Opinie o PKC Group Poland Sp. z o.o. w Starachowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PKC Group Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PKC Group Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKC Group Poland Sp. z o.o. w Starachowice

Oppp

A ta Brygadzistka Anastazja to też się nie zna na niczym i jeszcze ten jej spedalony fagas co myśli że jest kimś a tak na prawdę 1 porządny strzał i leży Burak z odstającymi uszami dno totalne

wj
@Oppp

A na ktòrym dziale jest ta Anastazja?Na składowej czy Batalionòw?

Kobieta

Zero czasu dla rodziny , facet ciagle tyra za grosze.

Butch

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej. Jestem fachowcem w dziedzinie obróbki skrawaniem . Obiecali mi pracę i dobre zarobki. Niestety po raz 10! odrzucili mnie a wyjaśnienia były na poziomie upośledzenia umysłowego! Chamstwo,dno moralne i szukanie frajera za marne grosze żeby zrobił roboty za głodową stawkę! Jak któregoś kierownika spotkam na mieście to mu łeb rozwalę bo kiedyś boks trenowałem w klubie!

Elżbieta
@Butch

to aż 10 razy tam startowałeś? :O

Butch
@Elżbieta

No bo lubię robotę na miejscu i się przy tym odstresowywuję. Napie.dalam też w worek w rękawicach ale to nie to samo. Nie ma to jak dać komuś w mordę... Kumpel dał mi cynk na ochroniarza to se tam porobie! Heyka!

Tłusty kot prezesa
@Butch

Tak

Gracek

Pani kierownik Katarzyna nie nadaje się na osobę która ma zarządzać ludzmi, bardzo dziecięce zachowanie gdy chcesz odejść z pracy nie pozdrawiam

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w PKC Group Poland Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. Personalnych?
agnieszka cukier

i wez ty zachar agnieszka nie siadaj na moim krzesle od silowania w tczewie i nie medrkuj i nie poprawiaj produkcji , bo o niej nie masz zielonego pojecia szma..o

Sylwia
@agnieszka cukier

Bartek Szymański weś się do roboty a nie chore i zawistne komentarze piszesz.

Helena

A serio coś się na tej produkcji takiego dzieje, że takie dziwne komentarze tu padają? Nie rozwiązuje się tu konfliktów prosto w oczy tylko anonimowo na boku? To ja się zastanawiam czy ludzie w ogóle się tu lubią...

Niestety, ale z bólem serca muszę napisać,że firma nie jest godna polecenia. Kierownictwo razem z większością brygadzistów nie szanuje pracownika, stara się go zbywać w każdej ważnej sprawie, nie ma możliwości porozmawiania i rozwiązania nurtującego problemu. Nie ma dobrej atmosfery w pracy, trzeba uważać to co się mówi, z kim rozmawia, współpracownicy próbują stawiać się w roli przełożonego, podstawiać nogi.Jest wyczuwalny ,,wyścig szczurów,, ,chora zazdrość,plotki,przemęczenie i bardzo często stawiania się w roli Wszechmogącego ( głównie to dotyczy przełożonych,starczych pracowników ,którzy próbują w taki sposób ukryć swoje niskie poczucie wartości).Nie ma problemu z wypłatą,aczkolwiek jest to bardzo niska kwota,a pracownik musi pracować za dwóch.W firmie brakuje pracowników.

R

Brygadzista A .z za wschodniej granicy niech się pilnuje co to za chamstwo gdy dostanie trochę władzy . Tu jest Polska

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy PKC Group Poland Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

oberlojtnantvonnogaj

nigdy w zyciu i nikomu poprostu to jest oboz koncentracyjny

XXX

Firma tragiczna, pensje poniżej godności człowieka.

Dominika
@XXX

Akurat kwestia pensji jest indywidualna, ale oczywiście rozumiem, że zarobki w PKC Group mogą Ci nie odpowiadać. A co, jeśli chodzi o pozostałe warunki zatrudnienia? Napisz coś proszę na ich temat - chodzi mi o ewentualne dodatki pozapłacowe, itp.

On
@Dominika

Dodatki pozapłacowe? Naturalnie są. Mydło antybakteryjne w łazience. Ręcznik 2 razy w roku. Nerwica. Dodatek rekreacyjno sportowy w wysokości bagatela 50 zł (3h na Starachowickim basenie) raz na pół roku. Uścisk ręki kierownika. Darmowy przyspieszony kurs przedsiębiorczości po każdej pensji - człowiek musi umieć wyliczyć jak przetrwać do następnej. Pochwała wzrokowa brygadzisty. W skrajnych przypadkach głęboka depresja. Długo by jeszcze wymieniać...

Pawełek
@On

Ale super to odpisałaś nowocześnie najlepiej no no ????

Pawełek
@On

Podkoszulki dają bawełna 200% kolory różne zależne od rodzaju pracy , koszula w kratę buty jak wyjściowe polar jak zimno , kawa jak zimno ze swoich zebrania z kierownikiem , uśmiech p. Seweryna bezcenne fani brygadziści ludzcy ,radio w pracy pomaga czy przeszkadza raczej to pierwsze, mecze w radiu jak mistrzostwa , jest się na bieżąco dodatki za pracę , za godziny nocne , imieniny urodziny , dzień kobiet składki , cukierki całuski, ciasteczka pozdrawiam .

Mm
@XXX

Brak slow zeby opisac glupote kierownika maszynowni

Maja
@Mm

To jak tam macie taką tragiczną pracę to czemu się dalej męczycie? Nie pojmuję tego....

Bbbb
@Dominika

Pozapłacowe? Premie obiecują od ponad miesiąca i jak zwykle przy wypłacie żadnej premii nie widać.

abb i bombardier

moja zona po latach pracy w kablu techniku , potem w pkc group trafila na tak zwana KARUZELE i po 3 dniach sie zwolnila - tak ja zalatwili

Sylwia
@abb i bombardier

A co to znaczy ta karuzela? Wyjaśnisz jakoś bardziej?

Sonia
@Sylwia

To bardzo fajna praca praca na karuzeli to sama przyjemność.

@Sonia

Narzekają bo do pracy nie sa przyzwyczajeni. dostali projekty ze starachowic i teraz poznali co to praca.

nicks

i nawet nikt mi nie odpisze -tacy odwazni (usunięte przez administratora)z tczewa jestescie-srac na katarzyne hajduk i jej (usunięte przez administratora) z karuzeli

@nicks

Nikt ci nie odpisuje bo wszyscy maja cie w (usunięte przez administratora) takie wrażenie zeobiłeś.

szmaciarz

wez prosze cie , po twoim wpisie widac , ze na...any byles jak to pisales

@szmaciarz

Na anty byłeś ty jak pracowałeś. Haha. Wszędzie trzeba pracować, nie znam żadnej firmy w której płacą za siedzenie. Czytam te komentarze i zastanawiam się do jakiego punktu świat zmierza. Jeszcze trochę to nie będzie komu pracować bo gowniarstwo męczy się samym patrzeniem. I widać że te komentarze pisza gówniarze którym rodzice kazali iść do pracy. Trzeba uciekać z kraju bo jak tacy ludzie maja robic na emeryturę to nikt jej nie dostanie.

smoke some weed

karuzele w tczewie to wywieranie ogromnej presji na pracowniku i (usunięte przez administratora)go pod katem wykonania wielu czynnosci i tak dalej , najlepsze jest to , ze 2 miesiace temu ta sama prace robily 2 osoby , a teraz robi jedna i karuzela przyspieszyla , a ludzie sie zwalniaja mimo , ze chca pracowac , (usunięte przez administratora)

karuzela łancuhowa

te ichne wynalazki karuzele w tczewie nie maja nawet tabliczek znamionowych :) , z tego co wiem , to przeglady robi im firma zewnetrzna , gdy na pokladzie maja doswiadczonych fachowcow z uprawnieniami , nawet na karuzeli nikt nie ma przeszkolenia jak ja wylaczyc jakby cos sie dzialo typu wypadek

daz dillinger

w 40 stopniach w lato bedziesz pracowal , (usunięte przez administratora) ze starachowice do ciebie doplacaja i nawet nie postara sie o to , zeby temperature na hali zbic o 5 stopni , bo do ciebie doplacaja :)

daz dillinger

a to cale kierownictwo i inzyniering w tczewie , na gorze z tym pa...cem i łgarzem filar4skim to jedno wielkie dno i sciema i spieralac starachowice z tczewa

day nigger

12 godzin na karuzeli w tczewie , albo wypad dla (usunięte przez administratora)

cisco

oddzial w tczewie jest w 80 procentach ukrainski , cwaniacy tak sie urzadzili , ze robia 12 godzin a na karuzelach po osiem i czemu ??? jak tacy pracusie niby ??? i twardziele ??? wyp.....c z nimi wtedy

tp-link

sie klaniam,i mam do wpisania o tczewie ,(usunięte przez administratora), a sie zwolnila , nic nie potrafila oprocz(usunięte przez administratora)ludzi i wpedzania ich w (usunięte przez administratora) na lini i doprowadzania ich do skrajnych emocji i wycieczenia

gta V

w pkc tczew musisz robic palcem , jak nie umiesz to spadaj , a norma ma byc zrobiona

stara krowa

i tak jak pisalem w tczewie polowa ludzi sie zwalnia , a druga polowa na zwolnieniu , a tych co zostali , lib chca dociagnac do wyplaty cisnie sie jak cytryne

Zostaw merytoryczną opinię o PKC Group Poland Sp. z o.o. - Starachowice

• Jak się pracuje w PKC Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PKC Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKC Group Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 19 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PKC Group Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 101 ocen.

PKC Group Poland Sp. z o.o.