Opinie o WSK PZL Rzeszów w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy WSK PZL Rzeszów. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w WSK PZL Rzeszów o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WSK PZL Rzeszów w Rzeszów

cnc!!

Pracuję na produkcji już ponad 12 lat. Powiem szczerze że odradzał bym każdemu podjęcie tam pracy. Do 2008 roku jakoś w dobrym kierunku to szło. Teraz to równia pochyła. Szukam tylko dobrego momentu i odchodzę póki jeszcze wiek w miarę młody.

olo

Jeżeli się jeszcze nie obudzili to jak dojechali samochodami do pracy? Może na śpiocha ;). Niektórzy dojeżdżają po kilkadziesiąt kilometrów. Przejdź się po parkingu i pooglądaj samochody a sam sobie odpowiesz na swoje pytanie. Oczywiście pewnie zaraz odpowiesz, że to czy koś jeździ nowym samochodem czy starym to jego wybór. Ja osobiście nie znam nikogo kto chciałby jeździć "pełnoletnim" gdyby mógł wybrać nówkę z salonu.

kris

@Abroo Wydział W-51 też od ponad 10 lat nie należy już do dawnej WSK PZL Rzeszów - obecnie Pratt&Whitney Rzeszów. Wydziały W51, W55, W75, W68 to inna firma!

olo
@kris

Jak szukasz odpowiedzi na to pytanie to przyglądnij się ludziom idącym do pracy. Większość idzie w milczeniu i patrzy na końce swoich butów albo na chodnik. Gdzie są te uśmiechnięte twarze sprzed 10 lat? Ot i wszystko w tym temacie :(

kubuś

Panie Darecki proszę o opinię dlaczego jak jest tak dobrze jak jest tak źle. Akcje firmy UTX po 124 $ w lutym 2015 spadły w lipcu do 99 $ miało być tak dobrze a jest jak zwykle. Co Pan na to?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
krystian

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca inżyniera materiałowego w WSK.? jakie są zarobki? można liczyć na 3500 netto?. Mam 2 lata doświadczenia w tym miedzynarodowego.

Abroo

Witam ,szczerze z pelnym sumieniem odradzam podjecie pracy na wydziale metarulgi,dzial w51. Praca na tym wydziale nie jest ''az'' taka ciezka,lecz w przeciwnym kierunku. Atmosfera która tam panuje schodzi do ostatniego szczebla chamstwa i braku kultury.''Prawie'' caly personel a przede wszystkim ''Mistrz'' linii jest osoba bez zadnych zachamowan i braku kultury,przeklinajac na pracownika w czasie pracy jak i do niego dzwoniac uzywajac obraźliwych slow. praca na dziale w51 jest nie Tyle meczaca co wykonczajaca psychicznie człowieka prze głupie docinki i brak kultury do pracownika. Umowy zlecenie to druga strona medalu o której już chyba wszyscy wiedza i zdaja sobie sprawę żeby dostać umowę o prace trzeba popracować tam minimum ''Rok'' a można i ''wiecej'' jeżeli o to się nie ubiegamy i nie chodzimy do biora. Pozdrawiam

kris

Dlaczego z portalu zostały usunięte wpisy o ZM WSK Rzeszów sp. z o.o.? Przecież W-68 nie należy do WSK PZL Rzeszów od 2004 roku! Którego zakładu w końcu dotyczy ta dyskusja?

Szykuje się kolejna fala zwolnień, w pierwszej kolejności nie przedłużają umów bo to przecież rozsądne szkolić specjalistę cnc 10 miesięcy obiecywać mu cuda po czym na tydzień przed końcem umowy poinformować ze ją wstrzymano odgórnie - to tak etycznie żeby nie było nawet czasu rozejrzeć się za nową pracą. Przykre to jest bo właściwie od 2008 ludzie są co roku zastraszani

pl

niestety w wsk nie przestrzega sie etyki, zero praktyk ktore sie pokazuje na filmikach na szkoleniach np. jest problem z wykonaniem jakiegos detalu nie ma zastosowania praktyka (z USA) konstruktor i technolog na miejscu : nagminne jest zwalanie winny na tego co stoji na samym koncu procesu podzial zadan jest do bani, mozna by napisac doktorat na temat niedoskonalosci w wsk niestety ale prezes nie wie wszystkiego i zle ze opiera sie na opiniach tego kto jest w mowie "miodkiem", i klamca prezes powinien kazdego kierownika skierowac na kurs jak sprawiedliwie dzielic obowiazki, teraz jest z tym tak sobie: na -3 a na punkty do 100 na 27

(Mt 5:33-37)
@pl

Jeżeli masz problem i nie można się dogadać to masz narzędzia (np. dialog) i z nich korzystaj. Ile razy zgłosiłeś problem do dialogu? Co ja już nie słyszałem ;). Nieraz sam w to nie wierzę. Jak uzgadniać to tylko na piśmie, bo za jakiś czas usłyszysz, że źle zrozumiałeś, że nie takie były uzgodnienia, że to ty miałeś...itd. itp.

aga
@(Mt 5:33-37)

widac , ze w biurze pracujesz , albo miales szczescie i trafiles na mala komorke ...

HP

Chciałbym stwierdzić, iż od pewnego czasu dyrektorów przybywa a brak osoby, która ma podjąć decyzję, wszyscy się boją o wszystko procedury niejasne i nieczytelne zarówno jakościowe, bhp, kontroli eksportu. Trudno jest to wszystko zrozumieć. Procedury miały pomóc w zarządzaniu po to powstały, niezrozumiałym jest jednak trudność, mnogość i brak jasności tych procedur. Z tego też powodu bardzo trudno osobom nowym nie skażonych WSK światem, wejść w to wszystko. Ja nie dałem rady.

EP

Podobno coś naprawdę dużego ma powstać w okolicy, oczywiście z branży lotniczej. Czy ktoś wie co to za firma i od kiedy będzie rekrutacja? Nie interesują mnie jakieś bzdurne wpisy typu "cały czas coś powstaje w dolinie" Wiatr niesie, że ma to być jeden z czołowych producentów lotniczych.

jurand

witam. ile moglbym zarobic na poczatek brutto jako operator cnc? pracowalem juz w korporacji UTC do ktorej nalezy wsk i chcialem zapytac z ciekawosci jesli ktos moze mi odpowiedziec to z gory dziekuje

Janusz

Tak pracowałem na WSK ,W 68, tam niema zarobków tylko kierownictwo zarabia pracownik NIE.

jolo

Witam, chciałabym się dowiedzieć, czy bardzo trudno jest tam dostać się na staż do działu finansowego, jeśli ma się jedynie podstawową znajomość angielskiego?

Matusz
@jolo

Skąd wiesz jaki pensje mają dyrektorzy ? Ja pracuje na maszynie już ponad 10 lat i do dzisiaj nie znam zarobków nawet zmienników. Zarobki w firmie są ukryte i brednie typu w/w można wrzucić do kosza.

@Matusz

może ten ktoś pracował w kadrach:)

ekksk
@Matusz

A skąd wiesz, czy nie rozpruł się ktoś z finansów? Payroll i analitycy finansowi mają dostęp więc może ktoś strzelił z ucha.

ekksk

renia

Najlepiej to ma kadra zarządzająca bo każdy dyrektor ma nowe BMW i zarobki z kosmosu a na produkcji tylko szukają oszczędności bo ktoś musi na to wszystko zarabiać żeby Amerykanom opłacało się tu inwestować. Atmosfera na wydziale jest okropna przez zarządzających.

rik

Wszystko było super jakieś 5 lat temu a teraz jest coraz gorzej. Zatrudnili nowego wiceprezesa tylko po to żeby robił czystki poprzez zastraszania i zwolnienia. Szykują się kolejne zwolnienia tylko nikt oficjalne o tym nie mówi. Ludzi traktuje się jak przedmioty. Coraz to nowsze instrukcje i zakazy nie pozwalają normalnie pracowac

byłam widziałam wiem

No zazwyczaj wszędzie zaczyna się od takich ogólnych pytań, jak widac że ktoś sobie radzi to się kontynuuje i zadaje trudniejsze i bardziej szczegółowe pytania. Poza tym jak stanowisko wymaga bardzo dobrej/biegłej znajomości ang. to można wiekszą część przeprowadzić po ang. Jak widac że ktoś sobie kompletnie nie radzi i nawet na pyt. dotyczące zainteresowań średnio odpowiada to się go nie męczy bo szkoda jego i rekrutera czasu

@byłam widziałam wiem

najważniejsze w pracy...to hobby hahahahhaha zainteresowania hahahahha i co robisz w wolnych chwilach hAHAHA

jacek

Dziękuję za odpowiedź. A mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym angielskim? Standardowe pytania typu dlaczego chce u nich pracować, o moje zainteresowania, obecną pracę, studia czy jakoś bardziej ten angielski sprawdzają?

edmunt
@jacek

kasa jest super ok 4000 a angielski nie wymagany wiem bo robie tam ok 3 lata

Ryszard
@edmunt

Edmund kłamie, tak na prawdę zarabiamy po 5500 zł , a po 5 latach każdy dostaje BMW. Angielskiego to nawet prezes nie zna, więc nie wymagane.

jacek

Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na stanowisko inżynieryjne w tej firmie? Wybieram się w tym tygodniu.. Jest jakiś test?Jakie pytania zadają?

@jacek

Na pewno sprawdza znajomość rysunku technicznego i angielski, znajomość branży itp. Jakaś wybitnie skomplikowana nie jest ;)

Wiem
@byłam widziałam wiem

Jak nie masz znajomości czyli rodzinka nie pracuje w WSK , Hamilton to nawet nie aplikuj bo tak pomimo doświadczenia i to właśnie w tych firmach zdobytego na bezpłatnych praktykach kilkumiesięcznych , wykształcenia nie będziesz miał/a pracy .Demoralizacja na całej linii.W jakim my kraju żyjemy ?

respawel

Witam Wszystkich. A ja mam pytanie z trochę innej beczki. Chciałbym rozpocząć pracę w zawodzie inżyniera i tu nasuwa się wybór WSK jako potencjalnego pracodawcy. Skończyłem PRZ (WBMiL) 12 lat temu i nie pracowałem w zawodzie do dnia dzisiejszego. Czy jest szansa aby dostać pracę w WSK? Czy może nie ma sensu nawet próbować?

@respawel

Moze być ciężko, raczej szukają ludzi zaraz po studiach albo tych co mają rok, dwa trzy doświadczenia i są niedrodzy. jeśli nie pracowałeś w zawodzie to nie liczyłabynm na Twoim mijescu na prace tam bo po 12 latach od zakończenia studiów i braku praktyki większość się zapomina...

Zostaw merytoryczną opinię o WSK PZL Rzeszów - Rzeszów

• Jak się pracuje w WSK PZL Rzeszów?

Zobacz opinie na temat firmy WSK PZL Rzeszów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WSK PZL Rzeszów?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WSK PZL Rzeszów?

Kandydaci do pracy w WSK PZL Rzeszów napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WSK PZL Rzeszów