Eblis B&L

Chorzów

Opinie o Eblis B&L

Zuzanna

Jakby któraś z Was chciałaby zostać hosstesą to na stronie: http://www.eblis.pl/agencja-modelek/ znajdziecie formularz zgłoszeniowy. Po jego wypełnieniu istnieje szansa na zgłoszenia do pracy.

Zuzanna

A jak obecnie wygląda praca w Eblis B&L? Chętnie dowiemy się od obecnych pracowników firmy. Jakie zaszły w niej w ostatnim czasie zmiany? Na jakie warunki można liczyć obecnie? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zamierzają do pracy w firmie aplikować.

matka

@olgierd ale dlatego właśnie to jest praca sezonowa, żeby sobie dorobić. Nie może ona stanowić głównego źródła utrzymania. W każdym razie nie powinna :)

Kamila

Lepiej poszukajcie pracy w innej firmie. Pracy z szefową nie polecam nikomu. Damulka wymaga wszystkiego, a płaci grosze. NIE IDZCIE DO EBLIS CHORZÓW. Ci którzy są dobrzy olejcie, ci którzy chcą się czegoś nauczyć... olejcie tym bardziej!

mietek

hej ludzie kim wy jesteście a szczególnie ten od rozmowy kwalfikacyjnej , mega duren .dziś to standard ze masz umiec cos więcej niż Corela i ten komentarz o tyłeczku dno ..onanista...! ale najbardziej rozwalilo mnie jak pani powyżej pisze " przecież nie nie wolno nic potracac z pensji ...." kobieto zaloz firme i niech ci się przytrafi kilku takich pracowników jak ty to dopiero się dowiesz ile to kosztuje jak zniszcza ci material i nie będzie miała na pensje dla takich orólów jak ty !!!! zobaczymy co powiesz nie jest z tej firmy ale jak czytam te posty to mnie na wymioty bierze czesc to pewnie normalni ludzie ( i tym kłaniam się ) ale czesc to najgorsze mordy polmozgi lesery pieniacze obiboki i modele typu czy się stoi czy się lezy 3000 się należy poszli wy ....w ..wiecie gdzie

Kasia
@mietek 22.05.2015 22:34

Ty chyba nie wiesz o czym gadasz, odstaw dopalacze ostatnio modne przedawkowanie. Pracodawca może dać naganę, zwolnić etc ale nigdy nic odciąć z pensji. Błędów nie popełnia tylko ten co nic nie robi a karząc pracownika za pomyłkę obniżając pensję to największy debilizm. Rozumiem nie dać premii ale nigdy nie potrącać pracownikowi za błąd. Od błędów w normalnych agencjach są osoby nadzorujące a nie grafio-dtpowiec-front/end-seo-sem w jednym

ona

Bylam na rozmowie kwalifikacyjnej do pracy w biurze. Przerazilo ich "umowa o prace". Najlepiej umowa śmieciową. Za nędzne pieniadze. Dojazdy tam kosztowalyby mnie więcej. Szefowa to wyniosla dama w szpileczkach. Traktują ludzi jak tania sile robocza. Nie polecam nikomu!!!

Kasia

Ogólnie praca jest okej, ludzie fajni etc.. Tylko że dla fajnych ludzi do pracy się nie idzie, płaca minimalna + ewentualna premia w kopercie. Jeżeli ktoś się uczy, chce iść do pierwszej pracy to polecam, posiedzieć rok i uciekać z doświadczeniem do lepszego pracodawcy a jeżeli masz doświadczenie omijaj z daleka.

Bodo - handlowiec po przejsciach

Nie ma sensu pracować w takiej firmie. Znajdźcie jakiegoś porządnego pracodawcę. Na najniższej krajowej możesz sobie pracować jak ci się w domu nudzi, a nie jak chcesz żyć, utrzymać rodzinę czy samego siebie chociaż. Dajcie sobie siana z taką firmą. PS: Liza - naiwność do granic :)

doświadczony

hahahaa to Ci dopiero Liza, poprostu sukces nad sukcesy. Nie wiem jak ty, ale ja pracowałem w 5 agencjach reklamowych i nigdzie najniższej krajowej nie proponowano, tylko przynajmniej 1500 - 2000 + prowizja. Jak masz ambicje do pracy na najniższą krajową to pracuj takich ;)

Liza

nareszcie... Lechu.... napisał na tym forum ktoś coś prawdziwego bo gdzie pytam o prace to prace można zacząć ale bez umowy a jak czytam te wypociny to przynajmniej jest najniższa z ubezpieczeniem wiec nie wiem czy to ta nie polecana firma..... ale ok zależny co kto chce i na czym komu zależy

lechu

a ja bym nie słuchał tu nikogo bo coś mi się wydaje że opisują tutaj same debeściaki którzy nic nie chcą robić a zarabiać miliony

kasztanka

słuchajcie głosów ludzi, którzy tam pracowali, jak jesteś handlowcem z doświadczeniem to omijaj tą firmę i znajdź sobie lepszego pracodawce. Nie polecam nikomu wysyłać tam CV!

zrażona

byłam tam handlowcem. Praca na najniższej krajowej, (usunięte przez administratora)nie polecam!

były pracownik

dajcie sobie spokój z tą firmą. Szukajcie porządnego pracodawcy a nie eblis b&L. Totalna porażka.

Liza

nie wiem czy te opinie są tu prawdziwe bo znam osoby które tam pracują i mówią całkowicie sprzeczne informacje z tymi co tu niektórzy piszą

modelina

Spotkania w sprawie modelek to fikcja ;) nikt tym sie tam nie zajmuje. tez byłam w banku twarzy... ani razu zadnego zlecenia. nie ma zadnej kompetentej osoby która cokolwiek by robila w sprawie modelek. szukaj powazniejszych agencji ;)

?

Niestety "firma" ogłasza się co miesiąc i nikogo nie zatrudnia. Pośród ponad 100 cv nie wybiera nikogo na umowe o pracę tylko pojedyńcze osoby na umowę o dzieło za np 100zł. Wszystkie opinie powyżej są prawdziwe i może następne osoby nie zdążą się nabrać!

mała

jak zabierają pieniądze???? jak to możliwe, zgodnie z kodeksem pracy nie mogą "zabrać" ci nic z pensji nawet jak popełnisz błąd. Boże!!!!

KaPi

Byłam tam kiedyś handlowcem. Nie polecam nikomu zjawiać sie nawet na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie :) totalna porażka za najniższą krajową, a jeszcze ci pieniądze zabierają jak tylko jest ku temu okazja bo ktoś popełni błąd. Nie pracujcie nigdy tam ! Kiedyś nie posłuchałam opini innych, poszłam tam pracować i to był błąd. pozdrawiam!

mimek

nieważne ile lat masz doświadczenia i co potrafisz. polska to pensja minimalka i full dyspozycyjność.

arek

osoba, która spełnia ich wymagania dotyczące doświadczenia i umiejętności powinna zarobić jakieś 3,5-4,5 tysiąca netto. Czy tyle tam płacą?

Yoshimitsu

dokładnie. każdy by chciał mieć kogoś kto potrafi robić wszystko najlepiej za najnizszą krajową! zdecydowanie nie polecam! nie warto!

mixer

to testy kompetencji to ściema. tak naprawdę, szukają taniej siły roboczej.hehehe....

garet

to już wiadomo, czemu firma non stop szuka pracowników. Zagadka rozwiązana.

Zostaw opinię o Eblis B&L - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eblis B&L