Opinie o Zakłady Mięsne Viando w Radojewice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Viando. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakłady Mięsne Viando o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Viando w Radojewice

xxx

Żenada to mało powiedziane tylko żal tych wszystkich pracowników !!!!!!!!!!!!!!! Pójdziecie z torbami V.....

żenada

W zasadzie wszystko co tam się dzieje można określić jednym słowem: żenada.

PATYCZEK

PROSZE O ODPOWIEDZ JEZELI KTOS TO CZYTA JESTEM ZAINTERESOWANY WRAZ Z KOLEGA

PATYCZEK

JAKA STAWKA NA GODZINE DLA FACHOWCA

Rozmowa 4 min. Na rozmowie sam Prezes i kobieta która była bardziej wystraszona ode mnie. Nie umiała się wysłowić.

Rozmowa 4 min. Powiedz cos o sobie, ile mam dzieci czy mam męża czy jestem w stanie pracować nadgodziny

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
viando

Zapraszamy do firmy, potrzebujemy takich ludzi jak Ty. Spełnimy wszystkie Twoje warunki.

galonimo

Pracowałem na stanowisku technologa. Praca miała niewiele wspólnego z zakresem obowiązków. Nie ma co narzekać na pracowników, nwet chętnie się im pomagało. Brak czasu na kontrolę jakości produktów i opakowań. Szef produkcji brał wszystkie zlecenia nie ważąc na to czy podołamy z ich realizacją. Może myślał, że karkówka i inne części odrosną przez noc ;p W zasadzie słaba organizacja pracy, oprócz szefowej i jej męża nie było osób odpowiedzialnych. Gdyby lepsza logistyka towar byłby świeży, nie tracilibyśmy czasu na przepakowanie i zredukowałyby się straty.Brak stałych zamówień z którymi nie potrafił poradzić sobie wyższy szczebel. Brak wdrożeń, praca dla słabo wykwalifikowanych. Ale kasa była na czas, choć liczba godzin czasem powalała, 15-16 godzin. Rekordzista chwalił się pracą 22h

narcych

Nie polecam brać przykładów z firmy,

były niewolnik Violi
@narcych

Chętnie opowiem o firmie jak i innych kulisach zdarzeń , tylko jak się mamy skontaktować?Czekam na propozycję.

viando

Pracowało się w viando jako technolog. Wiele obiecywano, wiele pisano w ogłoszeniu o prace. Takie ogłoszenie cały czas widnieje na konkurencyjnej stronie internetowej. Zakres obowiązków jest ambitny, ale nie pokrywa się z rzeczywistością. Nie mamy na nic wpływu. Młodzi technolodzy pracują praktycznie jak inne osoby z produkcji, czyli praca fizyczna. Stała pensja + niepłatne nadgodziny, a ich jest wiele. W miesiącu przepracowuje się około 250 godzin. Nie dostaje się umowy o pracę, trzeba wykazać lojalność i dopiero po kilku miesiącach na umowie śmieciowej dostaje się umowę na 5 lub 10 lat. Można określić taki stan rzeczy wyzyskiem. Mało tego, wiele osób kabluje na siebie, nie ma solidarności wśród ludzi. Śniadania to największa porażka. Pracowało się w kilku innych zakładach mięsnych, ale to co się daje w Viando to jakieś nieporozumienie. Najgorsze i śliskie już szynki, odpady po próbach technologicznych. Wśród kierownictwa cwaniactwo przeplata się z chamstwem. Jedyną osobą, która jest dobra w tym co robi, a zarazem przyjazna personelowi to kierownik masarni. Plusem są wypłacane pieniądze, zawsze na czas.

xxx

a co mają zrobić dziewczyny jak nie ma zwrotów, a ilość przysyłanego towaru jest większa niż sklep może sprzedać a firma tego nie rozumie i wciskają ile wlezie

viandonasoszukalo

Viando Cię oszukało? Jesteś byłym, lub obecnym pracownikiem? Czy wiesz że tydzień pracy to ustawowe 40 godzin + 8 nadgodzin? Chcesz się odegrać na tym wyzyskiwaczu, hamstwie i cwaniactu handlowców? Odezwij się. Potrzebne są dokumenty, filmiki i Wasze PRAWDZIWE relacje. Rubcie to na razie anonimowo. Ponieważ kierownictwo i handlowcy z tej firemki też to przeczytają, będą kombinować. Jeżeli macie jaja i chcecie odzyskać swoje pieniądze za nadgodziny i upokarzającą prace odezwijcie się. Myśle o zbiorowym pozwie przeciwko firmie Viando. Piszcie na viandonasoszukalo@wp.pl

yogi

omawiasz a to tak nie ladnie pierdusie pierdolami się zajmujesz

xxx

to fakt zgadzam się z poprzednia opinią klienci obwiniają pracowników a nikt nie pomyśli,że od nich tak naprawdę niewiele zależy .Firma dopisuje pełno towaru jak się nie przyjmie to są problemy .Pracowałam tam jakiś czas temu i uwierzcie mi że dziewczyny robią wszystko co w ich mocy by zadowolić klienta choć firma wcale tego nie ułatwia

xxx

Nie polecam pracy w zakładzie, fatalna atmosfera, i fatalne zarobki a w dodtaku brak dobrego kierownictwa, obiecują coś czego nie spełniają wstyd dla tak dużego zakładu.szkoda tylko tych osób ktore tam pracują a nie są traktowani tak jak na człowieka przystało. NIE POLECAM !!!

puma

fakt co do sklepu na os.wichrowe wzgórze w Poznaniu...kolejna Pani ekspedientka ,która kaszląc na towar ,kroiła wędliny gołymi rękami i jeszcze sie skarżyła ,ze ma gorączkę trzeci dzień...dosłownie mi sie słabo zrobiło:(!!!...Pani kierownik tego sklepu!!!!!-prosze pilnowac personelu,nawet zdrowe ,zeby gołymi dłońmi nie kroiły wędlin...a co dopiero chore:(!!!!!!!!!!!!

olka

Masakra w sklepie w Poznaniu na os.Wichrowe wzgórze.Nie rozumiem jak ten sklep jeszcze funkcjonuje.towar w sklepie wygląda ładnie,kiedy kupisz i rozpakujesz w domu to jest to do wyrzucenia.Moja trzecia wtopa i już ostatnia ale tym razem jutro zaniosę paniom z paragonem i zażądam zwrotu pieniedzy.Czy nikt z kierownictwa nie widzi że ten sklep świeci pustkami,ilu klientów już stracili.

abradab

Firma viando nie szuka i nigdy nie szukała pracowników na terenie Niemiec czy innego kraju do pracy. Zakład mieści się w Polsce w Radojewicach k/Inowrocławia. Proszę nie odpowiadać na te ogłoszenia i nie wysyłać żadnych CV a tym bardziej żadnych pieniędzy w tej sprawie. (usunięte przez administratora)Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w firmie viando proszę kontaktować się bezpośrednio z firmą na adresy e-mail lub numery telefonów podane na stronie www.

Paulina niemcy

Witam, znalazlam ogloszenie ze firma viando poszukuje pracownikow do produkcji w niemczech kolo wolfsburga. Aktualnie mieszkam w tych okolicach. Wyslalam cv na zamieszczony adres email ale niestety mam problem ze sciagnieciem formularzu. Moze wie ktos jaka inna droga mozna sie z nimi skontaktowac?? Z gory dziekuje za odpowiedz

Witam. Ktoś pytał jak wygląda praca jako Zootechnik. Odpowiem krótko. Praca nie należy do lekkich, brak wolnego. Zootechnik jest tam winny wszystkiemu i nie ma tłumaczenia. Po prostu jest ciężko. Ofert pracy na stanowisko Zootechnik jest wystawione w sumie cały czas bo co chwilę zwalnia się stanowisko.

kobuz

Jestem zadowolony z towaru a przede wszystkim z obslugi pani (usunięte przez administratora)i pani (usunięte przez administratora)przy Tesco w Inowroclawiu.Jezdze specjalnie tam na zakupy bo atmosfera taka,ze chce sie wracac.Pizdr

wkurzające jest te zamykanie drzwi dla mnie wchodzisz do zakładu wpisujesz sie na portierni otwieraja ci drzwi i juz nie wyjdziesz z zakładu koniec pracy i czekasz az łaskawie ci drzwi otworza nie rozumie boja sie zebys nie wyniusł zakładu czy co przecież wszędzie kamery sa ochrona sprawdza i jeszcze drzwi ci zamykaja nie rozumie tego wkurzające to jest dlaczego nie mozna wyrobić kart dla ludzi pytanie dla pana (usunięte przez administratora)bo wiem ze on ręke trzyma na wszystkim.prosze nie odp ze zawsze można sie zwolnić bo nie każdy morze se na to pozwolić

jako rzeznik nie jest zle choć troche godzin trza posiedzieć zeby zarobic szkoda tylko ze na święta niepotrafią ludzi docenić 150 zł na sklep viando talon to śmieszne na taką firme w małej raklamówce sie mieści te 150 zl.ogulnie firma ok kasa zawsze na czas to trza im oddać tylko kierownictwo chamskie nawet dzień dobry nie potrafią powiedzieć technolog i kierownik produkcji to (usunięte przez administratora) z zadartymi nosami pani (usunięte przez administratora)szefowa ok jest tylko zaduzo idiotów ma wokół siebie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Viando - Radojewice

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Viando?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Viando tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Viando?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Viando?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Viando napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Viando