Agencja Rozwoju Mazowsza S.A.

Opinie o Agencja Rozwoju Mazowsza S.A.

Jerzy

Podpowiedzcie czy firma ma oferty pracy tylko na zastępstwo?

Iwona

@greg a czy Ty pracowałeś w Agencja Rozwoju Mazowsza S.A.? Co możesz powiedzieć na temat pracy w firmie? Ktoś ma jakieś doświadczenia z firmą? Czy ciężko się dostać do pracy? Jakich pytań spodziewać się można na rozmowie kwalifikacyjnej?

greg

praca na zastępstwo może mieć swoje plusy dla kogoś, kto na gwałt szuka zatrudnienia. Taka firma też nie wybrzydza wtedy, oczekuje właściwie minimum do wykonywania swoich obowiązków. Fajna opcja, ale faktycznie nie dla kogoś, kto ma np. na utrzymaniu rodzinę

Zostaw opinię o Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Rozwoju Mazowsza S.A.