Opinie o Zakłady Mięsne Viando w Radojewice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Viando. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakłady Mięsne Viando o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Viando w Radojewice

Rafal

Czy w tym roku parowki fimy beda na bolidach F1 tak fajnie wtedy sie ogladalo panie Krzysztofie

mariolaszyszkowska

REKLAMACJA : W dniu 22 kwietnia br. kupiłam w sklepie w Inowrocławiu dla czteroletniego dziecka parówki z cielęciną . Miały termin do spożycia do 28.04. 2017 r.- masa netto 0,303 kg - nr partii 100. Okazały się niejadalne dla dziecka z powodu nadmiaru soli. To pierwszy taki przypadek, chłopiec bardzo lubił te parówki i często mu je kupowałam. Pamiętajcie, że te parówki kupuje się przede wszystkim dla dzieci i ludzi starszych i pilnujcie receptur ! Mariola Szyszkowska

Yogi
@mariolaszyszkowska

No witam odpowie ktos na temat tych parowek no. Co sie tam wyrabia

viando
@Yogi

Witam, proszę o kontakt w tej sprawie na viando@viando.pl

zootechnik

warunki pracy (bhp i pomieszczenia) beznadziejne, brud srmór i ubóstwo, padlina na słoncu, wypalanie odpadów w kontenerze, okropne traktowanie zwierzat

Zuzanna

@FirmaKrzakco masz na myśli? Pracujesz w Viando? Chętnie dowiemy się więcej o sytuacji w firmie.

Rozmowa 4 min. Na rozmowie sam Prezes i kobieta która była bardziej wystraszona ode mnie. Nie umiała się wysłowić.

Rozmowa 4 min. Powiedz cos o sobie, ile mam dzieci czy mam męża czy jestem w stanie pracować nadgodziny

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
colders

jak wyglada praca technologa, aktualnie poszukują święzej krwi. Proszę o solidne wypowiedzi

FirmaKrzak

KompletnaDezorganizacja. To jest hit co tam sie dzieje.

Zuzanna

Śledzicie aktualności na temat firmy? Zachęcam do zaglądania na stronę internetową firmy http://viando.pl/aktualnosci/ Pracujesz w firmie Viando? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie.

Rafal

Wroce i piec mnie to chociaz chca przyjac a ty klamiesz na temat firmy a trzymasz sie nogami i recami gdzie takiego ronchla z pgru przyjma ani wygladu ani kasy nawet nie masz gdzie mieszkac

Rafalek
@Rafal

Brawo Ty brawo Ja haha

Absolwentka

Jak wygląda praca w chlewni w Radojewicach w charakterze zootechnika?

@Absolwentka

Wy to macie l(usunięte przez administratora) Co tak narzekacie nie podoba sie wypad zobaczymy kto w inowroclawiu da ci 2500 za 8 godzin .Tak 8 jestes w pracy osle 9 9.5 godziny bo zamiast pracowac to po kiblach lazisz usiasc zamiast w domu z rodzina posiedziec. Pgr zawsze byl pgr malo chlopakow z inowroclawia a szkoda miastowy to porzadny chlopak

biały murzyn

w tej firmie 60 procent załogi to Ukraińcy co pracuja jak w (usunięte przez administratora) za 1400 netto na rekę. a "szefowa" rozbija się po ekskluzywnych butikach w poznaniu.

iveco

kierowcy maja dobrze kradną co popadnie i ile wlezie skrzynki palety mieso nie wspominajac o paliwe viando dobrze o tym wie i nic z tym nie robi bo wszyscy kierowcy by odeszli taka prawda jedna mafia.

Driver
@iveco

Jak wygląda praca kierowcy w Viando? Warto składać CV na to stanowisko?

Stop

firma tragedia ,płaca tragedia , oszuści a ci co tu piszą ze jest ok to (usunięte przez administratora) pupile z rodziny

nowy

Umowa(zlecenie) którą dostaniecie na początek to coś co nie można nazwać nawet umową :bez warunków, bez kompletu składek,bez konkretnej kwoty, godzin czy też etatu ,za którą równie dobrze możecie dostać jakąkolwiek kwotę. Jeżeli chcesz określenie konkretów to konkretnie kończysz pracę i to jedyny konkret i czytelność w tej firmie. Jedyną osobą od której możesz coś się dowiedzieć to szefowa która będzie zniesmaczona że w ogóle masz czelność się o cokolwiek ją spytać, potraktuję Cię jak szmatę- słoma z butów to delikatne określenie. Badania lekarskie musisz zapłacić sam być może ktoś odda Ci za parę miesięcy. Na samym zakładzie ogólnie przyjęty bałagan a zasady istnieją tylko dla reguły bo muszą być. Zasady higieny także pozostawiają wiele do życzenia jak na obecne czasy. Pozdrawiam

nowy

JANIIISOBIESKI

produkcjajeśli lubisz pracować ze starymi grzybami w przedziale 39-70 lat narzekających na tempo pracy które sobie sami ustawili,strajki ,żale i takie tam nie wiem do kogo przecież oni chcą tyrać po tyle godz. bo zarobila jak typowa wieś nie szanując swego wolnego czasu karaluchy jedne jeszcze płaczecie tam i robicie kupke z papieroskiem ? ale musi walić z jamy gębowej guma nic nie pomoże haha może podpaski zmieniacie .Do pracodawcy nie miałem nic do zarzucenia bo umowa była w miare nie znałem za bardzo i wypłata była na czas gdyby nie ludzie z PGRÓW bym robił napewno po 8h max 9te robił bym dalej ,2 ludzi mądrych reszta robocopy .Ich przerwy ,odkładanie,żale , kupki co wy biegunke macie gdyby nie to było by ok .3,5 na5.

arek

Wiesz aż taki zdesperowany nie jestem żeby zaraz iść z cv trzeba popytać co jak za ile fachowiec kosztuje

arek

Poszukuje pracy jako wykrawacz nie orientuje sie ktos czy potrzeba ludzi do zm viando ile placa tak mniej wiecej oplaci sie

Info

Którego dnia miesiąca jest zawsze wypłata?

Gość xD

Bez zmian

Gość xD

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Viando - Radojewice

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Viando?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Viando tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Viando?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Viando?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Viando napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Viando