Opinie o „Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy „Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w „Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. w Warszawa

Pasażer

Czy pociągi mogą o czasie jeździć ? Dzisiaj mróz -11st. Tyle płacimy za bilety. Pociąg opóźniony o 40min i może dłużej.

Szymon

Tragedia pociągi nigdy nie przyjeżdżają na czas, stają w losowych momentach jeżdżą wbrew rozkładowi, takie rzeczy to za (usunięte przez administratora) mogły przechodzić nie teraz ludzie sprawiedliwości trochę

Baba kanar okularnica

Brak zrozumienia dla klienta. Poraz pierwszy raz w życiu chciałem kupić bilet na miejscu w pociągu. Czekałem przy napisie przedział służbowy. Pizzda podchodzi i cyk 180 za brak biletu. I mi truje że zająłem miejsce jak wagon pusty był. Skąd miałem wiedzieć że mam latać po pociągu i krowy szukać. Nie pozdrawiam

Mała

Mój syn dojeżdża codziennie pociągiem do szkoły niema tygodnia aby pociągi relacja Warszawa Radom niebyły opóźnione gdzie się syn notorycznie spoźnia się do szkoły porażka

@Mała

Nich goowniak przychodzi na stacje 10 min wczesniej, a zdąży na wcześniejszy i się do szkoły nie spóźni, albo niech rodzice wynajmą mu szofera to tez się spóźniać nie będzie. Jest jeszcze trzecia opcja, przeprowadzka ze wsi do miasta. Proszę wybrać najlepsza dla Państwa opcje i z niej skorzystać. Pozdrawiam Dawid

Maszynista

Zadzwoniono do mnie. Przedstawiono wszystko w kolorowych barwach. Zaproponowano II opcję, wg nich lepszą, dzieki czemu straciłem możliwość szybkiego zdobywania kolejnych kwalifikacji. Czyli wprowadzono mnie swiadomie w błąd. Naobiecywano, że szkolenie trwać bedzie max rok, trwało 2 lata... A sama rozmowa była nieprzyjemna, bo osoba decyzyjna miała uprzedzenia i non stop po mnie jechała jak po burym psie. Niestety się dostałem... Odradzam....

Znając moje wykształcenie z CV, a nie bylo ono elektryczne, pan dyrektor zadawał mi pytania z tym zwiazane. Odpowiedziałem, że w tej chwili nie jestem w stanie odpowiedzieć na część z tych pytań, ale wydaje mi się, że skoro jest szkolenie, to jest po to, żeby dowiedzieć się tego, czego nie wie się przed szkoleniem. Dowiedzialem się, że nie są im poterzebni tacy ludzie jak ja, bo jest ich na pęczki. Jednak i tak mnie przyjęli. Byłem jednym z lepszych pracownikow, pod wzgledem prowadzenia i obslugi sprzetu.

@

Gdzie można złożyć skargę na konduktorke z pociągu nr.21628 Piaseczno - Warszawa Śródmieście, Ma wyraźny problem z kobietami. Wsiadłam do pociągu ,chciałam kupic bilet ,ale niestety weszłam nie do tego składu ,a bałam się wysiąść i przejsc tam gdzie przebywała,pytałam.ludzi czy.mam czekać aż przyjdzie, po chwili weszła do wagonu gdzie czekałam, poprosiłam.o kupno biletu.,a ona wypisała.mi mandat 210zl ,strasznie nienila ,ale tylko do kobiet ,bylam za chwilę świadkiem jak Pan miał bilet ważny dopiero za kilka minut ,ale cichym głosem powiedziała, że tym razem nie wypisze mu mandatu ,ale następnym razem musi mieć ważny bilet ,jak jej o tym powiedziałam czy może sobie przymykać oko na panow ,a kobietom mandaty wlepiać za to że chciałam kupic bilet ,Pasażerowie podali mi nr pociągu i.mowili ,żebym napisala na nią skargę,ale co to da ,takie nie powinny pracować z ludźmi

@@

W tym przypadku Pani skarga jest calkowicie bezpodstawna. Zgodnie z przepisami podróżny ma prawo zmienić zadeklarowaną na bilecie godzine przejazdu. Możliwe to jest również do wykonania u kierownika pociągu. Ważne aby dokonać tego przed planowanym odjazdem. Z takiego przepisu najprawdopodobniej skorzystała kierowniczka w stosunku to tego mężczyzny. W Pani natomiast przypadku, nie posiadając biletu powinna Pani wsiąść do pociągu 1 drzwiami od czoła pociągu. Niestety Pani tego nie zrobiła. Uprawniało to kontrolera do wystawienia Pani biletu wraz z podwyższoną opłatą specjalną.

.....
@Mazowieckie@poczta.fm

Tak mogłam wejść 1 drzwiami ,ale nie wiedziałam,,chciałam kupić bilet ,id razu zażądała dowodu osobistego, życzę wszystkiego co najgorsze w święta i nowym roku jej i jej rodzinie, ,słowa mają moc oby się spełniły

Dramat. Pociągi wieczorami opóźnione tak, że przejazd 1 stacji zajmuje więcej czasu niż podróż autem na trasie Warszawa Sochaczew. Do pracy mam blisko jadąc pociągiem ale za to trwa to 3-4h w obie strony. Rowerem jest szybciej. Teraz stoję 1,5h na stacji. Jestem przemarzniety a opóźnienie się tylko zwiększa. Chwd pkp

Pasażer
@Piotr

Dziś czyli 02.22.22 też był problem. Odwołali pociąg z 7.30 nie wiadomo dlaczego. Na lini Sochaczew - Warszawa trwają remonty i w Płochocinie poczekalnie są pozamykane a mrozy są dużo poniżej zera. W zasadzie ta (usunięte przez administratora) z opóxnieniami trwa od lat, ale nikt z zarządzających nie ustanowił stałej komunikacji zastępczej dla tej linii w postaci autobusu, któryby zabierał ludzi ze stacji, aby mogli normalnie dojechać do pracy, bo płacą za te dojazdy! Nie zrobili żadnej umowy z prywatnymi przewoźnikami, aby nasze wykupione bilety były honorowane w normalny sposób w takich sytuacjach. Po co remontują budynki, skoro to wszystko nie służy dojazdom?! A potem to ja muszę się w pacy tłumaczyć. Dążymy do ekologii bo Unia każe, ale KM robią wszystko, abym musiał przesiąść się na własny samochód po to aby władować się w Warszawskie korki. Że też was NIK nie pocisną wreszcie.

@Piotr

Proponuje znaleźć prace na swojej wsi. Gdzieś przy kurach albo trzodzie chlewnej, nie będziesz się wtedy denerwował na dojazd do pracy.

Noa

Oczywiście cały tydzień wraz z dzisiejszym dniem pociąg opóźniony Ja już nie wiem czy śpi konduktor czy co robi że wiecznie opóźniony nigdy na czas Oczywiście ja codziennie spóźniam się do pracy Chyba trzeba sprawę w mediach nagłośnić Moze wtedy coś się zmieni Bo póki co naprawdę ciężko jest zdążyć na 8 do pracy Ceny biletów miesięcznych chyba z kosmosu

@Noa

A może trzeba doopę podnieść 20 min wcześniej, skoro jedzie spóźniony, co to tylko jeden pociąg w dobie jedzie z Twojej wsi? Ja to bym Ci premie e obciął, jak nie umiesz do pracy zdążyć i tyle, albo kazał zostać dłużej tyle ile się spóźniłeś.

@Noa

Oczywiście km to goowniana firma ale z Tobą bym szybko porządek zrobił.

Hold on
@Speed

Hehe, dobre. Fajna logika: skoro są opóźnione to znaczy, że na pewno wcześniejsze dojadą na czas. Ale widzę, że z mentalnością zomowca, jesteś natychmiast gotowy naskoczyć na skarżącego. Bo winny jest ten co wskazuje patologię, a nie ten kto jest jej faktycznym sprawcą.

FR

Koleje Mazowieckie to firma z wierzchu polakierowana pięknie na żółto-zielono, a w środku (usunięte przez administratora) smród, goowna i metr mułu.

Mała

Witam gdzie mogę zrobić kurs na konduktora ? Jak wygląda cenowo ? Oraz jak wyglądają zarobki konduktora ?

Nie lat

Jest decyzja co do kasy na kolejorza i święta miało być po dwa tysiące brutto.

Artur
@Nie lat

Miało być? To dadzą mniej czy już coś ustalone? Bo na kasę pewnie każdy czeka.

szaraczek
@Artur

Jest decyzja 1250 zł na kolejarza

Nie idzie się tam dodzwonić. Żałosne te infolinie.

Agata
@ja

Serio aż tak? A na jaki numer dzwonisz, chodzi o to, że tyle czekasz czy sygnału nawet nie ma? wiadomo ile osób tutaj na infolinii tak właściwie pracuje?

Byłem Zainteresowany

Ta spółka to jedna wielka pomylka

Nataszka

Jadąc dziś pociągiem dostałam madat że podeszłam do koduktorki (bardzo nie miłej )i powiedziałam że chce kupić bilet za co że podeszłam a nie usiadłam na siedzeniu to się w głowie nie mieści Jeszcze o regulaminie do mnie mówi (kto wsiada do pociogu i regulamin czyta widze to ide a nie sie ukrywam )ani jej nie unikałam tylko zobaczyłam że chodzi to poszłam odrazu ....żenada zdzierstwo w bisly dzień !!!!!!!

Bartosz
@Nataszka

Da się od tego jakoś odwołać? Spróbujesz?

Pasazer

Naprawde ciężko włączyć klimatyzację godzina 18.00 po całym ciężkim dniu człowiek wraca do domu a trasa zachodnia Dęblin nie dość że 20 minut znowu opóźniona to i jeszcze zdechnąć można taki skwar... Chamstwo a bileciki w górę to podnoszą... żyją nas ludzi a mają nas w d... pie

Jj

Dziś w pociągu lini R1 91380 około godz. 18.35 chciałam zakupić bilet u konduktora ze stacji Ursus do stacji Śródmieście. Pan od samego początku był bardzo opryskliwy, nie miły plus bardzo nie wyraźnie mówił.. widać że robił ogromną łaskę by w ogóle sprzedać mi bilet.. kiedy chciałam zapłacić kartą i niestety transakcje odrzuciło wpadł w złość że tak się stało i powinnam wiedzieć czy mam środki na koncie ( oczywiście że były) zaczął krzyczeć i mieć do mnie pretensje, zwróciłam oczywiście mu uwagę aby nie podnosili na mnie głosu bo sobie tego nie życzę spróbowałam drugi raz niestety znowu nie przeszło było to prawdopodobnie spowodowane brakiem zasięgu w pociągu, natomiast Pan tego nie rozumiał i dalej na mnie krzyczał bo nie wiedział jak anulować płatność na terminalu by przejść na gotówkę.. ja rozumiem ze można mieć gorszy dzień ale nie w takim stopniu krzycząc na ludzi z takiego błachego problemu zwróćcie proszę uwagę kogo zatrudniacie i jak dana osoba jest przeszkolona totalna porażka ze strony tego Pana plus zadbajcie o to żeby nosili maseczki bo wymagają to od pasażerów a sami kaszlą i ich nie zakładają.

@Jj

Prosze więc napisac skargę na adres spółki Koleje Mazowieckie podając swoje dane oraz adres korespondencyjny. W wiekszosci wagonów jest zainstalowany monitoring. Mozna wiec zweryfikowac to zdarzenie. Swoją dtogą chętnie byśmy przeczytali odpowiedz od przewoznika. Liczymy wiec że nie jest to żadne pomówienie i podróżny zamiesci tu na forum tresc odpowiedzi.

Usrr
@Jj

Pracownicy km to w wiekszosci, buraki, z siedlec, łukowa, deblina, Ostrołęki i innych wsi w okolicach 100licy.. Wiekszosc to rolnicy, wiec czego spodziewac sie po plebsie??

@Usrr

Ciekawe skąd wiesz? Mi to sie wydaje że ty to ten sam co ten pseudo pasażer co dopuszcza sie pomówieñ a potem nagle znika. Z niego pewnie taki pasażer.

Pusy...
@Jj

Miła Pani My tutaj pracujemy w Korporacji, Biurokracja jaka tu panuje ale nie tylko tu bo we wszystkich Spółkach PKP tak jest. Taki rodzinny Biznes a na korytarzach snują się 8h czasem bezproduktywnie ludzie którzy z papierami na Kier. POCIA MOGLIBY Załatać dziurę braku kadry. Ale najwyraźniej w pokoiku są najbardziej potrzebni Przy stoliku. I właśnie tacy ludzie w tym pokoiku przyjmą Pani skargę Na taką sytuację. Kier. Pociągu już z góry jest skazany na to że dostanie po premii. Nie ważne że To nie jego wina że kasa nie ma zasięgu, ale on miał sobie z tym poradzić. Gówno tu kogo obchodzi Kierownik Pasarzer to św. Krowa można nas opluc, nawyzywać, a my mamy się temu przyglądać i wam podziękować... Rozumie. PANI oczym Mówię??? Nas firma nie szanuje wyjaśnienia i komurka Pseudo Specjalistów, bo takie mają tytuły na Dzwiach Do swoich,,, (gabinetów,,,) haha jast warzniejsze niż obsługa. A pracownik mógł mieć gorszy dzień bo jak się kasa Zacina to nikogo to już nie obchodzi. Dziękuję

Usrr
@Mazowieckie@poczta.fm

Wiem bo pracowalem.. i za nic w swiecie tam nie wrócę na stanowisko maszynisty nawet jakby dali mi 15k na miesiac.. 12 lat tam zmarnowalem... Znam temat, znam ludzi... nigdy w zyciu, spółką rządzą koleszkowie z ZZ oraz (usunięte przez administratora)łukowsko siedlecko ostrołęcki..

kasia
@Mazowieckie@poczta.fm

Skargi nic nie dają. Pisałam kilkukrotnie i zawsze była odpowiedź, że albo to moja wina, albo to co piszę nie zostało przez nich zaobserwowane i o niczym nie wiedzą. ŻENADA..

Książę

Ci co wzięli dekrety i poszli na L4 pilnujcie się . Żebyście z ręką w nocniku nie zostali po nazwiskach nie będę wymieniać ale wiecie bo kogo chodzi.

Maszynista

Firma dla ludzi o grubej skórze i miekkim kręgosłupie, gotowych pracowac za pieniądze które są zdecydowanie za małe w odniesieniu do odpowiedzialności i ryzyka. Zresztą co tu dużo pisać. Spytajcie ile osób w ciągu ostatnich lat uciekło z tej firmy , szczególnie pracowników ruchowych, maszynistów, kierowników pociągu.

@Maszynista

A ile przyszło nowych ? To się nie liczy czy jak następny rozgoryczony dziękujcie Bogu i prezesa po nogach całujcie nie widzicie co się na świecie dzieję . Ludzie nie mają za co kredytów spłacać a szlachcie z KM zawsze coś nie pasuje .

Małgorzata
@Maszynista

Ale co tutaj się takiego dzieje? Ile wynoszą wypłaty?

@Maszynista

To idź i pracuj jako hydraulik . Większości zarobki pasują a tym co nie pasuje to się zwalniają . Ja jestem zadowolony z tego co mam a reszta mnie interesuję i za prezesem i spółką wskoczę w ogień. Kolej to nie prywatny folwark tylko korporacja. Jak nie jesteś świadom co się dzieje w gospodarce to świadczy o twoim płytkim myśleniu i egoizmie . Jak tak ci zależy na pieniądzach to się zgłoś do studio scandal w Warszawie . Tam zarobisz z 50 000 tysięcy na miesiąc . Plus napiwki od starszych panów.

@Małgorzata

Do ręki bierzemy od 4800 do 5300 zł netto.

Elektromonter mnt

Gdzie tak bierzecie?

Elektromonter mnt
@Nie lat

Pytam sie w ktorej sekcji elektromonter zarabia 4800???

@Elektromonter mnt

Przecież wyrazie jest napisane o zarobkach maszynistow. Przeczytaj wcześniejsze wpisy.

@Michal

Ja nie widze żeby gdzieś było napisane wyraznie. Ale jesli to są zarobki maszynistów to powodzenia w poszukiwaniu pracowników

@Niechętny

Widocznie masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.

@Michal

Pokaz gdzie jest wyraznie napisane że chodzi zarobki maszynistów ?

@Niechętny

Wszystko palcem pokazać ci trzeba? Do WC też że rączkę cię prowadzają? Przeczytaj rusz głową i pomysl troche

Niechetnty

Tak pokazac mi trzeba.

Oczywiście prezes pewnie za Tobą Do kolta nie skoczy haha De Billl

Młody
@Michal

Kiedy Frajda Zechce Szczepień na Małpia Ospę bo już podobno o niej mówią w Kurwizji TV.Hahah

Zofia
@Niechętny

Przecież odpowiadamy na wpis @Maszynista, to wiadomo że dyskusja jest o zarobkach maszynisty. A Ty włączyłeś się jako elektromonter i się denerwujesz że nie zarabiasz tyle. A ile masz jako elektromonter? Możemy pogadać i o Twoich sprawach czemu nie :))

@Zofia

Wpis jest o zarobkach w tej firmie.Nigdzie nie jest napisane że o zarobkach maszynistów. Był tu juz jeden co mial mi pokazac wpis gdzie takjest napisane ale znikł. Troll jeden

@Niechętny

Masz pajacu wczytaj się ze zrozumieniem o czyich pensjach jest mowa. Maszynista 08.05.2022 06:38 @Nie lat Nie slyszałem o nikim w tym kraju aby nie mógł spłacić kredytu. Ile maszynistów przyszło od innych przewozników? Człowieku pensje jakie tu oferujecie bez problemu jest stanie zarobić średniej klasy hydraulik, który ma wszystkie noce przespane, wszystkie święta spędza z rodzinom i nie boi się że bedzie musiał spłacać kupe kasy to to wasze żelastwo albo wypłacać komuś rentę bo prokurator przy wypadku stwierdzi że nie było zatrąbione we własciwym czasie. No powiedz sam , skoro jest tak dobrze to dlaczego tylu maszynistów odeszło z tej firmy? No powiedz dlaczego.

@Michal

Niechętny i kto tu jest trollem? Zamilkles jak ci pokazałem?

Ogór69
@Nie lat

A ile nowych przyszło i ilu po dwóch latach po zakończeniu kursu odeszlo. Kto nie ma ambicji, nie ma umiejętności to zostaje w tym bagnie. Za 4500 to w Lidlu pracę dostaniesz za zerową odpowiedzialność.. Banda koleżków, naczelnicy mianowani po znajomości. Od 5 lat jestem poza firmaą nie odpowiadały mi układy panujące w km. Za czasów Andrzeja K, za dyspozytora było wspaniale. Pozdrowienia Panie Andrzeju. Teraz to kółko wzajemnej adoracji.. Takich jak ten kiełbasiany (usunięte przez administratora) z Tik Toka potrzeba w km..

maszynista
@Nie lat

I to jest dużo.. Ja biorę 14 i 2 tygodnie jestem w domu... W doopie byłeś goowno widziałeś.

@maszynista

Dla mnie to możesz brać 20 albo 30 i być trzy tygodnie w domu. Patrzysz na świat przez pryzmat mamony . Ja do pracy przychodzę odpocząć. Najbardziej lubię spane nocki , długie przejścia a nawet pogotowiem bez pojazdu też nie pogardzę. Najlepiej to bym zrobił jeden Grodzisk na 12 h reszta to PBP albo spana Warka chociaż ona jest ciężka. No ale wszystkiego nie można mieć. Jak lubicie pracować to powiedzenia ja zostaję tu gdzie jestem . Czyli ciągłe walenie w bambuko aż mnie zwolnią.

@Nie lat

Taki jak ty śpi a tłuszcz (usunięte przez administratora)....Po sochaczewach o1w .nocy

Tłuszczak
@Nie lat

Ale w jakiej firmie pracujesz? SKM?

@Saki

Tłuszcz niech nie narzeka ostatnio patrzyłem na MNG mieliście pasażera przy sobocie.

@Tłuszczak

W wesołej zielonej brygadzie . Tak zwany leśniczy. Teraz wiesz.

Tłuszczak

Właśnie nie wiem

@Nie lat

Jaki ty cfaniak Przyjdź do Tłuszcza zobaczysz jak się śpi (usunięte przez administratora). Ja już Odeszlem z Tej (usunięte przez administratora) jakimi są KM wielki z CB pracuś widzę 12 h leżeć to każdy umie

@Nie lat

A czemu ty nie przyjedziesz do Tłuszcza tylko macie pełne gacie

mazowieckie@poczta.fm

Podwyżki???? ktoś coś. Czy to jakieś oszustwo z tymi podwyżkami. Ktoś dostał???

@mazowieckie@poczta.fm

dekrety rozdane z czym znowu masz problem ?

każdy dostał po 400 zł reszta według uznania naczelnika wspaniałego człowieka

@mazowieckie@poczta.fm

od pierwszego lipca co jeszcze ?

@Nie lat

Jaki problem. Czy ty wiesz co to jest forum i jaki jest jego cel. Na forum odbywa sie dyskusja. Rozmawia się zadaje pytania.

@mazowieckie@poczta.fm

Jak zwykle nie jesteś w temacie żeby nie te forum to byś nić nie wiedział co się w spółce dzieje. A może maaz zamiar wrócić?

@Nie lat

Ja na szczęście nigdzie już nie muszę wracać. A wogule to ktoś wrócił z tych co odeszli?

Tak

@Nie lat

Gdzie wrócili i ile osób bo ja słyszałem tylko o jednej osobie. A ile odeszło?

Zuzanna
@Nie lat

Na każdym stanowisku? 400 zł brzmi chyba nieźle, pytanie jeszcze czy brutto czy netto?

Kloc
@Mazowieckie@poczta.fm

Ja też wiem o tylko jednym emigrancie km - WKD - KM. Praca marzeń... Ja też już jestem na wypowiedzeniu, więc tylko nas...rać na środek hali i uciekać. Zaraz idę na zwolnienie i w doopie ich mam.

@Zuzanna

Daj adres meila to ci wyślę konstrukcję umowy o pracę a także pasek płacowy.

@Mazowieckie@poczta.fm

Wrócili z Orlenu .Na MNT. Wybacz ale ja to nie ty nie prowadzę ewidencji kto z kim ,gdzie i jak.

G.....rowicz
@Nie lat

Wrócili????? Ilu wróciło z tych co poszli. Wiesz ze wrócili a nie wiesz ilu. Dobry jesteś. Zanim coś tu napiszesz to sprawdź jak wygląda wymiana kadrowa w tej firmie. Ilu ludzi uciekło z tej firmy ja tylko pojawiły się jakie kolwiek możliwości, a ilu przyszło z innych spółek. Nie mówię o tych , którzy są nowo przyjęci i wcześniej nie znali tej firmy.

@G.....rowicz

Osobiście mnie to nie intere . Jak tak ludzie odchodzą i idź i ty . Dyskusja na temat że ludzie odchodzą lepiej byście się zajeli podwyżkami czemu takie a nie inne.

kierownik

Witam czy będąc uczestnikiem szkolenia na kierownika pociągu distage się jakąś pensję? Wiadomo może kiedy ruszą teraz nabór?

@kierownik

Tak dostaję się pensję proszę się zgłosić na Lubelsko do działu szkoleń .

@Nie lat

A na licencje maszynisty na szkoleniu pensje sie dostaje?

świeżak
@kierownik

Ktoś wie kiedy ruszą teraz nabór na kierownika pociągu? Długo się czeka aż ktoś się odezwie?

@kierownik

Poszukaj sobie innego zajęcia Bo towarzystwo z Brzeskiej Cię Zje jak nie będziesz posłuszny.Mabor już jest ale Tu rządzi Nie Prezes tylko Nawaleni Dyrektorzy

Nowyyy
@Saki

Badania w Siedlcach jest się czego obawiać?

@Nowyyy

Jakie badania?

Nowyyy

Na kierownika pociągu

Młody
@kierownik

Z której mafii jesteś.Ja ci proponuje znajdź sobie inne zajęcie.Jak trafisz na Wschodnią to odechce ci się po Pół roku tej roboty.

Zawiedziony
@Młody

Szkoda swojego życia prywatnego na tą pracę.

Małgorzata
@Zawiedziony

prywatnego życia, czyli cały czas jest się w pracy? czy co z tą pracą jest nie tak?

@Zawiedziony

Najpierw po pierwsze trzeba przejść jakoś badania na których podobno się czepiają o wszystko, następnie egzaminy a niech później sam zdecyduje czy chce tu pracować

@Zawiedziony

Masz rację. Kolesiostwo Brzeska to Jedno wielkie (usunięte przez administratora) normalnych można tam policzyć na palcach jednej ręki. TYLKO groźby i poniżanie inoweczne niezadowolenie. Władza nie ma pojęcia co się dzieje na szczeblu drużyn.

badania

Witam czy ktoś wie jak wygląda sprawa z wstępnymi badaniami lekarskimi podczas choroby? Można wstawić się chorym i oddać krew imocz do badań czy wtedy ustalany jest inny termin?

@badania

podczas badań trzeba być zdrowym.

Zostaw merytoryczną opinię o „Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w „Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy „Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 339.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w „Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 54 to opinie pozytywne, 155 to opinie negatywne, a 91 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy „Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w „Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

„Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o.