Opinie o Prymat sp.z o.o w Żory Pukowca 93A

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Prymat sp.z o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Prymat sp.z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prymat sp.z o.o w Żory Pukowca 93A

do "szukam kierowcy z jastrzebia"

witam, dostales prace w smaku? teraz na to ogloszenie referenta

mezi

Pracuje w smaku 2 miesiace. Zarobki 1600 z dwiema sobotami plus nocki. Robota ciezka. Jest tylko jedna zmiana z jedna brygadzistka nie za ciekawa. Ale ogolnie da sie wytrzymac

anomin

ja pracowalam w smaku i dobrze byLo teraz jestem na wychowaczym ma wracam w 22 04 2013 nie wiem jak jest teraz czy ktos moze mi na pisac jaka jest szefowa produkcj

Michał XYZ

Masz rację Ja też pracuję tam jakiś czas i nienarzekam na pracę, no chyba że troszeczkę na niską pensję miesięczna. Rekrutacja pracowników jest, ale niema się co dziwić, bo ludzie są różni, jestem pracownikiem fizycznym, ale sam to widze jak ludzie sie zachowują w stosunku do współpracowników, a zwłaszcza do brygadzistek. Apropo brygadzistki mojej jest bardzo wymagająca, ma swoje zdanie i zna się na tym co robi. pa

Magazynier

Podstawa to wynagrodzenie - max 2600 na rękę po podwyżce . W tym premie . Także szału nie ma

Podstawy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Zadowolona

Co w mojej opini ma do rzeczy na ile zmian ja pracuję. A jeżeli chodzio dostęp do komputera to się grubo mylisz. Można pracować fizycznie i też być zadowolonym!!!!!

ha ha

pewnie że zadowolona, jak by inaczej praca na III zm. i dostęp do komp.

ciekawa

witam zadowoloną pracownicę znawczynię SV Ja myślę że zadowolonych pracowników w tej firmie jest więcej lecz nie piszą głupot Po przeczytaniu SV jest jeszcze chyba rozmowa kwalifikacyjna? i to nie daje gwarancji że będzie to dobry pracownik więc są jeszcze w Waszej firmie chyba szkolenia?, okres próbny a na końcu powinna być rzetelna ocena pracownia takie jest moje zdanie - aby poznać człowieka trzeba najpierw z nim zjeść beczkę soli i nie wystarczy przeczytać tylko SV

zadowolona1987

czytając opinie o Smaku, wymaganiach ludzi, którzy podejmują sie pracy w tym zakładzie wymagacie dużo od pracodawcy, ale tak szczerze to powinniście zacząć wymagać od siebie. Bo ja tam pracuję już jakiś czas i patrząc na kompetencje przyjmowanych pracowników zastanawiam się czy ktoś czyta ich CV. Bo jestem przekonana ,że nie i efekt jest taki jaki jest duża rekrutacja pracowników, a co za tym idzie lepiej mieć jednego dobrego pracownika niż pięciu do niczego. POZDRAWIAM NIEZADOWOLONYCH.

xxx

Firma kompletnie nie odpowiedzialna. Miałam zaczać pracę w smaku. Wszystko było już zalatwione. Bylam na badaniach lekarskich, dostałam wszystkie formularze niezbędne do zatrudnienia. W piatek o godz. 15:00 zadzwonili do mnie, że mam w poniedziałek przyjśc na godz 13:00 na szolenie BHP, a o 16:00 zadzwonili, że mnie nie przyjmą, bo poprzedni pracownik sie rozmyslil i nie odchodzi. Zwolnilam się z poprzedniej pracy i teraz jestem na lodzie. Nie rozumie jak tak poważna firma jak Prymat, slawna na calą Polskę może robic sobie z ludzi żarty. Żadnego przejmowania się innymi. Nie polecam tej firmy. Jak mozna przeprowadzić rekrutację, prawie przyjąć nowego pracownika i potem mu podziękować!! żałosne!!!

neska

Wlaśnie mam rozpocząć pracę w firmie smak na stanowisku kontrolera jakości. Jak przeczytalam wszystkie te wypowiedzi to się strasznie przestraszyłam. mam nadzieję, że mimo wszystko będzie inaczej.

robol

pracuje już tam jakis dłuższy czas i jakoś żadnych ciuchów nie dostałam oprócz dziurawych kaloszy żenada!!!!!!

jak taka madra jestes idz i ucz sie jako operator to oni dostaja opr od kierownikow dyrektorow

strażak

czy to prawda, że laborantki zostały pozwalniane, az \\\"starej\\\' załogi zostały tylko te stare [usunięte przez administratora] oraz sekretarki...

\"Operatorki\" musztardy chodzą i (usunięte przez administratora) święcą, dostają premie za piękne oczy ? Za to że dokręcą śrubkę która się poluzowała? Mechanik odwala za nich całą robotę i to ma być operator?! Dlaczego premia trafia do nich, to zależy od ludzi którzy są na danym stanowisku to od nich zależy jaka będzie wydajność, jak szybko uporają się z awarią! Taka sama sytuacja jest na linii produkcyjnej! Czytałam wszystkie opinie i z wszystkimi opiniami się zgadzam!

smakowa

masz racje Marcelina w 100% pracowałam tam miesiac i odeszlam nie z powodu cieżkiej pracy tylko atmosfery jaka tam panuje;ludzie sa tak zakłamani i wredni że masakra zwłaszcza brygadziski i operatorki a głównie z musztardy; pracowałam w wielu miejscach ale z takim chamstwem ,wulgaryzmem i podło

SenSoRR

Ja zaczolem prace koniec pazdziernika pracuje do tej pory i nie uwazam zeby tam bylo zle , jesli sa ofermy ktore nie daja sobie rady to z powodu ich 2 lewych rak tyle ode mnie.

lina

a raczej pracowałam...bo od 4 -tyg. mam nową pracę i żałuję tych zmarnowanych lat...

lina

Obóz pracy to ma do nich na noc... ,pracuję tam 9 lat....Pracownik traktowany jest jak biały murzyn i za grosze

a czy jest tam naprawde tak ciezko, ze nie idzie dac rady jak niektórzy piszą, czy grubo przesadzone?

aplikujaca

Witam, chciałabym sie dowiedziec ile wychodzicie na rekę z dwoma sobotami/? i czy pracuje sie 8 godzin czy wiecej?? ciuchy sie dostaje?

Zostaw merytoryczną opinię o Prymat sp.z o.o - Żory

• Jak się pracuje w Prymat sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Prymat sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prymat sp.z o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prymat sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Prymat sp.z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prymat sp.z o.o
2.5/5 Na podstawie 62 ocen.

Prymat sp.z o.o