pkc

Opinie o pkc

AnONiM

beznadzieja , Anka najlepsza

kochana

jak praca w pkc to tylko zakuwanie u tobi.super atmosfera każdy robi swoje i na luzie .bez agresi i [usunięte przez moderatora] nie to co u [usunięte przez moderatora] co na niczym sięnie zna tylko tak mu się wydaje. omijaj [usunięte przez moderatora] daleko.

Od kiedy zmienił się prezes z Fina na Niemca, pkc zaczęło utykać , naprzyjmowali ludzi z ulicy a teraz straszą zwolnieniami, polityka kadrowa do bani, tak samo i zarządzanie w dodatku brak zamówień i nowa siedziba w Sosnowcu spowoduje że PKC zamknie siedzibę w Starachowicach pozostawiając przeszło tysiąc chyba ludzi na lodzie...Do tego jeszcze prezydent co [usunięte przez moderatora] to wszystko powoduje ze żaden inwestor prędko się tu nie pokaże, chyba że Chińczyk.

za dużo administracji względem załogi,produkcja wykonywana głównie dla potrzeb przemysłu samochodowego

Zostaw opinię o pkc - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pkc