Opinie o Zakłady Mięsne Viando w Radojewice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Viando. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakłady Mięsne Viando o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Viando w Radojewice

WWW

Zgadzam się ze wcześniejszą opinią. Jeśli cenisz swoje życie prywatne to nie polecam pracy w tej firmie. Prezesi nie szanują swoich pracowników liczą się tylko dla nich wyniki nic więcej ich nie obchodzi. Jedno wielkie zakłamanie i brak profesjonalizmu w wykonywani swojej pracy. Nadgodziny nie są płacone a co najgorsze nie zostajesz za nie nawet doceniony, tak ma być przecież to naturalne!!!!!!!!. Ja osobiście nie polecam jak macie ochotę to próbujcie ale szkoda czasu a przede wszystkim nerwów

przeniesione

Witam,dla zainteresowanych pracą na stanowisku handlowca na Dolnym Śląsku:rozmowa kwalifikacyjna-jeden etap,obiecywana umowa o pracę i nieograniczone możliwości zarobku,awanse na stanowisko kierownika. Po czasie okazuję się, że firma daje trzy umowy zlecenie na okresie próbnym po czym przechodzi się na działalność gospodarczą. Kasa w zależności od obrotu-we Wrocławiu bardzo niska. Ceny mięsa i wędlin-jedne z najdroższych na rynku. Auta:dojechane i poobijane fabie kombi, wkrótce oklejane w parówki cielęce. Praca od pon do niedzieli. Firma nie ma kasy na akcje degustacyjne,brak pakietów i promocji,brak wyrównań i gratisów. Polityka firmy-jak najwięcej za jak najtaniej, znajomość marki-bardzo słaba. Akcje weekendowe organizuje handlowiec,oczywiście bezpłatnie. Problemy z logistyką: towar nie dojeżdża w ilościach zamawianych-trzeba się tłumaczyć i przepraszać klientów,dodatkowo kierowcy nie wyrabiają z dostawami, handlowiec wstaje o 3 w nocy i odbiera towar od kierowcy po czym sam zawozi towar do klientów odbierając dodatkowo kasę. Spotkanie firmowe w soboty-w tyg.trzeba... a na spotkaniach pojazd i obelgi przez prezesa, że za niska sprzedaż. Prezes nie przyjmuje do wiadomości żadnych argumentów!!! Nie osiągnięcie planu w pierwszym miesiącu skutkuje zwolnieniem. Odradzam każdemu kto szuka pracy na stałe, kto ceni sobie życie prywatne i dobrą atmosferę w pracy. K... na każdym kroku,brak poszanowanie pracownika. Za pracę od pon-do niedzieli i w nocy-śmieszne pieniądze. Praca dobra na przeczekanie aż nie znajdzie się czegoś innego.

anka

wróciła Justynka sławna i wiadomo co i jak

klient

proszę uważać na panie ze sklepu na osowej górze jedna lepsza od drugiej oszukują na wadze,nie wydają paragonów i mają drugą pensje.To już jest zgłoszone gdzie trzeba.

Rozmowa 4 min. Na rozmowie sam Prezes i kobieta która była bardziej wystraszona ode mnie. Nie umiała się wysłowić.

Rozmowa 4 min. Powiedz cos o sobie, ile mam dzieci czy mam męża czy jestem w stanie pracować nadgodziny

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
rafal

co to za odgrazanie się troszkę kultury bardzo fajna firma przepracowałem tam 10 lat az milo a śniadanka za free jesz ile chcesz napoje gratis jak na inowroclaw to biesiada

byla pracownica

Nikt madry nie bedzie pisal na mail takich rzeczy.nikt mie bedzie krecil bata na siebie.

anna250200

A jak praca zootechnika w Viando?

@anna250200

Nie obrażaj mnie kałożerco,takich tchórzy jak ty,to na pęczki.Nie chlap ozorem bo ci go przytrzasnę.

viandonasoszukalo

Bardzo prosze o pisanie na viandonasoszukalo.wp.pl Oszukali panią X i chce tą szemraną firemke załatwić, raz a dobrze. Potrzebuje więcej dowodów. Zapewniam obsługe prawną. Przestańcie się bać tego dziadostwa. Czy zdajecie sobie sprawe ike kasy dostaniecie w sądzie za nadgodziny za które Viando ani myśli zapłacić?

@viandonasoszukalo

Jak chcesz to mogę ci je pokazać,pało

słoneczko

Zawsze kupowałam w sklepach VIANDO,lecz przestałam ponieważ coraz częściej mięso kupowane na rąbinie poprostu śmierdzi,kierowniczka tej placówki jest nieprzyjemna a mine ma jakby w gaciach zawsze miała pełno

byla pracownica

Chcecie wiedziec jak tam jest???pff zakaz zwrotow.zmuszanie do mrozenia miesa.mnostwo nadgodzin za ktore nie placa.dobijanie do wagi.robienie past klopsow i smalcu.nie przyjmuja mm- na osocze wiec dobijasz zeby nie bylo takich strat. Kiepski socjal a raczej jego brak. Duzo by jeszcze pisac. W dwoch slowach NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE

@byla pracownica

Masz konkrety, dokumenty lub filmiki? To napisz na viandonasoszukalo.wp.pl Tej je...nej firemce a w szczególności koordynatorom trzeba utrzeć nosa. Zapewniam obsługe prawną, za grosze. Oszukali panią X, która jest ze mną spokrewniona. Chce aby ta bandycka firemka oszukująca pracowników i trująca klientów zapłaciła wszystkim poszkodowanym i raz na zawsze znikneła z rynku.

masarz

Ale chyba się pomyliłem bo nie moge teraz pracy znaleźć i chyba trzeba było zostać,nie było tak źle....

byłyPracownik
@masarz

To nie jest forum dla kontrolerów i innej służalczej chołoty na usługach szefostwa viando. Za zmuszanie do niewolniczej pracy, mrożenie mięsa, przepakowywanie oraz inne szfindle, dni viando są policzone.

masarz

Płacili za mało to się zwolniłem

poszkodowany

odp.dla masarz.A ile ci płacili że tak piszesz?

@poszkodowany

Czujesz się poszkodowana? To napisz na viandonasoszukalo@wp.pl

masarz

mi się wydaje że wszędzie trzeba pracować.Ja pracowałem w viando i jak mi się przestało podobać to po prostu odszedłem.nikt mnie nie zmuszał do pracy więc jak wam się nie podobało albo nie podoba to trzeba się zwolnić i poszykać gdzie indziej.Tak mi sie wydaje trzeba robic a nie chlapać ozorami

@masarz

Nie masz jaj, albo jesteś podstawiony

poszkodowany

Gdzie mam wysłać opis mojej sytuacji dotyczącej tego jak mnie "wydymali" co do pozwu to mają prawników i łatwo nie będzie ale nie zależy mi więc się przyłączę.Czekam na info gdzie co i jak.

@poszkodowany

viandonasoszukalo@wp.pl

viandonasoszukalo

Dziękuje wszystkim za nadsyłanie informacji o przekretach w firmie Viando. Nie spodziewałem się takiego odzewu. Część filmików nie ma nałożonej daty i godziny, bardzo was prosze o włączenie tej funkcji. Obrońcy zatrudnieni przez Viando, będą podważać te dowody. Pamiętajcie - to wasz wybór, w sądzie każdy z was będie przesłuchiwany. Nie dajcie się zastraszyć!

paula

Prezesowa na liczyła nam manko w kwocie 10tys i kazała podpisac weksle.Co przyjazd zabierala towar i nie podpisywali tego ze stanów.Jesli jest więcej takich osób to musimy się trzymać razem

stw
@paula

Nie tylko prezesowa tak robi. W czasie remanentu patrzcie uważnie na rence tych z kontroli i na to co wynoszą do samochodów. Mataczenie z remanentem to standard w Viando.

janusz

nie jest tak źle

Roman

Pracował tu jeden dzień, przeklął miejsce! Przyjechała z Ukrainy, ma przez pośredników. Podczas 15-godzinnej zmiany na peretaskali obecnie około 20 ton Produkt nie kucki. Przerwy tylko posiłek. Ile pracy można zrobić na co dzień? Biedni Ukraińcy, czy 2000 złotych miesięcznie, więc przygotuj się do ruiny!

Abc

Jak tam popracujesz to się przekonasz na własnej skórze!!!!

Danek

Viando i dobra opinia? HaHaHa Chyba nie umiesz czytać? Poczytaj sobie co byli pracownicy sądzą o pracy w tej firemce.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Viando - Radojewice

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Viando?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Viando tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Viando?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Viando?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Viando napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Viando