Opinie o WSK PZL Rzeszów w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy WSK PZL Rzeszów. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w WSK PZL Rzeszów o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WSK PZL Rzeszów w Rzeszów

Stanowczo odradzam pracę w WSK Rzeszów !!!

niejestemroboteM

Byłem na rozmowie w P&W na stanowisko operator hamowni. Był test pisemny, test składania części z elementów, rozmowa. Zaproponowali 3,2k brutto z umową na 7miesięcy. Odmówiłem:>

kris
@niejestemroboteM

W końcu jakaś konkretna informacja o zarobkach. Dzięki!

grechhhhhhhhhhh

Tego nie można opisać słowami to trzeba zobaczyć hahahaha NIE POLECAM NIKOMU!!!!!!!!!!!!!!!!!

dn70

kto pracował w WSK ,W 68 przy szlifierkach ? Mam tam iść ciekawe jak tam jest.

cljnsdcjlsn
@dn70

hahhaha ........ krew łzy smród ból pył drżenie rąk hałas a poza tym niemiła atmosfera :)

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
tara

Nie wiem jak na produkcji ale w dziale finanansowym placa calkiem dobre pieniądze. Wiadomo ze nia ma co porownywac zarobkow podkarpackich z mazowieckimi. Ale zapewniam ze jak na nasz region i w porowniau z innymi firmami na podkarpaciu zarobki sa naprawdę ok.

ijk

@buba noo ja nie wiem czy tak ciagle. .jest tylko jedna oferta na stanowisko szwaczki i pojaiwla sie ona jakos tak chyba pod koniec lipca jest tutaj zatrudnienie na umowę o pracę, pakiet świadczeń socjalnych (m.in. kartę podarunkową na święta itp.)..

traper

Mam 27 lat pracy na stanowisku operatora obiabiarek w wsk zarobki powyżej średniej krajowej , wypracowane dzięki mojej ciężkiej pracy , I uważam że warto szukać tam pracy

CNC
@traper

Artykuł sponosrowany

Vice Prezes

Firma się stacza, szkoda bo to była kiedyś taka perełka Podkarpacia, w sensie nowych technologii. Niestety polityka UTC oraz prezes PWR, dążą albo do likwidacji albo do maksymalnego wyzysku pracowników kosztem jakości. Do tego ciągłe zwolnienia, a związki milczą szukając tematów zastępczych. Pliczkiem jest również dla prezia to że konkurencja, którą sam ściągną do tzw doliny lotniczej płaci lepiej wiec Ci co bardziej zaradni i bardziej ambitni często po wielu kursach na koszt byłego WSK, idą właśnie tam gdzie lepiej płacą. Widać to bo brakach i ogólnie spadku na jakości. Do tego dochodzi nieetyczny wyzysk stażystów i obiecanki o zatrudnieniu co na zdrowy rozsądek przy ciągłych zwolnieniach jest nie realne. Szkoda tylko tych młodych nabitych w butelkę pod przykrywka korporacyjnej etyki ludzi, co jest tak perfidne, że aż niesmaczne. Management board Quo vais ?

xxxx

Praca na w51 to istny koszmar codzienne zastraszanie zwolnieniam, zmuszanie do pracy w soboty a o jakiejkolwiek premi to można zapomnieć bo tymi pieniędzmi płacą pracowniką za nadgodziny i to połowę stawki a jak ktoś się sprzeciwi to gnebią przychicznie, karzą pracować przy niesprawnych maszynach bez zabezpieczeń a kiedy jest wypadek to zastraszającym zwolnieniem kierownictwo wraz z bechapowcami a kontrolę zewnętrzne BHP zawsze są zapowiedziane i ukrywają wszystko pokazują jak to jest wspaniale to jest jeden wielki (usunięte przez administratora)

Grand
@xxxx

Święta prawda

Zygmunt

w WSK PZL Kalisz podobne zarobki, od 1800 - 3000 zl jako zwykly pracownik na produkcji lub kontroli jakości w zależności od stażu pracy i maszyny na ktorej sie pracuje, nigdzie szalu nie ma ale ogolnie nie ma co narzekac, u nas w WSK w Kaliszu chlać można do woli, byle tylko utrzymac rownowage przy maszynie w razie gdy jest jakiś audyt, z telefonów i innych gadżetów można korzystac i nikt na to nie zwraca uwagi, na nocnej zmianie można spać tylko trzeba nastawić budzik tak żeby obudzić się i wyjść o 6 rano do domu. Każdy dzień pracy należy dokladnie wcześniej sprawdzać kto ma w danym dniu imieniny tak żeby najlepiej w tym dniu nie przyjeżdżać swoim autem do pracy jak ma ktoś znajomy. Niektórzy nawet po 15-20 flaszek wódki potrafią wnieść do zakładu na swoje imieniny

cnc!!

Może i zarobki są tajemnicą ale po latach pracy wszyscy się orientują kto i ile zarabia. Ostatnio analizował em swoje zarobki według rocznego Pita i powiem wam że jestem przerażony. Z roku na rok coraz mniej. Wyobraźcie sobie że po 13 latach pracy moja ostatnia wypłata na rękę to 2500 zl. Jak dla kogo , ale dla mnie po tylu latach to zdecydowanie za mało. A wiem że są koledzy z podobnym stażem azarabiają jeszcze mniej.

olo...a skąd Ty wiesz co jest tajemnicą, nie pracujesz w Firmie bo czekasz na rekrutację i skąd wiesz jakie plotki chodzą;-) ?

hihihi no tak osoby wysoko postawione zarabiają najmniej i nie narzekajcie bo oni mają tyle obowiązków a Wy tego nie doceniacie tylko Wam mało i mało hahahahaha ;-)oni tacy biedni ojojoj pożałowac można:D są osoby które wiedzą, są osoby które się przyznają do swoich zarobków bez tajemnicy. Myślcie, to nie boli:)

pisarz

Witam.Mam 30-letni staż pracy, ciągle na produkcji, poznałem wszystkie maszyny konwencjonalne i numeryki,ale sytuacja na zakładzie jest coraz gorsza.Brak jest poszanowania pracowników z doświadczeniem,liczą się tylko młodzi, ale tyko z plecami, bo takich jak nawet mają lewe ręce i pusty mózg, to da się awansować do działow szędaczy,stosujących metodę spychologi.Rownież zwiazki zawodowe to jedno wielkie bióro turystyczne mające gdzieś byt zwykłego pracownika.Liczą się tylko koneksje,układy i podp.....anie.Mimo tak dużego stażu w wsk jestem zdecydowany z tąd uciekać, gdy znajdę zakład bliżej domu lub otworzę swój biznes.Jedyny plus to tylko wypłata na czas ale okupiona zdrowiem fizycznym i coraz częściej psychicznym.Młodym nie odradzam niech poznają smak porażki wejścia w dorosłe życie zawodowe, może póżniej będą silniejsi.

nario

Witam. Orientujecie się może na jakie zarobki na początek mógłby liczyć operator maszyn cnc i obrabiarek konwencjonalnych w tej firmie?

gds

witam mam pytanie ile czekaliście na pracę po zrobieniu badań wstępnych?

studentka

Czy po Technologii chemicznej na PRz można znaleźć pracę na WSK? Czy ktoś się orientuje jakiego typu mogłaby być to praca, mam na myśli w jakim dziale potrzebni są chemicy? Liczę na jakieś podpowiedzi od czego zacząć, żeby się tam dostać, praktyki, staż? Czy po odbytym stażu można liczyć na zatrudnienie? Jakie są zarobki chemików na początek, dla osoby bez doświadczenia? Z góry dziękuję za odpowiedź.

zm

TRAGEDIA !! NIE POLECAM NIKOMU !! DAJA UMOWE ZLECIENIE O UMOWE O PRACY POMAZYC... WARUNKI PRACY .... W PIWNICY LEPIEJ BY BYLO ... JESLI KTOS JEST ZAINTERESOWANY ODRADZAM LUDZI TRAKTUJA GORZEJ JAK PSY....

cnc!!

Może dla młodego chłopaka lub dziewczyny na zebranie doświadczenia to dobry start. Myśląc jednak o przyszłości typu,dom (kredyt), rodzina, dzieci, to zarobki zdecydowanie za małe na normalne i w miarę bezpieczne pod względem ekonomicznym życie. A co gorsza perspektyw brak.

xxx

Powiem tak, zakład bez przyszłości dla młodych pracowników. Ciągłe nagonki, oglądanie sie przez ramię czy ktoś Cię zaraz nie złapie. Gdy wstajesz rano i idziesz do pracy to nie z uśmiechem, lecz z myślą ,,co dzisiaj wymyślili żeby było pod górkę". Impel nie tak dawno stał i spisywał pracowników za nienoszenie przepustek wyżej pasa, to jest chore. Przypominają mi się brygady SS które karały ludzi za byle przewinienie. Banda kierownicza bardziej skupia się na zasadach BHP niż jeżeli na robocie. Jedyny plus jest taki że można tutaj zdobyć jako takie doświadczenie które można wpisać na CV aplikując do następnej firmy. Pamiętam gdy Darecki poprzyjmował młodych ludzi a później ich za dwa/trzy miesiące pozwalniał marnując ich czas i nerwy. Zdanie zmieniają tu częściej niż bieliznę. Ogółem to ciągłe zastraszanie i nagonka. Chamstwo i brak dobrej atmosfery. Pracownika ma się tutaj za nic. Nie polecam tego zakładu w ogóle nikomu. Jak jesteś młody i nie masz nic do stracenia to wyjedź za granicę. Zarobisz cztery razy tyle a i nie będziesz miał strzaskanych nerwów. Ja uciekam stąd przy pierwszej lepszej okazji. Ocena niedostateczna.

Zostaw merytoryczną opinię o WSK PZL Rzeszów - Rzeszów

• Jak się pracuje w WSK PZL Rzeszów?

Zobacz opinie na temat firmy WSK PZL Rzeszów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WSK PZL Rzeszów?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WSK PZL Rzeszów?

Kandydaci do pracy w WSK PZL Rzeszów napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WSK PZL Rzeszów