Opinie o WSK PZL Rzeszów w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy WSK PZL Rzeszów. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w WSK PZL Rzeszów o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WSK PZL Rzeszów w Rzeszów

respawel

Witam Wszystkich. A ja mam pytanie z trochę innej beczki. Chciałbym rozpocząć pracę w zawodzie inżyniera i tu nasuwa się wybór WSK jako potencjalnego pracodawcy. Skończyłem PRZ (WBMiL) 12 lat temu i nie pracowałem w zawodzie do dnia dzisiejszego. Czy jest szansa aby dostać pracę w WSK? Czy może nie ma sensu nawet próbować?

@respawel

Moze być ciężko, raczej szukają ludzi zaraz po studiach albo tych co mają rok, dwa trzy doświadczenia i są niedrodzy. jeśli nie pracowałeś w zawodzie to nie liczyłabynm na Twoim mijescu na prace tam bo po 12 latach od zakończenia studiów i braku praktyki większość się zapomina...

zainteresowany

witam mam pytanie jaka jest atmosfera pracy na montazu i jakie sa zarobki mozna zarobi 2500 prosze o szybka odpowiedz czy jest sens zminiac prace

byłam widziałam wiem

Zarobki uzależnione są od widełek płacowych i doswiadczenia, ale powiedzmy, ze gość na stanowisku technologa, inżyniera, konstruktora z 2 letnim stażem dostanie nieco mniej niż średnia krajowa

l4
@byłam widziałam wiem

To cienko jak na swiatowego lidera w branzy lotniczej.

@l4

Cienko cienko, ale na podkarpaciu ogólnie zarobki nie są "łał" no moze lepsze w Borgu itp. ale tam zazwyczaj szukają ludzi z doswiadczeniem, natomiast w WSK niekoniecznie trzeba mieć kilka lat stażu takze moze z tym to jest związane... a może zarząd nei chce dawać podwyżek

witam dostalem oferte pracy na wydziale w68 i mam takie pytanie jaka tam panuje sytuacja itp jacy sa przełożeni ogolnie mi chodzi o atmosfere na tym wydziale.dzięki

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Kino

Kasuje się zarobki bo byś poznał prawdę. Jak nie masz rodziny i wydatków to możesz zapisać się to do roboty.

hm

Czemu administrator kasuje zarobki z postow? Przeciez zgodnie z przepisami pracodawca nie ma prawa oczekiwac od pracownikow trzymania tego w tajemnicy. A tak na marginesie WSK to bardzo dobra firma. Zdobylem w niej cenne doswiadczenie i obecnie zarabiam 6x wiecej (netto) w Warszawie, na podobnym stanowisku.

Przcownik

Wiatm! W pełni potwierdzam opinię "Mistrza". W WSK naprawdę można zarobić i tego nie można się wstydzić. Firma inwestuje w park maszynowy i szkolenia pracowników. Co do narzekania, to zawsze będą ludzie którym jest mało. A najlepsze jest hasło: "Po co mam pokazać że coś robię jak i tak mi nie dadzą więcej". Ci co pokazali że chcą i robią, to nie narzekają. Atmosfera w firmie jest oki, jak zawsze wszystko zależy od tego, na jakich ludzi w swoim gronie trafisz. Ja tu pracuję ponad 10 lat i nie narzekam. Nie zastanawiam się nad zmianą firmy. Zaczynałem jako zwykły pracownik na maszynie i sam doszedłem wyżej, bez żadnych pomocy rodzinnych, lecz przez swoją pracę i wiedzę. Co do wyścigu szczurów o którym wspomniano, to nie wiem gdzie on jest, bo ja jak narazie tego niezaobserwowałem. Jeżeli dosatniecie ofertę z WSK, to nie odrzucajcie.

pracownik wsk

na temat 51 wydziału mam koszmarne mysli kible brudne woda albo sie leje albo nie w szatni jebie jak (usunięte przez administratora) nikt okna nie otworzy kierwownik ma ciagle kod brazowy w majtach

Mistrz

Wypowiem się może jako mistrz, czyli dozór (zarządzający linią). Całe te powyższe negatywne wypowiedzi wynikają faktycznie z niedocenienionych pracowników. Ci jak napisałem niedocenieni pracownicy to jest grupa społeczna narzekaczy. Nie potrafią nic sobą zaprezentować a co rok podanie o dodatkową podwyżkę a za co? "Bo już 3 lata nie dostałem a Staszek dostał" Weźcie się lepiej do roboty a nie wypisujcie tu farmazony Ja pnę się po ścieżce kariery, nie chodzę i proszę kierownika, mistrza żeby mnie wkręcił Nie mam w całym WSK najmniejszego wsparcia ani rodziny co robię? pokazuję się z najlepszej strony. Po prostu robię co do mnie należy, wykazuję się, zgłaszam wiele różnych pomysłów, podpowiadam itd Ja podwyżki przyznaję nie za to, że ktoś dawno nie dostał tylko za cąłokształt pracownika? Wielu młodych moich pracowników ze stażem 2, 3 lata zarabia już więcej niż ci co robią 15, nie po znajomości tylko za to co sobą prezentują. Narzekacze proszący o podwyżki niejednokrotnie poproszeni o to aby wykonali jakieś dodatkowe zadanie, zostali liderem od czegoś, BHP, ACE itp to nie, bo on jest zarobiony a potem znowu to samo Szczerze Ci co zarabiają u mnie najwięcej nie chodzą za mną o podwyżkę tylko pracują? Zarobki w WSK są bardzo dobre. Nie napiszę bo i tak moderator usunie ale np mistrz ma grubo powyżej średniej krajowej, dobry operator z kilkuletnim stażem też potrafi przekroczyć znacznie średnią krajową. Na start operator na najniższym szczeblu dostaje 1,5x najniższej krajowej przez 3 miesiące następnie po podpisaniu umowy na stałe dostaje kilkaset złotych więcej. Czego chcieć więcej. Narzekaczy zapraszam do super i hipermarketu na parę tygodni to się z płaczem będzie chciało iść na WSK.

nn

Mąż pracuje blisko od 7 lat i nie narzeka. Zaczynał od szeregowego pracownika na obrabiarkach sterowanych ręcznie, potem był na narzędziowni Teraz jest kontrolerem. Co roku podwyżka o około stówę. Wiadomo mógłby więcej zarabiać, ale nie ma źle. Nie miał też żadnych znajomości. Kierownicy tam bardzo dobrze zarabiają po studiach kierunkowych oczywiście.

asdfgh

A jak na stanowiskach biurowych- dział finansowy np? Ile można dostać na początek?

oleg

około 2000 brutto na maszynie, technolog około 3500 brutto, konstruktor około 4500 brutto. zarobki na początek, jedynie co dobrej w tej firmie to zdobycie doświadczenia, nic poza tym, ogromny wyścig szczurów, liczą się nie umiejętności oraz kompetencje ale znajomości

?

Darek - 2013-03-17 20:25:34 Może ktoś coś wie na temat firmy ADMILL z Kolbuszowej- podobno należa do doliny lotniczej. Czy warto tam podjąc pracę, chodzi mi o warunki pracy, płacy itp. może ktos coś wiePodobno jest w porządku. Unikaj jednak Piasta który jest po sąsiedzku bo marnie tam skończysz.

yeti

yeti

mati

zarobki na maszynach na początek (usunięte przez administratora) po 6 miechach jak się sprawdzisz to(usunięte przez administratora) brutto

Piciaaa

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat zarobków na WSK. Jestem w trakcie zaocznych studiów na PRZ (lotnictwo i kosmonautyka), skończyłem elektronika na hetmańskiej, niebawem zaczynam 3 miesięczną praktykę na stanowisku technologa, następnie po skończeniu praktyki mam mieć 6 miesięczny staż również jako technolog. Na jakie zarobki mogę liczyć po zatrudnieniu na tym stanowisku? Czy możecie podać jakieś info dotyczące pracy na WSK jako technolog?

Darek

POMOCY

Chciałem gdzieś pracować najlepiel w WSK albo MTU albo UTC jako operator CNC kto mógłby mi pomóc ?

seba

Absolwent politechniki może liczyć na max (usunięte przez administratora) pln brutto w biurze konstrukcyjnym

Zostaw merytoryczną opinię o WSK PZL Rzeszów - Rzeszów

• Jak się pracuje w WSK PZL Rzeszów?

Zobacz opinie na temat firmy WSK PZL Rzeszów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WSK PZL Rzeszów?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WSK PZL Rzeszów?

Kandydaci do pracy w WSK PZL Rzeszów napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WSK PZL Rzeszów