Opinie o PKC Group Poland Sp. z o.o. w Starachowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PKC Group Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PKC Group Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKC Group Poland Sp. z o.o. w Starachowice

Stanowisko planisty. Posiada ktoś aktualne informacje o tym stanowisku?

Ona

Czy warunki pracy w pkc są nadal tak marne i czy jest możliwość stabilnej pracy na stałe?

Widzę już kolejne ogłoszenie tej firmy na stanowisko "Konstruktor" O co chodzi, może wypowiedzą się Ci, którzy pracowali, czemu taka roszada? Czy przełożony chciałby finansowo traktować jedną z najważniejszych osób w firmie produkcyjnej jak sprzączkę na 1/4 etatu? A może ma ciężki charakter, człowiek autorytarny bez wiedzy merytorycznej stosujący zarządzanie siłowe? Wedle Polskiej zasady "najtańsze to najlepsze" nakazuje stosować własne wymyślone przez siebie rozwiązania, które są bezmyślne i przynoszą w efekcie tylko szkodę firmie? Większość starachowickich pseudo przedsiębiorstw tak się właśnie zachowuje. Liczą na to, że zatrudnią sobie fachowca, który zaprojektuje im asortyment na którym będą zbijać krocie a jemu dadzą marne 3 - 3.500 zł i będą wymagać cudów i oczekiwać pełnej dyspozycyjności i zaangażowania. Z góry dzięki za szczerą odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich kumatych.

Pit
@anonymous

Zgadzam się z Twoja wypowiedzią, niestety w TST jedynie co można się na bawić to garb jesteś fachowcem to szukaj pracy w wiekrzymi mieście, niestety lata lecą a pozostanie tu grozi głęboka depresia i zarzenowaniem co do pieniędzy i układów panujących u pseudo pracodawców.

Była pracownica
@Pit

Pracowałam tam i niestety prawda panujące tam układy i tolerowanie zachowań nagannych to fakt. Niby wszystko pięknie a tak naprawdę brygadzisci maja swoich ulubieńców. To jeden z przykładów a można by powiedzieć wiele.. Jak wchodzisz w stado wron to trza krakac jak one dlatego nie będzie dobrze pieniądze marne wymagania ogromne szacunku brak pozdrawiam

Jaki jest styl zarządzania kadrą w PKC Group Poland Sp. z o.o.?

Tom

Kiepski nie umieją docenić kogo maja. Mur nie do przebicia a szkoda.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w PKC Group Poland Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. Personalnych?
Basia

Serio jest mobbing w firmie?

Najgorsza firma w Starachowicach,zero poszanowania i szacunku do czlowieka,pracownik w tej firmie jest nikim.Nie polecam nikomu tej firmy!!!

Dawid

@Wkurzona ~~ Skoro jest źle to jak wytłumaczysz, że firma ma dobre opinie??

Hshs
@Dawid

Chyba sami sobie je piszą ????

DZidek
@Dawid

Ciekawe gdzie

Firma pezprawnie obniża etaty pracownikom z calych na 4/5 i zabiera nam urlopy dni (usunięte przez administratora)

Pracownica

Co w związku z coronawirusem ? Ludzie panikują , uciekają na zwolnienia, urzędy zamknięte , szkoły również ale po co skoro w zakładach pracują rodzice tych dzieci którzy predzej czy później zaproszą coronawirusa do swoich domów !!! Ludzie opanujcie się i zróbcie coś z tym !!! Czy naprawdę wiązki są ważniejsze od zdrowia pracownika ?!!!

@Pracownica

Koronowirus jest dla prezesa i zarządu jak ważny a ludzie tam pracujący jeszcze mniej!!!! Każą ludziom brać urlopy na przestoj i na odrobke godziny to chore telewizja i pip powinni się dobrać do (usunięte przez administratora) zarządowi pić i man

Czy rozmowa rekrutacyjna w PKC Group Poland Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Pkc

Nie tylko w polskim dasz radę hihi

Firma schodzi na (usunięte przez administratora) zero podwyżek brak poszanowania pracownika

Gosia

Dno nie polecam. Przyjmują a jak trzeba zacząć płacić premie zaraz zwalniaja. A "kierownik" Bugaj to najgorszy (usunięte przez administratora) i wiesniak na tym zakładzie (usunięte przez administratora) wie a uważa się za Pana którym nigdy nie będzie bo słoma z butów wystaje. Kierownik który ma trzy koszule na krzyz i to jeszcze w te kwieciste wzory chyba po swoim ojcu chipisie,widocznie mała pensja tego zaganiacza skoro stać go tylko na trzy koszule współczuję wszystkim którzy do niego trafia

Wkurzona ~~

Na składowej jedno wielkie dziadostwo. Panienki wypindrzona właża brygadzistom prawie na kolana. ...śmiech na sali ...mezatki, dzieciate A one mało się nie posiakja jak się któryś odezwie do nich....inni na zmianie walą oparami wódki....dramat co się tam naoglądam ...I romanse żenua....resztę da się przeżyć . Ale czas spadać z tego cyrku:D

Postronny

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie jeśli chodzi o traktowanie pracownika. Jeden z działów składający wiązki głównie pracuje tam ok 8 kobiet. Liczą się tylko układy między brygadzista a pracownica. Jednych traktuje się z tzw ochrona w pracy i podnosi się im pensje a drugich wykorzystuje do granic możliwości i bez jakichkolwiek podwyżki pensji. Zastanawiam mnie jedno, gdzie jest kierownik który to wszystko nadzoruje i nie reaguje w żaden sposób. Albo nie wie o tym co się dzieje u niego na dziale albo wszystko olewa. Nie liczcie na zarobki i na sprawiedliwe traktowanie. Ponadto to jest opinia wielu osób pracujących w PKC tylko większość nic nie mówi bo się boją o pracę, ludzie mają rodziny i zobowiązania dlatego wszyscy siedzą cicho. Powodzenia jeśli ktoś zamierza tu pracować.

Dominika
@Postronny

Martwi mnie nierówne traktowanie pracowników w firmie PKC Group Poland Sp. z o.o. jakie opisujesz. Od jak dawna trwa taka sytuacja? Rozumiem, że podwyżek nie otrzymuje każdy pracownik, jednak zastanawiam się czy wszyscy mają możliwość otrzymania premii?

Hej ile zarabia inżynier produkcji?

@123

Interesuje Cię stanowisko inżyniera produkcji w firmie PKC Group Poland? Chciałbym wiedzieć, czy aplikowałeś już może na to stanowisko, czy raczej wolałbyś dowiedzieć się o zarobkach, które oferuje ten pracodawca? Zanim ktoś odpowie na Twoje pytania, to chętnie dowiem się, jak to obecnie u Ciebie wygląda.

Piotrek

Witam, mam pytanie do załogi zakładu, czy niejaki S. Zieja był u was jakimś kierownikiem? Teraz pracuje w techmatiku w Radomiu i różne plotki o nim krążą m. in. ze ma sprawy o mobbing i ogólnie jest niezły wariat. Powiedzcie proszę z kim mamy do czynienia, czy się zajmował do tej pory i czemu odszedł? Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje. Pozdrowienia z Radomia

@Piotrek

Nie wierz plotkom. Normalny spokojny gosc.

Plemnik
@Piotrek

@Piotrek , potwierdzam wszystko co napisales. Uwazajcie.

@Piotrek

Typ jakich malo. Uważajcie na niego.

Gabi
@Piotrek

Uważajcie gościu nie normalny ludzi ma za nic a to że go wywali z pkc to ma za swoje pomiatal ludzi a teraz nim powinni pomiatac niech idzie do łopaty bo tyle umie

Anonimowy pracownik PKC
@Piotrek

Sylwester to opanowany menadżer, bardzo rzadko były sytuację gdy wybuchał złością. Moim zdaniem szkoda że odszedł z PKC.

Kinia
@Piotrek

Wyleciał bo nie spełnił swojej pracy i firmę poniusl na koszta tzn karę za nie zrobienie pracy na czas nie wypełnił swojej roli jako kierownik

@Piotrek

praca ogólnie ok gdyby pan dyrektorek wraz z kierownikiem w garniturze nie łazili i patrzyli każdemu na ręce a w 1 dzien zebranie o odrzutach kabli i cytuje co mówia do nowych osób nie mamy czasu was uczyć wszystko ladnie pięknie na szkoleniu i jeszcze to swoje zero wad jakośc haha zenada

Chdsz
@Piotrek

Teraz to mi go nawet brakuje. Przynajmniej coś ogarniał.

Mm
@Piotrek

Jest wymagającym człowiekiem ale jak najbardziej w porządku. Nie ma się czego bać.

@Mm

Czasami plusem jest wymagający dyrektor, ponieważ pomaga to pracownikowi wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Mógłbyś napisać, czy w Twojej ocenie praca w firmie PKC Group Poland jest pracą, gdzie możemy odpowiednio się rozwinąć? Rozwój zawodowy dla wielu osób to kluczowy aspekt zatrudnienia, dlatego chciałbym wiedzieć, jak wygląda to w przypadku tego pracodawcy.

Ninko

Mam pytanko jak atmosfera na Pkc na składowej. Dokładnie chodzi mi o pracę na ramie.

@Ninko

Mógłbyś dokładniej wyjaśnić o jakie stanowisko Ci chodzi? Znalazłem kilka ogłoszeń rekrutacyjnych na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/pkc-group-poland-sp-z-o-o,20934. Pod tym likiem znajdziesz więcej szczegółów. Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie, pakiet socjalny i możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach językowych. Jeżeli zdecydujesz się na aplikację, napisz o tym na forum.

ad

szkoda życia na tę firmę wypłaty marne a obietnice podwyżek duże

@ad

W dalszym ciągu nie wprowadzono podwyżek w firmie PKC Group Poland? Napisałeś, że padały takie obietnice, dlatego zastanawia mnie, dlaczego nie zostały spełnione? Jeżeli próbowaliście wyjaśnić tę kwestię z pracodawcą, to proszę o informację, co udało Wam się dowiedzieć.

Pracownica

Poczytałam, popatrzyłam... Teraz ja się wypowiem. Tak trochę racji jest, że jest pełno roboty, ale gdzie teraz nie ma? Wymagania są... To jest spora firma od której klienci wymagają. Nie bez powodu zatrudnia coraz więcej osób... Jeżeli chodzi o współpracowników, to jeżeli przychodzisz i się starasz nauczyć robić dobrze i normę to masz dużo pomocy od innych i wsparcie a jak pokazujesz, że przyszedłeś odbębnić swoje i posiedzieć na 4 literach 8h a inni muszą robić to przykro mi... Raczej nikt czegoś takiego nie toleruje. Normalne, że drugie i trzecie zmiany wykanczaja ale raczej jest sie swiadomym gdzie sie idzie i na jakich warunkach to wszystko się odbywa... Ja nie narzekam, od kiedy ogarnęłam co się z czym je i osoby pracujące ze mną jak przyszłam na początku i musiałam stanąć sama mimo, że jeszcze się uczyłam przyglądały mi się i widziały, że bardzo się staram żeby nadążyć to mi bardzo pomagały czasami nawet sobie robiąc zaległości bylebym ja się szybko nauczyła. Cierpliwość jest, czasami nawet aż za dużo jej do niektórych osób. Ale po prostu trzeba spróbować! Nie bez powodu jest okres próbny ;)

Chdsz
@Pracownica

A ile Pani pracuje? Bo ja też na początku miałam klapki na oczach, które już dawno opadły. Firma dziad, a kierownictwo bladego pojęcia nie ma o tym co robi.

Abcde

Ja po prostu nie wiem co się dzieje z tą firmą ale co do niektórych "rzadzacych" nami mam wiele... Nakazy nie nakazy... Ludzie, to jest tylko praca... Wszystko byleby pkc za przeproszeniem do góry (usunięte przez administratora) nie stanęło. A gdzie rodzina, odpoczynek?! Jestem przerażona tym że ludzie dają się tak wykorzystywać. Ludzie by dzieci sprzedali za premie świąteczna... Pkc to jedna wielka porażka.

@Abcde

Negatywnie oceniasz swoje doświadczenia związane z pracą w firmie PKC Group Poland, lecz w Twojej wypowiedzi brakuje poruszenia aspektów, które wpływają na zadowolenie z danego miejsca pracy. Mógłbyś napisać coś na temat wynagrodzeń oferowanych przez pracodawcę? Z Twojej wypowiedzi wiemy, że na pewno występują premie świąteczne, dlatego chętnie dowiem się coś więcej na ten temat.

Abcd
@Andrzej

Premie świąteczne przysługują każdemu bez względu na to czy pracownik jest na agencji czy zatrudniony przez firmę. Są to różne wynagrodzenia zależy czy w danym roku stać pracodawcę na wyższą premie świąteczna czy też nie. Również są wczasy pod grusza jednak słychać że mają to zamienic na karnety na siłownię co oburza pracowników bo z pewnością nie każdy będzie z tego zadowolony. Zarobki 2000-2400 w zależności od premii. Ale ogólnie nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o PKC Group Poland Sp. z o.o. - Starachowice

• Jak się pracuje w PKC Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PKC Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKC Group Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 19 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PKC Group Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 101 ocen.

PKC Group Poland Sp. z o.o.