Purmo Group Poland Sp. z o.o.

Opinie o Purmo Group Poland Sp. z o.o.

chudy

Młodzi by chcieli zaraz ze 3 tys. zarabiać i najlepiej nic nie robic,w soboty nikt wam nie każe pracować sami jesteśmy sobie to winni,tak już nauczyliśmy pracodawców ze chodzimy w soboty, polska to drugie chiny,wiecej , szybciej , taniej liczy się ilość a nie jakosc

Lol85

W latach 70-tych to była godność pracownika warunek!!!TYLKO NIE POLITYKA,teraz jest żałość i dno,ciekawy będzie twuj szacunek jak cię zastąpi Nadia z ukrainy powodzenia.

Lol85

Tam kiedyś było ok np 5 lat temu na malarni prowadzący ok dobra atmosfera aż chciało się robić i było pozytywne nastawienie,teraz wszystko włeb wzieło ci sami prowadzący w szoku do głowy dostają niewiem czy te oei czy oco tu chodzi ,dno totalne dno,mam nadzieje że to się zmieni bo jak nie to chyba tylko ukraińcy tam będą chcieli robić bo nierozumieją co do nich mówią a my polacy zawsze rozumiemy innych ale nie siebie.

Ktoś

Po kilku latach pracy w purmo płaca niewiele wyższa od płacy minimalnej. Trzeba chodzić w soboty żeby dostać normalną wypłatę ~2000

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy kontroler fabryki oferowane przez firmę Purmo Group Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
swój chłop

Aha jaszcze zapomniałem.Panowie czapeczki na głowę bo wydalamy z zakładu (zarządzenie dyrekcji)

swój chłop

Przyjęli 9 z ukrainy po 12h a 50 w drodze(plotka ale plotki się tam sprawdzają raczej)Ani be,ani me,ani kukuryku.A tempi niesamowicie ale chyba udają.Po prostu w purmo zaczynają oszczędzać na ludziach a resztę dopowiec sobie sam.Lepiej już było.Powodzenia w innej pracy.

Trzymają starych, grubych pracowników którym brzuch wystaje spod koszuli, a zwalniają młodych którzy na wstępie rzucani są na najtrudniejsze stanowiska. Norma jest ustalana chyba na widzimisię. Taki grubas po 5 minutach by dostał zadyszki a młody nie daje rady i idzie do zwolnienia. Lepiej nie pokazywać że się potrafi pracować więcej czy szybciej bo będą chcieli żebyś robił tak już codziennie.

mimopozytywny

układy układziki ,grupy trzymające władze.beton i beznadzieja,dobrze to już było i mineło,wyścig szczurów,egoizm i płycizna ,dno człowiek dno POZDRAWIAM.

Nadchodzi lato i związane z tym upały. Jeśli ktoś lubi się spocić pracując obok ogromnego pieca w upale to nie mógł lepiej trafić.

johan

MAJA "Do 3000" no tak 1700-1800 to jest DO TRZY TYSIĄCE - SPOKOJNIE.Tu racja.Zejdź na ziemię 10.30 Zł brutto po roku.A moim zdaniem po skromnych obserwacjach panuje tam typowo nasze polskie kumoterstwo.

czeresm

Jedna wielka tragedia..Syn pracował rok na umowę zlecenie 8.50 na godzinę.. Po roku był u nowego dyrektora po stałą umowę to mu powiedział ze mu da od 1.9 do końca listopada a potem ma iść na bezrobotne do stycznia...Dyrektorek dał podwyżki więcej o 30gr na godzinę....W sumie miesięcznie zarabiał 1.200zł Jak było mało roboty to wszyscy Ci co na zlecenie mieli wolne...Jednym słowem Retting to (usunięte przez administratora) br />

andzia

wiem gdyby ten (usunięte przez administratora) szczyl dyrektor zakręcony kretyn to by szło jakoś wytrzymać ,zasrany smarkacz dyrektora udaje zwolnić go na zbyty pysk .po co on nam?

olo

Ludzie jeszcze w 2013roku było normalnie ale przyszła nowa władza nowy dyrektorek produkcji ,tylko wycieczki umie oprowadzać a na gównie sie zna ,ludzi ma za jeleni których może gnoić i premie zbierać ,jednym słowem TENNECO2 w Rybniku .Teraz czy pójdziesz do tanneco czy do pórmo t jeden ciul i tak cie będą cie za ciula robić ,a zarobki szkoda gadać ,to wszystko przez jednego chopka który gdyby nie ojciec go nie zrobił dyrektorkiem to by było normalnie .SZKODA

Werty

Zapraszamy do Tenneco.

W.....

Socjal całkiem w porządku, mało który pracodawca tyle daje, ale to dobrze, póki tego nie zabiorą to jest to spory dodatek motywacyjny. Soboty i niedziele masz płacone 100% czyli podwójna stawka. Zarobki zależą od tego na jakim dziale pracujesz i na jakiej maszynie, jak ktoś jest robotny to idzie zarobić nie ma co narzekać. Jak niektórym nie chce się podnosić kwalifikacji, a mają taką szansę to będą robić za 1500zł

Z tego co mi wiadomo przyjęć puki co nie ma, stawka na początek to 9.50 brutto + 30% premii. ok 1700 zł/miesiąc bez nadgodzin

BoomBoom

Witam, orientuje się ktoś czy sa przyjęcia do Purmo? Jaka stawka na początek? Czy na początku pracumey pod firmą czy od razu pod Purmo?

czarnamamba

Tak, ale jest to płatność ileś tam %. Bodajże 80% ze stawki. 100% L4 płatne jest wtedy gdyby był wypadek w pracy nie z winy pracownika. No i za każdy dzień l4 potrącana jest premia 2%

czarnamamba

Nie jest źle. Wszystko zależy od tego na jaki dział sie dostanie i jak bardzo to wszystko sie ogarnia. Odkąd tam pracuje to może z 3 razy wyplata była poniżej 2, ale to z powodu L4 lub po prostu był gorszy miesiąc (święta itp.)Średnio zarobki 2300-2600. Robota, aż tak ciężka nie jest. Są firmy gdzie trzeba pracować dużo ciężej w syfie za najniższą krajową.

Solidnypracownik

Jeśli ktoś się szanuje i wie że ma poważanie i według brygadzistów i majstrów jest pracownikiem z którym wiążą nadzieję i chcą szkolić to lepiej korzystać z tego i szukać lepszej pracy... pracuję tam od wiosny tamtego roku, na rozmowie z dyrektorem byłem zapewniany że po pół roku dobrego pracowania zrobię 2 soboty i będę miał lekko 2 tyś... mija rok i nigdy nie miałem takiej sytuacji, śmiech na sali a robota ciężka bo nie raz trzeba obracać ciężkie grzejniki... po roku pracy moja stawka zmieniła się o całe 40 gr... gdy nauczę się pracować na maszynie dostane kolejne 50 gr. śmiech na sali, a stanowisko na którym odpowiada się za połowę procesu produkcji grzejnika... nie polecam nikomu ;) miłej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Purmo Group Poland Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Purmo Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Purmo Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Purmo Group Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 8 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Purmo Group Poland Sp. z o.o.