SYSTHERM

Dołącz do naszego Zespołu i rozpocznij swoją przygodę z Systherm jako:

Młodszy specjalista ds. marketingu

Lokalizacja: Poznań

Główne zadania:
• aktualizacja treści w firmowych serwisach internetowych oraz mediach społecznościowych
• współtworzenie szeroko pojętych działań reklamowych (m.in. Internet marketing, pull marketing, event marketing, reklama prasowa, out door marketing i inne)
• współpraca z agencjami reklamowymi/podwykonawcami
• współpraca z poszczególnymi pionami/działami wewnątrz Grupy
• współorganizowanie działań związanych z zaopatrzeniem w gadżety i materiały reklamowe działu
• wsparcie bieżących działań marketingowych

Kogo dokładnie szukamy:
Osób z dobrą znajomością mediów społecznościowych (takich jak: LinkedIn, YouTube, Facebook, Instagram, TikTok) oraz narzędzi marketingu internetowego, w tym WordPress, środowiska CMS i narzędzi analitycznych Google Analytics
Osób samodzielnych, ambitnych, chętnych do podejmowania wysiłku, nie zniechęcających się po pierwszych nieudanych próbach.
Osób, którym nie brakuje pomysłów, samodzielnie poszukujących nowych rozwiązań, nastawionych na ciągły rozwój i naukę.
Osób, które łatwo współpracują z innymi ludźmi, potrafią komunikować się, unikając zbędnych informacji i stosując odpowiednie formy wypowiedzi.
Osób posiadających umiejętność tworzenia tekstów, haseł reklamowych oraz zmysł graficzny
Mile widziane:
·       znajomość SEO/SEM , digital marketingu, programów graficznych
·       znajomość języka angielskiego (poziom B2) w mowie i piśmie
·       prawo jazdy kat. B

Co zyskuję rozpoczynając pracę w Systherm?
·stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę na pełen etat, przy stałych godzinach pracy
·Pakiet benefitów: opieka medyczna dla Ciebie oraz możliwość rozszerzenia dla Twoich bliskich, karnet sportowy (zakup karnetu w atrakcyjnej cenie), ubezpieczenie grupowe, zakupy pracownicze po preferencyjnych cenach oraz imprezy integracyjne.
·Narzędzia pracy, także do celów prywatnych
·Pracę z aktywnym wsparciem doświadczonych członków zespołu
·Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i premie uzależnione od doświadczenia i osiąganych wyników
·Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie cv z klauzulą ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych: https://www.systherm.pl/polityka-prywatnosci/
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w SYSTHERM na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży?

Czym w SYSTHERM zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Anna Jastrzębowska

Co zyskuję rozpoczynając pracę w Systherm? • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę, przy stałych godzinach pracy • Pakiet benefitów: - opieka medyczna dla Ciebie oraz możliwość rozszerzenia dla Twoich bliskich, - karnet sportowy (zakup karnetu w atrakcyjnej cenie), - ubezpieczenie grupowe, - zakupy pracownicze po preferencyjnych cenach - oraz imprezy integracyjne. • Narzędzia pracy, także do celów prywatnych (w zależności od zajmowanego stanowiska: samochód służbowy, komputer, smartfon ). • Pracę z aktywnym wsparciem kolegów i przełożonych • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i premie uzależnione od osiąganych wyników • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

@Anna Jastrzębowska

Wow, no to dbają o pracownika :) A co do tego samochodu służbowego to można z niego skorzystać prywatnie, ale rozumiem, że trzeba sobie tankować? Fajnie, że piszesz o atrakcyjnym wynagrodzeniu, ale napiszesz orientacyjnie ile można zarobić? Rozumiem, ze przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych jest równoznaczne z awansem w przyszłości? :)

Anna Jastrzębowska

Wszystko zalezy od tego jakie stanowisko Cię interesuje. Na tych, na których przewidziane są auta to odpowiedź brzmi tak, są do użytku prywatnego. Wynagrodzenie również zalezy od stanowiska, doświadczenia i zaangazowania i moze się znacznie różnić. Bardzo zalezy nam na tym, żby nasza Ekipa podnosiła swoje kwalifikacje i tak oczywiście, zmiana stanowiska i awans nie są tu niczym obcym.

@Anna Jastrzębowska

Podnoszenie kwalifikacji to też szkolenia dla pracowników? Każdy pracownik ma do nich dostęp czy trzeba się czymś wyróżniać żeby się załapać na dodatkowy kurs?

Nowy wpis

Nasza Załoga stale podnosi swoje kwalifikacje, mile widziana jest chęć nauki i zdobywania wiedzy.

Nowy wpis

Mile widziane:
·       znajomość SEO/SEM , digital marketingu, programów graficznych
·       znajomość języka angielskiego (poziom B2) w mowie i piśmie
·       prawo jazdy kat. B

Co zyskuję rozpoczynając pracę w Systherm?
·Narzędzia pracy, także do celów prywatnych
·Pracę z aktywnym wsparciem doświadczonych członków zespołu
·Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Aktualność
Black Friday – 60 sekund w Systherm!

Skorzystaj 24 listopada z wyjątkowo szybkiej promocji z okazji Black Friday w oddziałach Grupy Systherm! Wystarczy 60 sekund ????

Zrób szybkie zakupy i zyskaj:

60% na wybrane urządzenia klimatyzacyjne i grzewcze lub 60 dni płatności na cały asortyment!

Odwiedź najbliższy oddział Grupy Systherm, poznaj ofertę, wybierz coś dla siebie i skorzystaj z promocji. Pośpiesz się – akcja obowiązuje tylko 24 listopada!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie SYSTHERM? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Cześć. Szukają montera/serwisanta. Jak tu jest z praca? Wiadomo, sezon grzewczy się zaczął, a co potem? Nadal jest praca, czy są jakieś przestoje? O stanowisku magazyniera wszystko dobrze ty zostało przedstawione, jeśli chodzi o prace warunki oczekiwania itp. A ktoś pracuje przy instalacjach i da znać z czym je się to stanowisko? Dużo zatrudniają oni takich osób? W branży Hvacr pracuje 2 lata, myślicie ze to wystarczy do dostania dobrej stawki?

Dzień dobry, w związku z intensywnym rozwojem permanetnie poszukujemy monterów/serwisantów. Powiększamy nasz zespół i zależy nam na współpracy długofalowej, a nie sezonowej. Dla nas ważne są zarówno sezon grzewczy jak i potrzeba chłodzenia latem. Zapraszam do kontaktu ajastrzebowska@systerm.pl

Promocja dla Instalatorów!
Postaw na finansowy balans z klimatyzatorami KONSI i odbierz instalatorski BONUS! Nagradzamy już od pierwszego zakupionego kompletu klimatyzatorów KONSI z serii Oppira, Risou oraz Wendu! Wybierz promocję dla siebie!

1. Kup klimatyzator KONSI i odbierz wspornik JAR-MAT za 1 PLN netto!
Za każdy kolejny komplet, zakupiony w ramach jednej transakcji -> wspornik JAR-MAT, rura skroplin Castel-Engineering lub podstawa gumowa Castel-Engineering za złotówkę!
2. Kup minimum jedną paletę klimatyzatorów KONSI i odbierz dwa zwoje rury miedzianej Armacell za 1 PLN netto/sztukę!

Oferta obowiązuje do 31.08.2023 r. lub do wyczerpania zapasów. Promocje nie łączą się.

Szczegóły: https://konsi.pl/poczuj-finansowy-balans-promocja/
Instalator

Warto skorzystać

Klimat

Co sądzicie o marce KONSI wprowadzanej właśnie pod skrzydłami SYSTHERM na Polski rynek ?? To "masowy" chiński produkt czy probuja wprowadzić coś lepszego ? Studiując oficjalny cennik i upusty dla instalatorów - sugerują pierwszy wariant. Nie widziałem tego jeszcze, dlatego proszę o opinie. Pozdr.

Instalator
@Klimat

Zainstalowałem dwa modele i jestem pozytywnie nastawiony. Jakość porównywalna do innych marek z tej półki jak Rotenso i Gree. Do tego fajne parametry przy niskiej cenie Ja będę na pewno oferować, ale ważne żeby nie psuło się.

@Klimat

Produkt Konsi nie jest typowym rozwiązaniem OEM, ale produktem dedykowanym i produkowanym na bazie ścisłej współpracy zespołu inżynierów SYSTHERM z fabryką pod względem stosowanych i planowanych rozwiązań technologicznych.

Jestem zainteresowany aktualną ofertą, jak wygląda praca w oddziałach firmy? Czy ludzie są otwarci i dzielą się doświadczeniami?

@Kandydat

Organizacja procesu wdrożenia nowej osoby zależy od stanowiska pracy. Jednak bez względu na dział/ oddział podczas całego procesu wdrożenia możesz liczyć na pomoc swojego przełożonego oraz doświadczonych kolegów. W Grupie stawiamy na rozwój pracowników i podnoszenie ich kompetencji, a realizujemy je poprzez Indywidualne planowanie kariery.

Amanda
@SYSTHERM

Brzmi ciekawie te indywidualne planowanie kariery, możecie zdradzić jak dokładnie wygląda ten projekt i na jaki okres czasu on jest rozplanowany? No i pytanko jeszcze jedno ile trwa proces wdrożenia pracownika, po jakim czasie powinien on już samodzielnie pracować, macie jakieś wytyczne, określony czas?

@Amanda

Tak jak wcześniej wspomniałam, wszystko zależy od stanowiska pracy. Inny jest czas na wdrożenie, poznanie i rozwój pracownika na stanowisku handlowca, niż serwisanta, czy osoby na stanowisku administracyjnym, albo magazyniera. Dodatkowo okres próbny, na który zatrudniana jest nowa osoba, często nie wystarcza do tego aby się dobrze poznać, u niektórych wdrażanie trwa wiele miesięcy i jeszcze potrzebują wsparcia, dostają kolejne szanse, badź też sprawdzają swoje siły na innych stanowiskach. Zdarza się też czasem tak, że już podczas rozmowy kwalifikacyjnej wiemy, że to jest właśnie to czego szukamy i faktycznie, kiedy ta osoba zaczyna pracę, mamy wrażenie, że jest w firmie od lat, ponieważ nie tylko czas jej wdrażania w strukturę i specyfike działania organizacji jest krótszy, to jeszcze wnosi ona wiele od siebie i jest totalnie samodzielna, a przede wszystkim konsekwentna w działaniu, kończy rozpoczęte zadania i sięga po kolejne. To jest przez nas jak najbardziej doceniane. Dlatego odpowiadając na zadane pytanie, to wszystko zależy od tego, na ile kandydat jest zdeterminowany i chętny do nauki i podejmowania wyzwań. Jeśli tak, to naprawdę może się u nas rozwijać, a czas wdrożenia jest indywidualny dla każdego.

Norbi
@SYSTHERM

Dzięki za informacje. Mnie interesowało by stanowisko magazyniera. Tu trzeba znać programy magazynowe czy wszystkiego nauczą? A jak z uprawnieniami na wózki. Też można liczyć na kurs?

@Norbi

Pracownik magazynu przechodzi szkolenie stanowiskowe, włącznie z wdrożeniem w obsługiwanie programów komputerowych. W przypadku uprawnień na wózek, jest mozliwość przejścia kursu. Prosze o wysłanie CV, skontaktuję się i porozmawiamy :)

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z SYSTHERM? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Handlowiec

Myślę że jak w każdej firmie. Jedni odchodzą sami, gdyż chcą zmiany w życiu a inni rozstają się gdy nie spełniają wymagań. Ale dużo jest osób, które pracują w systhermie nawet po 10 a nawet ponad 20 lat.

Miro
@Handlowiec

10 godzin dziennie to dość dużo. W tym systemie można więcej zarobić? Te dodatkowe godziny są lepiej płatne czy jest to jakoś uogólnione przy wypłacie pensji?

El professor
@Miro

10 lat a nie 10 h XD

@Miro

W Systherm pracujemy w systemie ośmiogodzinnym.

Kostek
@SYSTHERM

Od poniedziałku do piątku czy w soboty też jest praca? Godziny w miarę elastyczne? Najpóźniej o której trzeba być w robocie?

Jerry
@Kostek

Większość ludzi pracuje 8.00 - 16.00, ale są też tacy co przychodzą 7.00- 15.00

@Kostek

Praca od poniedziałku do piątku i ruchomy harmonogram pracy: rozpoczęcie w przedziale 7-9.00

Franek
@SYSTHERM

O fajnie że można tak elastycznie przychodzić do pracy. A jeśli chodzi o system hybrydowy to jest dopuszczalny jeśli stanowisko nie wymaga ciągłego bycia w firmie? Czy tego tu się nie stosuje?

@Franek

Wszystko zależy od zakresu obowiązków na danym stanowisku pracy, odpowiedzialności za dany obszar oraz możliwości technicznych. Do każdego tego typu wniosku podchodzimy indywidualnie, będąc otwartym na różne sytuacje, ale biorąc również pod uwagę dobro organizacji.

Jak wygląda ścieżka kariery w SYSTHERM? Czy trudno jest zdobyć awans?

Ścieżka kariery zależy od stanowiska pracy oraz sytuacji w danym momencie w organizacji tj. etapu bieżących projektów i planowania działań rozwojowych w przyszłości (bliżej i dalszej). Systherm jest w fazie dynamicznego rozwoju, otwieramy kolejne drzwi, tym samym doceniamy pracę zmotywowanych, ambitnych, chętnych do poszerzania swojej wiedzy, ale przede wszystkim konsekwentnych w działaniu współpracowników. I takie osoby mają szanse na szybki awans, gdyż przed uruchomieniem rekrutacji na nowe samodzielne stanowiska, staramy się wyłonić osoby z zespołu proponując im nowe wyzwania.

Jestem po rozmowie o prace i jestem bardzo zadowolony, mam nadzieję, ze mnie zatrudnią.

Klima Klima

Bardzo dobra opieka handlowa w Poznaniu. Promocje, rabaty i pomocne rady pani Magdy. Polecam!

Nowy pracownik

Pracuje od niedawna i jestem zadowolony. W firmie pracuje dużo otwartych ludzi i panuje miła atmosfera. Impreza integracyjna była rewelacyjna, wypłata zgodnie z ustaleniami.

Czy firma Systherm Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pracodawca kieruje swoich pracowników na szkolenia, celem podwyższania ich kompetencji, zarówno administracyjnych, handlowych jak i technicznych, są to szkolenia w pełni opłacane przez firmę.

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Księgowa w Systherm Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Uważasz, że obowiązki w księgowości nie są równo podzielone. Czy wynika to z niewielkiego nadzoru nad wykonywaną pracą? Próbowałaś rozmawiać o tym z przełożonym, żeby zmienić organizację i praca odbywała się w bardziej uporządkowany sposób?

Zofia

Czyli co, nie ma pracowników z zewnątrz?

Wiecie, czy Systherm Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

pracownik systherm

Tak

Dorota
@pracownik systherm

I do czego najczęściej są one wykorzystywane przez pracowników? Na jakich stanowiskach najbardziej są tu potrzebne właśnie laptopy?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Systherm Sp. z o.o.?

odpowiadający

Pewnie, jeśli chcą pracować i to doświadczenie zdobywać;)

Karol

Czy kontakt z firma jest utrudniony ?

Generalnie to jest dobrze, fajna atmosfera i socjal również mamy dlatego chętni do pracy mogą śmiało aplikować.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Systherm Sp. z o.o.?

Zależy na jakim stanowisku, jako kto chciałbyś aplikować? handlowiec, monter, księgowy? Narzędzia są raczej klasyczne: samochód, komputer, telefon. Są jeszcze benefity pracownicze i osobiste (szkolenia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe). Kwestia co konkretnie chciałbyś wiedzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o SYSTHERM - Poznań

• Jak się pracuje w SYSTHERM?

Zobacz opinie na temat firmy SYSTHERM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SYSTHERM?

SYSTHERM