DPS Syrena

Opinie o DPS Syrena

Kolega na nocnej zmianie

Jestem mężem koleżanki osoby pracującej na stanowisku w tym domu. Uważam że taka osoba, która zajęła się zonatym facetem (podobno dobre stare malzenstwo-nie chciałbym być na miejscu tej zony)za dosłownie wszelką cenę chce rozwalic ich związek ,nie potrafi zaopiekować się chora bliska osoba, obgaduje swoje wspolpracownice nie powinna na takim stanowisku pracować .Taka osoba powinna być lojalna dla wszystkich,prawdomówna Kobieto postaw się na miejscu tej jego żony ipodobno ma dzieci to że nie ma ci nikt odwagi tego powiedziec to nie znaczy że wszystkim się podoba .życie nie polega na kłamstwach, wykorzystywaniu innej osoby

MAŁGOŚKA

WSZYSCY OBGADUJĄ PANIĄ DYREKTOR A GDZIE ZASTĘPCA ? CZY NIE MA NIC DO POWIEDZENIA CHYBA OBIE DECYDUJĄ O WSZYSTKIM NA ZDJĘCIACH WIDAC UŚMIECHNIĘTĄ PANIĄ DYREKTOR PRAWIE NA KAŻDYM ZDJĘCIU UMILA KAŻDE ŚWIĘTA TYM STARSZYM LUDZIOM A ZASTĘPCA GDZIE? TYLKO KASĘ BIERZE BO NIE WIDZE JEJ NA ZADNYM ZDJĘCIU ? TERAZ JUZ NIE SĄ TE CZASY CO KIEDYŚ I MYŚLĘ ZE ZAWSZE MOZNA SKARGĘ PISAC NA KOGOŚ WYŻEJ A JEŚLI WSZYSCY SIEDZĄ CICHO TO NIE JEST TAK ŻLE NAJLEPIEJ BĘDZIE JAK NIE TYLKO PANI DYREKTOR ALE I ZASTEPCA WEŻMIE SIE ZA PRACE I WSPOLNIE RAZEM MOGĄ POPROWADZIC TĄ CAŁĄ instytucję .W KOŃCU BIORĄ ZA TO CAŁKIEM NIEZŁĄ KASE PRZEBYWAM W OSRODKU DOSC CZĘSTO I WIDZE CO TAM SIE DZIEJE I NIE WINNA JEST TYLKO PANI DYREKTOR

gośc
@MAŁGOŚKA 01.01.2017 08:38

Odpowiedzialność za ten dom ponosza DYREKTORKA I Zastępca .I nie może powiedziec zastępca że o czymś nie wie czy niewiedziala.Dobrze widzi co się dzieje ,jak traktowani są mieszkańcy czy personel ,za wszystko odpowiadają Obie . Mysle ze taka osoba pewna ze mnie nie zwolnia,raczej nie przyłoży sie do pracy mając jeszcze taka pensję ,bo niektórzy musza za średnią krajową ciężko pracować i jeszcze stres żeby było wszystko ok- bo muszą pracowac .A uwazam też ze tacy ludzie na stanowisku, pracujący z ludzmi starszymi i chorymi powinni też mieć serce dla innych ,być wyrozumiali i cierpliwi tak samo w domu jak i w pracy .A pieniądze jakie ktos zarabia nie zawsze ida w parze z trudem włożonym w pracę .

jak

podoba mi się ich podejście do sprawy. "Syrena” znajduje się w 6-piętrowym budynku, który jest przystosowany do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Dom dysponuje dwoma podjazdami dla wózków inwalidzkich, dwiema windami.. to spore udogodnienia

ver

Czy ktoś z tu obecnych pracował w Syrenie jako psycholog i mógłby powiedzieć coś na ten temat? Widziałam ogłoszenie i zastanawiam się nad złożeniem cv, ale powiem szczerze, że obecne tu wypowiedzi mnie przerażają.

marzanna

Nie polecam pracy w tej firmie. To wszystko.

syriusz

Witam! Mam pytanie, jaki system pracy jest w tym DPS-e (dyżury 8h czy 12h) i czy przyjmują na 1/2 lub 3/4 etatu? z góry dziękuję za podpowiedź.

gość

Z przełożonymi dogadują się te osoby które donoszą na koleżanki problem jest jeden p.dyrektor lubi ploty i zamieszanie trzyma się na stołku bo ma układy w WCPR na tyle skarg co wpłynęło na nią to dawno została by zwolniona.

SYLA

Pracowałam tam i ja ! Gorzej niż w korpo ...wyścig szczurów ....donosy , kablowanie , personel tylko czekał zeby sobie szpilę w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wsadzić a dyrektorka to tolerowała i wręcz zapraszała do gabinetu na spytki . MASAKRA !

staszek

Hej, a nie wiecie może, czy dom pomocy społecznej syrena poszukuje pracowników socjalnych do pracy? Wykonywałem już prace o tym charakterze, to i mam stosowne doświadczenie, nawet poparte referencjami jesli potrzeba. W ogóle to jak tutaj jest z pensjami, to minimalna krajowa, czy jest jednak cos więcej?

gość

Kiedyś (8 lat temu)pracowałam w DPS Syrena jako opiekunka przez 5 lat, uwielbiałam tę pracę, wkładałam w nią całe serce. Koleżanki i koledzy byli mili i empatyczni, no może z małymi wyjątkami :-)Dobro podopiecznych było celem nadrzędnym a wynagrodzenie godne tej ciężkiej pracy, Szkoda tylko i żal, który był przeogromny, że potraktowano mnie w tak niegodziwy sposób.

gość

Nie chcę powracać do tej historii, ponieważ czasu nie da się cofnąć a osoba która przyczyniła się do mojego odejścia (bardzo traumatycznego dla mnie)nie pracuje już w Syrenie. Chciałabym podkreślić za to, że większość personelu opiekuńczego z tamtego okresu, kiedy tam pracowałam to osoby z powołaniem do tej ciężkiej pracy, zaś panią Dyrektor wspominam b.dobrze, Była wymagająca z jednej strony, z drugiej zaś, można było pójść do Niej i porozmawiać o swoich problemach. Natomiast pensje naprawdę były godziwe, nie wiem czy nie najlepsze ze wszystkich warszawskich DPS-ów.

SYLA
@gość 16.03.2015 15:23

NIE IDŻ TAM CZŁOWIEKU TO TYLKO MOJA DOBRA RADA ! NIE LUBIĄ TAM NOWYCH ! HERMETYCZNIE ZAMKNIETE ŚRODOWISKO ! JESZCZE GORZEJ ( CHYBA ) NIŻ WŚRÓD OPIEKUNÓW ! POZDRAWIAM :-)

gość

witam koleżanki i kolegów ja też pracuję jako opiekun w dps my negocjujemy z szefem o podwyżkę potrzebowała bym jeśli możecie waszej pomocy bo u nas pensja jest niska 1750 na umowie czy ktoś mógłby mi podać jakie u was podstawy na umowie byłabym bardzo ale to bardzo wdzięczna

opiekun
@gość 07.05.2014 20:02

2000 z podstawy

GOŚĆ
@opiekun 06.07.2014 07:12
2000 z podstawy

DZIĘKI

Mieszkańcy tego domu mają bardzo dobrą opiekę, jak powiedziała jedna z mieszkanek, że jest tu jak w niebie. Są i tacy co narzekają, ale moim zdaniem są to ludzie , którzy trafili do tego domu wbrew swojej woli i nie mogą się pogodzić z tym, że nie są w swoich domach, a nie zdają sobie sprawy z tego, że nie mogą już egzystować bez pomocy innych. Swoje rozgoryczenie manifestują wiecznym niezadowoleniem dosłownie ze wszystkiego, zwłaszcza że rodziny rzadko są dla nich wsparciem w tak trudnej sytuacji. Pozdrowionka dla wszystkich, którzy swoją oddaną pracą służą mieszkańcom tego domu.

gość

Co ty piszesz, kadrowa to wysokiej klasy specjalista.

anonimmmm

Ktos tu wspomnial o kontrolach ze nic nie daja. Gdyby były ukierunkowane np. na sprawdzenie obowiązujących u nas wszystkich regulaminow np. pracy i wynagradzania w stosunku do obowiązujących przepisow nadrzednych, to dopiero okazaloby się jak jesteśmy robieni w konia przez te „perelki interpretacyjne” i ile pieniędzy tracimy i jak to jest naprawde z możliwością wykorzystania urlopow, odpracowan,spóźnień, itp. A kto „tworzy” te regulaminy?, wiadomo, to „merytoryczne kadrowe zero”. Wielkie pole do popisu mialby tutaj PIP.

osoba odwiedzjąca

A ja słyszałam , DPS \"Syrena\" to jeden z najgorszych domów opieki w W-wie.No cóż jeśli opiekun z wykształcenia o osobach starszych mówi-dziadki albo babcie to chyba jest coś nie tak.

gość

Wszystko co złe kierowane jest na byłych pracownikach szkoda, że nie widzicie tych osób które ciągle tam pracują i bardzo szkodzą Pani Dyrektor a może nie chcecie widzieć? 99% donosów do WCPR-u które regularnie są wysyłane pisze osoba która pracuje w DPS Syrena ale bardzo dobrze gra przed panią Dyrektor , no cóż trzeba się maskować jak się nic nie robi a dobrą kasę się bierze. Może kiedyś Dyrektor otworzy oczy i zobaczy z kim pracuje.

Niecha Pani sama sprawdzi. Najlepiej jak uda się Pani do domu i porozmawia Pani z Dziadkami np. w ogrodzie. Naprawdę staruszkowie nie maja tam źle. A te opinie są grubo przesadzone i podsycane przez pracowników, którzy z różnych przyczyn już nie pracują i zatruwają życie nie tylko tu ale również w innych miejscach Pani Dyrektor. Proszę sobie wyrobić swoją własną opinię.

Wnuczek

Cchiałabym tam umieścić mojego dziadka ale po przeczytaniu kilku ostatnich oponi trochę się boję, czy teraz coś się zmieniło?

gość 1

Dajcie juz spokoj z tym obrazaniem i mowieniem co kto mysli i tak do niczegp sie nie dojdzie, tylko gozej moze byc a po co ? Pracujmy razem, usmiechajmy sie do siebie, nie skarzmy i nie nazekajmy, robmy ile mozemy robic i nie wiecej ani nie mniej. Pokoj !

marzanna
@gość 03.07.2010 16:04
Pracowałam w tym dps i dziękuje Pani Dyrektor za współpracę i wiedzę jaką tam zdobyłam .Pozdrawiam ....

Ja się na szczęście wyrwałam z tego piekła. Pracę w zawodzie znalazłam w ciągu paru dni i jestem bardzo zadowolona. Odejście z Syreny to jedna z moich lepszych decyzji w życiu. Pozdrawiam wszystkich uczciwych pracowników DPS-u. Nie dajcie się wodzić za nos i rozwalcie to bagno.

pip

Ludzie, jak się Wam nie podoba ta praca to się zwolnijcie. Jak można się tak zachowywać, jak macie coś do ludzi, których obgadujecie to im to powiedzcie prosto w twarz. Każdy z Was jest odważny jako anonim. Miejcie honor i odwagę cywilną, a nie uprawiacie malkontenctwo. I kto tu plotkuje?

A kto tam pasuje

Prawdziwa

[usunięte przez moderatora] wywaliła bo sie smiał jak parkowała samochód przed dps-em ! [usunięte przez moderatora] To ze nie pasował do kadry OCZYWIŚCIE TEJ NA DOLE , to chyba kazdy wie ! Był normalny uśmiechniety i uczynny a tacy NA DOLE nie mogą pracowac !

Powiedzcie co się stało z naszym p.[usunięte przez moderatora]kierowcą),dlaczego odszedł? U wszystkich miał poważanie,świetnie jeżdził i opiekował się mieszkańcami.Bardzo uczynny i sympatyczny."Babcie" co raz pytają o niego.Może nie pasował do "kadry"?

gość

Pracowałam w tym dps i było ok. Tylko przykro że wszyscy szybko zapominają o byłych pracownikach.

gość

Ten [usunięte przez moderatora] to prostak kto tak się zachowuje w pracy tym bardziej nie facet

Wewnętrznie już nie da się nic załatwić nie jedna była próba ale było coraz gorzej więc postanowiliśmy żeby wszyscy dowiedzieli się jaka naprawdę jest Pani [usunięte przez moderatora] i co dzieje się w dps Syrena. 4 lata krytyki, wyzwisk i [usunięte przez moderatora] to już za dużo proszę postawić się w naszej sytuacji każdy mądry jak go to nie dotyczy

postronna

Bardzo się dziwie , że sprawy wewnętrzne które są związane z DPS-Syrena próbujecie rozwiązywać n otwartej stronie . Takie sprawy załatwia się wewnętrznie a tu szkalujecie siebie nawzajem. Po co to komu ?

ooo

Każdy narzeka , wypomina ale nadal przychodzi do dps. Każdy może zmienić pracę, opiekunów pokojowych i pielęgniarek potrzebują w innych dps . Jak wszyscy złożą wypowiedzenia to może tv się zainteresuje bo WCPR ma to gdzieś co się dzieje w tym dps

gość

Ojej ! Jakie tu serdeczności i lojalności wychodzą ! Strasznie zakłamana firma ! Po co wypominac komuś coś jeśli juz nie pracuje ! Moze o te nagrody chodzi ? Kasa wzmaga w ludziach straszna nienawiść i chciwość !

B,B.

Sorki ! Wypraszam sobie pisanie tu o mnie i tym czy ja mam cos z tym zrobić czy nie ! Nie pracuje w tej firmie i nie będę się wypowiadała na temat jej prowadzenia bo mogłabym napisac tu duuuużo ! Jeśli ktoś ma coś do zakwestionowania to niech do mnie zadzwoni , wtedy pogadamy ! Dziewczyny ! Jeśli jeszcze tam jesteście to bardzo Wam współczuje ! 28 czerwca ide na poważną operacje związaną z wypadkiem w pracy ! Pozdrawiam B.B .

gość

Ciekawe co odpowiecie na ciężką i niewdzięczna pracę pań pokojowych ! Jest ich bodajże 8 i muszą posprzątać 6 pieter a tak naprawdę nie ma ich wszystkich na raz na jednej zmianie! Pampersy ? Przecież to nie tych Pań należny ta praca a wręcz przeciwnie ....nie można im tego wykonywać a jednak pani [usunięte przez moderatora] to gdzieś ? W weekendy jest 1 na 1 zm i 1 na 2 zm a posiłków do rozniesienia co nie miara a ponadto robią robotę firmy sprzątającej ponieważ ta w weekendy nie pracuje ! Jak była firma która naprawdę sprawdzała się w tym dps-sie i pracowała nawet weekendy to nie pasowała ( komu ??????? ) pani[usunięte przez moderatora] ! Pokojowe tam maja nie pracę .....tylko maraton , nawet zjeść i napić sie herbaty nie mogą bo .............nieroby siedzą ! To jest kolejny SKANDAL !

Prawdziwa

[usunięte przez moderatora] to zwolniłaby wcześniej bo podobno (wg jej zdania) , buntowała personel przeciwko jej rządom ! Stało sie tak ze miała wypadek w pracy DLATEGO BYŁA DŁUGO NA ZWOLNIENIU a nie z jej widzi mi się ! Petekst do zwolnienia był dobry bo nic innego na solidnego i dobrze wykonujacego swoja prace pracownika nie miała i dziwię sIę [usunięte przez moderatora] ZE TO TAK ZOSTAWIŁA !

vvvvvvvv

Pani [usunięte przez moderatora] krytykowała starą kadrę dzieliła personel na stary i nowy ( nowy to ten co od niej przyszli) wszystko co złe to było na stary personel który potrafił pracować,ale to co stworzyła sama to ludzkie pojęcie przechodzi.Ludzie sami zaczeli odchdzić z dps przecież ciągle dyrektorka powtarzała że ona nie będzie zwalniać ludzie sami będą odchodzić. Zwolniła [usunięte przez moderatora] że była długo na zwolnieniu ( Teraz wszyscy boją się chodzić na zwolnienia),a [usunięte przez moderatora] ile była na zwolnieniu i nie została zwolniona i jeszcze zmieniła jej stanowisko.

pracownik - 2010-06-15 09:41:16 Prawdziwa musiałaby się ujawnić .Powiem szczerze że macki naszej [usunięte przez moderatora] siegają daleko więc nie polecam jej takiego sposobu ! Ponadto reporter musiałby się zatrudnić w dps-ie , bo zwykła rozmowa ze [usunięte przez moderatora] to sama przyjemność (dla Skoro jest takie podejście do tematu, że Twoim zdaniem nic się nie da zrobić to nie dziw się, że w DPS'ie jest jak jest. A o reportera się nie martw. Reporterzy śledczy dobrze wiedzą jak zająć się taką sprawą i taką osobą. Pani [usunięte przez moderatora] pewnie już zmiękła rura, kiedy tylko to czyta, a jeśli jeszcze nie zmiękła to już teraz powinna mieć się na baczności. Wielki Brat może zacząć patrzeć na jej brudne praktyki w każdej chwili ;)

gość

Kiedyś pracowałam w tym dps i z przyjemnością chodziłam do pracy, ale teraz czytając wszystkie wypowiedzi myślę że dobrze że tam nie pracuję pozdrawiam panią dyrektor oraz wszystkich pracowników.

Prawdziwa musiałaby się ujawnić .Powiem szczerze że macki naszej [usunięte przez moderatora] siegają daleko więc nie polecam jej takiego sposobu ! Ponadto reporter musiałby się zatrudnić w dps-ie , bo zwykła rozmowa ze [usunięte przez moderatora] to sama przyjemność [usunięte przez moderatora], pracownicy to woły do roboty i obiekty do wyzwisk oraz wyzywania się !

Prawdziwa - 2010-06-13 13:31:21 Wszyscy gadaja ale sie boja o utratę pracy , bo taka prawda a zeby sie tym zająć na serio to trzeba mieć czas i siły , mam nadzieje ze juz niedługo sama sie tym zajme bo nie mam zamiaru juz w tym kieracie i gniezdzie plotek siedziec ! Tylko od czego i gdzie zacząć ? Prosta sprawa. Proszę oddać sprawę reporterom. Takimi niedociągnięciami i skandalami na pewno TV będzie zainteresowana. Proponuję reportaż z ukrytej kamery.

łoś

witam, a czy ktoś ma jakieś informacje o tym jak się pracuje w DPS na ul. Solec?

nnnnnn

Musicie się zjednoczyć bo inaczej nic z tego nie będzie .Jeśli wiecie że wcpr nie pomoże to są inne instytucje państwowe które pomogą wam.Pani (usunięte przez administratora) chyba zbliża się pani koniec kariery w dps

gość

To albo macie wykształcona sekretarkę albo głupią dyrektorkę , bo na stanowiska to potrzebne sa chyba odpowiednie kwalifikacje ? Czy to kolejna skorumpowana pani dyrektor tak jak ta cała (usunięte przez administratora) i kadrowa ? Ludzie pisze całkiem serio , naprawdę nie ma na nich mocnych ?

nnnnnnnnn

Najlepsza to sekretarka niedługo to zabraknie stanowisk w dps dla niej już chyba wszystkie zaliczyła i na żadnym się nie sprawdziła dzięki układom z dyrektorką to jeszcze pracuje w dps.

Prawdziwa

Heheheheh dobrze napisane ! Fakt mściwa i pamietliwa to ona jest ale mam nadzieję ze jak (usunięte przez administratora) poleci to (usunięte przez administratora) razem z nia na zbity pysk ! Kadrowa , sekretareczka razem z nimi ! ! ! Słowo daje ...istny cyrk a pracownicy jak małpy MUSZĄ się zachowywać ! Gdyby na rynku było więcej pracy w tym zawodzie to z całą pewnością odeszliby wszyscy !

Prawdziwa

Napisze jeszcze tak : pampersy sa wydzielane i jednej osobie należą sie 2 na dobę ! Jeśli ktoś ma rozwolnienie musi kupić dodatkowo pieluchy bo inaczej nie bedzie miał zmienionej a jesli nie ma pieniedzy to lezy we własnych odchodach do czasu az dostanie " należącą " mu sie pieluchę ! Pani (usunięte przez administratora) coś wie na ten temat bo to ona prowadziła ( nie wiem dokładnie czy nadal prowadzi ) , cały spis ...kto , ile i po co ! SKANDAL!

gość

Mamy nadzieję że ktoś może tvn zainteresuję się tym co się dzieję w dps tam pracują ludzie a nie" bydło" każdy chce pracować ale w takim stresie nie da się wytrzymać to jawny (usunięte przez administratora), Pani dyrektor jak potrzebuje poparcia od pracowników to jest bardzo miła i dużo obiecuje ,ale jak zdobędzie co zaplanowała to wtedy zmienia się w diablicę.

Prawdziwa

Pisma do wcpr-u już pisalismy nie raz i nie ma odzewu ponieważ dyrektorki się przyjażnią , póki tak bedzie nie mozemy nic zrobić a ona czuje sie jak u siebie w domu .Nawet bym powiedziała ze lepiej bo w domu pewnie na męża krzyczeć i wyzywać nie mozna a w dps-ie wyzywa sie wszystkich bez względu na jakim stanowisku ktos pracuje ! Plotkara z niej pierwsza klasa i taką właśnie klasę sobą reprezentuje . Wice dyrektor który odszedł był super facetem , potem troche MUSIAŁ sie zmienic bo go szykanowała i tez pewnie krzyczała ! Pozdrawiam pana (usunięte przez administratora) !

Raul

Co jedna osoba na 140 osób szok ja pracuję jako opiekun w innym dps ale u nas na 40 osób są conajmniej 3 w tym pielęgniarka i opiekunowie mamy w tym 7 osób w ciężkim stanie zmieniamy im często w nocy pampersy nie wyobrażam sobie by było inaczej to by było nieludzkie , mamy przykazane wręcz by monitorować tych najbardziej potrzebujących Współczuję chorym i pracownikom takiej despotycznej przełożonej my z naszą żyjemy jak w jednej rodzinie napiszcie do wcpr alarmujcie przecież tak niekompetentna osoba nie może prowadzić tak wielkiego domu powodzenia ..........................

pegi suu

W tym domu mieszka140 mieszkańców w tym 55 osób to osoby leżące a w nocy opiekuje się nimi jedna osoba z personelu pielęgniarka która nie jest w stanie im pomóc odbywałam tam praktyki i gdy rano przychodziłam zastawałam tam osoby które leżały we własnych odchodach ,pracownicy którzy zminiają pampersy wychodzą o 20 pózniej zostaje pielęgniarka która nie może zmieniać pampersów bo jak pytałam to pani dyrektor zakazała im tych czynności ,czyli jednym słowem skazała te osoby na leżenie we własnych odchodach więc jak ktoś z chorych załatwi się o 20.10 to mósi czekać do godz .7.00 WSPÓŁCZUJE ! życzyłabym by chociaż jeden raz pani dyrektor poleżała tak jak jej podopieczni prawie 12 godz we własnych ............może zmieniłaby politykę

ktoś

Trochę było spokoju ,ale Pani Dyrektor znowu pokazała na co ją stać.Ile w tej kobiecie nienawiści do ludzi.

Zostaw opinię o DPS Syrena - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DPS Syrena