Opinie o Prymat sp.z o.o w Żory Pukowca 93A

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Prymat sp.z o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Prymat sp.z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prymat sp.z o.o w Żory Pukowca 93A

tatus

Są przyjecia? Jaki jest adres firmy?

zuza

Oo..to nawet sporo.A co do pracy bardzo ciezko jest? I jeszcze chcialam zapytac o ubrania..dostaja pracownicy?

zuza

Witam! Chcialam zapytać jakie sa teraz zarobki na produkcji?

darmiko

Haha, jak napiwki? Na lini produkcyjnej? Czy my pszeemy w wątku smak-prymat żory??? Potrzebuje z kimś porozmawiać kto tam pracuje...

Magazynier

Podstawa to wynagrodzenie - max 2600 na rękę po podwyżce . W tym premie . Także szału nie ma

Podstawy

logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
darmiko

Witam do wer.... dostalam prace w smaku dlatego pytam o zarobki dodatki premie...;)

darniko

Witam jakie są zarobki na lini produkcyjnej? Czy sa jakies premie? Dodatki???

jaa

Pierwsza umowa na okres próbny 3 m-ce, system pracy 3-zmianowy (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00. Wynagrodzenie w zależności od zajmowanego stanowiska pracy, funkcji(np. lider, operator, prac. produkcji itd.)

Związek Zawodowy

Witam i szczerze zachęcam do przystąpienia do Związku Zawodowego NSZZ Solidarność!!! e-mail:t.cichon@solidarnosckatowice.pl

lolek

szczerze pomyslcie troche.w kazdym zakladzie produkcyjnym trzeba zap ieprzac.tak samo tu jak i gdzie indziej.za siedzenie i malowanie paznokci wyplaty nie dostaniemy.porownujac warunki w smaku a innych firmach w smaku sa o wiele lepsze.chociażby umowy.pierwsza umowa na 3 miesiace nastepna na 7lat.gdzie naprzyklad inne zaklady daja umowe zlecenie,dzieło badz co miesiac przedluzaja.paczki na swieta,dla dzieci.impreza firmowa,najlepsza brygada dostaje prezenty,kosze przypraw itp itd. moim zdaniem nie ma co narzekać.mogliby nic nie dawac,umowy przedluzac co tydzien miesiac i tyle.a jest jak jest.sadze ze lepiej niz w innych firmach

anonimowa

Czy 2 tysiace na kobiete to malo tozapraszam na dol na kopalnie pod firme

schadia

jakie wczasy pod gruszą,jaki bony,jaki social chyba pomyliłeś zakłady z tego co pamiętam to były tylko na święta paczki dla dzieci.a nie pracuje tam od jakiegoś czasu i nie sądzę żeby sie coś zmieniło na lepsze.

kondzio

Witam Proszę o konkretną w miarę możliwości opinie: jakie są zarobki obecnie w smaku operatora i jak wygląda kwestia nadgodzin i socjalu. Czy są wczasy pod gruszą , bony na święta? Pozdrawiam

była pracownica

kiedyś tam pracowałam tzn zwolniłam się 5 lat temu no i nie wiem jak teraz jest ale kiedyś było super no teraz tak myślę, ale robić to było trzeba po smaku pracowałam w dwóch zakładach produkcyjnych i takich ludzi jak tam to w żadnej pracy nie znalazłam. Pozdrawiam byłych pracowników produkcji (usunięte przez administratora)

kasia

chcesz byc jak smiec traktowany odradzam tam pracy przyjmuja i zwalniaja szkoda czasu

?

to jak traktuja ludzi to nic ludzie oni wam sprzedaja smieci nikt nie dba o czystosc w produktach jest wszystko dlatego zwolnienie ja bym nie chciala jesc tego smieci

kinga

ludzie ten smak to istne (usunięte przez administratora) pracowalam tam pol roku ludzie sa falszywi zarobki niby moga byc- dla samotnych traktuja ludzi jak smieci dobrze czuja sie tam tylko ci ktorzy maja fory brygadzisci operatorzy maja swoje osoby inych traktuja jak niewolnikow i jeszcze z [usunięte przez administratora]ich mieszaja..... jak nie polizesz (usunięte przez administratora) bd cie gnoic

?

popieram

smakosz

nadgodziny platne 100% nie ma osob ktore pracuja tylko na nocki, kazdy pracuje na 3 zmiany

PRACOWNIK

mezi - 2013-04-15 14:54:15 Pracuje w smaku 2 miesiace. Zarobki 1600 z dwiema sobotami plus nocki. Robota ciezka. Jest tylko jedna zmiana z jedna brygadzistka nie za ciekawa. Ale ogolnie da sie wytrzymacTez w tej firmie pracuje i jesli chodzi o Pani [usunięte przez administratora]to uwarzam ze jest bardzo sympatyczna osoba i jesli mowisz o Pani [usunięte przez administratora]to sie stoba niezgadzam bardziej martwi mnie w tej firmie zarobki i firma powinna zadbac o ludzi wienc pracodawca musi dzwignac wyplaty inaczej ludzie benda sie zwalniac bo praca niejest zla ale nikt niebendzie robil za [usunięte przez administratora] pieniadze

elka
@PRACOWNIK

wszystko zależy od tego czy Ciebie polubią ale uważaj są też (usunięte przez administratora) panie a pracować trzeba tak tylko nie szukaj tam koleżanek a jak będziesz miała stracić tą prace to i tak stracisz choćbyś była super pracownikiem tam inni decydują ,szefostwo państwo Pyszowie byli super ale co dobre ma swój koniec powiadają a więc POWODZENIA

blink

Właśnie widziałem ogłoszenie o przyjęciu na magazyn surowca. Czy tam też praca ( i płaca) wygląda tak nieciekawie jak na produkcji? Pozdrowienia dla Smakowców:-)

Zostaw merytoryczną opinię o Prymat sp.z o.o - Żory

• Jak się pracuje w Prymat sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Prymat sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prymat sp.z o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prymat sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Prymat sp.z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prymat sp.z o.o
2.5/5 Na podstawie 62 ocen.

Prymat sp.z o.o