SYSTHERM

Opinie o SYSTHERM

młody

czy orzeczenie o niepełnosprawności na stanowisko zaopatrzeniowca jest konieczne? Jestem studentem, mam czynną legitymację, doświadczenie w konkurencyjnej branży i ogromną chęć do pracy. Na stronie internetowej wisi ogłoszenie, ale nie wiem jak traktować to zdanie: "wymagane orzeczenie o niepełnosprawności". Rozumiem, że firma chce zapłacić mniejszy podatek, wcale mnie to nie dziwi, bo każdy próbuje w tym kraju jakoś sobie poradzić z własnym biznesem, ale na studentach też płacony jest mniejszy podatek. :)

niepełnosprawna
@młody

Firma jest ZPCHrem czyli Zakładem Pracy Chronionej i musi mieć odpowiedni wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych. Dlatego wymagane jest orzeczenie o niepełnosprawności. A to w ogóle nie jest związane z podatkami. Jak byś był osobą niepełnosprawna to zobaczył byś jak inne firmy ( nie ZPHr) mają podejście do zatrudnienia"kaleków", czy "inwalidów ". Jak niepełnosprawnym jest ciężko z pracą nawet gdy są po studiach. Nie oczerniaj więc już od razu ludzi , którzy prowadzą takie firmy.

Dociekliwy

Proszę rozróżniać firmy Systherm od Systherm Info. To są dwie całkowicie różne i niezwiązane ze sobą firmy działające w różnych branżach. Systherm Info jest firmą działająca na rynku IT a nie w chłodnictwie, chociaż nazwa jest myląca.

ale to juz bylo

Prawda jest taka ze wiekszosc osob , ktore tu pisza negatywne opinie nie posiadaja fachowej wiedzy z branzy. Pisza Ci ktorym sie nie chcialo uczyc i czerpac korzysci z pracy w tej firmie.prawda jest taka ze mozna tam bylo zarobic, ale trzeba bylo wykazac sie wiedza i umiejetnosciami pozwalajacymi zalatwiac trudne i odpowiedzialne zadania.wiekszosc placzacych rycerzy zyla i pewnie zyje w przekonaniu ze placa nalezy sie za godziny wpisane na zleceniu a nie za wymierne eefekty pracy. Faktem jest ze szefostwo czesto nie docenia swoich dobrych wyszkolonych pracownikow i zbyt latwo wypuszcza ich z firmy. Troszke inna polityka zarzadu z pewnoscia pozwolilaby tej firmie byc potentatem w branzy. Przez firme przewinelo sie wielu dobrych fachowcow i w wiekszosci kazdy z nich dobrze sobie obecnie radzi.w duzej mierze jest to zasluga systhermu.ja sam uwazam ze praca w tej firmie w erze wielu dobrych fachowcow sprawila ze obecnie dobrze sobie radze i nie moge narzekac.

byly pracownik

myślę ze ludzie odchodzą z różnych powodów. ale firma jest dobra żeby się czegoś nauczyć. Moim zdaniem powinni więcej płacić za pracę którą sie tam wykonuje, i trochę inaczej planować zleenia

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie SYSTHERM? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Trzeba się wykazać, a pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Jedni przychodzą, inni odchodzą. Przez 20 lat i firma i pracownicy się zmienili. Są plusy i minusy. Jednym się podoba i zostają a innym nie więc szukają pracy gdzie indziej tam gdzie będą szczęśliwi. Nigdy wszystkim się nie dogodzi.

W każdej pracy znajdziesz wroga i przyjaciela. Dużo zależy tez od Ciebie. ludzie są spoko. Prezesostwo bez zarzutów. Zawsze pomogą i co ważne wysłuchają co pracownik ma do powiedzenia szczególnie Pani Prezes.(usunięte przez administratora)Zależy na kogo trafisz, mobingu nie ma.

Trzeba się starać, uczyć się nowych rzeczy, być otwartym , ale nie za wszelką cenę. Uczyć się nowości i stosować do swojej pracy to co już umiemy.Trochę pokory no i oczywiście krzykiem itd. nic nie osiągniesz.Jestem ambitny to tylko słowo, pokarz to aby przełożony zobaczył. :-)

Uwaga

Nie polecam. (usunięte przez administratora)

xyz

a jak stanowiska 'biurowe' jakie macie opinie czy tez spostrzezenia?

Jeśli posiadasz wykształcenie zgodne z branżą firmy to pewnie Cię zatrudnią. CV nie wyrzuca się do kosza. Jak nie będą zainteresowani Tobą już na wstępie to podziękują od razu i oddadzą Ci Twoje CV. A jak już je przyjmą to zostanie wpięte między innych kandydatów. I w trakcie rekrutacji rozpatrzone Powodzenia

były pracownik - 2011-03-20 22:55:17 Firma solidna, można się dużo nauczyć. Pijacy i nieroby nie maja tam co szukać. Po 10 latach dzięki temu co się nauczyłem założyłem swoja firmę i dobrze mi idzie i jezdze w siodemce na starym gracie po odliczeniu kosztow zostaje 1800 zl. Wlasna to Ty masz tylko (usunięte przez administratora) i luzne klepki

marian35

odradzam tą firme takie perspektywy miały być a nic nie ma...

Zostaw merytoryczną opinię o SYSTHERM - Poznań

• Jak się pracuje w SYSTHERM?

Zobacz opinie na temat firmy SYSTHERM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SYSTHERM?

SYSTHERM