Opinie o Zakłady Mięsne Viando w Radojewice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Viando. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakłady Mięsne Viando o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Viando w Radojewice

Jerzy

Dużo pytań od zainteresowanych ale nie bardzo jesteście chętni do udzielania informacji. Szkoda bo opinia od pracownika to jest to!

Rzeźnik

Pracowałem w Viando na stanowisku przedstawiciela. Szczerze NIE POLECAM pracy w tej firmie. To nawet nie jest komuna ale średniowiecze. Jest Państwo właściciele na wsi a reszta pracowników to wasale. O obiecanej umowie o pracę można zapomnieć, zero premii, zero wymian towaru, nawet nie wiesz co sprzedajesz bo żadnych gratisów - zupełnie żadnego wsparcia marketingowego. Samochody - stare graty na wykończeniu - podbijane na lewo dowody rejestracyjne. Pracujące soboty za które nikt nigdy Ci nie zapłaci. Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy w tym czymś. Z normalnie prosperującą firmą VIANDO nie ma zupełnie nic wspólnego. Odradzam

Olg
@Rzeźnik

Proszę nie obrazac wasali .Ja. bym niżej obstawiala mianowicie chłopi na folwarku panszczyznianym .Oczywiście nie obrazajac nikogo tylko bronie wasala.Proszę przyjrzec się kto tam pracuję. Ludzie po podstawowkach nic wspolnego z fachowoscia tak naprawde nie maja.Coś jakby ja nie wiem na fachowcow nie stac ich bylo no nie wiem trudno okreslic

Kludia
@Rzeźnik

Opisz coś więcej o pracy pH. Ubiega się o to stanowisko

Pony

A czy może się wypowiedzieć ktoś na temat pracy w dziale księgowym dla osoby bez doświadczenia?

Ja mam pytanie. Czy pracują też może renciści?

robson
@anonymous

tam co drugi to ruszasie jak emeryt

Rozmowa 4 min. Na rozmowie sam Prezes i kobieta która była bardziej wystraszona ode mnie. Nie umiała się wysłowić.

Rozmowa 4 min. Powiedz cos o sobie, ile mam dzieci czy mam męża czy jestem w stanie pracować nadgodziny

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Gutek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie jaką umowę można dostać na początek?

On

Viando przysparza tak niemiłych zapachów swoim sąsiadom że żyć się nie daje .Coś okropnego okna w nocy otworxyć nie idzie dzieci z astmą się duszą.... Fatalna postawa firmy....odnośnie ludzi żyjących w obrębie kilku kilometrów

Zuzanna

@pracownik viando Dziękuję za Twoją wypowiedź. Jakie warunki zatrudnienia oferują Zakłady Mięsne Viando swoim pracownikom? Zależy mi na informacji o tym, jaką formę zatrudnienia firma ta proponuje swojemu pracownikowi na początku współpracy oraz jak aktualnie byś ocenił atmosferę, która w firmie panuje? Jeśli mógłbyś udzielić mi te informacje, to będę Ci wdzięczna.

Zuzanna

@Grzesiek, a czy mógłbyś napisać jeszcze kilka zdań na ten temat. Dlaczego Twoim zdaniem firma Zakłady Mięsne Viando to dobry pracodawca? Co jest największą zaletą tego pracodawcy? Jakie stanowiska, Twoim zdaniem, są najczęściej nie obsadzone i warto na nie aplikować? Im więcej takich informacji znajdą tutaj użytkownicy tego forum, tym łatwiej będzie im podjąć decyzję gdzie warto podjąć pracę.

Grzesiek

Może dobrze byście zaczęli doceniać, że pracujecie w dobrej firmie!!!

Juleczka

Mój tata tu pracuje i dostał bony na produkty i zrealizowaliśmy je.Moim zdaniem te produkty które tata mi polecił bardzo mi smakowały chociarz jestem wybredna viando jest naaaaajlepsze.

Zuzanna

@Ktoś, może warto poruszyć temat wynagrodzeń z pracodawcą? Jak poza tą kwestią oceniasz pracę w Zakłady Mięsne Viando? @ssss, czy wciąż jesteś zainteresowana podjęciem pracy w tym miejscu? A może już tu pracujesz i możesz powiedzieć coś na temat warunków proponowanych przez pracodawcę? @mala mi, @karolina wypowiadacie się z perspektywy pracowników - powiecie coś więcej o pracy w Viando? Jak oceniacie stosunek przełożonych do pracowników, ogólną atmosferę w pracy? @Anka aplikowałaś? Jak poszło? Podzielisz się wrażeniami z rekrutacji?

Ktoś

Witam. Niech viando wkońcu wprowadzi konkretne podwyżki pracownikom. Ukraińcy i więzownie zarabiają więcej od długoletnich pracowników. Śmiech na sali żeby w zakładach mięsnych zarabiać 1.700 zł. I utrzymać z tego rodzinę.

Anka

Cześć, czy warto aplikować na stanowisko specjalista ds. transportu :) bardzo proszę o radę , pozdrawiam serdecznie :)

Wałsciciel obraza kobiety.

Zuzanna

@życzliwy nazywając firmie burakami, jedynie ich obrażasz, a nie mówisz konkretniej nic osobie, która szuka możliwości zatrudnienia w tych okolicach. Możesz napisać dokładniej - co sprawia, że w ten konkretny sposób ocenisz Zakłady Mięsne Viando?

Zuzanna

@ciekawski a pytasz bo wiesz, że firma będzie poszukiwała takich pracowników? Obecnie można wziąć udział w rekrutacjach na stanowisko przedstawiciela handlowego albo sprzedawcy. Czy proces rekrutacyjny w Zakłady Mięsne Viando jest wieloetapowy?

CIEKAWSKI

A JAK TAM WYGLADA PRACA ELEKTRONIKA /INFORMTYKA? CIEKAWA PRACA ZA GODNA PENSJE?

Zuzanna

@Renia tworząc takie nazewnictwo można obrazić niektórych pracowników.. Zakłady Mięsne Viando w ofertach pracy wyraźnie zaznacza, że zatrudnia swoich pracowników na zasadzie doświadczenia w branży mięsnej, więc jednak każdy pracownik musi mieć jakąś wiedzę. Jakie warunki pracy mają Ci ludzie na produkcji?

Renia

dzień dobry chciałabym pracować jako maskotka paroweczka dałoby radę pozdro

Zuzanna

@mariolaszyszkowskapróbowałaś skontaktować się w tej sprawie bezpośrednio z firmą? Kontakt znajdziesz między innymi na stronie internetowej http://viando.pl/kontakt/

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Viando - Radojewice

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Viando?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Viando tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Viando?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Viando?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Viando napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Viando