałam z nimi rozmawiać na ten temat - nie odpowiadali - sami wszystko naprawiliśmy, a gdy napisałam, że nigdy już nic nie kupię w firmie, która jest za PiS - bo pani pochwaliła się, ze jest prawicowa i z PiS - odpowiedziała mi, że powinnam napisać baner i iść pod sejm z innymi ślizgawcami. " , nic dodać nic ująć jeśli posiada Pani fv proszę spojrzeć na CEIDG a jak nie pasuje to proponuje na Wiejską do Warszawy i wystawić baner jak cała reszta ślizgowców " To arogancja panów - mam nadzieję, ze ją skarbówka prześwietli. Z tego wynika, że w takich firmach powinni kupować tylko wyborcy PiS bo sobie poradzą bo mają wprawę. Mam nadzieję, że prześwietli ich skarbówka i to solidnie. Natomiast KOD i inni powinni ją bojkotować.

Zagadam się Mariusza trzeba ukarać

anonim jak wy wszyscy
@zainteresowany

witam serdecznie, tz sam czujesz się zbyt słaby zbyt słaby prawnik czy po prostu głupi jestes ? moze ty nie do psychiatry powinieneś chodzić aj sory NA GŁUPOTE NIE MA LEKARSTWA

Dominika

W przyszłym roku Metalowiec-Bis obchodzi 30 rocznicę istnienia na rynku. Jest to wynik imponujący. Jak myślicie, co wpływa na to, że firma od tak wielu lat funkcjonuje w branży? Jak oceniacie jej aktualną kondycję? Może macie informacje o aktualnych ofertach pracy? Każda Wasza opinia będzie pomocna dla osób, które chciałyby rozpocząć pracę w Metalowiec-Bis.

produkcja

siema- pracuje tyle lat nie narzekam, czasami lepiej a czasami gorzej, wiecej pracy, mniej, jak to w robocie. pozdo

HENIO1

wszystko w należytym porządku, dla chcących pracować polecam, pozdrawiam wszystkich

dość

Może jednak wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Chętnie bym sie teraz załapał.

mankiet7

A ja uważam że firma jest OK, najpierw trzeba coś pokazać a potem rozmawiać o pieniądzach. Niektórzy ludzie są mocni w gębie i co to oni nie potrafią, a jak przyjdzie co do czego to nie umieją przykręcić nawet śrubki w maszynie, ale wymagania finansowe to zachodnie. Rozmawiałem z chłopakami i jakoś są oni zadowoleni. Skąd wy takie określenia bierzecie? . Pracujemy po 8 godzin 5 dni w tygodniu, pensje zawsze na czas a i premia niekiedy wpadnie. Praca ciężka fakt, ale to jest w końcu producent metalowy a nie poduszek puchowych, ale jak ktoś ma robotę we krwi a nie w d.... i chce się rozwijać to na pewno da sobie radę. A ludzie nieszczęśliwi i pokrzywdzeni przez los zawsze mogą założyć swoją firmę i pokazać jak płacą i jaką sielankę mogą zaoferować swoim pracownikom..... a i najdziwniejsze- chciałem bez umowy- na czarno- powiedział, że nie ma takiej możliwości i albo umowa o prace, albo do widzenia... swoją drogą dziwne. nikt tak nie robi....

mariusz to dno

Ta firma to dno i 3 metry mułu.

tesco szuka pracowników
@mariusz to dno

zapraszam do tesco na kase wolne etaty

mati

Dla mnie praca podobna jak wiele, raz lepiej raz gorzej, nie ma co narzekać, Kasa zawsze na czas, możliwości zaliczki. czytam opinie, wiekszość ściemmnia, albo pracowali tydzień i wylewają łzy na necie, to gratulacje głąby. Pozdrawiam wszystkich z metalowca :-) miłej pracy, jak tylko bedziemy sie dogadaywac to wszystko bedzie OK,

mario

FIRMA bardzo wymagająca, czasami za bardzo. Pracuję od 5 lat- wiem co mówię. Ale za to płaca EXTRA praktycznie jak nigdzie w okolic i zawsze na czas. nadgodziny do załapania. czasami jak dużo pracy to i weekendy dodatkowo płatne. Dużo ludzi się przewinęło, dużo pracuje, jak liczę na teraz ponad 20 osób. tyle. pozdrawiam wszystkich :-)

bankomat wiedzy

Narzekają dzieci bezpośrednio po szkole, którym wydaje się, że cały świat należy do nich (albo mieszkają z mamusią i wolą kłamać jej, że terror niż pracować na siebie i dołożyć się do utrzymania). Kto pracował w jakiejkolwiek innej firmie w okolicy wie, że jako fizol lepszej roboty za lepszą kasę nie dostanie. Pracuje na produkcji, robota ciężka. Prawda, że trzeba cierpliwości i lat by mieć co miesiąc ponad 3000 zł. na rękę ale wg mnie warto. Pracuję tam już prawie 5 lat i nie chcę innej pracy. Polecam pracowitym i niezarozumiałym. Umowa śmieciowa ? Bzdura. Może na początku na miesiąc, potem na 6, potem na 18 ale kto się nie boi pracować nie pożałuje. pozdro

doskonale widać,że Metalowiec opłaca abonament i jest administratorem tej strony więc na nic wasze żale , plusy i minusy w kwestiach pracy płacy etc a dokonując te wszystkie wpisy nabijacie kaske na marketing szeptany pozdrawiam

antidotum

;)Podświadomość powinna podpowiedzieć Ci, że obawiam się o pracę, lecz raczej to, że w przeciwieństwie do Ciebie nadal tam pracuję. Nie przemawiają do mnie opinie osób, które po rozstaniu z firmą wypowiadają się w określony sposób na temat byłego pracodawcy. Co do ilości osób z długim stażem-jak zbadaj relację ilości osób ze stażem powyżej 3 lat do ilości zatrudnionych ogółem. Chyba zgodzisz się ze mną ,że jeżeli komuś nie podoba się sytuacja w firmie, to własnoręcznie wypowiada umowę o pracę i nie czeka okresu 5,3 czy ile tam lat.

LEJZER

W ostatnim czasie widać wyraźny spadek w dodawaniu nowych opinii na forum. Człowiek się przyzwyczaił, że z rana można poprawić sobie humor. Tematy przecież są itp. Czyżby najwięksi podżegacze polecieli na aucie i znudziło się pisanie bzdur? Może firma powoli oczyści się z leserów-albo już to zrobiła...Mało robią, ale zawsze najwięcej do powiedzenia na ANONIMIE. pełne gratulacje... całe to forum, DNO...

Janusz

Nigdy najpewno nie złożył bym cv w tym pseudo zakładzie

Janusz

Panie Stanisławie pracowałem z Panem ja odeszlem troszkę wcześniej i zgadzam się z twoją oceną Że ta forirma to dno absolutne robiłem bardzo dużo a dostawałem bardzo mało pozdrawiam Janusz

tt1

Słuchaj, ja pracuje w tym zakładzie i jest ok, ktoś jak chce pracować i umie, to jest dobrze, osobiście ci powiem ludzie tutaj tak pier.... a tak naprawdę wszyscy tutaj co piszą nadal tam pracują i siedzą jak myszy bo im pasuje i praca i płaca, wiesz mi nigdzie indziej nie dostaniesz tyle co tam, a tak w ogóle pracuje młoda kadra, itd, spróbuj,

monterix

Ja jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy z tą firmą, nikt mnie tam nigdy nie oszukał, faktycznie mają duże wymagania jeśli chodzi o spawaczy ale za to nieźle płacą i co ważne na czas. Wiem natomiast, że jak ktoś [usunięte przez moderatora] podpadnie to nie ma tam więcej czego szukać, a gość naprawdę zna się na rzeczy. Także w sumie OK.

best

Witam pracuje w tej firmie juz pare dobrych lat i smialo moge stwierdzic ze praca jest calkiem spoko moze na poczatku wydawac sie wszystko trudne ale wystarczy byc cierpliwym i wytrwalym. Poczatki jak to poczatki bywaja trudne ale z czasem idzie wszystko ogarnac. Fakt jest w tym ze niektorzy sa uczuleni na nowych, ale wystarczy pokazac ze jest sie chetnym do pracy i nie przejmowac sie tym ze cie zwyzywa bo cos zle zrobiles czy cos trzeba mu wytlumaczyc ze nikt ci nie powiedzial ze to trzeba zrobic tak a nie inaczej. Praca czasami sie trafi letka czasami ciezka, czesto wrzucaja nowego pracownika na ciezszy artykul zeby poprostu sprawdzic czy sobie da rade, jezeli wiesz ze nie dasz rady to porozmawiaj zamiast rezygnowac moze wtedy da cie na cos prostrzego a z czasem poradzisz sobie wszedzie. Fakt faktem normy sa wysokie ale wystarczy wyrabiac sie z cyklu na cykl i bedzie to osiagalne. Wiadomo zdarzaja sie bledy ale to przeciez normalne. Jezeli chodzi o umowe to przez pierwszy miesiąc zlecenie, potem pełna umowa o prace. Dlatego warto sprobowac Pozdrawiam :)

ggg

i znowu rekrutacja:) firma zatrudnia chyba ze 300 osób:)

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska - Szpetal Górny

• Jak się pracuje w Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska?

Kandydaci do pracy w Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska