Centrum Operacyjne ''Samorządowa Polska'' S.A.

Centrum Operacyjne ''Samorządowa Polska'' S.A.
1 15

Opinie o Centrum Operacyjne ''Samorządowa Polska'' S.A.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Centrum Operacyjne ''Samorządowa Polska'' S.A.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zainteresowany

Dlaczego tak piszecie, że centrum już nie działa?

A jak obecnie wygląda praca i warunki pracy w Centrum Operacyjne ''Samorządowa Polska'' S.A.? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Tymon

Tak rzadko piszecie bo dobrze się pracuje?

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi ciekawostkami o Centrum Operacyjne ''Samorządowa Polska'' S.A. ? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Tomasz

Niektórzy tylko szukają afer i przekrętów? Czy firma potrzebuje pracowników?

Wujek dobra rada
@Tomasz 22.01.2018 09:13

Atakuj! Jak sam nie sprawdzisz to będziesz czuł niedosyt, pewnie Ci co piszą negatywne opinie chowają przed innymi super fuchę. Jedno mogę zagwarantować, wrażenia niespotykane. Odrobinę poważniej: jak masz robotę to daj sobie spokój, jak miłe Ci zdrowie, też.

fana-banana

znalazłaś te ogłoszenia, bo ludzie którzy dotychczas pracowali na tych stanowiskach nie są głupi i w porę odeszli. :) przyjdą następni - zobaczą to od środka - odejdą - przyjdą następni - ...

PeterPan
@v1418 20.01.2016 19:09

Są jakieś plusy pracy tam, czy nic?

PeterPan

Według większości opinii firma to jeden wielki przekręt, ale z tego co się orientuję, są tam pracownicy, którzy fuinkcjonują w firmie co najmniej kilka lat. Czy zatem można pracować i zarabiać u nich niezaleznie od działalności spółki, czy to przekręt, który odczuwają nawet pracownicy? :D

anty-wioch
@PeterPan 18.10.2017 11:40

a ty co - jesteś jakimś desperatem? nie będzie ci przeszkadzać że pracujesz przy przekręcie byle tobie było dobrze? ważne żebyś ty "nie odczuwał"???

Fa

Też miałem przyjemność tam pracować i powiem szczerze śni mi się to jeszcze po nocach. Piękną i trafną diagnozę przedsięwzięcia przedstawiacie powyżej i nie ma w tym ani odrobiny przesady. Praca straszna, wracasz do domu zdruzgotany i nieszczęśliwy, chyba, że mocno zacisniesz zęby, bo masz nóż na gardle. Wzniosłe idee pomocy dziadkom prysną w zderzeniu z cwaniactwem, kombinatorstwem i amatorszczyzną. Aż dziw, że dla pieniedzy (chyba) tyle znanych osób daje twarz takiemu człowiekowi.

seniorka

....a lokalne fundusze pożyczkowe nazywają się już lokalnymi funduszami/centrami rozwoju - czyżby biznes pożyczkowy nie udał się ?

khaki

ja tez myśle o sądzie. Nie zapłacili mi. i znając prezesa który tym wszystkim rządzi z ukrycia to nie zapłaci. To sa jego metody. A ja podatki musze płacić za niezaplacona fakture.

@khaki 18.10.2016 17:31

pisz od razu wezwania do zapłaty - o 1 tygodniu, po 2 tygodniach i po 3 tygodniu ostatnie - przedsądowe. potem od razu wniosek do sądu. mi zapłacili po 3-cim wezwaniu a wniosek do sadu już miałem gotowy. nie ma co się patyczkować z tymi cinkciarzami z lat 90-tych. oni nie umieją inaczej zarabiać jak przez niepłacenie i malwersacje...

Zorientowany

na stronie wiszą 3 ogłoszenia ale pytanie kto będzie chciał tam iść.... zresztą już urosła całkiem spora grupa osób które chcą gdzieś zgłosić całą sprawę - może adka coś dorzucisz w tym temacie ?

Zorientowany

Zapraszam wszystkich mniej lub bardziej poszkodowanych przez organizację do korespondencji pod adresem [email protected] - w większej grupie siła i myślę że warto porozmawiać o naszych często bardzo negatywnych doświadczeniach.

Nick

jeżeli po przeczytaniu całego forum dalej nie masz wyrobionego zdania to składaj. albo jesteś desperatką albo masz za duży kredyt do spłacenia... :))))

kaisia

Czyli co? Podchodzić do pracy u nich czy nie?

kaisia
@Nick 02.09.2016 12:31

@Nick To było niegrzeczne, a niepotrzebnie. Tym stwierdzeniem pokazujesz raczej swój poziom, a nie mój ;p

trzeci spostrzegawczy

no to może nam powiesz co teraz oferuje Centrum Operacyjne ? widać że poszukuje aktualnie nowych osób: 1. Specjalista ds. komunikacji 2. Wiceprezes Zarządu 3. Regionalny Dyrektor ds. Współpracy z Gminami - mazowieckie no i czwarta rekrutacja ukryta na Dyrektora komitetu seniora.... oferta bogata jak zawsze ... w końcu oferują "współpracę z doświadczonym zespołem fachowców i ekspertów" (którzy własnie wyparowali ze strony internetowej) i "pracę w grupie kapitałowej motywującej do stałego rozwoju oraz pogłębiania wiedzy" (to pozostawię bez komentarza).... czy coś jeszcze oferują ? słyszałem o porozumieniu się gmin "partnerskich" i chęci otwarcia postępowania przeciwko Centrum... ciekawe czy winę weźmie na siebie nowy zarząd którego szukają czy może Rada Nadzorcza wreszcie rozliczy Pana Doradcę ?

spostrzegawcza

Zauważyliście że na stronie www firmy od jakiegoś czasu już nie ma twarzy premierów, prezydentów i innych znanych polityków ? nadeszły gorsze czasy Panie Piotrze ?

bzdura

hehe, kolejny rzeczowy argument... :))) już chyba tylko najgłupsze lemingi nabierają się na takie sponsorowane posty...

@rsvp 24.05.2016 21:25

a kim Ty jesteś? płacą Ci za pisanie pozytywnych opinii? jesteś zwykłym trollem za pieniądze? bo nie mam wątpliwości, że w tej "firmie" nigdy nie byłeś. nie wiesz jak wygląda od środka. nie podajesz żadnych szczegółów... :))))

abcdef

To jest firma gdzie z tylnego fotela kieruje człowiek który ma listę zarzutów prokuratorskich na kilka tomów akt, nie widnieje nigdzie w dokumentach, wymienia sobie słupy w spółkach, rekrutuje ciągle świeżą krew - nie dziwi Was że ciągle kogoś szukają? Firma istnieje z przerwami, wzlotami i upadkami, i zmianą nazw od kilkunastu lat - w tym czasie nie słyszałam o spektakularnych wynikach, udzielonych pożyczkach czy gminach ustawionych w kolejce żeby podpisać umowę. Politycy z rady programowej być może i mieli kontakt ze spółką ale najczęściej 2 razy - pierwszy i ostatni. Pozytywne wpisy oczywiście sponsorowane. To ciepła posadka dla kilku osób które tym kręcą. Nie polecam, szkoda czasu.

Królewna Fiona

Pracowałam tam kilka miesięcy temu i jest dosłownie JAK WSZĘDZIE: kilka fajnych osób, kilka mniej fajnych, warunki normalne. Albo się sprawdzasz albo nie i tyle.

taka tam
@Gość 04.05.2016 21:28

Jakoś nie stwierdziłam opóźnień w płatnościach, a tym bardziej całkowitego ich braku, a pracuję tu od ładnych paru miesięcy ;/. Nie wiem, skąd masz takie wyssane z palca informacje.

[][][][]

nie polecam. Ludzi traktują jak im sie podoba. a jak już ktoś est niepotrzebny to wypada z gry.

Gość
@[][][][] 17.04.2016 17:29

metody Pana od Drewbudu i Banku Staropolskiego. historia się powtarza...

fana-banana

buahahahahaha!!!! :) litości - wynajmijcie jakiegoś mądrzejszego trolla do pisania wam sponsorowanych pochwał...

fana-banana

buahahahahaha!!!! :) jakie bzdury. informacje ze strony internetowej.... :)))

buahahahahaha!!!! :)

bzdura

margaryna i anak to ewidentnie posty ludzi z wewnątrz, które mają ściągnąć kolejnych frajerów. w CO SP nie ma żadnej kasy, płacą dopiero jak się upomnisz kilka razy. bonusów nie ma absolutnie żadnych i nigdy nie było. a to jest najlepsze - "są organizacją zarządczo-kontrolna dla ogólnopolskiej sieci LFP". TYLKO ŻE TA SIEĆ LFP NIE ISTNIEJE !!! :)

klusek

co tam jest "najlepsze na jakie można liczyć"? kantowanie, nieróbstwo, rotacja pracowników??? ;)

fana-banana

buahahahaha! władek - wszystko w porządku pod sufitem??? :)

minonk

nie żartuj, przecież to jest przykrywka do prania kasy z unii i zabierania sobie.

fana-banana

a jak kiedyś (pewnie niedługo) z SP wyniknie wielka afera to prawnik będzie ugotowany... :)

Zostaw opinię o Centrum Operacyjne ''Samorządowa Polska'' S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Operacyjne ''Samorządowa Polska'' S.A.