Koleje Mazowieckie

Opinie o Koleje Mazowieckie

...

Ogromne niezorganizowanie. BARDZO nie polecam, jeżeli Państwo się gdzieś spieszą. Najgorsze linie kolejowe jakimi podróżowałem... Częste opóźnienia, postoje w trakcie jazdy... Nie polecam...

Jakk
@... 09.12.2017 09:54

Masz racje... Tez tak uważam.

Jdj
@... 09.12.2017 09:54

MASAKRA! Proszę o dbania o swoich pasażerów...

Rita

Niestety.Pociagami często nie jeżdżę jednak koleje mazowieckie są tymi, które mnie zdecydowanie rozczarowały. Nie wiem czy potrzebują rozmnożyć środki finansowe ale zdzieranie z pasażerów za rzekomą jazdę bez biletu, nie świadczy o nich zbyt dobrze. Podeszłam do obsługi po zakup biletu i słysząc cenę aż zlapalam się za głowę. Proszę wybaczyć ale we wszystkich innych pociągach zakup biletu u obsługi nie jest traktowany jako wystawienie tak zwanego mandatu. I nie mam tu zastrzeżeń co do obsługi- Pan z całą uprzejmością wręczył mi bilet przekraczajacy podstawowa wartość 4-krotnie. Także myślę, że więcej z usługi przewozowej nie skorzystam a innym pasażerom radzę szukać od razu na wejściu obsługi. Może będą mieli więcej szczęścia.

Agnieszka

To forum służy do dzielenia się z innymi użytkownikami merytorycznymi opiniami na temat firm jako pracodawców. Jeżeli posiadacie na ten moment informacje o Kolejach Mazowieckich, np. jakie warunki zatrudnienia oferują swoim pracownikom, to zachęcam do wstawienia ich tutaj. Będą cenne dla wszystkich osób, które chciałyby rozpocząć pracę w tej firmie z jakąś wiedzą na jej temat.

NIEZADOWOLONY PASAŻER

Mi koleje mazowiecki (celowo pisane z małej litery) kojarzą sie z wszystkim co najgorsze Ciągłe coś jest nie tak: spóźnienia, tłok, albo zimno, albo gorąco że aż ... - co oni myślą, "że kartofle wożą" raz zatrzymali pociąg na stacji W-wa Stadion i kazali wszyskiim wysiąść twierdzac, że za 10 min przyjedzie następny - no i przyjechał, ale co to za zachowanie (w Japoni za 20 s jest afera, a w Polsce? jak im sie podoba - jak trzeba to maszynista zatrzyma pocią i każeze wypier..., dzisiaj rano nie można było drzwi otworzyć bo się blokowały - kanar jak szedł bilety sprawdzać to się nawet tym niezainteresował tylko krzyczał "bilety do kontroi" BANDA IGNORANTÓW!!!

Grazyna

od pewnego czasu jeżdżę kolejami mazowieckimi trasa Tłuszcz -Warszawa Włochy chcę pochwalić konduktorów zarówno panie jak i panowie to są odpowiedni ludzie. Bardzo kulturalni i pomocni. Firma powinna się cieszyć że zatrudnia takich ludzi.

Agnieszka

@aro, aktualne oferty znajdziesz na stronie Koleje Mazowieckie - http://www.mazowieckie.com.pl/pl/kategoria/oferty-pracy#site Zainteresowany?

aro

Wiadomo jakie są u nich warunki pracy i czy szukają maszynistów?

wojtek

Widzę, że właśnie koleje mazowieckie poszukują w Warszawie nowego pracownika na stanowisko pracownika do wydziału techniki. Może ktoś pracował w tym dziale i wie, jak tam sprawy się mają? Sama oferta jest bardzo obiecująca.

rtyuiop

oferty pracy i polityka zatrudnienia w KM jest zalezna od wladz samorządowych. Jeśli powstanie wojewodztwo warszawskie i oddzielne mazowieckie to będą przyspieszone wybory i zmienią się wladze spolki. Czy ktos wie kiedy to nastąpi? w tym roku? :) może będzie wiecej ogloszen o prace i wszystko będzie bardziej przejrzyste.

zyczliwaKolezanka

dokładnie dla ludu zawsze miejsce będzie:) A co zrobią pozatrudniane rodziny i kolesie z podwórka głownie politycznego po dojsciu do władzy nowej opcji politycznej? wiecie co? zaczną wyrabiać normę wreszcie a nie opiexxxxać się :) rozważy się również program odchudzający dla osób z sadłem obszernym co by nie siedzieli na stołkach tylko więcej chodzili po terenie

droga felkuniu

droga felu, niuniu droga! zakres obowiązków jest tak mało wymagający że na pewno sobie poradzisz. W cv zamieść zdjęcie sylwetki i twarzy, najlepiej kilka :) Przeczytaj kochanie powyższe opinie i odpowiednio przygotuj się do "rozmowy kwalifikacyjnej" :)

ragistomarot

firma zatrudnia tyle tysięcy ludzi a na stronie www firmy praktycznie w ogole nie ma ofert pracy. Ciekawe dlaczego? To samo z PLK. Nie rozumiem tego fenomenu

ramona

okręslę ten przypadek krótko: nepotyzm, kolesiostwo i partyjniactwo, zatrudnianie pociotków, sióstr i braci żony "członka" itp, to jest znany folwark partii PSL, podobnie jak te wszystkie agencje rolne. Odradzam prace w tej firmie. Generalnie żaden to wklad do cv, a nawet wstyd jesli ktos jest ambitny. Wiekszosc ma jakies dziwne podejscie takie PRL-owskie do wszystkiego. to jest spolka a organizowali jakis konkurs na najlepszego urzędnika. pomieszanie z poplątaniem i zachwianie priorytetów. Minie jeszcze jeden wiek zanim tam cos sie zmieni. poza tym tam jest przerost zatrudnienia, niska wydajnosc pracy no i w zwiazku z tym niska płaca, poza wyjątkami którzy mają dobre układy. Wiedza, umiejętności są tu bez znaczenia. Liczy sie to ze sie zna prezesa, struzika i inne gwiazdy. znam wielu fajnych ludzi którzy odeszli z tej firmy, a przyszli tylko po to aby urodzic dzieci, dokonczyc studia. Zadnych umiejętności ani wiedzy tam nie nabędziecie. oni niewiele robią samodzielnie. wszystko zlecają. czyli tak jak urzędy. jak zatrudnia się pociotki to trudno liczyć na profesjonalny personel. Poza nielicznymi wyjątkami ludzie raczej przeciętni. To nie jest target dla pracowników z klasą i ambicją.

kalina
@ramona 13.05.2014 23:43

Zgadzam się z Tobą w 100 %. Miałam przyjemność pracować w tej ,,Spółce''(na szczęście krótko). Dostałam się bez żadnych znajomości, co oczywiście odbijało się na moim wynagrodzeniu :-)

benek

zatrudnianie przez kolesiostwo i znajomości; nawet nie daja szans ludziom którzy spełniaja wygórowane wymagania tylko oferta znika ze stron jak by kamfory nabrała

Zostaw opinię o Koleje Mazowieckie - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koleje Mazowieckie