Opinie o Prymat sp.z o.o w Żory Pukowca 93A

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Prymat sp.z o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Prymat sp.z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prymat sp.z o.o w Żory Pukowca 93A

Jaki dress code obowiązuje w Prymat sp.z o.o?

dress

Może byc dress :) do biura obowiązuje tzw. business casual czyli gdzieś pomiędzy „dresikiem” a „garniakiem”, ale bliżej klasyki, sportowej elegancji... bez hawajskich koszul, szortów czy japonek.

Witam, czy jako magazynier potrzebny jest kurs na wózki widłowe?

stary

ja zrobiłem kurs w firmie, ale było to chwile temu.

@stary

Ale nie było problemu podczas rekrutacji z brakiem kursu?

Pampam

Nie, nie jest to wymagane chociaż miło jak ktoś ma bo to zawsze dodatkowy atut. Robią sami po jakimś czasie

Lulu

Wynagrodzenie podstawa plus 1000 premii. Bez zadnych weekendów wyjdziesz z 2400 gdzie w innym zakładzie za tyle to z sobotą. Duzo rzeczy jest zmechanizowanych. Firma inwestuje w dobrych pracowników kursy szkolenia wozki,zuraw itp itd za które płaci pracodawca.

Anetta
@Lulu

Mi na rozmowie powiedzieli 2200 plus premia

@Anetta

Byłaś na rozmowie w Prymat? Jak poszło? Mnie właśnie interesuje, jak wygląda rekrutacja do firmy. Co do premii - wyjaśnili, co trzeba zrobić żeby ją dostać?

Ola

Proszę o informację: jaka jest podstawa wynagrodzenia + ewentualne dodatki (premia produkcyjna, premia absencyjna lub inne) ? Jaka jest atmosfera w pracy? Jak wygląda to z weekendami i urlopami? Coś, cokolwiek powiedzcie o pracy na czym ona polega. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Magazynier

Podstawa to wynagrodzenie - max 2600 na rękę po podwyżce . W tym premie . Także szału nie ma

Podstawy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Gaga

Witam wszystkich mam pytanie jak się pracuje w firmie prymat jakie zarobki czy jest dobry socjal gdzie na jakim dziale pracuje się najlepiej proszę o odpowiedź

Szalona

Witam tez chciałam się dowiedzieć jakie warunki panują w firmie ? czy praca jest cięzka ?

Filipek

Trudno dostać się do pracy? Jak przebiega rekrutacja?

@Filipek

Filipek, myślę, że wszystko zależy od twoich chęci i doświadczenia jednak jak sam możesz przeczytać na forum, firma mocno szkoli swoich pracowników. Pewnie najważniejsze jest zaangażowanie w pracę i chęci. Jeśli odbędziesz rozmowę rekrutacyjną, proszę podziel się jej przebiegiem.

Loli

Witam chciałabym się dostać do was do firmy, co trzeba zrobić gdzie wysłać CV? :)

@Loli

Przy bramie masz skrzynkę na CV albo portiernia.

blondynka

Pracuję w firmie od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Ludzie jak to ludzie wszędzie są różni, wypłaty uczciwe + różne inne świadczenia ktoś kto wie po co przychodzi do pracy będzie zadowolony.

Madziare
@blondynka

Jaki jest system pracy i jaka wypłata?

rdh
@Madziare

3 zmiany -- podstawa + premia , max 2500 zł

@rdh

A jak oceniasz atmosferę panującą w Prymat? Dla wielu osób jest to bardzo ważny czynnik, mający duży wpływ na poziom zadowolenia z pracy. Przed złożeniem dokumentów aplikacyjnych do danej firmy, na pewno chcieliby się dowiedzieć z jaką sytuacją będą mieli do czynienia. Każda opinia z pierwszej ręki jest na forum nie do przecenienia.

Konrad

To, że firma ma opinię dobrego pracodawcy nie jest . Jak nie ma problemów to i narzekających nie ma stąd ta cisza.

Agata

@Iza Być może pracownicy firmy Smak z Żor, są zadowoleni ze swojej pracy. Ktoś z Was w ostatnim czasie zatrudnił się w tej firmie i może ją polecić innym osobom? Kto posiada aktualne informacje o sytuacji w tej firmie, czy potrzebują nowych pracowników? Każda z Waszych opinii może przekonać niezdecydowane osoby.

Iza

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Szkoda, że nikt nie pisze

Kobieta

Witam, chcialabym zatrudnic sie w tej firmie po ukonczeniu szkoly, chcialam zapytac jak wyglada proces zatrudnienia, ile dostaje sie na rękę na poczatek, i czy jest wgl mozliwosc zatrudnienia ;)

Remik

Gdyby było źle to forum by wrzało. Jak widzicie jest cisza. Idealnych firm nie ma.

Kobieta

Ile można zarobić?

Igor

Słyszałem, że Smak to fajna firma i mam pytanie czy aktualnie potrzebują kogoś do pracy?

BasiaBrygadzistka.
@Igor

Jest (usunięte przez administratora) Zapraszamy.

Agata

Obecnie szukają na stanowisko Kierownik Regionalny w Gdańsku. Z ich oferty wynika, że gwarantują atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, narzędzia niezbędne do wykonywania pracy, jasno sprecyzowane dodatki motywacyjne. Ktoś zastanawia się nad aplikowaniem do tej firmy?

Żorzanin...

Jedno wielkie bagno,szczególnie przy dostawach,tak sie im spieszy,tak wydzwaniają kiedy towar będzie,a jak czlowiek przyjedzie to czeka jak ten ostatni głupek,3,6,7godz na rozładunek,jeden czlowiek na wózku,i jeszcze niech kierowca pomoże przy rozladunku,masakra,śmiech na sali żeby nie bylo ludzi do tego,mam nadzieje że bylem tu ostatni raz.

sjao

No to dobrze, że wypłata pojawia się w terminie @rudio. Zastanawiam się jednak czy pojawiają się również benefity socjalne do podstawy zarobków, bo takie urozmaicone zatrudnienie bardzo dużo znaczy. Pozdrawiam

htdh

Czy ktoś z was pracował na stanowisku Specjalisty ds Jakości jakie zarobki, chciałbym u nich pracować powiem szczerze, ale nie wiem czy warto?

jfvuyjf
@htdh

warto :) fajna dobrze rozwijająca się firma

Zostaw merytoryczną opinię o Prymat sp.z o.o - Żory

• Jak się pracuje w Prymat sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Prymat sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prymat sp.z o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prymat sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Prymat sp.z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prymat sp.z o.o
2.5/5 Na podstawie 62 ocen.

Prymat sp.z o.o