Purmo Group Poland Sp. z o.o.

Opinie o Purmo Group Poland Sp. z o.o.

HATE ! plaskura

Nie polecam i odradzam ! Zarabiam 1500zł/msc(nie zawsze) daję z siebie więcej niż wymagają.. robię w tej firmie jakiś czas za marne grosze po przeniesieniu na inne stanowisko dowiedziałem się że osoba która pracuje tam 2 miesiące w dodatku na 1 stanowisku zarabia więcej niż np. JA pracując tam rok i mając w karcie 4 stanowiska ... no PATOLOGIA... A jak chcesz iść do prezesa prosić o przeniesienie bądź podwyżkę .. to szukaj sobie nowej pracy zanim do niego pójdziesz..

wobs

witam,sa przyjecia do purmo,no i gdzie i jak skladac papiery.aha no i czy samo CV wystarczy

karina

nie wiecie czy beda przyjecia i czy szukaja kobiet

Eldorado

Obecnie nie słyszałem nic o przyjęcia, więc nie powiem czy są, będą czy nie. Jeśli odpowiedź będzie pozytywna czeka Cię rozmowa kwalifikacyjna, na której przydzielą Ci dział oraz powiedzą kiedy czeka Cię pierwszy dzień pracy. Pierwszy dzień to wiadomo jakieś tam szkolenia i jak wystarczy czasu w ciągu tych 8 godzin to zabiorą Cię na stanowisko pracy, aby pokazać jak to wygląda.

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy kontroler fabryki oferowane przez firmę Purmo Group Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Eldorado

Pracowałem również w Tenneco, ale poszedłem stamtąd, bo straszna lipa była. W Purmo o wiele lepiej, lepsza atmosfera, ludzie, nie zauważyłem takiego pośpiechu. Nikt nie przejmuje się tymi smiesznymi normami jak w Tenneco tylko po prostu robi swoją robotę.

sms

Witam szukam firmy która da mi i mojej rodzinie stabilne zatrudnienie i warunki godne przetrwania;) dlatego zbieram informacje na temat firm działających w Rybniku. Bardzo proszę o uczciwą informację na temat pracy w państwa firmie. Jestem handlowcem i kobietą.Składając aplikację na jakie stanowisko mam skierować prośbe? Jeżeli ktoś może mi udzielić informacji na temat zarobków pań oraz godziń pracy i paru zdań od siebie zgóry dziękuje;)

Eldorado

Wydaje mnie się, że każdy ma szansę się dostać, nie tylko znajomi. Złożyłem papiery w marcu i w kwietniu dostałem SMSa, że mam się stawić na rozmowę kwalifikacyjną.

Fajny

Ludzie niema wcale aż tak do kitu . Majstry są ok prowadzący to normalni ludzie ,a z dyrektorem idzie sie dogadać .Zarobki -mogły być lepsze ; ale wszędzie tyle dają .Co najważniejsze to że niegonią tak jak w dupnym TENNECO , JAK NIEWIEŻYCIE TO ZAPRASZAM DO TENNECO POWODZENIA.

tonik

Odradzam , zarobki żenada .kto ma plecy to zarabia

Mateusz T

Ok dzięki za info :)

MateuszT

Witam, chciałem sie dowiedzieć czy są teraz jakiekolwiek przyjęcia do pracy w Purmo?

dawid
@MateuszT

Przyjęcia pewnie są, a jak niema to będą :) warto zawieźć papiery. Tylko pamiętaj o CV i podaniu o prace w białej kopercie, bo inaczej Ci tego ochrona nie przyjmie :)

mielony

pracują też kobiety :) jest kilka na całym zakładzie :) odnośnie zarobków ,niewiem jak zarabiają ,ale jest taki system pracy :przyjmują na ,,sezon,, po sezonie można się zadeklarować że ma sie ochote przyjśc na nastepny sezon (sezon zaczyna się gdzieś od marca do konca listopada)z tego co widzę żę przyszly dziewczyny i pracują kolejne sezony ;)więc myślę żę żle nie mają

ciekawa
@mielony

Dziękuję za szybką odp. :)

ciekawa

Witam wszystkich, chciałam się zapytać czy w Purmo jest też praca dla kobiet, czy to miejsce tylko dla silnych facetów?

misztal

Na wejście ok. 1700zł podstawy na ręke + nadgodziny(tzw. setki). Czyli bezproblemowo 2000 zł na ręke co miesiąc + premia roczna i wakacyjna. Umowa o prace/pełny etat. Pełny socjal. W porządku atmosfera, nie ma gnojenia ze strony prowadzących/majstrów. Co roku organizowany jest piknik integracyjny. Lecz w głównej mierze stawka, typ umowy, czy warunki pracy zależą od stanowiska na którym się znajdziecie.

Luk

(usunięte przez administratora) firma zarabiam 1400 zł , nikt się tam z tobą nie liczy,jedyne co się liczy to produkcja,jak masz dużo nadgodzin to szukają pretekstu żeby ci premie obciąć.(usunięte przez administratora)

pantera

nie jest zle :)

tom

A my dostalismy w styczniu 1300 rewelacia zastanów sie cio piszesz

ON Rybnik

Mój szwagier pracuje w Purmo i z tego co mówił to mają... premie roczną , wakacyjną, wakacje pod gruszą Który prywaciarz tyle da... i wszyscy mają normalne umowy a nie za min. a reszta do reki ( wszystko legalnie) szkoda , że tak ciężko tam się dostać. Ja teraz pracuje po 10 godzin dziennie ( w firmie transportowej) i mam na umowie 1500 brutto

@ON Rybnik

Pracowałem tam kiedyś z kumplami od dyr.Kiszki za których musiałem pracować.Jeden z nich rzezbił męskie penisy ze styropianu a drugi przez pół dnia siedział i gapił się w sufit. Te dwa lebry pracują tam nadal i mają się dobrze dzięki kłamstwu i mataczeniu. Część kierownictwa preferuje kłamstwo i cwaniactwo.

qwer

27. września.2011 r przedstawiciele PURMO przedstawili firmę tak jak by wszyscy pracownicy byli niesamowicie zadowoleni. Spotkanie miało miejsce w Zespole Szkół Budowlanych w zwiazku z projektem współfinansowanym z środków Unii Europejskiej. Jak czytam jakie zarobki oferuje w/w firma to nie dziwię się że szukają młodych ludzi w szkołach.

zarobki na żenującym poziomie,(usunięte przez administratora). odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Purmo Group Poland Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Purmo Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Purmo Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Purmo Group Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 8 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Purmo Group Poland Sp. z o.o.