Opinie o PKC Group Poland Sp. z o.o. w Starachowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PKC Group Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PKC Group Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKC Group Poland Sp. z o.o. w Starachowice

Balbi

Firma może i ok, jak każda produkcyjna. Ale atmosfera oraz "szacunek" do pracowników porażka!! no cóż skoro Pani Dyrektor HR nie szanuje nikogo to czego tu sie spodziewać.

Tako

Ile tam się zarabia?

Zofia
@Tako

Masz na myśli jakieś konkretne stanowisko?

INDYK W OPERZE

Cześć . pracowałam w pkc jakieś dobre kilka lat temu i powiem szczerze ,że ta firma jest mega słaba . w czasach gdy pracowałam ,, pan,, A .. był brydziem ... ponoć dalej tam jest ... praca nie byłaby zła gdyby nie on- jego naprawdę kiepsko wspominam człowiekowi aż do roboty sie nie chciało chodzić-nie wiem jak z nim teraz... podejrzewam ze tak samo ... atmosfera tez słaba -plotki , śmichy głupie dogadywanie tam to norma .Awanse tez by się wydawało ,ze po znajomościach ... a niektórych to nawet powiało na MANA i kierownikują ... pozdrawiam i szczerze życzę zmiany pracy (tym normalnym oczywiście) indyk w operze

Teresa

Hmhmh nie wiem od czego zacząć Pracowałam na tych wiązkach trzy miesiące ale odeszłam bo dziwna panowała tam atmosfera nikt nic nie wytłumaczył niektórzy pracują na przerwie żeby się wyrobić normę trzeba zrobić a najgorzej jest na dafiie. I jeszcze te nieszczęsne karuzele Ja tej pracy niepolelam Dużo osób odchodzi Poracują miesiąc dwa i odchodzą. Mają problem z pozyskaniem stałego pracownika.

Elżbieta
@Teresa

A co jeśli się nie wyrobi normy? Nie chciałabym jeszcze przerwy poświęcać na pracę... Obcinają wtedy pensję?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w PKC Group Poland Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. Personalnych?
mnx03

Jak wygląda obecna sytuacja w firmie? Czy pracuje się na 3 zmiany i czy są one na wszystkich placówkach?

Xxx
@mnx03

Tak są 3 zmiany ale nie na wszystkich placówkach

Gość 1

.....Tak to prawda uciekają z tąd ludzie Ja pracowałam dwa miesiące wiosną ubiegłego roku i miałam dość Odeszłam i nieżałuje O głupi wypinacz trzeba się prosić. Naprawdę nie polecam.

Aq

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie PKC Group Poland Sp. z o.o. jako specjalista ds. sprzedaży. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

gośc

praca w tej firmie staje sie coraz gorsza poprzez ciagle podnoszenie normy i szykany przełozonych a co z tym idzie stres .dużo pracowników odchodzi z firmy ponieważ za takie pieniadze na wypłate mozna w miescie znalesc inna prace .ludzi coraz mniej a duzo pracy wiec ostatnio 6 dni pracy w tygodniu to jest norma .powoli ten zaklad wyrabia sobie zła opinie jak np animex wiec chetnych do pracy w tej firmie coraz mniej

Szybki
@gośc

Tak masz rację odchodzą bo nikt mądry nie będzie robił za marne pieniądze

gość

Czy ktoś dojeżdża na 7.00 na ul. Składową z południa? hon.kos@wp.pl

M. Z.

Zarząd to niech się przyjrzy dobrze jakich ma menedżerów i kierowników!!

? /Onet
@M. Z.

Dokładnie dobrze powiedziane i państwu brygadzistom to wszyscy koledzy są. Jaki Pan taki kram dobrze ze to bagienko już poza mną. Bajo powodzonka nikt z głową tam nie chce robić. Czemu mnie to nie dziwi.

nowy2131
@M. Z.

zgadzam się nikt nie wie jakich mają menegerow i kierownikow

szkodagadać

Podejście rekrutrów do kandydatów jest po prostu brak słów. Dość że nie potrafią poinformować o zakończeniu procesu rekrutacji to jeszcze bezczelnie kłamią. Ubiegając się na stanowisko biurowe specjalista. ds. sprzedaży nie dostałem w ogóle informacji zwrotnej po dwóch etapach rekrutacji. Firma niby na poziomie światowym a stosunek do kandydata jest gorszy niż ktokolwiek może pomyśleć. Zastanawiam się dlaczego tak boją się rekrutrzy powiedzieć prawdę? Wiadomo o co chodzi, szukają specjalistów po studiach za parę złotych, a najlepiej na staż to by się najbardziej opłacało. Niestety ale taka prawda.

Kandydatka
@szkodagadać

Ubiegałam się o pracę w PKC. Rozmowa przebiegła bardzo dobrze, zarówno ja jak i Panie z rekrutacji były zadowolone. Zostałam zapewniona że info zwrotnę dostanę jak najszybciej, ponieważ firma musi w najbliższym czasie kogoś zatrudnić. Po rozmowach dało się odczuć, że mam jakieś szanse. Po trzech miesiącach dostałam dopiero wiadomość z podziękowaniem za udział w rekrutacji. Jeśli firmie zależy na zatrudnieniu pracownika, szuka go jak najszybciej. Chyba że najbliższy czas dla firmy oznacza kilka miesięcy. Brak szacunku dla kandydata, który poświęca swój czas i chęci. Albo nie dostanie informacji zwrotnej albo dostanie ją po kilku miesiącach. Kpina..

@Kandydatka

Tak jest prawie w każdej firmie w Starachowicach. Jak nie masz pleców to jesteś niepewnym pracownikiem. Lepiej zatrudnić kogoś po znajomości bez odpowiednich kompetencji, ale przynajmniej bezpiecznie. Człowiek z ulicy zawsze jest wrzucany do jednego wora z innymi.

Szkodagadac
@Kandydatka

Dokładnie tak to wyglądało. Porażka totalna. (usunięte przez administratora) i wyzysk. Pozdawiam Cię

gość

Czy ktoś dojeżdża z południa z ul. Miodowej na 7.00 rano na ul. Ostrowiecką? Proszę o wiadomość na mail hon.kos@wp.pl

Jak wygląda ścieżka awansu w PKC Group Poland Sp. z o.o.?

artur

ścieżka awansu to tylko znajomości innej brak

O23

Prosto wyjedź ze dwa razy lub raz do Francji dobrze sciemnij i miej dobrych znajomych z mało wszechwiedzacych na stolkach haha

X

Normalnie jak na PKC im więcej potrafisz tym więcej od Ciebie wymagają co nie przenosi się na płace. No ewentualnie umowę o pracę możesz mieć z czasem na rok lub na stałe, bo bywają też często umowy przedłużane co tudzień(lub nie).

Pawelek

Popracuje się to się wie podobno 4 grupy zaszeregowania na początku ????

Haker

Ścieżka awansu?Ha,ha,ha! Obudź się! (usunięte przez administratora)

A w ogóle to kto teraz będzie zapie.dalał jak będą płacić 2 (usunięte przez administratora) za pokemona plus 500! Trzy pokemony i 7500 w kieszeni!

Niedawno byłem na rozmowie rekrutacyjnej. Pani od rekrutacji powiedziała że mam doskonałe kwalifikacje do pracy w tej firmie. Niestety kierownik który decyduje o zatrudnieniu nie wyraził zgody.Nie żałuję bo znalazłem sobie pracę za 4 tys.na rękę! A u nich 2800 brutto na trzy zmiany! Niedługo będą przyjmować dzieci za 500 zł. To (usunięte przez administratora)!

Proszę usunąć 4 pytajniki bo się pomyliłem i niepotrzebnie je wstawiłem.

@Gość

To łobuz prasy!

@Gość

A gdzie taka praca za 4000

@Anonim

U Gorzelaka, tylko musisz coś umieć np.napisać program na Fanucu.

Małgorzata

PKC ma wieloletnie doświadczenie jako preferowany dostawca EDS dla wiodących, globalnych marek pojazdów użytkowych oraz jako preferowany dostawca EDS i szaf elektrycznych.Jako międzynarodowa, dynamiczna organizacja koncentruje się na stałym rozwoju działań i usług. Aktualne informacje dotyczące rekrutacji są w linku poniżej. https://www.pkcgroup.com/careers.html Jakie warunki umowy i benefity pracownicze proponowane są na rozmowie kwalifikacyjnej?

Gosiaczek

Pkc to jest jedna rodzina - dosłownie!!

Dedre

Swiatowy poziom acha ha szlachta nie polecam tylko dla desperatow...

Ewelina

Cześć, na stronie internetowej firmy znalazłam informacje, że pracując u nich bez problemu można znaleźć przyjaciół. Wnioskuję, że atmosfera pracy jest w porządku? Jak wygląda praca zespołowa w PKC Group Poland? Chętnie poczytałabym na ten temat coś więcej.

@Ewelina

Ewelina przyjaciół ciężki temat raczej kolegów i koleżanki to prędzej ale i tak trzeba ważyć słowa z kim rozmawiasz. Atmosfera zależy gdzie trafisz, obecnie szału nie ma (usunięte przez administratora) Nie urywa.

Hehe polecam (usunięte przez administratora) :) a nie polecam ideałów :P z jakości !!!!

Xzxzxz
@Piotr

O jakiej wy jakości mówicie? Wolne żarty. Jak tam się nie zmienia osobki na stanowiskach to w marzeniach,, jakość,, będzie ale trzeba by wykorzenic nawyki i znajomości a z tym to już problem.

King
@Piotr

Specjaliści to widac hahaha!!!

On

Cześć, jak wygląda rozmowa po angielsku z menadżerem zespołu? Chodzi o stanowisko młodszy specjalista ds. zakupów. Jakie są ogólne warunki w pracy w biurze?

Zostaw merytoryczną opinię o PKC Group Poland Sp. z o.o. - Starachowice

• Jak się pracuje w PKC Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PKC Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKC Group Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 19 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PKC Group Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 101 ocen.

PKC Group Poland Sp. z o.o.