Opinie o Chmiel Jarosław Jarcar Firma Handlowo Usługowa w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Chmiel Jarosław Jarcar Firma Handlowo Usługowa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Chmiel Jarosław Jarcar Firma Handlowo Usługowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chmiel Jarosław Jarcar Firma Handlowo Usługowa w Rybnik

Zibi Nowy wpis

Przestaliście zaglądać na forum bo jest tak dobrze i bark motywacji do aktywności?

Justyna

Kto może wypowiedzieć się o firmie Chmiel Jarosław Firma Handlowo Usługowa? Jaka panuje atmosfera u tego pracodawcy? Polecacie współprace ? Na jakie warunki współpracy może liczyć nowy pracownik? Czy są jakieś szkolenia wewnętrzne i jak często?

Ktos
@Justyna

Nie należy podejmować pracy u tych ludzi... Atmosfera straszna...

Ktos2 Nowy wpis
@Ktos

Czego sie dziwić, ludzie odciągnięci od pługa. Jedyne do czego się nadają, to do tarcia chrzanu.

Bumerang Nowy wpis
@Justyna

Hahahaaa... No tak lepiej pracować u kogoś kto Ci obiecuje złote góry!? Żenada!! Firma mała może nie jakoś mega wyposażona, ale solidna w stosunku do klienta, jak i postawa Pracodawcy wobec pracownika jest na wysokim poziomie. Pracowałem w paru firmach transportowo-handlowych, ale z tak słowny i uczciwym człowiekiem nie miałem do czynienia. Jak ktos lubi prawde w oczy i nie boi sie roboty, posiada poczucie humoru znajdzie swoje miejsce. Niema problemów z Chłopakami w biurze, zawsze do zgody. Na Placu zlomowym szybka i miła obsługa. Jedynie warsztat pozostawia wiele do życzenia, ogólne niedbalstwo. To Tyle Ja Polecam

Justyna Nowy wpis

@Ktos2 pracowałeś w firmie Chmiel Jarosław Jarcar Firma Handlowo Usługowa i chciałbyś powiedzieć coś więcej? Poparłeś wpis sprzed kilku miesięcy mówiący o złej atmosferze w firmie, co konkretnie Ci nie odpowiadało? Jakie były warunki płacy, czy można było liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Zachęcam też jednocześnie wszystkich byłych lub obecnych pracowników do pozostawiania swoich opinii, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych- takie wpisy są niezwykle cenne dla ludzi odwiedzających wątek.

Kierowca z Bombowca

Zawsze myślałem, że transport kombinowany to coś innego, ale jak widzę na drodze pojazdy tej firmy to utwierdzam się w przekonaniu, że jednak się myliłem.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Chmiel Jarosław Jarcar Firma Handlowo Usługowa na stanowisko Blacharz samochodowy bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Pilsner

Nie pod ten adres ;) Ale kombinuj dalej. Coś Ci się w główce poprzestawiało, ale cóż się spodziewać po hanysach z podstawową skończoną za jajka. Nie pod ten adres piszesz ;)

Arka Neo'ego

Naczepy tak stare, ze wozili nimi Krzyzakow pod Grunwald.

Pablo

Widze że, ktoś zaczął czytać te komentarze - pewnie pracodawca i broni się. Ale, w jaki sposób! Brak znajomości podstawowych zasad ortografii i interpunkcji, wulgaryzmy. Prostactwo i słoma z butów :) Jeśli to prawdziwy kierowca to pasujesz tam. No cóż... jaka firma tacy pracownicy.

Pawello

Zgadzam sie z przedmowcami. Auta i naczepy to zlomy, praca z ludzmi bez obycia i wyksztalcenia. Najwiekszym "atutem" jest kasa na czas. Jakby mi ktos robił łaske ze płaci w terminie... Auta musisz naprawiac sam, mechanik i warsztat to smiech na sali. Szef typowy janusz cwaniaczek. Nie polecam nikomu, sam juz szukam innej firmy bo sie tu wypalam.

Paweł K
@Pawello

Ty Kurwo Oszuście Pierdolony !!! Paweł(Pablo) to Ja. Dziękuję Ci szanowny "kolego" z firmy za to ze robisz mi kolo (usunięte przez administratora) Jesli nie potrafisz zarobić i dać sobie rady nawet w (usunięte przez administratora) to twój problem !! Boli cie to ze robie wiecej niz ty ?! A wiesz dla czego bo mi sie (usunięte przez administratora) chce i nie chodze i nie (usunięte przez administratora) na bazie jak tu jest zle i nie dobrze !!Pablo z Pojazdu SR687.... PS. Moja opinia na temat tej firmy jest zupełnie inna ale zostawie Ja dla sie bo i tak zawsze te zle są najważniejsze i po co sie produkować jak i tak zostanie bez echa.

iudasz

Hehe, premiumka bez lodówki, JEDZIEM NA UNIE!!!

Hesus

Firma katastrofa, stare, zdezelowane samochody stwarzające niebezpieczeństwo. Pieniądze wręcz śmieszne, o które trzeba się kłócić. Szefostwo oszczędza na wszystkim - np na pracownikach, zamiast płynu chłodniczego to woda, opony łyse, tarcze, klocki porażka. Nie szczędzi na tzw "darciu ryja" na pracowników. "Baza"? haha, poligon. Prywatne auto po roku będzie miało wahacze do wymiany. Ogólnie smród, bród i kupa gnoju. Nie polecam nikomu, ani pracować czy też współpracować z tą firmą. Mam nadzieję że kiedyś zajmie się tym ochrona środowiska i inspekcja pracy oraz transportu drogowego.

Zostaw merytoryczną opinię o Chmiel Jarosław Jarcar Firma Handlowo Usługowa - Rybnik

Chmiel Jarosław Jarcar Firma Handlowo Usługowa
2.8/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Wolna 120
    44-203 Rybnik