Viando

Poznań

Opinie o Viando

rejwen

Witam, Pracowałam tam jako zootechnik latem, po prostu jeden wielki koszmar. Na początku fajnie, trafiłam na budynek do choleryka co ciagle wyzywał współpracowników, w stosunku do mnie było Ok, pokazywał mi jak mam obchodzić się ze zwierzetami, z tego względu,że niemiałam doświadczenia. Kilka dni później mu się odmieniło i za wszystko mnie wyzywał, bo ciągle mu coś nie pasowało.Cały dyrektor to jeden wielki oblech , co obiecuje krocie i próbuje przekonać by sie zostało.Kosztem oszczędności na zwierzętach.Zootechnicy są tylko tam w porządku.Bo próbują cokolwiek zmienić by firma zarabiała a zwierzęta miały lepsze warunki.

Man
użytkownik zarejestrowany

Wiem, że jeśli chodzi o przedstawicielstwo handlowe to nie mają sobie aktualnie równych przy premiach

tyomo

oni zatrudniają teraz?

Nie zgadzam sie z tymi opiniami, jestem stałą klientką Viando, bardzo lubie wyroby tej firmy i od lat kupuje u Pań na os. Jagiellońsim lub na os. Zwycięstwa, zawsze polecaja mi swieży towar a obsługa na najwyższym poziomie. Nie rozumiem o co chodzi z tymi etykietami, gdyż zawsze Panie daja mi paragon i mogę spojżeć za co płacę. Pozdrawiam Panie serdecznie.

nastepna

nareszcie ktos sie za to wział!!!!! jestem z tobą.czekam na kontakt i podanie mumeru.Nie dajmy sie laski oskubac tej firmie.mamy rodziny i dzieci walczmy.a te ich in blanco moga wsadzic w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

JA!

poszukuję kobiet które viadno chce zrobic w konia.jak to mozliwe zeby przez okres miesiaca było 9tys manka!!!!! tydzień dostaw to jest.teraz każa płacic po 2 miesiacach ciszy.Osoby poszkodowane prosze o kont tu na forum wkrótce podam telefon pod ktory mozna dzwonic,bo ja nie mam zamiaru się im dać. takze łączmy się i nie dajmy sie [usunięte przez moderatora]

n

jeden wielki bajzel

Zostaw opinię o Viando - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viando