Centrum Operacyjne ''Samorządowa Polska'' S.A.

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 15 ocen.

Centrum Operacyjne ''Samorządowa Polska'' S.A.
1 15

Opinie o Centrum Operacyjne ''Samorządowa Polska'' S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Operacyjne ''Samorządowa Polska'' S.A.

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Centrum Operacyjne ''Samorządowa Polska'' S.A.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

   
Zainteresowany

Dlaczego tak piszecie, że centrum już nie działa?

   
Administrator

A jak obecnie wygląda praca i warunki pracy w Centrum Operacyjne ''Samorządowa Polska'' S.A.? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

   
Tymon

Tak rzadko piszecie bo dobrze się pracuje?

   
Administrator

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi ciekawostkami o Centrum Operacyjne ''Samorządowa Polska'' S.A. ? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

   
Tomasz

Niektórzy tylko szukają afer i przekrętów? Czy firma potrzebuje pracowników?

   
Wujek dobra rada
@Tomasz 22.01.2018 09:13

Atakuj! Jak sam nie sprawdzisz to będziesz czuł niedosyt, pewnie Ci co piszą negatywne opinie chowają przed innymi super fuchę. Jedno mogę zagwarantować, wrażenia niespotykane. Odrobinę poważniej: jak masz robotę to daj sobie spokój, jak miłe Ci zdrowie, też.

   
fana-banana

znalazłaś te ogłoszenia, bo ludzie którzy dotychczas pracowali na tych stanowiskach nie są głupi i w porę odeszli. :) przyjdą następni - zobaczą to od środka - odejdą - przyjdą następni - ...

   
PeterPan
@v1418 20.01.2016 19:09

Są jakieś plusy pracy tam, czy nic?

   
PeterPan

Według większości opinii firma to jeden wielki przekręt, ale z tego co się orientuję, są tam pracownicy, którzy fuinkcjonują w firmie co najmniej kilka lat. Czy zatem można pracować i zarabiać u nich niezaleznie od działalności spółki, czy to przekręt, który odczuwają nawet pracownicy? :D

   
anty-wioch
@PeterPan 18.10.2017 11:40

a ty co - jesteś jakimś desperatem? nie będzie ci przeszkadzać że pracujesz przy przekręcie byle tobie było dobrze? ważne żebyś ty "nie odczuwał"???

   
Fa

Też miałem przyjemność tam pracować i powiem szczerze śni mi się to jeszcze po nocach. Piękną i trafną diagnozę przedsięwzięcia przedstawiacie powyżej i nie ma w tym ani odrobiny przesady. Praca straszna, wracasz do domu zdruzgotany i nieszczęśliwy, chyba, że mocno zacisniesz zęby, bo masz nóż na gardle. Wzniosłe idee pomocy dziadkom prysną w zderzeniu z cwaniactwem, kombinatorstwem i amatorszczyzną. Aż dziw, że dla pieniedzy (chyba) tyle znanych osób daje twarz takiemu człowiekowi.

   
seniorka

....a lokalne fundusze pożyczkowe nazywają się już lokalnymi funduszami/centrami rozwoju - czyżby biznes pożyczkowy nie udał się ?

   
khaki

ja tez myśle o sądzie. Nie zapłacili mi. i znając prezesa który tym wszystkim rządzi z ukrycia to nie zapłaci. To sa jego metody. A ja podatki musze płacić za niezaplacona fakture.

   
bzdura
@khaki 18.10.2016 17:31

pisz od razu wezwania do zapłaty - o 1 tygodniu, po 2 tygodniach i po 3 tygodniu ostatnie - przedsądowe. potem od razu wniosek do sądu. mi zapłacili po 3-cim wezwaniu a wniosek do sadu już miałem gotowy. nie ma co się patyczkować z tymi cinkciarzami z lat 90-tych. oni nie umieją inaczej zarabiać jak przez niepłacenie i malwersacje...

   
anonim

(usunięte przez administratora)

   
Zorientowany

na stronie wiszą 3 ogłoszenia ale pytanie kto będzie chciał tam iść.... zresztą już urosła całkiem spora grupa osób które chcą gdzieś zgłosić całą sprawę - może adka coś dorzucisz w tym temacie ?

   
Zorientowany

Zapraszam wszystkich mniej lub bardziej poszkodowanych przez organizację do korespondencji pod adresem [email protected] - w większej grupie siła i myślę że warto porozmawiać o naszych często bardzo negatywnych doświadczeniach.

   
anonim

(usunięte przez administratora)

   
Nick

jeżeli po przeczytaniu całego forum dalej nie masz wyrobionego zdania to składaj. albo jesteś desperatką albo masz za duży kredyt do spłacenia... :))))

   
kaisia

Czyli co? Podchodzić do pracy u nich czy nie?

   
kaisia
@Nick 02.09.2016 12:31

@Nick To było niegrzeczne, a niepotrzebnie. Tym stwierdzeniem pokazujesz raczej swój poziom, a nie mój ;p

   
anonim

(usunięte przez administratora)

   
trzeci spostrzegawczy

no to może nam powiesz co teraz oferuje Centrum Operacyjne ? widać że poszukuje aktualnie nowych osób: 1. Specjalista ds. komunikacji 2. Wiceprezes Zarządu 3. Regionalny Dyrektor ds. Współpracy z Gminami - mazowieckie no i czwarta rekrutacja ukryta na Dyrektora komitetu seniora.... oferta bogata jak zawsze ... w końcu oferują "współpracę z doświadczonym zespołem fachowców i ekspertów" (którzy własnie wyparowali ze strony internetowej) i "pracę w grupie kapitałowej motywującej do stałego rozwoju oraz pogłębiania wiedzy" (to pozostawię bez komentarza).... czy coś jeszcze oferują ? słyszałem o porozumieniu się gmin "partnerskich" i chęci otwarcia postępowania przeciwko Centrum... ciekawe czy winę weźmie na siebie nowy zarząd którego szukają czy może Rada Nadzorcza wreszcie rozliczy Pana Doradcę ?

   
spostrzegawcza

Zauważyliście że na stronie www firmy od jakiegoś czasu już nie ma twarzy premierów, prezydentów i innych znanych polityków ? nadeszły gorsze czasy Panie Piotrze ?

   
anonim

(usunięte przez administratora)

   
bzdura

hehe, kolejny rzeczowy argument... :))) już chyba tylko najgłupsze lemingi nabierają się na takie sponsorowane posty...

   
anonim

(usunięte przez administratora)

   
bzdura
@rsvp 24.05.2016 21:25

a kim Ty jesteś? płacą Ci za pisanie pozytywnych opinii? jesteś zwykłym trollem za pieniądze? bo nie mam wątpliwości, że w tej "firmie" nigdy nie byłeś. nie wiesz jak wygląda od środka. nie podajesz żadnych szczegółów... :))))

   
abcdef

To jest firma gdzie z tylnego fotela kieruje człowiek który ma listę zarzutów prokuratorskich na kilka tomów akt, nie widnieje nigdzie w dokumentach, wymienia sobie słupy w spółkach, rekrutuje ciągle świeżą krew - nie dziwi Was że ciągle kogoś szukają? Firma istnieje z przerwami, wzlotami i upadkami, i zmianą nazw od kilkunastu lat - w tym czasie nie słyszałam o spektakularnych wynikach, udzielonych pożyczkach czy gminach ustawionych w kolejce żeby podpisać umowę. Politycy z rady programowej być może i mieli kontakt ze spółką ale najczęściej 2 razy - pierwszy i ostatni. Pozytywne wpisy oczywiście sponsorowane. To ciepła posadka dla kilku osób które tym kręcą. Nie polecam, szkoda czasu.

   
Królewna Fiona

Pracowałam tam kilka miesięcy temu i jest dosłownie JAK WSZĘDZIE: kilka fajnych osób, kilka mniej fajnych, warunki normalne. Albo się sprawdzasz albo nie i tyle.

   
taka tam
@Gość 04.05.2016 21:28

Jakoś nie stwierdziłam opóźnień w płatnościach, a tym bardziej całkowitego ich braku, a pracuję tu od ładnych paru miesięcy ;/. Nie wiem, skąd masz takie wyssane z palca informacje.

   
[][][][]

nie polecam. Ludzi traktują jak im sie podoba. a jak już ktoś est niepotrzebny to wypada z gry.

   
Gość
@[][][][] 17.04.2016 17:29

metody Pana od Drewbudu i Banku Staropolskiego. historia się powtarza...

   
anonim

(usunięte przez administratora)

   
fana-banana

buahahahahaha!!!! :) litości - wynajmijcie jakiegoś mądrzejszego trolla do pisania wam sponsorowanych pochwał...

   
anonim

(usunięte przez administratora)

   
fana-banana

buahahahahaha!!!! :) jakie bzdury. informacje ze strony internetowej.... :)))

   
anonim

(usunięte przez administratora)

   
fana-banana

buahahahahaha!!!! :)

   
bzdura

margaryna i anak to ewidentnie posty ludzi z wewnątrz, które mają ściągnąć kolejnych frajerów. w CO SP nie ma żadnej kasy, płacą dopiero jak się upomnisz kilka razy. bonusów nie ma absolutnie żadnych i nigdy nie było. a to jest najlepsze - "są organizacją zarządczo-kontrolna dla ogólnopolskiej sieci LFP". TYLKO ŻE TA SIEĆ LFP NIE ISTNIEJE !!! :)

   
anonim

(usunięte przez administratora)

   
klusek

co tam jest "najlepsze na jakie można liczyć"? kantowanie, nieróbstwo, rotacja pracowników??? ;)

   
anonim

(usunięte przez administratora)

   
fana-banana

buahahahaha! władek - wszystko w porządku pod sufitem??? :)

   
minonk

nie żartuj, przecież to jest przykrywka do prania kasy z unii i zabierania sobie.

   
fana-banana

a jak kiedyś (pewnie niedługo) z SP wyniknie wielka afera to prawnik będzie ugotowany... :)

   

Zostaw opinię o Centrum Operacyjne ''Samorządowa Polska'' S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Operacyjne ''Samorządowa Polska'' S.A.