Systherm Sp. z o.o.
counter
1 306 102 5 1
Tomek Nowy wpis

Generalnie to jest dobrze, fajna atmosfera i socjal również mamy dlatego chętni do pracy mogą śmiało aplikować.

Pytanie Nowy wpis

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Systherm Sp. z o.o.?

pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Zależy na jakim stanowisku, jako kto chciałbyś aplikować? Handlowiec, monter, księgowy? Narzędzia są raczej klasyczne: samochód, komputer, telefon. Są jeszcze benefity pracownicze i osobiste (szkolenia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe). Kwestia co konkretnie chciałbyś wiedzieć.

TakNie

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Systherm Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Tak1Nie
rozwojowa Nowy wpis
@Pytanie

Oczywiście. Firma organizuje i wysyła pracowników na wiele szkoleń, produktowych, branżowych, personalnych itd.

TakNie

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Księgowa w Systherm Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Jojo
@Pytanie

Nie idź nawet na rozmowę rekrutacyjna bo główna księgowa jest królewną całej firmy i uważa ze może pomiatać ludźmi, bo ma „mocne plecy” w Systhermie.

Andrzej

Uważasz, że obowiązki w księgowości nie są równo podzielone. Czy wynika to z niewielkiego nadzoru nad wykonywaną pracą? Próbowałaś rozmawiać o tym z przełożonym, żeby zmienić organizację i praca odbywała się w bardziej uporządkowany sposób?

Tak3Nie3

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy w Systherm Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

worker

Są premie swateczne.

Tak2Nie
Czesiu

A na jakie stanowiska są wakaty? Jak płace?

Trololo

Pozytywne opinie pisze rodzina prezesa która przejęła prawie kazdy dział w firmie. Prawda jest taka ze żadnych benefitów niema, nawet herbatę trzeba kupować za swój koszt. Biurowce nie są przytulne i wszędzie panuje mobing nad pracownikami. Niektóre osoby siedzą tam dużo lat bo w normalnej firmie nikt by ich nie tolerował.

Tak5Nie2
Renia
@Trololo

Ciekawe, w firmie pracuje ponad 100 osób to duża ta rodzina :D :D Kolejna opinia trolla. JEstem w systermie od ponad 10 lat i żadnego mobingu nie doświadczyłam a i wypłata godna, bo co roku podwyżki.

Tak1Nie3
ale dziwy

Ciekawe, że każdy kto odszedł z systhermu to go okradli albo oszukali, a teraz ma tak świetnie. Zupełnie nie rozumiem w takim razie czemu ludzie tam pracują po tyle lat. Prawdą jest, że wynagrodzenie nie jest jakieś super, a dobrzy fachowcy odchodzą ze względu na zarobki lub nadmiar obowiązków. Prawdą też jest, że premia co miesiąc jest, a jak ktoś już przejdzie okres próbny to raczej może być pewny, że go nie zwolnią. Naprawdę w kilku firmach już pracowałem i rzadko kiedy firma inwestuje tyle w pracowników, szkolenia itd. Mnóstwo ludzi przyszło do systhermu nie mając pojęcia co to jest chłodnictwo czy jak działa lodówka, a teraz świetnie sobie radzą. Szkoda tylko, że często u konkurencji... Sporo ludzi porobiło wszystkie możliwe uprawnienia i poszło sobie dalej. Czasem "pojawiają się" na obiekcie i jakoś nikt nigdy jadem nie pluje. Osobiście uważam, że systherm to świetna firma dla nauki i rozwoju ale czy na dłuższą metę to już każdy sam musi ocenić.

Hdgjtchjy
@ale dziwy

Premia jest, bo bez niej na kartce z wyplaty byloby 1700zl

Hhgga

Wszystkie pozytywne opinie pisza pracownicy biurowi przy 8godzinnej kawce oraz rodzina prezesa

Tak4Nie1
Robson
@Hhgga

A takie komenatarze leniwi frustraci lub konkurencja chcąca zrobić czarny PR ;)

Tak1Nie2
Obserwator

Firma woli trzymać nierobów z grupą niż zadbać i przytrzymać naprawdę pracowitych ludzi. Taka prawda.....

Tak12Nie1
Hhgga
@Obserwator

Nierobow z grupa i "serwisantow" z ukrainy ahahhaha

Tak7Nie
Swift

Miałem okazję poznać pana prezesa podczas rozmowy kwalifikacyjnej jak i trochę poza nią. Mogę napisać, że jeżeli ktoś pełni tak poważną funkcję a zachowuje się jak dziecko, zapominając o swoim autorytecie, to naraża swoich podopiecznych na niekończące się gnębienie i bardzo toksyczną atmosferę. Wyobraźcie sobie ojca, który zachowuje się jak syn wobec swojego syna....?

główny szef

Firma działa konsekwentnie i rozwija się cały czas. Pracą można polecić.

Tak1Nie5
luiz0992

Po dwóch przekierowaniach z innych działów firmy w końcu skierowano mnie do kompetentnej osoby. Współpracę zakończyłem na etapie projektu bo pozostałe działy to jakieś jedno wielkie nieporozumienie. Jedyna osoba na poziomie posiadająca specjalistyczną wiedzę techniczną, do tego niezwykle profesjonalna w obyciu a jednocześnie miła i uprzejma to pan Karol B. z działu projektowego. Jeśli chcecie cokolwiek załatwić w tej firmie, kierujcie się od razu do pana Karola. Jest ogromna przepaść pomiędzy poziomem obsługi klienta pozostałych działów firmy a poziomem w jaki klienta obsługuje pan Karol. Panie Karolu, rób Pan swoje projekty w swoim biurze bo w tej firmie Pan się marnuje. Jestem wdzięczny nie firmie, ale temu jednemu profesjonalnemu projektantowi, który swoją wiedzą, doświadczeniem, doradztwem i zachowaniem przerasta wszystkich projektantów, których do tej pory spotkałem. I z tego tytułu jedynie polecam tą firmę. Systhermie, doceń tego pracownika, bo jak odejdzie, nie będzie z kim u was rozmawiać.

Tak13Nie
Andrzej

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jakie zarobki można liczyć na początek?

TakNie1

Paulina

@Stróż nie rozumiem komentarza. Chciałam dopytać o szczegóły zatrudnienia w firmie Systherm. Dzięki takim komentarzom pełnych informacji osoby zainteresowane pracą mają szansę na szybkie znalezienie interesujących szczegółów na temat pracy.

Tak9Nie
Paulina

@Robotna czyli dobrze wykonana praca może liczyć na odpowiednią premię ze strony pracodawcy? W ogłoszeniach o pracę firmy Systherm czytam, że firma umożliwia rozwój, umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie. To są satysfakcjonujące atuty firmy czy jest jeszcze coś co chciałbyś dodać od siebie? Jakieś benefity?

Stróż
@Paulina

O jak słodko się robi ;)))

Tak6Nie

mgr_inz_1700brutto

Szczerze odradzam. Zero perspektyw. Szkoda czasu i nerwow.

Tak3Nie1
Stef
@mgr_inz_1700brutto

Doświadczony, czy uczniak po szkole, którego trzeba jeszcze uczyć?? Podstawa, czy z premią? :>

Robotna
@mgr_inz_1700brutto

Haha, zawsze znajdzie się jakiś niedowartościowany troll, który będzie chciał zaszkodzić komuś. A internetowy papier wszystko przyjmie. Jak pracuje w Systhermie już kilka lat i nie narzekam.Mialam okazje sprawdzić w różnych sytuacjach i zawsze kończyło się odpowiednią gratyfikacją. Jak ktoś chce pracować to pracuję, a jak marudzić to zawsze marudzi.

TakNie2
mgr_inz_1700brutto

Szczerze odradzam. Zero perspektyw. Szkoda czasu i nerwow.

Tak2Nie
Paulina

@byly_pracownik obraźliwe komentarze mogą zostać skasowane przez administratora według regulaminu: http://www.gowork.pl/regulamin A słowo 'kołchoz' obraża i nie powinno się takich słów stosować na form. @serwisant rozumiem Twoje oburzenie i złość, ale sformułowanie jakie zostało przez Ciebie użyte nie powinno mieć tutaj miejsca.

billy
@Paulina

Prawde napisal.

Tak3Nie
Paulina

@Serwisant co masz na myśli? Na forum muszą pojawiać się merytoryczne wypowiedzi i nie powinno się opisywać poszczególnych pracowników, dlatego proszę o wypowiedzenie się na temat firmy.

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Systherm Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Systherm Sp. z o.o.