Opinie o Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska w Szpetal Górny

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska w Szpetal Górny

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska?

OtoJa Nowy wpis

Ktoś tu myli fakty, Metalowiec Barbara Smolińska to nie metalowiec-bis czy MSteel, to są inne firmy. Pracuje w firmie Metalowiec Barbara Smolińska i nie mogę złego słowa powiedzieć, właścicielka ma swój charakter ale zawsze stoi po stronie swoich pracowników, z dużą empatia i ludzkim podejściem. Pracować trzeba jak wszędzie, natomiast kasa zawsze na czas, w razie potrzeby o wszystko można się zwrócić i ogólne relacje w firmie na bardzo dobrym poziomie.

misiek Nowy wpis

właścicielka tej psudo hurtowni jest jakas nie normalna ciągle narzeka na rząd i cały ustrój byłem tam klijentem ale zrezygnowałem z tego baraku bo nic się nie mozna dowiedzieć o towarze a jak juz to sprzedaz na całe opakowania jest tam taki chłopak który pracuje juz bardzo długo i tylko on potrafi coś pomóc a reszta ma to gdzieś

alek85 Nowy wpis

jak dla mnie to ta firma metalowiec to jest totalne dno krzyki w pracy zero organizacji byłem tam jako klijent i nie wiem czy prowadzą sprzedaz hurtową czy detaliczna ogólnie to kpina i żenada

Kamil

Czy firma Metalowiec-bis a Msteel to to samo? Znalazłem ogloszenie na olx, ze poszukują spawaczy na kontenery. Zarobki w ogłoszeniu kuszące ale ciekawy jestem jak to wygląda w rzeczywistości. Czy to praca na akord czy w regularnych godzinach i czy sa jakies dodatki a nadgodziny

Szymon
@Kamil

Niestety w wątku nikt na Twoje pytanie do tej pory nie odpowiedział, dlatego też zastanawiam się, czy sam osobiście zdecydowałeś się aplikować mimo braku odpowiedzi, czy jednak czekasz, aż ktoś kwestię tę dokładnie Ci przedstawi? Napisz mi proszę bo mnie to bardzo interesuje. Będziesz tak uprzejmy? Dzięki.

@Szymon

Aktualnie mieszkam za granicą, ale planujemy powrót do Polski. Jeśli wtedy oferta będzie aktualna to napewno aplikuję. Dla jednych mogą warunki być ok dla innych nie, więc jeśli sam nie spróbuję to sie nie przekonam :)

tak to ja
@Kamil

Tak - jest to ta sama firma. Potrącane masz dosłownie za wszystko - brak np. maseczki -100zł , coś źle zrobisz - 200zł itd. Pracujesz na akord w trybie dwuzmianowym.

@tak to ja

Jak to wygląda na kontenerach? Jaka jest stawka za kontener i realny czas jego poskladania i spawania?

@tak to ja

I oczywiście stawka jeśli to nie problem. Chcialbym się upewnić jak maja sie zarobki z ogloszenia do tych realnych

Dawid
@Kamil

To dwie różne firmy. Praca na akord praca od poniedziałku do piątku od 7-15. Trzeba mieć stalowe nerwy na szefa,czasami potrafi (usunięte przez administratora) ale ogólnie jest ok.

Małgorzata
@Dawid

Pracując na ten akord ma się jakaś podstawe?

lolek

Na wstępie....patrzeć co podpisujecie. Nie wierzyć co mówi Ilonka. Na rozmowie obiecuje złote góry, a jak przychodzi do podpisania umowy to najniższa krajowa. Dają pod stołem jak im się zachce. Olbrzymia rotacja ludzi, nie szanują pracowników. Niestety są pracownicy, którzy jeszcze dla nich pracują, widocznie są siebie warci. Nie oceniam. Produkcja i ich wyroby to śmiech na sali, kiepska jakość, taczki dziurawe... to bardziej do przyszłych PH w tej firmie...będziecie handlować gównem, jak raz ktoś to weźmie to będzie raz i ostatni. Stanowczo nie polecam tego pracodawcy, niesłowni, mają kiepskie wyroby, i nie szanują pracowników.

twój były pracownik
@lolek

to prawda.

Zofia
@twój były pracownik

Chcesz dodać coś więcej? Każda opinia się liczy. Jestem ciekawa czy ekipa wciąż ta sama czy jednak ludzie poszli po rozum do głowy i rzucili robotę? Sama chciałam kiedyś tam pracować...

@lolek

Przede wszystkim Metalowiec Barbara Smoleńska to inna firma niż Metalowiec Bis czy MStall. Już od dawna :) Więc pozdrawiam matolow którzy piszą posty o innej firmie. Pracuje tam już jakiś czas, wystarczający by sprawdzić co i jak.. osobiście uważam że to najlepszy pracodawca do tej pory. Kasa jest zawsze na czas, zarabiam tyle ile chciałem, a praca jest też dodatkowo wynagradzana. Szefowa traktuje pracowników jak swoich kolegów i koleżanki i trudno znaleźć druga taką osobę z takim podejściem do ludzi. Więc jeśli ktoś tu pisze negatywnie to chyba nie rozróżnia dwóch firm albo jest kijem który kradł i (usunięte przez administratora) to go wywalili :)

Yyyy

Prezes to dziecko nie facet zachowuje sie jak rozpieszczony jedynak. Cos jest z nim nie tak to wudac odrazu.normalny to on nie jest.

@Yyyy

Moglbys rozwinac?

SKANDAL

FIRMA OLEWA WSZYSTKICH JAK LECI. WIEŚNIAKI

Marcin P

Pracowałem w Hurtowni Narzędzi Metalowiec (dodam, że musiałem odejść z powodów osobistych). Pracę wspominam bardzo dobrze. Dobra wypłata zawsze na czas. Wiadomo jak w każdej pracy trzeba uczciwie pracować, ale za to się jest się docenianym. Na początku asortyment przeraża jest go bardzo dużo jednak szefostwo to rozumie i daje czas na naukę i zapoznanie się z nim. Można liczyć na pomoc i wsparcie od innych pracowników i szefowej, nie jest się pozostawionym samemu sobie. Co do rotacji pracowników wiele osób pracuje długie lata (to Ci którym po prostu chcę się pracować) a odchodzą Ci którzy liczą, że dostaną pieniądze za nic.

pod stołem
@Marcin P

Dobra wypłata ( pod stołem )

pod stołem
@pod stołem

Mam nadzieję, że znalazłeś wymarzona pracę i stanowisko jakie spełnia twoje oczekiwania - szkoda tylko że nie widzisz na jakiej platformie się wypowiadasz - czyli stricte brak umiejętności czytania tekstu ze zrozumieniem. Pozdrawiamy

Czy rozmowa rekrutacyjna w Metalowiec-Bis odbywa się również w języku angielskim?

Lolek

Niestety nie tylko po hiszpańsku.

Pan prezes umawia sie na rozmowe o prace, po czym olewa 7 osob i trzeba czekac na niego kilka godzin az z laski swojej wróci do firmy, widac jakie ma podejscie do ludzi

Jacek
@Kandydat

Czy rozmowa kwalifikacyjna w końcu się odbyła? Jeśli tak to jaki był jej przebieg i jakich pytań można się tam spodziewać? Zależy mi na tych informacjach, mam nadzieję że dasz mi znać.

Greg

Ludzie jak najdalej od tej firmy !Co to za firma gdzie pracownik musi sam kupować za własne pieniądze potrzebny sprzęt do pracy ,jeszcze za jaka cenę sobie liczą w sklepach uchwyt do spawarki kosztuje 160 maks A Pan Kierownik rząda 300zl . Te pozytywne opinie to chyba sam Boss pisze!!

Heniek

Mam pytanie Potrzebują jeszcze magazyniera i na wózki? I jak płacą

Dominika

Już jakiś czas nikt z Was nie wypowiadał się na temat aktualnych warunków pracy w Metalowiec-Bis. A szkoda, ponieważ akurat teraz bardzo pilnie szukam o nich informacji. Wiecie może chociaż, jak to tam jest, jeśli chodzi o stabilność zatrudnienia? Będę wdzięczna za każdą informację.

Marek. rolnik
@Dominika

Za dużo to się tu nie zmieniło. Piękne ogleszenia na olx a rzeczywistość okazuje się inna. Sporo osób poznalo już firmę i wystawiło swoją opinię to teraz szukają kogoś z dalszych miejscowosci partycypujac w kosztach dojazdu. Wypłata cześć na konto cześć w kopercie. Lepiej poszukać lepszej firmy.

@Marek. rolnik

Byłoby super, jakbyś napisał jakieś konkrety. W jaki sposób realia pracy w Metalowiec odbiegają od rzeczywistości? Daj znać, dzięki.

Grzesiek Spawacz

Popracowalem tam kilka dni i powiem tak. Jak trafisz do drużyny ojca z synem lub diabelskiej to zrobią wszystko żeby cię zameczyc lub zdyskredytowac w oczach prezesa. Jak trafisz do Jacka i Mariusza to ci chłopaki pomogą złapać robotę i coś tam wytlumacza. Zgadzam się z opinia użytkownika Andrzej że Krzyś w końcu kogoś zabije, zresztą ostatnio zabrakło milimetrow żeby zmiazdzyl innego pracownika. Na start dostaniesz lipna przylbice i automat na skoczka Podstawowy sprzęt spawalniczy musisz sobie kupować sam bo kierownik nigdy nie ma tak podstawowych rzeczy jak końcówki łuski izolatory itd. Nawet małe szlifierki są prywatne. Ciągle nie ma jakiś detali czy blach a praca ma być w akordzie. Nie wiem jak z finansami bo nie dotrwalem. Ale nikt cię nie chce do siebie bo jest akord i wszystko jest liczone na drużynę nie ma okresu przy uczenia. Tak to wygląda.

Oloooo
@Grzesiek Spawacz

Krzyś zna się na tym co robi a tobie poprostu żal (usunięte przez administratora) ściska. Nie dziwię się że odeszles tak szybko poprostu widocznie się do tego nie nadajesz kolego....

Firma ma dobre opinie i do tego jest dobrym pracodawcą, polecam.

Jeśli masz ochotę pracować z patologia z lini Sierpc Lipno Rypin to świetne miejsce. Poznasz nowe zwroty w j polskim(pójdziem zrobim złapiem dwa plotki) . Zawsze podłoża ci kłody pod nogi lub doniosła prezesowi że coś jest innczej niż u nieomylnego Krzysia czy Grzesia zrobione...a prezes udaje że nie widzi jaka lipe odstawija bo,, ekipa,, mu rzuci robotę. A może Krzyś przejedzie cię dziś wózkiem? Podobno ma uprawnienia. Szkoda zdrowia i nerwow. Firma wypłacalna co jest pozytywne i ma potencjał który psuje kilku prostakow. Kierownik to ich koleś więc udaje że nic nie widzi.

agro

Kurczę, takie to jest wszystko tutaj śmieszne. Jedni wierszem piszą, drudzy twierdzą, że część komentarzy pisze kierownictwo. Ludzie mili, tak ciężko zrozumieć, że jedni mogą lubić swoją pracę i po prostu dobrze o niej mówić, nawet jak nie jest super kolorowo? Nikt was na siłę nie trzyma, myślę, że o tym wiecie. Może po prostu się nie nadajcie do pracy handlowca, bo nie każdy ma do tego predyspozycje. Uprzedzając wszystkie wasze oskarżenia - kierownikiem nie jestem, a szkoda, bo bym was zwolnił w mgnieniu oka. O ludzi na wasze miejsca trudno by raczej nie było, bo spokojnie można zarobić na stanowisku ph 3 tysiące złotych. Pozdrawiam serdecznie.

Kola
@agro

PH i 3 tyś żarty facet rozwozi pizzę w obrębie własnego ogona i ma 2800,handlowcy przemierzacie serki kilometrów dlaczego tak nisko się cenicie ...Niech prywaciarz sam usiądzie za kółko i przemierzy z 500 km posprzedaje zrobi plan i dostanie 3000 tyś.

@Kola

Pracujesz w Metalowiec-Bis jako PH? Warto, aby na wątku firmy pojawiały się komentarze odnoszące się wyłącznie do pracy w danym miejscu. Możesz powiedzieć jak wygląda kwestia wyrobienia planu oraz dodatków takich jak premia?

Dominika

@anonymous, może korzystając z okazji, mógłbyś napisać swoją opinię o Metalowiec-Bis jako pracodawcy. Jak długo współpracujesz z tą firmą i w oparciu o jakie warunki zatrudnienia? Zachodzą w tej firmie jakieś zmiany ważne z perspektywy osób w niej pracujących?

@Dominika

Tutaj tylko Dominika jest aktywna go work ma nowych hanlowców naganiaczy gratulujemy

@Dominika dobrze, że przypominasz, bo robi się bajzel na forum....

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska - Szpetal Górny

• Jak się pracuje w Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska?

Kandydaci do pracy w Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownia Narzędzi Metalowiec Barbara Smolińska